Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
11 stron mineło, aż się pogubiłam która co pisała :P

Karina : Gratuluje i życzę szczęscia na nowej drodze życia 🙂

Co do wyprawek podoba mi się ta znamisem :jestem Aniołkiem mamusi" ale mój Mąż to raczej na taką się nie zgodzi 😉 Chyba, że by pisało jeste maniołkiem rodziców :P
A tak to ta w paski mi się podoba, chyba 4... Chociaż ja również na razie nie kupuje...

Pinacolada, gratuluję półmetka 🙂 Ja się zarejestrowałam dopiero po nim, heh.

a jesli chodzi o płeć w 17 tyg, to spokojnie można zobaczyć, gdy dzidzia się dobrze ułży, bo narżady rosną już od 14 i w 17 są dobrze rozwinięte 🙂 (tak czytałam :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Natalię87 🙂

A jeśli chodzi o dolegliwości, to:
ból pleców jak najbardziej...pracuję w biurze, przy biurki...
bóle brzucha to normalne, macica się rozsrasta i musi trochę boleć.
Zgagi nie miałam 🙂 ale nie wiem co mnie czeka 😉
Bicie serca bardzo mocne, tym bardziej, że mam chore 🤨 Jak tak bije szybko to mogę zemdleć (taka choroba) ale jak narazie daję radę i myślę, że nie będę mdlała... całe życie tak mam i nie zemdlałam ani razu więc czemu w ciąży bym miała 😉 ( nie ma to jak optymistyczne myślenie :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY!!! WLASNIE WROCILAM Z MARATONU 😎 😎 😆 :laugh: 🙂 🙃 🤪
Za przykladem innych mam poszlam pierwszy raz do second handów - raptem na kilka ulic w okolicy - słuchajcie - jakie cudne rzeczy pokupowalysmy z siostra dla mojego synka!!! szok! wszystko firmowki - early days, HM, georga ITD. - kupilam 24 sztuki za ok 100 PLN w tym piekny bialy kombinezon zimowy MIŚ - który widzialam wielokrotnie z necie za duuuużo wiecej! od dzis łażę po "tanich ciuszkach". Dokładnie to samo co naallegro ale bez wiekszej walki 😉
Potem załączę zdjęcia, żeby nie być gołosłownym :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam też w SKLEPIE Z WÓZKAMI - ogladnelam ten
VECTOR 4 AIR mi w ogole nie spasił i wizualnie, i z tym dziwnym systemem przechylania spacerówki i z trzęsącą się rączka - odpada.
JUMPER - troszke przyciezkawy
i nowa jak dla mnie nazwa - EMJOT-TREKO -
i tutaj szok - spodobał nam się wizualnie, jest leciutki (waga stelaza z gondolą i kołami pompowanymi 11 kg), gondola leciutka z chwytakiem i funkcją kołyski, spacerówka rozkładana do płaskiego, zakladana przodem i tylem - KOMPLET - niecale 900 PLN!!!! szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halloo kochane
Wróciłam,jestem zakupów narobiłam a mój mężczyzna już śpi zakupy niby parę fajnych rzeczy ale kasy w Smyku trzeba mieć Jagoda masz rację...podobało mi się fajnych parę komplecików ale niestety nie dam 50 czy 80 zł. Jagoda jasne że w SECOND HANDZIE są super ciuszki. NA przeciwko mojej uczelni otwarli i kupiłam jedną welurkową bluzę za 6ZŁ!!!Ale niestety nie mieli zbytniego wyboru, parę sztuk i tyle.pani sprzedawczyni poinformowała mnie że dostaną towar za niedługo to trzeba podjechać i poszperać:P

JA kupowałam na allegro Koszulki, śpiochy,kaftaniki (wszystko w różnych rozmiarach rozm.56 mam może 3 komplety a reszta to 62 i 68)
KOSZULKI:
http://allegro.pl/item713755128_koszulki_niemowlece_rozmiar_62_promocja.html
Komplet:
http://allegro.pl/item717407280_komplety_bawelniane_spiochy_kaftanik_roz_62.html
Komplety z frotte:
http://allegro.pl/item717756449_komplety_frotte_spiochy_kaftanik_roz_56.html

Tylko kolorki-neutralne sobie powybierałam (jeszcze nie wiedzieliśmy co będzie)
A od tej pani zakupiłam taki milutki jak nowy kombinezon z Disneya:
http://allegro.pl/item669751795_kubus_sliczny_cieplutki_pajacyk_george.html

