Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
nie ona wie że Nadia od 2 tydodni jest na probiotyku pierdziele nie dam jej żadnego jogurtu swoją drogą denerwuje mnie że dr wali takie gafy słowne a i powiem ci hit moje dziecko musi na jakiś czas przejść na słoiczkowe zupy 😮 bo nie można dopuścić teraz żeby coś jej zaszkodziło ..... nie mam pytań kur.... tz że ja jej żle gotuje ? powiedz mi czy twoje maleństwo je wszystko co jest na jej wiek w tych słoikach??? i co polecasz jak możesz napisz mi bo ja jej cały czas tylko gotowałam


Skarbie - moja je WSZYSTKO i Wszystko jej smakuje ! Dzis dałam jej od dawna zakupiona śliwkę suszona (deserek) - wydawało mi sie ze bedzie zbyt wyrazny smak i ze nie bedzie chciała. Miała lekkie zdziwienie w oczach ale tylko przy pierwszej łyżeczce. Musiałam otworzyc drugi słoiczek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
a ja jej nawet jeszcze nie zrobiłam próby glutenowej ............... bo jak jak ona cały czas chora a ja trzese sie przed wszystkim co nowe żeby jej nie zaszkodziło ........ mam ochote sie spić i wpieprzyć komuś tyle we mnie złości na to wszystko eh



ja swojej juz daje chlebus - zawsze rano jak jem śniadanie to skubie jej takie małe kawalątki z chlebka i jej daje i jemy razem 😉
A co do schlania to postaw Radka na straży i pij kochana pij - należy Ci sie jak psu buda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a ja jej nawet jeszcze nie zrobiłam próby glutenowej ............... bo jak jak ona cały czas chora a ja trzese sie przed wszystkim co nowe żeby jej nie zaszkodziło ........ mam ochote sie spić i wpieprzyć komuś tyle we mnie złości na to wszystko eh



ja swojej juz daje chlebus - zawsze rano jak jem śniadanie to skubie jej takie małe kawalątki z chlebka i jej daje i jemy razem 😉
A co do schlania to postaw Radka na straży i pij kochana pij - należy Ci sie jak psu buda


moja uwielbia chlebuś, i dzis tak masakrowała sama kromke i uwaliła kawał i się zaksztusiła 🤪 kawałek jej stanął w gardełku, boże to było straszne, darło ja a nie mogło wyceciec, przez kolano i klepałam po plecach i tyłeczku i wyleciał ale jak już było po wszystkim moja laska zrobiła hmmm i uśmiechneła sie do mnie a mi łzy leciały
chyba sie nie wystraszyła bo chodzi po łóżeczu i piszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
nie ona wie że Nadia od 2 tydodni jest na probiotyku pierdziele nie dam jej żadnego jogurtu swoją drogą denerwuje mnie że dr wali takie gafy słowne a i powiem ci hit moje dziecko musi na jakiś czas przejść na słoiczkowe zupy 😮 bo nie można dopuścić teraz żeby coś jej zaszkodziło ..... nie mam pytań kur.... tz że ja jej żle gotuje ? powiedz mi czy twoje maleństwo je wszystko co jest na jej wiek w tych słoikach??? i co polecasz jak możesz napisz mi bo ja jej cały czas tylko gotowałam

Skarbie - moja je WSZYSTKO i Wszystko jej smakuje ! Dzis dałam jej od dawna zakupiona śliwkę suszona (deserek) - wydawało mi sie ze bedzie zbyt wyrazny smak i ze nie bedzie chciała. Miała lekkie zdziwienie w oczach ale tylko przy pierwszej łyżeczce. Musiałam otworzyc drugi słoiczek 🤪


ale bedzie 'sranko' po śliweczkach uhuh
ja też teraz Majce kupiłam bo coś ma ostatnio problemy z kupcią
i mówię Majce że to czekolada 😜 taka dla niemowląt 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniss buziaczk miniurodzinowe dla Julki!!!
Karolcia super wyglądasz - ja też bije się z myślami co do zmiany długości - myślałąm nad bombkom w rudym kolorze ale muszę odwagi nazbierać 🙃
Syla wystaw wózek na allegro 🙂
Jagódka my jeździmy 3w1 - zasnatawiam się tylko nad dokupieniem podstawki dla Agaty do stania,a co do zajęcia się samą sobą to jest różnie...choć lepiej niż z Agatą jak była mała
Pinacolada - Lenka - wygibasek mały oj rośnie Ci kombinator 😜
ps. Orofar pomógł - jest lepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas była dziś moja mama - dziewczyny wnieboziete bo babcia ich 🙂
robiłam dziś badanie moczu....
rano zabierałam sie za czyszczenie nocnika potem cipcie - a tu Maja mnie obsikała 😠 no to wycieram drugi raz sadzam na nocnik - stęka- kupa a na nią siku 😠 mówie do 3 razy sztuka , myję sadzam - hhip hip hura 10ml 🙂
potem z Agatą wyszło bez problemu
wyniki jednej i drugiej - super 🙂 tak bardzo się cieszę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
nie ona wie że Nadia od 2 tydodni jest na probiotyku pierdziele nie dam jej żadnego jogurtu swoją drogą denerwuje mnie że dr wali takie gafy słowne a i powiem ci hit moje dziecko musi na jakiś czas przejść na słoiczkowe zupy 😮 bo nie można dopuścić teraz żeby coś jej zaszkodziło ..... nie mam pytań kur.... tz że ja jej żle gotuje ? powiedz mi czy twoje maleństwo je wszystko co jest na jej wiek w tych słoikach??? i co polecasz jak możesz napisz mi bo ja jej cały czas tylko gotowałam

