Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

spodenusie - moja siostra wypatrzyla te grube sztruksowe wywyjane - ocieplane z podszewka w krolisie 🙃 🤪
Same znane marki - EARLY DAYS, HM, GEORGE, NEXT itd [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kolaz_spodenki_a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATNIA FOTA - ogrodniczki sztruksowe 2 pary, nowe sliniaczki, czapusia HM [img size=367]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kola___bluzy_spodenki__a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUZKI z dlugim, krótkim, NEXT, cherekee, HM..

no mowie Wam! super!
za wszystkie rzeczy w sumie lacznie z kombinezonem wydalam ok 100 PLN!

I musze powiedziec ze bylam pierwszy raz w second handach i to jest BAAAAARDZO wciagajace!!!! czuje sie jak poszukiwacz skarbów :P

ps. moja kolezanka u ktorej wczoraj bylam wszystko synkowi kupowala nowe i pytala czy sie nie brzydze... troche sie dziwnie poczulam 😮 😲 🤔 :P

Pieluszki, butelki, kosmetyki, meble i td to ja bede kupowac w pazdzierniku, listopadzie, jak sie moze juz przeprowadzimy 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - a propos tego co ludzie widza na zdjeciach to ja tez to doskonale rozumiem i szału dostaje jak wysylam fotki z usg kolezance gdzie ewidentnie widac raczke, czy nozke, czy brzusio i buzie a ona mi zawsze odpisuje ze ona tam nie widzi dziecka...
Albo jak sie mnie ludzie pytali czy sie nie boje ze bedzie obojnak skoro nadal plci nie widac...
albo jak PO OGLADNIECIU usg3d Z 12 TYG gdzie Ksaw mial 5 cm uslyszalam "ej, nie obraz sie ale tutaj wyglada przerazajaco- jak zombie!"

No i jakby chciec kazdemu tlumaczyc ze jest glupi to moze czasu nie starczyc hehe
a jeszcze A PROPOS denerwujacych komentarzy -wczoraj ta moja kolezanka ktora rodzila rok temu - powiedziala mi "KOCHANA, porod naturalny to jest straszna rzecz, nie decyduj sie, ja myslalam ze umre z bolu i juz nigdy wiecej!" 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania23- na allegro dochodzi jeszcze koszt przesyłki i jest o 2 mniej 🙂 myśle ze te z Reala sie opłacają 🙂

Moja mama kupiła, strasznie się cieszy że znów zostanie babcią 🙂
moja siostra urodziła 24 stycznia 2008
mój brat został ojcem 22 stycznia 2009
heheh,a ja mam termin na 19 styczeń 2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA! ALE EKSTRA! co za zbieg okolicznosci 🙂 faaajnie, bedziecie mieli dzieciaczki zblizone wiekowo...razem mozna na wakacje no i na imprezach rodzinnych sie nie nudza..
U mnie w rodzinie to wszystkie dzieci juz maja po 6-9 lat a moja siostra pedagog przedszkolny nie moze sie swojego ukochango doprosic o dzidzisia..



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ,kochane jesteście, uspokoiłam się już trochę.

Jagoda - piękne zdobycze. Ja dziś przed pracą pojechałam do mamy (na poddaszu są magazynowane rzeczy po Julce, wszystko w workach dokładnie opisane i posegregowane rozmiarami) i postanowiłam poszukać jej kombinezonów zimowych. Byłam przekonana że są wielkie (Julka miała pół roku jak była zima) ale o dziwo okazało się że wcale nie. Poza tym zawsze lepszy trochę większy niż przyciasnawy. Nie uwierzysz Jagoda, ale jeden kombinezon mam prawie identiko jak ten Twój tylko że mój jest turkusowy - też ma dopinane buciki i rękawiczki w komplecie i jeszcze ma białe foterko dookoła kapturka. Znalazłam jeszcze drugi - tylko ,że kolory też typowo dziewczęce - różowo-turkusowy. Zatem jeśli będzie dziewczynka to zakupy mam z głowy 😉 A jaki masz rozmiar tego kombinezonu, bo mój jest niby 74 ale wcale nie wydaje się duży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - moja siostra wczoraj zapowiedziala ze jak sie nic nie zmieni jeszcze przez rok to zrobia male zmiany i wymienia sie partnerami bo - najlepszy kumpel jej faceta chce miec juz dzieci i on jest z najlepza przyjaciolka mojej siostry i ta przyjaciolka z kolei tak jak fact mojej siory - tez narazie nie chce dzieci 🙂 wiec generalnie powinni sie zmiksowac 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem postanowiłam poleżeć w wannie (temp. wody mnie nie zadawalała bo lubie wrzątek) i tak leżę i patrzę na brzuch a tu nagle kulka wielkości połówki jabłka się wybałuszyła. Zawołałam szybko Julkę i jak zaczęła to miejsce masować to po chwili się schowało. Zastanawiałyśmy się czy to pupa czy główka była 🙂 Fajny widok w każdym bądź razie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznie:laugh:

Zobaczy Ksawcia i zwariuje 🙂

A co do porodu naturalngo to moja siostra powiedziala mi że owszem boli ale patrzysz na to szczęście co później lezy obok Ciebie i zapominasz o bólu. Ona sie bedzie decydować na drugie i tylko poród naturalny. To Maleństwo kazdy ból wynagrodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja rodziłam Julkę naturalnie (4,050kg) i powiem tylko tyle: Ból w pewnym momencie rzeczywiście konkretny ale satysfakcja z narodzin dziecka - bezgraniczna. Uwierzcie, mimo, że nie było łatwo wolę rodzić dziecko niż iść do dentysty bo boli mnie tak samo (nie cierpię dentysty) a radości z zaplombowanego zęba nie mogę w żaden sposób porównać do radości z posiadania dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, to ja chyba mam za duzo tluszczu 😞 mi nic niewydac przez brzuch!
jedynie cos juz mozna poczuc przez skore- moja siostra wczoraj nawet mowila ze czula ale to jakies delikatne babelki



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...