Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny pytanie z innej beczki -
CZY WASZE DZIECI PRODUKUJĄ DUŻO MIODKU W USZACH??


bo ja nie wiem czy Maja przez swoaj imienniczkę pszczółkę maję ma taka produkcję, czy to normalne...dzień w dzień żółto - brązowa maż w uszach
u nas jest tez jest sporo ale ja uszka czysze raz w tygodniu i maź jest zawsze czysto żółta


raz w tygodniu???u nas też jest żółta ale uszka czyścimy codziennie
ponoc nie wolno codziennie:> z reszta tutaj w Irlandii wiecznie wieje na maxa wiec wole zeby ja cos chroniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny pytanie z innej beczki -
CZY WASZE DZIECI PRODUKUJĄ DUŻO MIODKU W USZACH??


bo ja nie wiem czy Maja przez swoaj imienniczkę pszczółkę maję ma taka produkcję, czy to normalne...dzień w dzień żółto - brązowa maż w uszach
u nas jest tez jest sporo ale ja uszka czysze raz w tygodniu i maź jest zawsze czysto żółta


raz w tygodniu???u nas też jest żółta ale uszka czyścimy codziennie
ponoc nie wolno codziennie:> z reszta tutaj w Irlandii wiecznie wieje na maxa wiec wole zeby ja cos chroniło 🙂


no to rozumiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny pytanie z innej beczki -
CZY WASZE DZIECI PRODUKUJĄ DUŻO MIODKU W USZACH??


bo ja nie wiem czy Maja przez swoaj imienniczkę pszczółkę maję ma taka produkcję, czy to normalne...dzień w dzień żółto - brązowa maż w uszach
u nas jest tez jest sporo ale ja uszka czysze raz w tygodniu i maź jest zawsze czysto żółta


raz w tygodniu???u nas też jest żółta ale uszka czyścimy codziennie
ponoc nie wolno codziennie:> z reszta tutaj w Irlandii wiecznie wieje na maxa wiec wole zeby ja cos chroniło 🙂


no to rozumiem 😉
i w sumie mowa o patyczkach heh i o dziurce:P bo tak to uszko jest myte podczas kapieli:P spoko Aniolkuu nie zapuściłam uszu corce 🤪 tak w ogole szczerze powiedziawszy to ja sie boje strasznie o jej uszy 🤢 bo ja jakbyłam mała wiecznie chorowalam na zapalenie uszu 😞 😞 😞 😞raz mialam takie silne ze mojej mamie powiedzieli ze mam bebenek przebity.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Ja mam dość, moje dziecko dzis było nieznośne. Najgorsze jest to ze za nic na swiecie nie moge mu zmieinić pieluchy na leżąco. Wygina sie we wszystkie strony i nie idzie normalnie. Musze go postawic i dopiero. Jak jest nasiusiane to oki, jak jak kupa to dramat podwójny. Ehhh a na dodatek sie przeziebiłam i leje mi sie z nosa. Normalnie nic tylko ryczeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki

nadrobilam 🙂

za pamieci - Dusia - bactrim to nie antybiotyk 🤢 pytalam 3 lekarzy i powiedzieli ze nie zaszkodzi 🤢
Basia - mnie ta rana bardzo rzadko boli, czasem jak sie gwaltownie schyle no i mam zgrubienie, czasem bardziej czerwone

