Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry Kobitki 🙂
no...powiem Wam ze nie proznujecie ...znow musialam sie przebrnac prze piec stronek 😉 uf....
Jagodko no ja chyba tez bym byla nie nasycon ... (u mnie to ten babsztyl to wogole na nas nie poptrzyl robila swoje tylko krotkie slowka ile jak ...na pierwszym usg, zobaczymy jak bedzie przy drugim?)ale najwazniejsze Kochanie ze ma sie dobrze w Twoim brzusiu! i zdrowiutki jest!

Dusia tak, tak ale chcemy przyjechac do polski okolo 27-28 tygodnia. A plec moze zobaczymy za 4dni 🙂dam znc dam! ale Ty bedziesz pierwsza wiec i Ty daj znac co i jak!

Udanego dnia Ciezaroweczki 😉
Witam nowe przyszle mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KATARINA napisał:
Ja najpierw też zchudłam na początku, miałam mdłości i wymioty. Dopiero teraz właściwe od 18 tygodnia zaczełam przybierać na wadze, jeszcze tydzień temu ważyłam 55kg, czyli tak jak normalnie ważyłam przed ciążą, a teraz ważę 58kg, ale to dopiero od kilku dni...
nie ma sie co przejmować, ważne żeby dzidzia rosla 🙂

hehe dokładnie mam taak samo 😁 jak wczoraj weszłam na wage to sie przeraziłam 58.2 hehe 😁 juuuz duzo przytyłam bo ja schudłam tez przed ciążą wiec 6kg chyba poszłam 🙂 😲 🤪

Witaj misiamamy witamu w naszych progach 😉
Gratuluje córeczki 😉
I ja ruchy tez czuje juz od 16-17tygodnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wam zazdroszcze ja sie tak wsluchuje w ten moj brzusio i wsluchuje i jedyne co niekiedy poczuje to to ze mi kiszki marsza graja to ide do lodowki cos zjem i sprawa zalatwiona 🙂 nawet sie zastanawiam czy ja czegos moze nie dostrzegam moze te ruchy da sie pomylic z czyms innym ? nie wiem

justyna_malutka nie martw sie wiecie co szkoda ze jescze nikt nie wymyslil takiego podgladu calodobowego dla ciezarnych 🙂 to by bylo fajne tak sobie zagladac kiedy sie chce... o moze lepiej nie bo nic bym innego nie zrobila w domu tylko bym patrzyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Misiamamy niestety ja najwcześniej badanie usg będę miała robione około 18 września!Bo wtedy będę dopiero w Polsce. Ehhh normalnie umrę z niewiedzy do tej pory 🙂


ja mam nadzieje ze usg teraz na wizycie mi zrobia w szpitalu?? nie wiesz Justyna czy nie beda robic?? kurde ja tam bede sie domagac USG powiem ze źle sie czuje wizyte mam 9wrzesnia mija juz 2m od poprzedniej, ja mialam juz dwie w szpitalu ta bedzie trzecia i tylko jedno usg w 11 tygodniu. Następna wizyta (moja pierwsza) mam u GP ta w 24tygodniu ale pojde troche wcześniej bo chce jechac do Polski wcześniej. mam nadzijee ze sie zgodzą i badania musze zrobic na toksoplazme i morfologie na pocz wrzesnia, bo mijaja 2m od ostatnich. A ponoc 4usg robia podczas ciąży wiec wypadałoby teraz drugie , ehh zobaczymy.

Katarina- hehe nie przejmuj się 😁 ja sama czasem walne byka jak szybko pisze 🙂 a jestem chora na gramtyke:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa z tego co mi wiadomo to nie będą Ci robili badania USG w szpitalu we wrześniu. Zresztą, chyba na kartce ze szpitala nie masz napisane o Usg? bo ja na pewno. Bedzie tylko ta głupia rozmowa przeprowadzona;/ A wiesz co ja byłam tydzien temu u GP i mi powiedział, że przed moim lotem do Polski musze iść na wizytę, bo jeszcze on nie wie czy ja wogóle będę mogła latać!! Chyba się zapłacze jak mi powie że nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katarina-cos nic nie wyslalas 🙂

justyna- nie boj nic:P wiesz ja wlasnie na tej kartce nie mam nic napisane bo mi zmienili na przychodnie bo mam blizej i mam tam tylko napisane kiedy i gdzie ale nie pisze cooo. Ja powiem ze potrzebuje to musza miz robic kurde bede walczyc hehe a co tak szybko u GP bylas ja jeszcze ani razu? ponoc to normalne bo czasami sa przeciwskazania do latania no ale ja i taak musze mam nadzijee ze nic nie nie stanie 😉 na slub przecież wypada leciec heeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mi babka w szpitalu napisała żeby iść to poszłam. Też się zdziwiłam i lekarz był zdziwiony, no ale co miałam zrobić. Kazali to poszłam. A u GP byłam pierwszy raz, powiem Ci że ten pan w Medicusie to hmmm taki dziwny troszkę. Ni to miły ni to nie miły. Teraz znowu musze do niego iść i się zapytać czy mam robić morfologię czy nie bo ostatnia mi wyszła dobra. W gruncie rzeczy to bez sensu zebym tam szła no ale podobno telefonicznie zapytać się nie da. Paranoja jakaś;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 😉 ja dzis wybrałam sie na zakupy i humor mam rewelacja, tylkooo brzuszek mnie pobolewa cały dzionek a kilka razy nawet prądy przesżły po szyjce macicy. Nie wiem czy to normalne? co myślicie mam panikować czy leżec ? czy co 😞

a kupiłam sobie dzis staniczek b. fajny taki choćby sportowy ale podtrzymujacy po bokach i na dole. Bożeeee mam 80D hah LOL a to pocz i rośnie i rośniee jeszcze troche i na E wskoczę masakra. Ogólniee fajny duży wybór tych staniczkóww przeróżne naprawde, ale dosyć drogo ja kupilam za 20euro to w sumie tak normalnie Shaw, taki sklep. Firma cos al'a Triumpf, tez tam bylo duzo ale mega drogie 🙂 i w sumie nic na mnie. A mam staniczek ktory rosnie ze mną tylko w sumie jak teraz w nim siedzę to wydaje mi sie ze chyba uciska pod biustem.. a i mam nawet tak fajnie szeleczki wymieniane jakby dla kobiet karmiących wiec i do tego sie przydaaa 😉 no i grube ramaczka jak od bluzki takie poszezanee i tez na zmiane takie zwyklejsze ale tez nie te najcieńsze 😉

zastanawiam sie jeszcze nad zakupem tego http://allegro.pl/item702163304_stanik_ciazowy_z_rosnacymi_miseczkami_mitex_80d.html
co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oszaleje z nerwow 😞

nie wiem co mam robic czy panikować chociaż chyba juz zaczelam ogolnie 2dni mialam dosc spore wzdęcia a dzisiaj pobolewa brzuch caly dzionek wszystko byloby okej gdyby nie fakt że poczulam tak jakby przechodzący prąd w szyjce macicy!!!! boje sie bo czytalam ze to moze miec zwiazek z poronieniem czy z skracaniem sie szyjki macicy! pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...