Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Basiu, MILEGO DNIA I DOBREGO ODPLAMIACZA 🙂
tez uwielbiam sok z czarnej porzeczki, i gumy z czarnej porzeczki i w ogole 🙂
Pinacolada - iii tam, to porod na ujastku ze znieczuleniem to musi byc pikus skoro da sie wytzymac bez znieczulenia hehe :P:P:P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie piątkowo weekendowo

na początek nadrobiłam wczorajsze zaległości :laugh:

Jagoda te ciuszki są bombowe.
U Mnie na odiedlu też jest lumpik-wszystko dla dziecka.wystarczy dobrze poszperać a znajdzie się super rzeczy za małe pieniądze

Teraz zmykam do banku,do usłyszenia,miłego popołudnia

Na termometrze mam 35stopni uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- fajne ciuszki 🙂 JA nie mam czasu biegać po sklepach teraz 😞 ale gdzieś od paździrnika myślę zacznę kupować 🙂 Poza tym będe miała trochęrzeczy od kleżanek, których synusie już wyrośli więc raczej za duż kupować nie będę dla noworodka, bo nie będzie miał kiedy tego ubrać 😉

A co do porodu...to ja oczywiście naturlnie mam zamiar, nie wiem jeszzce czy ze znieczuleniem czy bez, ale chyab wolałabym bez.. mam tylko kłopot z wyborem pozycji porodu bo wszedzie piszą, że taki na leżąco na plecach jest najgorszy dla mamy i dziecka (bo muszą nacinać, bo jak leżysz to dzidzie musisz wypychac troche do góry i trwa dłużej, częściej dochodzi do niedotlenienia itp.) a najwygodniesze dla lekarzy. A dl matki i dziecka niby lepiej np na stojąco lub kucając, co trwa szybciej, jak kucasz macica się bardziej rozwiera i nie trzeba nacinać i inne plusy... hmmm... co o tym myślicie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!
Jagoda super połowy z tymi ciuszkami 🙂 pamiętam jak pisałaś,że wszyscy w rodzinie męża i Twojej rodzili się duzi więc kombinezon powinien być ok ale czy do wiosny wytrzyma - nigdy nie wiadomo. Po mojej córci tak szybko wymieniałam, że masakra....no i zimowe rzeczy będę musiała kupić bo ona majówka 🙂 więc w zimę była już "wielkoludem"

Jak Wam zazdroszczę,że znacie już płeć-ja sobie chyba za bardzo ostatnio wmawiam synka.

Pinacolada mi też ostatnio kulka się wybrzuszyła i razem z mężem stwierdziliśmy, że to pupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
PINACOLADA - a propos tego co ludzie widza na zdjeciach to ja tez to doskonale rozumiem i szału dostaje jak wysylam fotki z usg kolezance gdzie ewidentnie widac raczke, czy nozke, czy brzusio i buzie a ona mi zawsze odpisuje ze ona tam nie widzi dziecka...
Albo jak sie mnie ludzie pytali czy sie nie boje ze bedzie obojnak skoro nadal plci nie widac...
albo jak PO OGLADNIECIU usg3d Z 12 TYG gdzie Ksaw mial 5 cm uslyszalam "ej, nie obraz sie ale tutaj wyglada przerazajaco- jak zombie!"

No i jakby chciec kazdemu tlumaczyc ze jest glupi to moze czasu nie starczyc hehe
a jeszcze A PROPOS denerwujacych komentarzy -wczoraj ta moja kolezanka ktora rodzila rok temu - powiedziala mi "KOCHANA, porod naturalny to jest straszna rzecz, nie decyduj sie, ja myslalam ze umre z bolu i juz nigdy wiecej!" 🙃


Jagoda- tee ciuszki masz słodkie boskie i w ogole ale wiedziałam że taak bedzie, koleżanka która się zapytała czy się nie brzydzisz w ogole sie nie przejmuj niektórzy nie rozumia takich rzeczy haha jeest widocznie bardzo bogata i lubi to pokazywać a tu chodzi ot o zeby dziecko było czyste i najedzone a nie w markowych ciuchach 🙂 niektóre maja inne poczucie.

Co do koleżanki z tym porodem hehe zastanawiam sie co Ty to masz za koleżanki hehe ze tak Cie wspierają na duchy. 😎 🙃

Co do zdjęć USG, sama wam sie przyznam szczerze że ja bardzo rzadko widze na czyimś usg dziecko, ponoć tak juz jest ze tylko mama tak naprawdę potrafi ujrzeć swoje baby na zdjęciu.