My po lekarzu. usg brzuszka ok, tyle tylko ze do konca nie mozna bylo zobaczyc pecherza bo tuz przed badaniem Ksawciu sie wysiusilal i pecherz byl pusty. zrobili wszystkie pomiary narzadw wew i wszystko w normie. lekarka os razu pytala czy dziecko ulewa bo ma krotki i szeroki przelyk, ale to tez taka jaego uroda i przejdzie. nerki ok, sledziona i cala reszya ok.
Zabki - lekarka powiedziala ze owszem sa dziwne i ona nie wie czy to takie wielkie jedynki czy jedynki i dwojki. powiedziala ze czesto dzieciom wychodza takie dziwne mleczaki, albo od razu czarne, albo zepsute, krzywe itd i zeby sie tym nie przejmowac bo i tak kompletnie nic z tym sie nie zrobi a one i tak wypadna bo mleczaki to zeby przejsciowe i nie traktuje sie ich "powaznie" - poczekamy az wyjda mu wszystkie i wtedy mozna oceniac. ale tylko tyle bo ani rtg ani zabiegu sie nie zrobi takiemu maluchowi. tak wiec moj syn jest wyjatkowy i juz 🙂
Widzac moje przerazenie kazala mi odpuscic i cieszyc sie tym ze mam cudownego zdrowego i swietnie rozwijajacego sie radosnego synka 🙂
Mlody wazy 8600 i ma 72 cm dlugosci. dwie lekarki powiedzialy ze bardzoz fajnie o dobrze wyglada 🙂 🙂 🙂
Pielegniarka ktora go wazyla byla w szoku ze w przychodni u nas nie mierza tak szczegolowo - powiedziala ze z takimi niemowlakami powinno sie chodzic kontrolnie co 6 tyg. - CZY WY CHODZICIE Z DZIECIACZKAMI NA TAKIE WIZYTY KONTROLNE I CZY UZUPELNIAJA WAM WSZYSTKO W KSIAZECZKACH ZDROWIA? u nas w ksiazeczce sa np. rubtyki kiedy dziecko unioslo glowke, zlaczylo dlonie, powiedzialo mama, usiadlo itd - czy Wam to uzupelniaja????

Co do diety to mamy mu wprowadzic zotlko, potem biszkopty, mozemy pomidory i wywar z warzyw.
Ale poki co mlody jakos nie chce jesc, moze znowu przez te upaly.

Kupilismy tez nocnik grajacy ale mlody z niego ucieka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, myslalam ze Mlody znowu malo wazy ale wprowadzilam nowe pomiary na siatki centylowe i wzrostowo jest ponad 50 centylem i tu jestem zdziwiona 🤪 a wagowo poszedl w gore i jest pod 50 centylem wiec w sumie rewelacja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze sie pochwale 🙂 Moj synuś robi KOSI KOSI od kilku dni, no i papa juz mu calkiej zgrabnie wychodzi. zauwazylam tez ze rozumie niektore rzeczy np. gdzie jest piesek - a on patrzy za moim psiakiem, gdzie jest cyk cyk lub tik tak a Ksawciu zadziera glowe na zegar u dziadkow 🤪

Dzis maly szkodnik rozbil babci szklanke a cioci gliniany dzwonek - siora jeszcze nie wie pewnie sie wkurzy 🤢

Poza tym delikatnie sie scielam z rodzicami bo po pierwsze uwazaja ze po co dziecku koc [bo kaze rozkladac na brudna podloge po ktorej biega pies] i kaza mi go puszczac po caym domu gdzie pelno siersci 😠 a po drugie zostawilam Ksawcia z moja mama i poszlam do lazienki i dziecko sie bawilo smyczką na ktorej byl taki maly misio i nagle wrzask - rozcial sobie glowe z tylu ostrym zapieciem a moja mama z paszcza na mnie ze sugeruje ze to jej wina i ze sie paluszkiem podrapal..moj ociec tez sie uniosl ze bzdury gadam i to on paznokcia -aa g... prawda bo rana byla dluga i gleboka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dziwne, myslalam ze Mlody znowu malo wazy ale wprowadzilam nowe pomiary na siatki centylowe i wzrostowo jest ponad 50 centylem i tu jestem zdziwiona 🤪 a wagowo poszedl w gore i jest pod 50 centylem wiec w sumie rewelacja 🙂 🙂 🙂


