Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż też się przeziębił ,ale na szczęście to tylko przeziębienie,ja czuje się dobrze póki co;-)

Wczoraj zrobił mi prezent a w zasadzie nam i kupił monitor oddechu AC 401 z nianią no sprzęt pierwsza klasa,jak poczytałam opinie o tym najnowszym sprzęcie w tej chwili to wiem ,że warto było go kupić i na pewno nie pożałuję.

http://www.allegro.pl/item817117566_monitor_niania_angelcare_ac401_kurier_0zl.html

chodzi o ten.

Wczoraj malutka mnie tak skopała w jednym miejscu chyba 15 uderzeń od razu,nie wiem o co jej chodziło...wolę porozumiewać się już z nią twarzą w twarz bo tak to nie wiem czy jest jej dobrze,czy coś jej dolega.W weekend zrobiliśmy pokój dziecka tzn.poskładaliśmy komodę z ikei,kołyska już stoi,koszyczki wiklinowe,jeszcze zakupię specjalną lampkę nocną w kształcie kwiatuszka.Przewijak też jest.Zaczęłam mierzyć sobie glukozę glukometrem i faktycznie nie jest źle,przynajmniej wiem jaki mam cukier;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, witam poniedziałkowo

Mam pytanie do dziewczyn, ktore zażywaja magnez!! Napiszcie mi proszę jaki zażywacie (nazwę) i w jakiej dawce. ja mam ASMAG FORTE ale jest on za wielki do połknięcia dla mnie i mysle żeby sobie zmienic na coś podłużnego i powlekanego = łatwiejszego do połknięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo! Kolejny tydzień bliżej do maleństwa 🙂 a zarazem początek 8miesiąca tu na brzuszku 😁 🤪 jak ten czas szybko leci 🙂

ttinka ja też dziś czuję się chora - drapie mnie w gardle i chyba mam początki kataru, a tak cały czas uważam!eh od rana poszły już w ruch malinki, miodzik i cytrynka!
Pinacolada ja używam mgb6 forte ale tabletki też są duże, no ale powlekane 🙂 normalnie biorę jedną dziennie ale jak czuję takie dziwne napięcie w łydkach to łykam dwie tablety, żeby mnie skurcz nie chwycił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamamaliszka od wczoraj zaczęłam mierzyć cukier glukometrem,ale powiedz mi czy sa jakieś normy dla badania glukometrem? skąd mam wiedzieć czy dany wynik na czczo lub po jedzeniu jest ok? oczywiście wszystko zapisuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odpowiedź.

Przerzucam się na Magne B6 z dwóch względów - po pierwsze mam całe opakowanie w domciu bo Jula to łyka a po drugie to jest to trochę większa dawka i może wystarczy 3x1 zamiast 3x2 a to już dla mnie duże ułatwienie 😉

Zrobiłam gołąbki - SAMA- rozwijam się kulinarnie w tej ciąży :P Sosik pieczarkowy tez już gotowy - czekam tylko na Julę i męża i wcinamy, mniam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Mamamaliszka od wczoraj zaczęłam mierzyć cukier glukometrem,ale powiedz mi czy sa jakieś normy dla badania glukometrem? skąd mam wiedzieć czy dany wynik na czczo lub po jedzeniu jest ok? oczywiście wszystko zapisuje!


glukoza mierzona na czczo max 95

glukoza mierzona 1h po posiłku max 145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie

agab Ciebie szczególnie 🙂 Łap oklaska na dobry początek i naskrob coś więcej o sobie i Twoim maleństwu:P

Zaległości nadrobione 🙂 rzadko bywam więc moja strata
Czy któraś z Was miała już robione KTG?Ja wczoraj pojechałam do zaprzyjażnionej położnej i Mi zrobiła-przez 40min.mogłam posłuchać jak bije serduszko Małgosi 🙂 no i sprawdzić czy wszystko o.k.Było super-mała ma serce jak dzwon 🙂Kolejne KTG w czwartek 🙃 Ale Ja muszę dużo leżeć-brzuch napięty w 50% a to nie dobrze,no i się jeszcze dowiedziałam,że po odstawieniu Fenoterolu,który zażywam bardzo szybko przychodzi akcja porodowa-skurcze itd.Mam nadzieję,że Małgosia poczeka do 2.01

Miłego dzionka brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak wasze brzuszki?czy wy też macie kilka razy dziennie twardy brzuch,ale bez bóli? mam dzień ,że jest bardziej miękki,a dziś np.częściej twardnieje.Czas mi się tak strasznie dłuży,muszę wytrzymać do 36tyg a dla mnie to jakaś wieczność 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...