Pinacolada- niezłą tą siostrę masz hehe przynajmniej wesołaa 😁 😁 😁 😁 szukała sprzymierzeńców żeby nie było że kłamie. Cóż typ dominatorki 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie zjadłam spoźniony obiadek łooł szok ale jestem pelna 😁 jeeee 😁 😁 ale mniam mniam!:P

A ja sama dziś jakoś tak zdrzemnełam sie na godzinkę przymuliło mnie to sie położyłam, a to w sumie dziwne w moim przypadku bo pierwszy raz w sumie chyba tak w dzien naprawdę spać mi się zachciało:P

A dziś sobie przypomniałam że musze iść na badania krwi ulaalaa 😁 zaglądłam do notatnika Boże Dzięki za to że mamy notatniki i długopisy:P hihi trzeba zrobić badania żeby były już na 9 września 🙂 bo ogólniea to 2tygodnie tu sie czeka na wyniki masakra! no cóż jak trzeba to trzeba 😉 w koncu się doczekałam że coś się dowiem 🙂

a Reszta jak samopoczucie? w Polsce dzis znowu gorąco to pewnie większość gdzies poszła nad wodę ale wam zazdroszczę chociaż osobiście nie mam co narzekać na dzisiejszą pgoode w Irlandii 😉 choć zmienna jest i juz padało dziś z 3 razy a 4razy słoneczko wychodziło 😜 ale przynajmniej nie jest zimno ani za gorąco 😜
oj chyba sie rozpisałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo! ja sie dzis czuje okropnie...nawet dzwonilam do lekarza przerywajac mu urlop... 😞 tak mnie kluje w dole brzucha ze juz 4 tabletki nospy zazylam i nadal nic 😞
Poza tym to przyszla Bratowa mojego M. i tak ni z gruchy niz pietruchy zaczela tak pierd.... na mojego męza, na nas i jakies zale sprzed 20 lat...no masakra!w koncu stwierdzila ze ona zna mojego meza lepiej bo dluzej no i musialam ją opuscic bo przeciez nie bede sie z nia klocic...
Ludzie są chorzy! tymbardziej ze zawsze udawala sympatyczna... 🤔 🤨

Zazdroszcze Wam tych pup wypietych w brzuszku. Ja tez chce zeby moj Ksawerek tak sie wypial 🤢 A on sie chyba uczy chodzic czy stepuje..nie wiem...

Syla - mam tez inne kolezanki 😉 to byly skrajnosci 🙃
acha! a jakie imiona? sprawdze na profilu cos tam nawymyslala nowego 😉 :*

Ide wieszac nowe ciuszki (bo je wypralam) a moj maz na dole w ogrodku pali cygaro - nakupowal tego dziadostwa duzo zaraz po tym jak wyszlismy z USG i dowiedzial sie ze syn 🙂

Pinacolada - nic sie nie martw, moze urodzisz olbrzyma albo wiosna bedzie dluuuuga i mroźna 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba przez pogode takie samopoczucie, ja zaczełam sprzątać i mam jeszcze wiekszy syf bo zaniemogłam 🙂 brzuch mnie boli i mimo że ja od 8 tc biore 3x dziennie nospe to i tak odczuwam bóle.

a co do Bratowej to ja olej, widocznie miała kiepski dzień tylko nie musiała Tobie go psuć. Może za długo na słoneczku siedziała:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie w ten słoneczne irlandzki dzionek 🙂 Nareszcie!!! Szkoda tylko że na krótko...
Dziś miałam wolny dzionek z mężusiem i poszliśmy na zakupki. Niestety nic nie pozwolił mi kupić dla naszego dziudziolka 😞 Nio nic muszę się wybrać bez niego hehe
Co do wybrzuszeń to ja wczoraj zauważyłam, że podczas prysznica dzieciątko przemieszczało się po brzuszku. Szkoda ze mój mąż tego nie widział. Ale uczucie super 🙂 A wybrzuszenia też mam i także nie wiem czy to pupcia czy główka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiona TABELA PŁCI 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_p__ci_5A.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA To takie imie w ogole jest? :P to wcale nie jest takie proste jak Ci sie wydaje - zmiana w tabeli :P:P:P bo potem musze exela przerobic na jpg i zmiejszyc :P ok, poprawione 😉 a Ty masz zakaz zmiany imion DO KONCA SIERPNIA! 🙃 🙃 :laugh: [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_6A.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu cisza dziś wieczorem...

ja odpoczywam po całym dniu z marudzącą niunią i chyba zaraz lulu jak wszystkie mamusie bo nikogo nie ma 😉
karaluchy pod poduchy!

Jagoda zapomniałam napisać, że zmiana terminu na 21.01 ale nie zmieniaj jeszcze w tabeli zobaczymy jak będzie 4.09 jak będzie potwierdzenie to zmienimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...