Ja jestem zadowolona 🙃 z takich zakupów mam co prawda kilka kompletów co kupiliśmy w sklepie ale różnica jest znacząca w cenie a poza tym lepiej kupić u jednego więcej ciuszków zapłacić tą przesyłkę niż przepłacić więcej w sklepie.
A w Smyku kupiłam dziś termo opakowanie podwójne za 14,99 i takie tam drobne rzeczy jak szczoteczka do włosków etc. Fajnie się robi takie zakupy hehehee tylko w totka trzeba wygrać jeszcze :P

Pozdrawiam was dziubaski;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny! znów miałam mnóstwo nadrabiania..już prawie kończyłam czytać i obudziła się córa 🙂
Karina gratuluje i życzę wszystkiego naj na nowej drodze!
Natalia witamy wśród przyszłych mamuś.
Co do płci to tak ak piszą dziewczyny różnie bywa.
Byłam dziś na wizycie u ginekologa i mówię, mu że obawiam się tego, że mam takie duże brzuszysko więc zrobił mi usg

Maleństwo zdrowe wielkościowo 17tc 4d wiec idealnie strasznie się kręciło i było ułożone bokiem więc płci się nie dowiedziałam.

Zdjęcie wrzucę później

jak się strasznie cieszę ze jest z kruszynką wszystko dobrze, buziaki dla Was i do zobaczenia pewnie wieczorkiem jak córcie położę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie! Ehhh jaka ta pogoda tu zmienna jest szok! Pobieranie krwi jakoś minęło teraz trzeba na wyniki czekać.
SyLa dzięki za ćwiczonka, na pewno skorzystam 🙂
Natalia- witam nową mamusię.
Karina- wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Ehhh ja niedługo będę miała pierwszą rocznicę. Ale zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zakończyłam maraton zakupowy 🙂 oczywiście coś dla Maleństwa musiałam kupić 😉

od tygodnia nie moge sie zdecydowac co zrobić z przedpokojem 🙂 miałam malowac farbą strukturalą ale boje się ze dziecko sie poobdziera jak zacznie chodzic 🙂więc uparłam się na tapete ale jestem tak niezdecydowana na wzór że masakra:laugh:

może któraś z Was mi doradzi co zrobić z maleńkim przedpokojem by nie wygladał jak po wojnie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na badaniu ,ale dzidziuś zrobił nam i lekarzowi psikusa i usiadł sobie na tyłku i nic a nic nie chciał pokazać.Miał główkę skierowaną do mojej i tyłeczek do mojego 😉niezły łobuziak.Tak więc jedyne czego się dowiedziałam a najważniejsze to to,że ciąża rozwija się prawidłowo.Dostałam co do tego częstego sikania skierowanie na posiew moczu i kolejna wizyta 22.09 ludzie jak ja to wytrzymam!!!! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam "stare" i nowe mamusie.

Karina - Najlepszego!!!

Znów musiałam przelecieć kilkanaście stron, uffff, dziewczęta, szalejecie.
Ale coraz bardziej kusicie na Second Handy...zwłaszcza Jagoda po tym jak znalzłaś kombinezon zimowy. Teraz jestem na etapie poszukiwać kombinezonu właśnie. Na razie kupiłam taki średnio ciepły śpiworek na 56, taki bardziej do domku na chłodniejsze dni...
Poza tym znalazłam fajny bajer. Płyta "Kołysanki prenatalne", gdzie są piseneczki połączone z odgłosami które maluchy słyszały w brzuszku (sama jestem ciekawa) t.j. bicie serca, szum wód płodowych, pomagają zasnąć maluszkowi.
www.kołysankiprenatalne.pl
ja napewno zamówię 😉
mąż mówi : co znowu????? 🙂 🙂 🙂
a tak na poważnie to sama już zauważam że fisiora dostaję na punkcie zakupów, teraz tyyle pięknych rzeczy, przeróżnych pierdółek że masakra...
Póki co miłego wieczorku, ja jutro idę do fryzjera, poprawię sobie humorek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia dzięki za podpowiedz z ta farbą, racja bo jak wjade wózkiem to pozamiatane, była sobie tapeta 🙂 a tak to nic się za wiele nie stanie 🙂

Katarina - fajna sprawa z tymi kołysankami, warto sie zastanowić 🙂 choć jak moje dziecko bedzie spało tak jak ja teraz to ani kołysanki nie pomogą:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...