Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud ja mam tak bardzo często, że mam twardy brzuszek, a już wieczorem jak miałam np intensywny dzień to mam twardy jak kamień, a rano widać ze jest miękki i rozluźniony 🙂 🙂 ale to chyba normalne. aha miałam się ciebie zapytać jaka masz komodę z ikei, bo tez chce sobie jechac kupić a ciagle sie zastanawiam jaką 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud właśnie o tym pisałam,że ze względu na często twardniejący brzuch muszę dużo leżeć więc i Tobie kochana radzę-leżakuj ile się da 🙂

A dziewczyny czy rano macie problem z obudzeniem się,bo Ja ostatnio mogłabym spać nawet do 12-może to przez to nocne wstawanie na siku,budzę się też regularnie o 5 i potem jest problem z zaśnięciem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza komoda z serii leksvik bardzo pojemna. [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/22216_PE096459_S4.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komoda przewijak świetna sprawa.Seria ta sama. [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/71533_PE187110_S4.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna szafka wysoka z 5 szufladami bardzo pojemnymi również tej samej serii. [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/826606196.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie zwłaszcza agab 🙂 miło Cię gościć wśród nas!
Co do magnezu to niestety nie pomoge bo go nie biorę. Jedynie żelazo w syropku.
A tak pozatym to u nas susza! Brakuje wody od piątku, wieksza połowa Cork nie mam jej wogóle.ehhh normalnie aż szkoda słów. Podobno ma tak być do następnego tygodnia. Jakaś paranoja! Jak tu sie umyc, nie mówiąc juz o innych rzeczach. Ja narazie jestem szczęściarą, ale podobno i tu maja odciąć. Nie wiem co wtedy...Nie ma to jak życ w cywilizowanym swiecie...
Mycloud super mebelki, szkoda tylko ze mi nic oprócz łóżęczka nie wejdzie do pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam popołudniowo 😁

witam agab w naszych skromnych progach

Byłam dziś u gina no i wyniki rewelka, przytyłam tylko 0,5kg dziś miałam niskie ciśnienie ale to chyba przez pogodę, nie lubię takiej szarówki jak dziś! Słyszałam dziś bicie naszej kruszynki miarowo jak dzwon 🙂 ale nie podobało jej się podsłuchiwanie bo zaraz mamusię skopała!
następna wizyta za 3tyg będzie ktg, usg, badanie 'podwozia' czy nic się nie otwiera, nie skraca no i wtedy pan doktor powie mi czy w święta podróżować czy raczej nie.

buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niczego nie tykam! większość już stoi.Nareszcie mi się wszystko mieści w szufladach;-)z brzuchem już lepiej,czasem chyba za bardzo panikuje...ale dłuzy mi się teraz każdy dzień,byle szybko minął i dziecko posiedziało jeszcze w brzuszku chociaż do 36tyg.Martwię sie jak nie wiem co.

Jak byłam teraz w Świecie dziecka w sklepie to wyobraźcie sobie ,że taki zestaw jak ja mam z ikei tylko z łóżeczkiem i jako meble dziecięce kosztują ponad 6000zł-paranoja zwłaszcza,że nie będą na dłużej bo są typowo dziecięce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki !
Ja dziś od rana pócowałam kuchnie z mamą 😉
Siedziałąm sobie na chodniczku i czyściłam szafki ;]
A mama prace na wyskokościach
Noi robiłyśmy porządek z piecem węglowym 😉
Teraz jest super czyściutko chociaż narazie tylko kawałek jest zrobiony
A później już nie bedzie czasu trzeba teraz i pomalutku się robi ;]
Biedaki ja nie mam zadnych skurczow łydek czy coś 😉
Biore tylko żelazo
Agab - witam 😉 łap oklask na powitanie 😉
Aniol303 - nie martw sie ja czasem śpie nawet do 15..
Mycloud- Mebleki super 😉 bardzo mi się podobają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Dzieki dziewczyny za odpowiedź.

