Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie wkurza tesciowa zrobilismy renament w kuchni z okazji ich 24 lecia slubu to nawet nie uslyszelismy slowa dziekuje tylko wrzeszczala czemu wyrzucilismy stara lodowke ( to nic ze jest druga a tamta zzerala pradu tyle ze hoho) i po co zmywarka jak ona i tak nie bedzie uzywac (bo trudno jest sie nauczyc to wielka filozofia) nic ze sie meczylismy 3 dni zeby zdarzyc przed ich powrotem i ze potem to odchorowalam ehhhh szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak czytam Was Kochne i niestety rowniez dochodze do tych samych wnioskow ... cos wisi w powietrzu ... tez wlasnie jestem wzasadzie w trkcie klotni pomiedzy moim fcetem i jego Matka a w szystko rozchodzi sie o 14letnia mojego faceta corka 😞 czuje sie jak piate kolo u woza ... jest mi cholernie ciezko Marta (corka) rozgrywka pomiedzy nimi mnie deprymuje ... ach... ide sie myc i spc niechce o tym myslec ... ze ja i moj stan moze spowodowal teraz te sytulacje a moje dziecko jest bogu ducha winne ... ze jest w drodze na to wrogie "srodowisko" cch beczec sie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe 🙂 No u nas wlasnie miala byc Maja bo ja sie urodzilam w maju i w sumie w moje urodzinki dowiedzialam sie ze jestem w ciazy wiec mialam cudny chociaz troche zaskakujacy prezent urodzinowy a potem dowiedzielismy sie ze raczej chlopiec bedzie i Szymek bo .....a w sumie nie wiem dlaczego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia nie przejmuj sie tymi rozgrywkami, przeciez Ty i Junior niczemu nie jestescie winni - nie rozmyslaj o tym wszystkim, bo maly da Ci w nocy popalic, ze mamusia jest smutna! buziaczek na poprawe humoru 😘 i masz racje przespij sie - sen jest najlepszym lekarstwem na cale zlo!!!
a ta wiszaca nad wszytskimi zla atmosfera to przez te szarowke, deszcz i wiatr....niestety z tym nic nie zrobimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki wisi coś w powietrzu...

ja się właśnie tak oryczalam ze masakra, najpierw przez tatusia mojego dziecka a później przez jego matkę. W tym wszystkim to ja jestem zla i ona słowa nie da sobie powiedzieć na niego, na wszystko ma wytłumaczenie. I rozwalił mnie tekst ze to może i lepiej jak się nie zgadzamy by dziecko tego nie widziało- kazde z nas sobie życie ułoży. Ja pierd... zero odpowiedzialnosci jeszcze powinna go po głowie pogłaskac i pochwalić za zostawienie kobiety w 6 miesiacu. A do niedawna taka cudowna była 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie wiem... nie wiem...
Ona nigdy nie bedzie moja tesciowa (formalnie tak za 1.1/2roku ale nic wiecej, nie przejdzie mi slowo "mama" do niej)nie wiem czy ona akceptuje czy nie ... ale najbrdzoej boli i jest to nie dozniesienia kiedy zaczynaj manipulowac trzy kobiety Matka(mojego faceta)exszona i corka i knuja spiskuja pomiedzy saba i wciagaja w gre mojego faceta i robia mu sieczke z muzgu a j w tym wszystkim "posrednio srednio" uczestnicze i jestem kozlem ofirnym cholern "zdzira" dostala i ma wszystko to teraz jej jeszcze malo to szpik kostny chce wychlac... wyszedl z torba osobistych rzeczy zostawil wszystko mnipuluje corka zwichrowala jej tak psichike ze tego roku 14-letna dziewczynka zaszantarzowala babcie(matke mojego faceta) ze jak jej nie kupi biletu powrotnego w ciagu tygodnia do PL to sie potnie.... i oczym my tu mowimy...mnie jest brak slow w zaden sposob nie zaniedbuje swijego dziecka dostaje wszystko co trzeba (matka ) Ja przysyla w jednych rzeczach najgorszych ktore kwalifikoja sie do smieci wyjezdza z nowa garderoba osobista i wyjsciowa jest wystawiana na piedestal... cze4go jeszcze chce???? o co chodzi o to ze (to nie ja odebralam jej ojca to nie przezemnie jej ojcec odszedl od jej matki...)spotkalismy sie kiedy jej ojciec byl wolnym od 4lat kiedy byl sam ... to nie ja bylam przyczyna odejscia ... boze wiecie jakie to jest trudne ja staralam sie byc mila i usluzna jej kurde pod buzie podkladalam lozko skladalam rozkladalam do snu na spacerki chodzilam prezenciki kupowalam a teraz okazuje sie ze on stad uciekla bo ja przytlaczala swiadomosc ze ojciec sobie zrobi drugiego dzieciaka ... i zapomnial o jej istnieniu ...kuza twarz pisze do niej probuje sie porozumiec to nic innego nie slyszy tylko KASA!!!!!KASA!!!! Wiec wniosek jest prsty ojciec jest potrzebny bo daje kase! a tak nie......................ale sie rozpisalam i uzewnietrznilam przepraszam .....................ach (nie wskakuje mi literka "A" wiec jest literowek troche!!!)
Dusia masz racje ale widzisz to cos unas wisi/wisalo juz od jkiegos czsu a wlasciwie to od sierpnia teraz to jest dopiero preludium ..... az strach pomyslec jaki bedize final ... bo to jezcze nie jest koniec tego wszystkiego!!!!Ale dziekuje za cieple slowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! na prawde COŚ WISI W POWIETRZU!!! 😠
mnie też sięchce ryczeć i mam mokre oczy od ponad 2 godzin - takie łzy na włosku. Wszystko mnie przygnebia i brak mi sil i nadziei.
Moj M. tez oberwal bo mnie wkurza i juz...
ja potrzebuje byc adorowana od czasu do czasu a tu nic, ani zadnych kwiatow, niespodzinek, kolacyjnek NIC...malo tego dzis powiedzial ze z okazji rozpoczecia III trymestru - uczcimy to jakos - no i zapomnial...jako zadoscuczynienie zaproponowal kino..a ja niepomalowana, nieubrana..grrrrrrrrrr


