Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam się z wami środowo!

Kurcze też mam pół nocki nie przespanej,moja lalunia nie dała mi spać,strasznie się wierciła,jak mamusia przekręciła się na bok to bach kopniak w żeberko,teraz też kopie bo wie,że o Niej piszę,no i na siusiu wstawałam.Teraz to już norma,3 w nocy,koło 5-a potem problem z zaśnięciem 😞

Jagódka Twój mąż ma rację,zwolnij troszkę dla Swojego i Ksawerego dobra.Zdaję sobie sprawę,że remont jest bardzo absorbujący,chciałabyś mieć wszystko pod kontrolą ale na dłuższą metę się nie da,nerwy,brak snu i zmęczenie dają w końcu o sobie znać.Wiem to po sobie niestety 😞 Także dużooooo wypoczywaj 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 niedawno też się martwiłam bo moje małe kopało jak najęte i nagle przestało ot ledwo co czułam ... Mnie uspokoiła wizyta u lekarza który powiedział że tak się zdarza i że mam się nie martwić... może to wpływ pogody, przeziębienia lub po prostu maluszek się zmęczył ciągłym fikaniem koziołków.... Tak czy siak nie martw się na pewno będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s co do nocnych pobudek to u mnie też jest masakra najpierw długo nie mogę zasnąć a potem jak już uda mi się zmrużyć oko to tylko na 2 - 3 godzinki i trzeba wstać i udać się na wycieczkę do toalety lub lodówki.... u mnie ostatnio w modzie są parówki z majonezem staram się oprzeć pokusie ale ciężko jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny, troche sie upokoilam. Mysle ze to moze byc tez wynikiem tego ze Malutka jest jeszcze malutka i ma duzo miejsca co powoduje ze zmienia pozycje i moze zmienila ja dwa dni temu i raczki i nozki ma z innej strony przez co mniej odczuwalne sa ruchy. Wczoraj wlasnie podczas tego badania poczulam wyraznie jak sie przeklreca calym cialkiem 🙂)
Cudowne uczucie 🙂) Jeszcze raz dzieki dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu .................... ORANY NORMALNIE FORMALNIE TO SZCZENKA MNIE OPDLA NO!!! ALES TY LADNA NO..... ulala!!! no i dobrze ze Cie Jgodka zmobilizowala zebys sie na ujawnila!!!! zdnych kosmarow nie bedzie o nie!!!! ladna z Ciebie mmusi swojej coruni!!!! jak corcia tez bedzie tsk ladna to warto Jagodka zkrecic naszych synkow w okol Basienki coreczki 🙃 🙃 🙃 🙃


a co do skurczy lydek orny co za bol!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie w nocy te skurcze..ZGROZA...
Dzis w nocy mnie taki dopadl, boze jaki to bol, obudzialm meza do pomocy 🙂a pozniej nie moglam zasnac, On zreszta tez. Meczylam sie, chyba sie balam ze znowuy mnie zlapie. Rano na ta noge nie moglam stanac, mimo ze sklurcz minal to pozostaje bol jakpo jakims uderzeniu czy cos. No ale juz rpzchodzilam i prawie nie czuc. Apropo plecow to tez mnie dopada, mnie szczegolnie po lewej stronie, zaraz nad posladkiem i promieniuje do uda. Wstac z lozka rano nie mozna, ale jak zrobie kilka krokow po malu to zaraz przechodzi.
p.s. dziewczynki kochane Malutka szaleje, chyba uslyszala ze sie zmartwilam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Basienko!!!! nareszcie!!! jak milo widziec Twoja sliczna buzie 🙂 🙂 🙂

Juleńko
- pocieszylas i przestraszylas tez troszke..ja mialam bol podbrusza...tylko taki jak na zatrucie...w ogole odkad biore to cholerne zelazo to mam kompletnie rozregulowane trawienie i laduje w toalecie duzo czesciej niz w tamtym miesiacy... 😞


moniss
- jesli chodzi o bole plecow to mam dokladnie to samo - nad posladkiem, taki jakby przykurcz jak rwa kulszowa czy coś i promieniuje do uda i mam wtedy wrazenie ze mam skore i miesnie za krótkie... 🤢

Skurcze mnie lapia ale...w karku nad prawym barkiem...nieprzyjemne bardzo.








