Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie! mnie wczoraj nie było a Tu takie wiadomości! Aallicee wielkie gratulacje dla Ciebie i męża! Chyba troche Ci zazdroszcze 🙂
Agab duzo zdrówka dla Lenki!
Misiamamy nie martw sie kochana brakiem męża i baw sie dobrze!
Ja wczoraj byłam na wieczorze panienskim u koleżanki. I stwierdziłam ze nie nadaje sie na takie imprezy;/ CIągle myslałam o bąbelku choc tatus sie nim dobrze znajął, dziecko było grzeczne i najedzone. Co prawda cycki mi chciały eksplodować i musiałam wracać do domu ale ja chyba za stara jestem juz;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hej

za to u nas nocka całkiem całkiem. Julka nas obudziła telefonem o 5:45 ze juz dojezdzaja no i młoda sie tez przebudziła i do 6:30 dzielnie czekała na siostrę. A jak ją zobaczyła to dziewczyny była taka radość, uśmiech od ucha do ucha i piski że obie z Julką popłakałyśmy się ze wzruszenia !!! To było niesamowite, nie sądziłam że młoda tak mocno jest już z Julką związana 🙂


Aallice - zakładaj nowy wątek !!! No i napisz koniecznie jak się czujesz ?

Agab - pech ,że akurat teraz to przeziębienie się przyplątało. U nas już się kończy - zażywamy w dalszym ciągu ten Elofen i oklepujemy plecki - też tak rób żeby jej się lepiej odkrztuszało i nie zalegało. No i jak czujesz że powinnas to lec z nia do innego lekarza




póki co czuje się prawie normalenie...poza tym że spać mi się chce okropniście i to nie przez Wiktorie bo pozwala mi spać do 10 🙂 no i mam zachcianki głównie na czekolade 😁 😁 i mam wrażenie że ja juz grubsxza jestem a to dopiero początek 🤨 no i generalnei to mam stresa coraz większego żę cos się może nie udać bo za pierwszym razem też nam nie wyszło 🥴
no ale mam też większą ochotę na seks!!! 🤪 🤪 się mój mężulek nie wyśpi 😉
dziś jak wstałam to na stole stał piękny czerwny bukiet kwiatów... i mysle sobie kto nam wysyła takie spóźnione ślubne kwiaty??!! 😁 a dziś są moje imieniny i mój M w przeciwieństwie do mnie pamietał 😁 😁 😁 wiec dziś będę dogadzać sobie słodyczowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
u nas dziś nocka o niebo lepsza niż ostatnie dwa dni 😁
tylko teraz Majka od rana nie zmruzyła oka a ja już na rzęsach staję żeby ją uśpić!
Moniss tak mam wózek maxi cosi -Mura 4. może mamy jakiś inny model dlatego gondola inna 🙂
Agabzdróweczka dla Lenki i buziaki na pierwszy dzień w pracy 😘 😘 😘
Pinacolada u nas też jest mega uciech jak dziewczyny się nie widzą kilka dni 🙂 a na 'spotkaniu' serce mi tak mięknie i wtedy najbardziej czuję że to wszystko ma sens 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aalicee jeszcze raz gratuluję i podziwiam za odwagę ,ale do odważnych świat należy 😉

U nad od 2dni młoda śpi zamiast jak zwykle po 1-1,5h to po 40min i marudna przez to jak cholera a mnie szlak trafia.Zaraz jak się obudzi i zje idę na spacer bo wczoraj wyszliśmy i deszcz nas pokropił 😠 😠 😠
Młoda zaliczyła swojego pierwszego królika 🤪 🤪smakował nie powiem!
Humor przez weekend miałam bardzo ciężki,ale dostałam od męża bukiet róż ,była też u nas moja siostra fajnie było,ale musiałam jej zwracać uwagę na kilka rzeczy jak np. nie mycie rąk czy całowanie Nelki w usta a miała je pomalowane szminką 😞 😠 😠 😠wrrrrr....
bez komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi ktoś zabrał oklaska i wiem,że nie stąd i wiem skąd,ale kit z tym ,w każdym razie niech się ta osoba wstydzi bo to były oklaski zasłużone dla dziecka z okazji ukończonego 5 miesiąca.Radzę skończyć takim osobą z podłością a zająć się dziećmi 😜 tyle w temacie.Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA 🙂
Zajrzalam do Was 😜
i co ja tutaj czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Allice zakladaj watek 🤪 🤪 🤪 GRATULACJE 😘

U mnie 23czerwca minie rok od zrobienia testu 🤪

MyCloud dziekuje za poparcie hehe 😉

Syla odwiedziny w czwartek 😁 🤪

Pozdrawiam Was i Dzidziusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Hej

za to u nas nocka całkiem całkiem. Julka nas obudziła telefonem o 5:45 ze juz dojezdzaja no i młoda sie tez przebudziła i do 6:30 dzielnie czekała na siostrę. A jak ją zobaczyła to dziewczyny była taka radość, uśmiech od ucha do ucha i piski że obie z Julką popłakałyśmy się ze wzruszenia !!! To było niesamowite, nie sądziłam że młoda tak mocno jest już z Julką związana 🙂


Aallice - zakładaj nowy wątek !!! No i napisz koniecznie jak się czujesz ?

