Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam nowa stycznioweczke 😉 widze ze masz termin dzien po mnie 😉 a młoda czy nie młoda wazne zebys była dobra mama 🙂 a na pewno taka bedziesz 🙂
chyba nie mamy nikogo z Anglii:P ale z Irlandii hehe, Polska i nie pamietam gdzie przebywa Julia chyba Szkocja:P
Jak tam opieka medyczna w Londynie 😉? długo przebywasz za granicą? skąd jestes w Polsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Katarina; Kombinezon cudny, widze ze nawet z metka 🙂
Sarusia; ja tez na szczescie przechodze ciaze super, bez objawow tych najgorszych 🙂
Kurcze ja tez juz sie nie moge doczekac poniedzialku... trzymajcie kciuki zeby dzieciatko pokazalo co ma miedzy nozkami 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Tak jak pisałam poszłam do tego likwidowanego sklepu i wyobraźcie sobie, że wszystko -40% !!!
Kupiłam 5xbody (rozm74 z myślą o lecie), 1xkompl(śpiochy, kaftanik i czapeczka), butki na zimę i kompl.przyborów (szczotka do wł. grzebyk,nożyczki, obcinacz, szczotka do zębów nakładka na palec do masowania dziąseł i pilniczki do pazn). Za wszystko zapłaciłam 75zł.
Jakbym znała płeć to wybrałabym jeszcze kombinezon na zimę. Jedyny uniwersalny jaki był to rozm56 więc nie zaryzykowałam.
Powklejam zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym że daje znac jak śpi to jest duzo prawdy 😉 czytałam że chodząc huśtamy dziecko i ono śpi a w nocy potem buszuje. Przekonał sie o tym Mój M:P gdy w nocy się do mnie przytulił i dzidzia go kopnęła 🙂 😎 i w ogole sie wiertoliła a ja słodko spałam:P hehe ale sie cieszył jak dziecko, na drugi dzień jak mi opowiadał 😉 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W londynie mieskzam od dwoch lat 🙂 a w Pl to mieszkam okolice leszna.Powiem szczerze ze tak sobie z ta opieka tutaj w angli mialam dopiero jedno spotkanie z polozna ktora byla u mnie w domu i raz mialam usg w 11 tyg i to wszystko.Badan ginekologicznych nie robią tak praktycznie to nic nie robia ze mna jak na razie, moze sie zmieni nie mam pojecia 🙂Ja tez juz ciuszki sobie powoli kupuje ale moja rodzinka nastawila mnie na chlopca wiec ciuszki mnam bardziej dla chlopca 🙂A osttanio przysnilo mi sie ze urodzilam dziewczynke moze to jakis znak;p pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczęta staram się nie przejmować że jeszcze nie wyczuwam ruchów, nigdy nie byłam szczuplutką osóbką i czytałam i wiem także od lekarza, że dziewczyny o większej wadze troszkę później wyczuwają ruchy, ale jest mi trochę smutno bo czekam czekam i czekam......
mam jeszcze jedno pytanko dot wózka czy któraś z Was podczas sklepowego baraszkowania za wózkami napotkała na wózek LEVIROO w polsce??? mieszkam w zachodniopomorskim i w tych większych miastach niestety go nie ma, a bardzo mi się podoba.
niestety jeszcze nie wiem jak wstawić link do aukcji z allegro żeby go pokazać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sarusia,
Pinacolada - ale Ci sie trafil kurczę blade z ta likwidacja 😉 A tak na marginesie to ja nie mam jeszcze zielonego pojęcia co kupować poza ciuszkami - musze powoli liste robic 🙂
Syla - mysle ze kazda z nas czasem nadal nie moze uwierzyc ze jest mama 🙂 Ja wczoraj doznalam olsnienia ja kzobaczylam swoj rosnacy brzucholek :laugh: az krzyknelam do męża - "jejku, ja naprawde jestem w ciaży!" 🙂
Madziula - przeciez Ty juz znasz plec! to co Ci sie tak spieszy do USG :p
Katpio - co do ruchow to na poczatku ciezko je poczuc, ja jeszcze czasem tez nie mam pewnosci czy to mi sie przelewa czy Młody pływa 🙂 Poza tym wszedzie pisza ze przy pierwszej ciazy to po 20 tyg sie czuje ierwsze ruchy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się ,że nie tylko mi podobają się dzisiejsze zakupy.

Jagoda - ja zrobiłam listę tych pierdół, które trzeba kupić poza ubrankami i teraz stopniowo z niej wykreślam to co kupiłam. Jest tego trochę i nie ma sensu zostawiać tego na ostatnią chwilę ,zwłaszcza, że te pierdoły już od płci nie są zależne - dlatego ja magazynuję je stopniowo

Wklejam jeszcze mój dzisiejszy brzuch - ostatni dzień 20tc
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1752&Itemid=33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada byłabym Ci wdzieczna gdybys napisala mniej wiecej taka liste najpotrzebniejszych rzeczy 🙂i cudowne ciuszki 😁 😁
Sarusia mi raz sie snilo ze mam chlopaczka bardzo spokojnego, a pare nocy pozniej ze dziewczynka... ale mam wrazenie ze bedzie chpolak... jestem pewna 🙂 moze sie przekonamy w poniedzialek:P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
o rety idało się ale to było trudne :laugh:
http://www.allegro.pl/item716279892_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik_kola_pompo.html


co do wózka! 🙂 jest moim faworytem! myślę ze na takim się zatrzymam 😉

:P

Jagoda- co do faktu ze sie jest w ciąży to dalej własnie ciężko się z tym oswoić. A myślałam że coś ze mną nie taak. Ponoc dopiero to do Ciebie dochodzi jak urodzisz.

A co do zakupów innych niz ciuszki wysyłałam kiedys fajną liste. Która naprawde jest przydatna 😉 wysle jeszcze raz w załączniku 😉 [file name=wyprawka-256bff4b6b918c7e6eb0816bf1088bd7.txt size=15066]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/wyprawka-256bff4b6b918c7e6eb0816bf1088bd7.txt[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej ksiazce o ktorej pisalam wczesniej wyczytałam, ze to wlasnie miedzy 18 a 22 tc powini8en wyjsc i pepek i kreska. co prawda zauwazylam lekkie przebarwienie od pepka w dol ale malo wyrazne. 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...