Przerzucam się na Magne B6 z dwóch względów - po pierwsze mam całe opakowanie w domciu bo Jula to łyka a po drugie to jest to trochę większa dawka i może wystarczy 3x1 zamiast 3x2 a to już dla mnie duże ułatwienie 😉

Zrobiłam gołąbki - SAMA- rozwijam się kulinarnie w tej ciąży :P Sosik pieczarkowy tez już gotowy - czekam tylko na Julę i męża i wcinamy, mniam.....


Ja również czekam na agne B6 i wapno specjalne dla kobiet w ciąży. Dziś siostra mi wysłała 🙂 Mialam na pocz ciazy zalecenia tego magne B6 to mialam lykac 3x1 🙂 a teraz nie moge sie doczekac az przyjdzie paczka bo zdycham..

Co do gołabków hehe jaki zbieg okolicznosci równiez zrobiłam gołąbki 🙂 hehe i zostało mi kapusty to i łazanaki upichciłaam:P:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- mebelki super 🙂 tez bym kupiła ale niestety nie mam gdzie.. ehh ale chociaz taka jedna(ta pierwsza) przydałaby mi sie.. ja mam w pokoju cos podobnego szafe i dwie takie duze komody stoi lozko..:P i i tak musze wyrzucac z pokoju zeby lozeczko postawic..

W ogole ciezki dzien dzis był.. ja juz zmykam spac mamusie.
Witam jakąs nowa mamusie agab? 🙂 hehe i napiszcie ktore to dzis maja 8m? nadrobie oklaski jutro bo teraz padam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie do "grupy wsparcia":laugh: .
Co do magnezu - ja biorę mbe i jestem bardzo zadowolona, bierze się tylko 1xdziennie, kapsułki łatwe do połknięcia, ale szczerze mówiąc na skórcze łydek i tak nic za bardzo nie pomoże, też ostatnio je miewam, szczególnie nad ranem kiedy dopiero najlepiej zasypiam 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam na sekunde przed spaniem 🙂

co do wagi to od początku przytyłam tylko 2 kg 🤪 a wpiepszam wszysko i to w mega ilościach 🙂

co do magnezu to ja mam Asmag 3x2tabl- czasem mi zajeżdza ziemia ale łykam bo musze:laugh:


zmykam do spania bo jutro czeka mnie cięzki dzień w szpitalu- Jarek ma skomplikowaną operacje a ja utwierdzam go w przekonaniu ze to tylko mały zabieg, niemal bezbolesny 🙂i wierzy mi:laugh:

słodkich snów Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
musze sie wyżalić :/ własnie wyszli od nas znajomi i pierwsze co powiedziała moja koleżanka/przyjaciółka która nie widziała mnie dwa tygodnie to oprócz tego że brzuch mi urósł to powiedziała " o, ale ci urosła mleczarnia" ☺️ przyznam że było to dla mnie dość krępujące bo od razu wszyscy spojrzeli sie na moje cycki i poczułam sie jak przedmiot 😞 więc generlanie nie fajnie mi się zrobiło, mój M też jakoś poczuł się niezręcznie. No i oczywiście masa tematów o porodach o których oni wiedza tyle co sie naoglądali w amerykańskich filmach, a tematu nie dało się zmienić bo oczywiscie ten nasz znajomy najmądrzejszy na świecie i na wszystkim sie zna :P

mam nadzieję że jak juz sie dzidzia urodzi to nie będą mi włażić jak będę karmić!! i inni również.... poza tatusiem dzieciaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 21kg na plusie 🤪:P:P

madziula- jajecznica zdrowa, mało kalorii:P co ja mam zrobic jakb ym czekoladowe rzeczy jadła hurtowoo:P same puste kalorieee heh

justyna- i jaak tam z woda 🙂

TAK W OGOLE WITAM WAS 😉
ja nie spie od 4.30 moj szedł do pracki, juz sniadanko wszamane mniaam 🙂płteczki z mleczkiem 🙂 i dzis dzien lebrowaniaa uuuu 😉

a zapomnialam Wam powiedziec moja znajoma urodziła wczoraj córeczke Amelie 🙂 56cm 3600 🙂 a była grudnióweczka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...