Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Moja noc nie była najgorsza - tylko 3 razy sikałam 😉 ale od rana już mnie wzięła jakaś deprecha 😞 w związku z naszą łazienką. Przyszedł pan z PZU na oględziny no i teraz trzeba juz się zabrać za konkretną robotę ale nie ma dobrego terminu. W tyg nie chce żebi mi syf robili a w sobotę z kolei jak się nie wyrobią to na niedzielę będę mieć pobojowisko w łazience. Tak źle i tak niedobrze 😞 Poza tym na sobote zapowiedzieli nam się goście więc bałagan raczej niewskazany. Ech, nie wiem sama kiedy i kto nam to zrobi...

Jagoda - też bym coś kupiła na poprawę humorku ale kurde wszystko już mam dla dzidzi:P W sobotę muszę się rozglądnąc za jakimiś fajnymi kozaczkami na zimę ale na niskim obcasie żeby mi było wygodnie i stabilnie "biegać" (czyt. toczyć się) a i potem na dłuższe spacerki z wózeczkiem się przydadzą.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja nadal usiluje zabrac sie za prasowanie, ale moj kochany M. rano dzis prasowal sobie cuś i tak mi przypalil klaczki ze nie moge ich niczym odlepic od zelazka...grrrrr
Pinacolada - ja juz tak dawno nie kupowalam nic dla synka (tj. od soboty) ze chetnie w ten weekend przyszaleje :P no i do 5-10-15 nie dotarlam, nie bylo czasu.
A dzis jedziemy na pierwsze zajecia ze SZKOŁY RODZENIA 🤪





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek w czwartek...

DZIEKUJE ZA OKLASKI ☺️
ja wczoraj przepraszm nie mam wzwyczju sie uzewnetrznic... i zalic (ale to chyba przez ciaze zrobilam sie taka tkliwa i wrazliwa)
My wczoraj zrobilismy sobie "romantyczny" wieczor/noc 😉 swiece i ect... (ale nie bylo tak glosno jak u Ciebie Jagodka 😆 )
ze zgryzoty robie powoli porzadki i pieke plcek dla mojego MeCIzny 🙂 Junior harcuje wiecie co ... to moze smiesznie zabrzmi Ale JA DZIEKUJE ZA KAZDE PRZEZYCIE KTORE DOZNAJE PRZEZ JUNIORA NAWET TA WSTRETNA ZGAGA KTORA I MNIE MECZY ZA KAZDY KOPNIAK KTORY MI ZASERWUJE Z WSZYSTKO... KOCHAM GO ZA TO JESZCZE BARDZIEJ. (przepraszam Was ze tk to pisze wiem ze wiekszosc z Was cierpi katusze ... (zebyscie nie myslaly ze jestem masochistka czy cos)ale kocham jego kopniaki 🙂

Udanego dnia dla Was poglaszczcie brzusie od cioteczki Juleczki

pinacolada-no ujawnilas swoje imie... Kingo 🙂
(mam siostre cioteczna o tym imieniu)

A wlasnie czesto u mnie sa literowki nie wskakuje mi litera "A" i literki mi sie "kielbasz".....za co przepraszam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia ja jak sie martwie o córeczke to wpierniczam słodkie i to w dużej ilości, kłade się i czekam na te kopniaki:laugh:

siostra moja budzila synka tak że dotykala energicznie ale delikatnie dołem brzuszek z obu stron i mały po chwili się budził i kopał, u mnie to raz zadziałało ale chyba Vanesska woli czekolade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? od 2 dni Julka mi kichała i prychała tak jakby ją jakieś przeziębinie brało i postanowiłam jej dawać 1xdziennie syrop PRENALEN ze względu na 100%naturalny skład( ten dla kobiet w ciąży - bo mnie już 2 x uratował przed choróbskiem). I jak młoda zobaczyła co jej nalewam do "kieliszka" to mi mówi że się boi że zajdzie w ciążę po tym syropie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Pinacolada - uwazaj co córa utrwali sobie o zachodzeniu w ciaze bo potem bedzie problem :P
Moja mama mi kiedys powidziala ze zeby zajsc w ciaze trzeba po prostu bardzo tego chciec i ja sie meczylam kilka miesiecy bo balam sie pomyslec nawet o dziecku zeby nie zajsc w ciaze (mialam wtedy jakies 11 lat 😉 )

Basiu - ja juz wczesniej szczeteczka to wszystko zeskrobalam 🙂
Nastepnym razem wyprobuje sol 🙂