pewnie że rewelacja!!!
Ładnie przybrał, on z Lenią mieli zawsze jak pamiętam podobną wagę - a teraz to ja bym była szczęśliwa jakby ważyła chociaż z 8kg, ale bardzo powątpiewam 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dziwne, myslalam ze Mlody znowu malo wazy ale wprowadzilam nowe pomiary na siatki centylowe i wzrostowo jest ponad 50 centylem i tu jestem zdziwiona 🤪 a wagowo poszedl w gore i jest pod 50 centylem wiec w sumie rewelacja 🙂 🙂 🙂


pewnie że rewelacja!!!
Ładnie przybrał, on z Lenią mieli zawsze jak pamiętam podobną wagę - a teraz to ja bym była szczęśliwa jakby ważyła chociaż z 8kg, ale bardzo powątpiewam 🤢.



agab - kiedy ostatnio wazylas Lenke? i ponawiajac pytanie 😉 chodzic na kontrole co 6 tyg? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinga pisałas że upiłąa lale. duża? ma włosy? bo kurde szukam dzidziusia dla oleżanki córki


taką:
http://allegro.pl/item1184029758_lala_przytulanka_58_cm_4_kol_spiewa_i_mowi.html

wzięłam zieloną bo myslałam że ma krótkie włosy, a okazało sie w domu po wyjęciu z pudla ze długie tylko spiete do tyłu. I tym sposobem mam długowłosego, rudego dzidziusia 🤪
Nie sprawdzałam jeszze co spiewa i mowi bo nie zakładałam celowo baterii zeby Lena sie nie wystraszyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Kinga pisałas że upiłąa lale. duża? ma włosy? bo kurde szukam dzidziusia dla oleżanki córki


taką:
http://allegro.pl/item1184029758_lala_przytulanka_58_cm_4_kol_spiewa_i_mowi.html

wzięłam zieloną bo myslałam że ma krótkie włosy, a okazało sie w domu po wyjęciu z pudla ze długie tylko spiete do tyłu. I tym sposobem mam długowłosego, rudego dzidziusia 🤪
Nie sprawdzałam jeszze co spiewa i mowi bo nie zakładałam celowo baterii zeby Lena sie nie wystraszyła 😉



zajebista 🤪 🤪 o i problem rozwiązany, zamówie jej tą lale")
ruda jest niezła choć mnie blondi kusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Kinga pisałas że upiłąa lale. duża? ma włosy? bo kurde szukam dzidziusia dla oleżanki córki


taką:
http://allegro.pl/item1184029758_lala_przytulanka_58_cm_4_kol_spiewa_i_mowi.html

wzięłam zieloną bo myslałam że ma krótkie włosy, a okazało sie w domu po wyjęciu z pudla ze długie tylko spiete do tyłu. I tym sposobem mam długowłosego, rudego dzidziusia 🤪
Nie sprawdzałam jeszze co spiewa i mowi bo nie zakładałam celowo baterii zeby Lena sie nie wystraszyła 😉
myslę że mogłabys sprobowac jej pokazac że mówi lala 🙂 hehe założe sie ze bedzie w niebo wzieta 🙂 mojaa teraz patrzy na zabawki tylko ktore graja ewentualnie glosno grzechocza hehe reszta jest bee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- tak to jest juz z rodzicami, ale uwazam ze masz świeta racje. TYMBARDZIEJ ZE KSAWERY TO ALERGIK 🤢 a propoalergii to jak tam badania ? bo nie pisalas jak wyszly na białko? wyszlo ze jest na cos uczulony?
Wracajac do tematu psa, to ja sama codziennie rano zasuwam z odkurzaczem i mopeem potem rozkladam alfabet i klade młoda i sie bawi. Wole chuchać na zimne, kontakt ma. Ale jeśc sierści nie musi. Co do smyczy 🤢 to mój M ma obsesje. Ja nie moge nawet polozyc smyczy na wózku bo to jest całe mnostwo zarazkow, smycz zawsze wszedzie kladziesz, wlecze sie po ziemi itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...