Skarbie - moja je WSZYSTKO i Wszystko jej smakuje ! Dzis dałam jej od dawna zakupiona śliwkę suszona (deserek) - wydawało mi sie ze bedzie zbyt wyrazny smak i ze nie bedzie chciała. Miała lekkie zdziwienie w oczach ale tylko przy pierwszej łyżeczce. Musiałam otworzyc drugi słoiczek 🤪


ale bedzie 'sranko' po śliweczkach uhuh
ja też teraz Majce kupiłam bo coś ma ostatnio problemy z kupcią
i mówię Majce że to czekolada 😜 taka dla niemowląt 😎


no właśnie tego troszkę sie obawiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamusie

misiamamy
- co do zapalenia pecherza - nasz byl leczony prawie 4 miesiace na zakazenie drog moczowych - bylam cala posrana bo lekarz - ordynator - powiedzial ze trzeba leczyc nie ma rady i tak kolejne tygodnie...powiedzial tez ze jak sie nie wyleczy to bedzie to co napisalas...kurcze a kiedy ostatni raz robilas posiew moczu Nadii? moze ona ma to od dawna..? to niestety najczescniej jest bezobjawowe - po prostu cos jest nie tak wg rodzicow ale nie wiadomo co - u nas byl brak apetytu. U nas jeszcze bylo o tyle to dziwne ze jak wylądowalismy w szpitalu i tam pobrala mu mocz pielegniarka i mocz poszedl natychmiast do badania a nie tak jak tutaj w laboratorium jeszcze wysylaja do katowic i to trwa a bakterie sie mnoza - to wyszedl wynik bakterie coli ponizej 10 do 3ciej wiec rewelacja! MOJE PODEJRZENIE I SUGESTIA NASZEJ ALERGOLOG - ze zle wyniki byly bledem laboratoryjnym [za dlugo przechowywane] i prawdopodobnie niepotrzebnie go leczyclismy. i tak jak ktoras dziewczyna napisala - popros o skierowasnie na usg brzuszka - my mielismy robione zeby na wszelki wypadek sprawdzic czy nic sie nie zrobilo przez to niepotrzebne leczenie - OLUŚ - CO WAZNE O CZYM JA NIE WIEDZIALAM - JESLI CHODZI O USG PECHERZA - DAJ NADUSI ZARAZ PRZED BADANIEM DUUUUUZO PICIA - PECHERZ MUSI BYC PELNY - u nas byl pusty i niewiele bylo widac. 😘 😘trzymaj sie kochana i nie daj sie przeciwnosciom!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie caly dzien byl moj przyjaciel 🙂 sasiedzi oczy wybałuszali [bo jest mega przystojny - beda mieli o czym gadac 🙃] a pani w warzywniaku pytala sie czy to moj Brat 🙂 🙂 🙂
Bylo przeuroczo, Mlody mnie zaskoczyl bo wujka od razu polubil, nie bal sie go ale moze dlatego ze on ma rewelacyjne podejscie do dzieci - bylam mocno zdziwiona jak go nosil, jak sie z nim bawil itd - conajmniej jakby mial swoje dzieci 🙂 🙂

Ide sprzatac papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
to juz Ci dałam następnego 😘
a były też dla większych dzieci piżamki???


😘

były rózne piżamki te co upiłam to tylo małe, ale niesamowite sa takie jak krówka za 34 zł
a te co kupiłam to jedsna jest rózowa a druga kolorowa w takie jakiś cyrk- za obie zapłaciłam 14.99 a przecenione z 74.99 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz odrobiona z kuchnia i mam luz! ale ekstra!!!

PINACOLADA - przylaczam sie do stwierdzenia ze Lenka przepieknie otwiera pysia! mojego trzeba zachecac a ostatnio odkad ma tyle zebow cos mu sie pomylilo i zamiast sciagac z lyzeczki gorna warga to robi dziubek - ja nie moge mu "wepchnac" lyzeczki a on zasysa jak ze smoczka... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA - nic nie szkodzi 😘 dziekuje
A Ty nie boisz sie Nesi tak dawac kromek??? moj gryzie takie kawaly a daje mu tylko pietki i stoje nad nim jak kat on pogrysie troche i mu zabieram - rwie kesy jak lew padline 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE MOJE EKSPERTKI KOCHANE - CIOCIA JAGODA KOLEJNY ZESTAW PYTAN MA 😉


BISZKOPTY - jakie dajecie? - ja przejrzalam chyba z 5 roznych i wszystkie sa pelne "E" 🤢 czasem mleka itd, jedne jedyne bez konserwantow to LU PETITKI - wszystkie sa na jajkach a nie na samych zoltkach - moj z krwi ma 2 klase uczulenia na bialko jaja - myslicie ze nie powinnam probowac...? [ALERGOLOG powiedziala ze moge sprobowac jak wprowadze zoltko - a juz wprowadzilam]

SPIWORKI - jakim cudem udaje Wam sie zalozyc to na dziecko - moj sie zlosci na maxa bo mu sie nogi plataja i nie moze wstawac klekac a zanim zasnie gimnastyka musi byc - macie jakies sprytne sposoby?

KAROLA - zabieram sie za maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
BASIA - nic nie szkodzi 😘 dziekuje
A Ty nie boisz sie Nesi tak dawac kromek??? moj gryzie takie kawaly a daje mu tylko pietki i stoje nad nim jak kat on pogrysie troche i mu zabieram - rwie kesy jak lew padline 😉




no ja też nad nia stoje i daje jej po troszeczku i dziś wyrwała mi tą kromkę i poszła po bandzie bo jej chlebuś stanął w gardełu, 🤢 ale mówię Wam jak się menda dopadła to chlebuś był wszędzie- jakby nic nigdy nie jadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...