Zmeczylam sie tym prasowaniem ze hohoho, cala mokra jestem...
Ide cos zjesc, pod prysznic a potem moze polar meza odswieże bo mu sie skudlil ;]

papa




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nudy .... pada pada i jeszcze raz pada chcialoby sie cos porobic a tu nie ma co chyba za obiad sie wezme.... i to sama bo moje kochanie jeszcze spi a nie otworzyl na chwile oczy i powiedzial ze czasami to ja jestem upierdliwa obrocil sie na bok i poszedl spac dalej ....taka z niego wredotka ... no ale niech mu bedzie ma dzisiaj wolne to mu sie nalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po malutkiej dżemce
jak tak poczytałam te ostatnie posty to tak mnie to rozbawiło wiecie jak ze mną było opowiem wam jaki człowiek głupi był jak kiedys mnie mama spytała czy mi sie w brzuszku podobało to jej powiedziałam żeby mnie tam wcisła nazat albo zjadła bo tam miałam przynajmniej swój pokój i łóżko miałam takie drewniane na sprężynach i skakałam po nim i lalek miałam dużo i najważniejsze że był telewizor i bajki leciały 🙂 i tak strasznie w to wierzyłam że tak jest słuchajcie że jak przyszli znajomi i mama zademonstrowała im moją wiedze a ja z dumą opowiedziałam co miałam w brzuchu u mamy to jedna znajoma zapyała co sie teraz z tym dzieje to powiedziałam jej że zostało tam i sie zmarnowało i trzeba pomyśleć jak to wyciągnąc i poszłam do pokoju po taki zestaw malego lekarza 🙂 a tam był plastikowy nóz i mówie do mamy przy tych znajomych kładz sie oni cie potrzymają a ja bede ciąć telewizor jeszcze jeden to by sie przydał .... śmiche ludzi mnie prawie zabił 🙂taka byłam głupiutka 🙂 ale wyobraźnie to miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mowa o śmiesznych sytuacjach to ja opowiem dwie
1. Jula miała 3 latka jak zapytała mnie dlaczego ja mam włoski na "pisiuni" a ona nie. Odpowiedziałam jej że jak będzie duża to też będzie miała. Minęły jakieś 2-3 tyg, przyszła do mnie do kuchni , stanęła na paluszkach i wyciągnęła rączki wyyysoko do góry i zapytała czy jest duża? A ponieważ był to czas kiedy nie lubiła jak się mówiło do niej że jest mała to przytaknęłam na jej pytanie. A ona wtedy zaczęła niezdarnie ściągać sobie rajstopki mówiąć: "no to teraz zobaczymy, czy mi urosły włoski na "pisiuni"...:laugh:

2.Też miała ok 3-4 lat jak niespodziewanie weszła do łazienki podczas gdy mąż brał prysznic. Nie zdązył się biedak zasłonić i zobaczyła co nieco. Zdziwiona zaczęła wołać do mnie "mamuś, mamuś choć szybko zobaczyć co się tacie do pupy przykleiło" :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda wobec tego powodzenia i czekamy na wieści jak było i co mądrego mówiła położna.

U mnie dziś świeci słońce i jest ciepło więc bardzo dobrze bo w końcu pościągam kwiaty z balkonu,a w sobotę pomyjemy razem okna ,upierzemy firanki i dywaniki ,żeby już na styczeń było w miarę czysto;-)Tzn.mąż to wszystko zrobi.Wczoraj zrobił na kolacje taką zdrową sałatkę ,że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio miała takie zadanie z matematyki:
Pani Plotkarska powierzyła tajemnicę swoim 3 koleżankom. Każda z tych 3 koleżanek powiedziała to swoim 3 koleżankom. Ile osób zna tajemnicę Pani Plotkarskiej??

Odpowiedź mojej córki:
Ponieważ już tyle osób o tym wie to nie jest to żadna tajemnica!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny no i okazało sie że tej glukozy mam wziąc 75g na 2h a właśnie dzwonili do mnie ze szkoły rodzenia zaczynamy ćwiczenia w czwartek przyszły a prelekcje pierwszą mamy 29 pażdziernika no już sie nie mogę doczekać 🙂a czy wy płacicie cos za szkołe rodzenia bo ja tak 150pln 2 spotkania w tygodniu przez 3 miesiące a u was jak jest ?
pinacolada świetna musi być Julka moj bratanek 5 lat jak bratowa była z drugim w ciązy to kazał mamie buzie otworzyć on sie nachylił k krzyknął Ala kopnij mame!!!! i szybko polożył reke na brzuchu i czekał a że Ala nie kopnęła to mówi mamo z tą Alą to jakies nieporozumienie 🙂 prawie ze stołków pospadaliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...