Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Syla śliczna 🙂
tyle że ja mam schowane poszwy na pościel bo bałabym się że za wcześnie i się zakurzy.
Teraz patrzę na mój brzusio i tak myślę kiedy nas trafi tak porządnie i zobaczę mojego maluszka 🙃 🤪 chociaż wiem że będę jeszcze za nim tęsknić żeby kopnął kilka razy 😉:P Ale wtedy pomyślimy o siostrzyczce :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamusie,


my po obiadku i deserze u tesciow i po zakupach.
Myslalam ze nie wyjde po schodach (nie moge stawac na lewej nodze bo mi chce plecy i tylek rozerwac...).

Brzuszek mi twardnieje coraz czesciej...a nigdy dotychczas tego nie mialam.

Poruszam sie juz tak wolno kustykajac ze dzis po krokach tesciowa mnie pomylila z babcia mojego meza ktora porusza sie o kulach...

Czuje sie strasznie ociezala. Mam juz dosc. Marze o sprawnosci.
Marze o tym zeby sobie smignac gdzies szybciutko, pospac na brzuchu i bez problemu schylic sie i zawiazac buty...


Syla - kacik dla cory cudny!!!!


I jeszcze myszka w laptopie sie speprzyla... 😠


Aaaa, sluchajcie - mam kurtke!!! tesciu znalazl nowa kurtke w ktorej nikt nie chodzil bo na wszystkich jest za duza...MESKA, XXL... na mnie w sam raz.
Jest mi juz cieplo ale..Bez komentarza. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa pieknie już macie dla córuni zrobione pościel super 🙂 my mamy jeszcze kartony tz pościel i ochraniacze już wyprane i wyprasowane ale łóżeczko w kartonie i materac w folii po nowym roku sie wezme za to teraz jeszcze nie chce
dziekuje Pinacolada za odpowiedz ja prawde mowiąc nie zastanawiałam sie nad tym wcześniej a teraz to już za późno ale może przy nastepnym dziecku o tym pomyslimy ale przynajmniej wiem ile to kosztuje
Jagoda widze że masz dziś psi dzień nie martw siesłonko już niedługo 🙂 Ksawciu bedzie na świecie to Ci wynagrodzi każdy trud ciążowy 🙂 uszy do góry 🙂
Gunia ja zapomniałam napisać Ci że te bombeczki śliczne robsz kochana ty je sprzedawaj zarobisz jak nic 🙂
Aniu gratuluje a powiedz co ty studiujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał:
Cześć Kochane my właśnie wróciliśmy 🙂 Jestem HApPyyyy po zaliczyłam 4 przedmioty i to na dwie 4 i dwie 5!!!! Nie mogę w to uwierzyć. Wykładowcy śmiali się że to tylko dlatego że synuś mamusi podpowiadał:laugh: :laugh: Także spokojnie mogę spędzić święta a do 16 stycznia nawet urodzić 😉) bo następny egzamin po nowym roku...

Widzę że was też te skurcze martwią ja się nie przejmuję na razie tym. Dopóki mnie mocno nie trafi...stawianie się brzuszka i pobolewanie jak na przyjazd "cioci" mamy opanowane hehehe
szybko się kładę i masuję brzusio jeśli nie pomoże sięgam po nospę...chociaż teraz to już nawet każe mojemu patrzeć na zegarek w razie czego...bo różnie to bywa.
dobrze że do szpitala mam zaledwie 10 minut.

dziękuję za oklaski 😉


Ania23 uważaj z tym masowaniem brzuszka!!! Napiętego nie powinno się masować, ponieważ powoduje to wzmocnienie skurczy. Moja Ginekolog powiedziała, że w ten sposób można wywołać przedporodowe skurcze. Tak więc nie przesadzaj jeżeli Ci nie spieszno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuuunie 🙂 Syla ja się czuje tak o- coraz częściej mam skurcze przepowiadające i czuje że nie dotrwam do terminu 😞 I co najgorsze że te skurcze łapią w niespodziewanych momentach.
Czuję że niedługo u nas się zacznie..I ślicznie urządziłaś to łózeczko!! 🤪
Jagoda nie martw się- ja mam tak samo mam kurtkę damską XXL ale jej nie dopnę !! i już nigdzie nie jeżdżę nawet dziś w Kościele nie byłam bo było mi niedobrze ;(
A poza tym to już mój ostatni miesiąc w ciąży !! 36 tydzień ! Ahh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
Syla łóżeczko super mamy takie turystyczne dla Agaty jak jesteśmy u dziadków 🙂
Ania gratuluję egzaminów 🙂

co do skurczy przepowiadających to ja nie mam, w pierwszej ciąży nie miałam, dopiero jak byłam pół tyg na pszczółkach i po jednej oksytocynie i jakimś środku dopochwowym to mi się zaczęły, mam nadzieję,że tym razem będzie inaczej i nie będę musiała leżeć na wywoływaniu! wtedy jak leżałam z Agatą (41tc) to skurcze na ktg miałam mniejsze niż laska która leżała w 24tc na podtrzymaniu! a szyjka była jak z kamienia..więc mam nadzieję, że teraz będzie inaczej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Mamusie 🙂 te uwazam ze jest słodki hehe:P juz bym chciala zeby tam niunia lezalaaa 🙂

Jagoda heh tak jak to powiedziała jedna z mam . Uszy do góry! 🙂 ja mam takie same dolegliwosci.Ale jeszcze troszke i bedziemy mialy to za soba! 🙂 pomysl co nas potem czeka hehe 🙂
madziula jak wiekszosc czujemy sie tak O 🙂 ale jeszcze chwilkaaa 🙂 co do dotrzymania terminu mam to samo 🙂 a tymbardziej ze u mnie genetycznie wszystkie rodza wczesniej np jaa urodzilam sie 3tyg przed terminem 🙂 a mialam 3500 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Syla- sliczne to łóżeczko i kołyska z MC też. Kto by pomyślał ze za tak śmieszne pieniadze 🙂 A i widziałam naklejeczki takie jak moje 😉 A i jakbys sie zdecydowała na odciągacz pokarmu z TT to dziś znowu był TKmaxsie, wiec może się wyrobisz i Ci go nie sprzątną 🙂

Pewnie jak pojade to juz nie bedzie hehe 😁 widzialam tez w mahonie z promocji za 23 🙂 musze sobie kupic napewno, bo wiem ze bede miala problemy z karmieniem hehe takie przeczucia 😁 po swietach w wekend pojade po ten odciagacz i kolderke do kołyski 🙂 🙃 no i wizyta u Jakubowa zaraz po swietach, juz postanowionee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia - prezentuje nasze (moje i Julki) rękodzieła. To pierwsze egzemplarze i kształt jeszcze za bardzo jajowaty w tej czerwonej i niebieskiej ale rożowa juz jest ładna okrąglutka. Nie jest to takie łatwe aby nadac dobry kształt bo balon po nadmuchaniu siłą rzeczy robi się jajowaty i trzeba go kształtowac nawijając równoczesnie na niego nitkę. Ale po tym różowym widać że się da. W łazience wiszą i się suszą kolejne 3 szt. Te które sfotografowałam są jeszcze przed zdobieniem dodatkowym - mozna ponaklejac cekinki lub brokatem obsypac. Powiem Ci, że wciąga jak cholera. Poza tym robi się to szybciutko - tzn samo nawijanie to ok 15min - tylko potem trzeba czekac dobę az krochmal wyschnie. Ale mimo to uważam że fajna rzecz na świąteczne upominki dla bliskich i przyjaciól. [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0038a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...