Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karina89 napisał:
A i zapomniałam dodac najwazniejszego!!!
Na 90% bedzie córcia!! Jestem mega mega szczesliwa! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Czyli bedzie Paulinka 😘 😘



Gratuluje córeczki 🙂 [img size=150]http://republika.pl/blog_tg_400292/660862/tr/gif39.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

też bym bardzo chciała córeczke, ale czuje ,że to bedzie chłopak:P . Heh mam nadzieję ,że dowiem się w czwartek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paullel ja tezbylam pewna ze bedzie chlopak a tu prosze, jednak corcia 🙂 daj znac w czwartek po usg:P jak sie dobrze ulozy to napewno bedziesz wiedziala 🙂 wiec nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc powodzenia w czwartek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kasiek wśród nas!

Syla sukienka numer 2!!! my z mężem też mieliśmy inny niż wszyscy pierwszy taniec na weselu, bo tańczyliśmy go z naszą kruszynką, która wtedy miała chrzciny 🙂 a co do kwiatów to też nie chcieliśmy i napisaliśmy "...zamiast kwiatów przynieście coś co zrobią wasze rączki" dużo ciekawych rzeczy teraz mamy 🙂

Karina89 gratulacje z córci 🙂

Jagoda pogratuluj koleżance i ucałują ją za te przejścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEKUJE Z POCHWALKI 🙂

Jagoda pozdrow Kolezanke i po gratuluj jej Corci.
Katarina duzuchny brzusio 🙂
Karina "gratulejszyn" dziewczynki 🙂

Ja bylam dzis na zakupowym szalenstwie ale dla siebie 😞 sluchajce w przeliczeniu 8oo zl wywalilam na ciuszki na siebie 🤪
Ale wszytsko przyszlosciowe 🙂

NIe wiem jak Wy Kochaniutkie ale ja jestem zmeczona i ide spinkac wiec D O B R A N O C Wam do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro badanie na posiew moczu i morfologię.Brzuchy macie dziewczyny naprawdę duże i ładne.A Jagoda ty to już chyba urodzisz giganta 😉 chyba nigdy nie zgadnę od czego zależy wielkość brzucha....ilość wód płodowych? ja mam w normie a mimo to nie mam tak dużego brzucha,a może wielkość dziecka?

Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie!
SyLa co do tych badań to skierowanie jest konieczne bo najpier na recepcji się pytali a później już na samym pobieraniu krwi. Ja oczywiście miałam tylko na toksoplazmozę i to pokazałam, ale jak weszłam do gabinetu to powiedziałam tej pani że miałam jeszcze morfologię zrobić ale nie mam skierowanie i mi zrobiła bez problemu. Co do tego nadczo to niestety ale jak robisz morfologię to musisz. A rano zostaje tylko i wyłącznie woda. Nawet herbatki czy kawki nie można się napić. W sumie 10.30 to nie jest tak źle ja miałam w czwartek na 11.30! Co do sukienki to oczywiście nr.2. Jest świetna 🙂
Kartina- śliczny masz brzusio. Nio i gratuluje córeczki. Też bym chciała 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitky,

aleście sie uczepily mojego brzuszka :P
Moze po prostu za mało jestem wysportowana i nie mam juz brzuszka deseczki (od 4 lat siedzenia po 12 godzin w pracy przed kompem :/) i tak mnie wywalilo!
Ale jak ogladam gaerie to zobaczcie:
(zaraz przesle linki) 😉
Dziekuje w imieniu przyjaciolki za wszystkie pozdrowienia - jestem bardzo ciekawa jak u niej wszystko przebiegalo i wogole.
Ona tam biedna sie meczy a jej siosra i maz zorganizowali dzis chlanie z powodu narodzin 🤢 ech..
Madziula - ja to dzis caly dzien w wyrku spedzilam - mialam zawroty glowy takie ze szok! no i tez wlasnie bylo mi niedobrze i bylam BAAARDZO głodna ale jak jadlam to caly czas mialam odruch wymiotny..okropnie sie dzis czulam..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- tak jak pisałaś może to być spowodowane tym że śpisz na plecach. Bo dziecko uciska Ci główne żyły które odprowadzają krew do mózgu i potem jesteś niedotleniona i słabniesz. Dlatego lekarze po 20tygodni zalecają żeby nie sypiać na plecach bo dziecko jest już "ciężkie"

p.s powiedzcie mi jak wy na tych suwaczkach robicie że wam pisze co w danym tygodniu sie dzieje z dzidzią?? bo ja nie umiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA to sie samo robi na babyboomie 🙂

ooo, macie duzy brzuszek----->
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1605&Itemid=33

ps. moj maz dzis wytrzasnal skads stetoskop - lata za mna i wsluchuje mi sie w brzuch 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA to sie samo robi na babyboomie 🙂

ooo, macie duzy brzuszek----->
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1605&Itemid=33

ps. moj maz dzis wytrzasnal skads stetoskop - lata za mna i wsluchuje mi sie w brzuch 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie robiłam nigdy tej opcji z ostatnią miesiączką hehe ale się namęczyłam teraz żeby trafić 😁 bo ja miałam długą owulację i poźną czy jakoś taak 🙂 okres przewaznie co 40dni:P i jak wpisałam date ostatniej miesiączki to wyszło że mam ponad 21 tydzień hehehe



no too kto wie:P tylko że ja z lekarzem sie kłóciłam że wiem kiedy zaszłam w ciążę:P bo dopiero 31kwietnia 🙂 nieźle pomieszane hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...