Ide na nawspolnej i dr housa papapa





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
oj ale sie podziao na tym naszym forum ja tez dziś sie kłócilam az iskry leciały a jak myslałam że wszystko bedzie dobrze to tak sie zdenerwowałam żez tego wszystkiego zaczęłam sprzątać żeby sie odstresować cholera dopiero co siadłam po2 h prasowania i 2h sprzątania czuje sie jak???.... jak wyprana i wykręcona padam na pysk ze zmeczenia i do tego boli mnie brzuch a nerwy nie przeszły
Julcia z okazji 3 trymestru łap oklaska jutro reszta ferajny kochane gratuluje wam serdecznie dotrwania do ostatniego trymestru musze wam powiedzieć że po tym już tylko egzamin czyli poród 🙂
jagódka pinacolada bardzo wam współczuje przejsc przy tych remontach .
Jagódka wiesz co jak juz sobie usiądziesz na własnej kanapie to zapomnisz o wszystkich problemach które cie napotykały 🙂a tak wogóle widze że twój Ksawciu i moja córunia to chyba telepatycznie ze soba rozmawiają i umawiaja sie na ta samą godzine na zabawe i jakos bardzo im pasuje 2,3 w nocy 🙂 łobuziaki kochane 🙂
witam serdecznie nową mamusie 🙂 zapraszamy codziennie na nasze forum bo fajnie jest
Juleńko przykro mi że te wszystkie gierki toczą sie twoim i juniora kosztem ale nie daj sie w to wmanipulowac jesteście teraz najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kochane, wiedza ze mam ciążę zagrożona i mnie wkurzaja. spermodawca myśli ze przyjdzie w styczniu jak się mala urodzi i czaem do niej wpadnie, porażka! Tatuś roku! dlatego podjełam decyzję ze nie podam go jako ojca i nie chce złotówki od niego, niech spierd... a Córeczka jest tylko moja i bede ją kochac za mamusię i tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki, mnie też dzisiaj jest źle! Właśnie się żaliłam do męża, że ja chyba nie wytrzymam z tą zgagą. 2, 3 i połowa 4 m-ca spędziłam w WC (mdłości i wymioty 24h/dobę), potem chwila przerwy (do 26tyg) i teraz jazda ze zgagą i takim ogólnym zmęczeniem. Brakuje mi snu w dzień i aż mnie skręca jak piszecie na forum że ucięłyście sobie drzemkę. Tak mi tego potrzeba a tu rano trzeba wstać wyprawić Julkę do szkoły , potem praca ( na szczęście tylko 5h dziennie), po powrocie sprawdzanie lekcji i odpytywanie (nawet 2h) no i jest 19 więc się już nie kładę bo się nie opłaca tylko ciągnę do ok22 i zasypiam po to żeby co 2 h w nocy wstawać dio sikania. Ech...ale się wyżaliłam ale to sikanie mnie doprowadza do szału. Wydaje mi się że co dopiero zasnęłam jak juz mnie budzi pełny pęcherz 😞 Jakby założenie cewnika było proste to chyba byłabym skłonna robić to co wieczór. Albo pampersa sobie kupię:P Wiem ,że prawie każda z Was tak ma ale musiałam się pożalić 😞 Taka jestem biedna Kingusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...