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - przyszly mi dziś koszuli - są SUPER!!!
te L są luźniejsze ale jakoś tragedii nie ma 😉 na 9 miesiac bedą jak ulał 😉
Jedyna M-ka jaką zamówiłam jest ok na teraz ☺️ i w sumie jest najładniejsza a wziełam ją z myślą, że będzie najgorsza 🙂
Oto ona -
http://www.kraina-snow.pl/koszule-nocne/105-muzzy-koszula-kopertowa-kwiatki.html
jest kremowa w malutkie kwiatuszki zielone i różowe i z kokardka z boku 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boziu Jagodko nie to mialam na celu by Cie przestraszyc 😞 przeprszm ... ja mam skurczy poind 20razy w cigu dni i rowniez w nocy ...
co do bolesnych odczuc to rowniez je miewam tyle ze nie w podbrzuszu tylko w oklicy mojego zoladka ktore jest teraz w okolicy zeber a juz kilk krotnie mnie chwicil skorc miesnia sercowego o zgrozo to dopiero jest bol... lekarz mowil ze to "normalne" chory czy jk ja uwazam ze to nie normalne kiedy chwyta taki skorcz bo nie mozn oddychac ani wyposcic powietrza tylko czaskac iedy skurcz minie smoistnie....
Przepraszam Cie ze Cie przestraszylam !

Eeeee 🤪 to GRATULEJSZYN NO NO III-trymestr!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skurcze łydek,ból kręgosłupa to u Mnie na porządku dziennym 🙂 czasami tak boli,że hohohoho 😞

Jagoda ja na brzuszku dziś wskoczyłam w 28 tydzień,jejku jak ten czas szybko leci,już III trymestr 😆
Łap oklaska z okazji III trymestru,zaczęłyśmy ostatni etap ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko, ni ma za co przepraszac, zdalam sobie sprawe ze moze powinnam wiecej lezec a nie siedziec powyginana przy kompie. Tak wiec leze.. i pisze na lezaco. Zaraz bede czytaj JĘZYK NIEMOWLĄT Tracy Hogg - podobno rewelacja.
Moze przy okazji sie zdrzemne, dobrze by mi to zrobilo 🙂
Aniol - ja Tobie też oklaska dalam a potem Julci bo przeciez ona tez zaczela z nami III trymestr 🤪

A te koszulki - podalam strone ponizej. Generalnie wiekszosc styczniowek zamawia z tej firmy MUZZY koszulki nocne do karmienia 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ten czas leci 😉
Aniołku, Julcia i Jagódka łapcie oklaska za ropoczecie tego ostatniego etapu 🙂( bede dawała co 6 godz ale nie zapomne o żadnej 🙂)

a co do koszulek to zamawiała któraś ten model?
http://www.kraina-snow.pl/koszule-nocne/11-muzzy-koszula-do-karmienia-lawenda.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... i Melinda Blau - moja mama mnie rozumie .... 😆 warto przeczytac!!! to jedna z pierwszych ksizek "edukacyjnych" ktora dostalam od Kolezanki w prezencie!

czytalam ja jednym chalstem 🙂

no tak j tez weszlam w III-trymestr ....juz blizej konca niz poczatku 🤪 🤪 🤪

Ja teraz studiuje "instrukcje obslugi dla rodzicow Synus" Theresa Foy DiGeronimo

Ja kupilam w sklepie dwie koszulki z tej firmy Muzzy a trzecia dostalam w prezencie ... wiec mysle ze wystarczy...

Uciekam milego poludnia!!! (tez sie zdrzemnac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...