Agab - pech ,że akurat teraz to przeziębienie się przyplątało. U nas już się kończy - zażywamy w dalszym ciągu ten Elofen i oklepujemy plecki - też tak rób żeby jej się lepiej odkrztuszało i nie zalegało. No i jak czujesz że powinnas to lec z nia do innego lekarza




póki co czuje się prawie normalenie...poza tym że spać mi się chce okropniście i to nie przez Wiktorie bo pozwala mi spać do 10 🙂 no i mam zachcianki głównie na czekolade 😁 😁 i mam wrażenie że ja juz grubsxza jestem a to dopiero początek 🤨 no i generalnei to mam stresa coraz większego żę cos się może nie udać bo za pierwszym razem też nam nie wyszło 🥴
no ale mam też większą ochotę na seks!!! 🤪 🤪 się mój mężulek nie wyśpi 😉
dziś jak wstałam to na stole stał piękny czerwny bukiet kwiatów... i mysle sobie kto nam wysyła takie spóźnione ślubne kwiaty??!! 😁 a dziś są moje imieniny i mój M w przeciwieństwie do mnie pamietał 😁 😁 😁 wiec dziś będę dogadzać sobie słodyczowo 🙂



Aallicee w takim razie jeszcze wszystkiego dobrego z okazji imieninek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

młoda poszła znowu spac - grzeczniusie moje kochane dzieciątko 😘, Julka steskniona TV siedzi i patrzy w "szkalny" ekran a ja pichcę obiadek : dzis pomidorowa z makaronem, ziemniaczki, sznycelki i marchewka z groszkiem na ciepło 🙂

Lece dzis do pracy na 18 i tak codziennie do konca tyg. Z jednej str sie ciesze bo kasa sie przyda a z drugiej to przez to mijamy sie z P w progu 😞 Ale nie biore duzo na jeden wieczór - zazwyczaj max do 2 h wiec na 20 jestem z powrotem. No chyba ze wchodze do solarium, a musze teraz korzystac bo trzeba nabrac kolorow przed wyjazdem.

W środe dzien ojca !!! Pamietajcie i zrewanzujcie sie mezom za dzien Matki 😉

Młodej nie chce zejsc wysypka z brzuszka - zsypało ja kilka dni temu ale nie jest to rownomierna wysypka tylko takie plamki złożone z drobniusienkich chrosteczek i rozsiane po brzuszku. Dałam jej fenistil i nie wiem co jeszcze mogłabym dac - jesli któras sie orientuje to bardzo prosze o rade - piosałyscie cos chyba o calcium - ale czy to tabl. do rozpuszczania czy syropek , i w jakiej dawce? - dzięki z góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Syla i dla Ciebie leci bo tak 🙂

Moja corcia ostatnio cos w dzien dziwnie jak je to sie denerwuje. Trze nozka o nozke i wkladaa wszytsko do buzi, bardzo chetnie tez moje palce. Zginam palec i wciska sobie ta kosteczke ze srodka i gryzie mocno, marudna jest tez od kilku dni, wydaje mi sie to moga byc zeby, ale nie slini sie bardzo, troszke tylko. jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):

Moniss tak mam wózek maxi cosi -Mura 4. może mamy jakiś inny model dlatego gondola inna 🙂

aaa no tak bo ja nie mam gondoli tylko spacerowke, tez mura4, brazowy. 🙂 Ja jestem z niego super zadowolona a Ty? Prowadzi sie extra i super skretny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
hejka

młoda poszła znowu spac - grzeczniusie moje kochane dzieciątko 😘, Julka steskniona TV siedzi i patrzy w "szkalny" ekran a ja pichcę obiadek : dzis pomidorowa z makaronem, ziemniaczki, sznycelki i marchewka z groszkiem na ciepło 🙂

Lece dzis do pracy na 18 i tak codziennie do konca tyg. Z jednej str sie ciesze bo kasa sie przyda a z drugiej to przez to mijamy sie z P w progu 😞 Ale nie biore duzo na jeden wieczór - zazwyczaj max do 2 h wiec na 20 jestem z powrotem. No chyba ze wchodze do solarium, a musze teraz korzystac bo trzeba nabrac kolorow przed wyjazdem.

W środe dzien ojca !!! Pamietajcie i zrewanzujcie sie mezom za dzien Matki 😉

Młodej nie chce zejsc wysypka z brzuszka - zsypało ja kilka dni temu ale nie jest to rownomierna wysypka tylko takie plamki złożone z drobniusienkich chrosteczek i rozsiane po brzuszku. Dałam jej fenistil i nie wiem co jeszcze mogłabym dac - jesli któras sie orientuje to bardzo prosze o rade - piosałyscie cos chyba o calcium - ale czy to tabl. do rozpuszczania czy syropek , i w jakiej dawce? - dzięki z góry 😘


Pinacolada wapno w syropie...dosłownie ja małemu daję pół małej łyżeczki i starcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
hejka

młoda poszła znowu spac - grzeczniusie moje kochane dzieciątko 😘, Julka steskniona TV siedzi i patrzy w "szkalny" ekran a ja pichcę obiadek : dzis pomidorowa z makaronem, ziemniaczki, sznycelki i marchewka z groszkiem na ciepło 🙂

Lece dzis do pracy na 18 i tak codziennie do konca tyg. Z jednej str sie ciesze bo kasa sie przyda a z drugiej to przez to mijamy sie z P w progu 😞 Ale nie biore duzo na jeden wieczór - zazwyczaj max do 2 h wiec na 20 jestem z powrotem. No chyba ze wchodze do solarium, a musze teraz korzystac bo trzeba nabrac kolorow przed wyjazdem.

W środe dzien ojca !!! Pamietajcie i zrewanzujcie sie mezom za dzien Matki 😉

Młodej nie chce zejsc wysypka z brzuszka - zsypało ja kilka dni temu ale nie jest to rownomierna wysypka tylko takie plamki złożone z drobniusienkich chrosteczek i rozsiane po brzuszku. Dałam jej fenistil i nie wiem co jeszcze mogłabym dac - jesli któras sie orientuje to bardzo prosze o rade - piosałyscie cos chyba o calcium - ale czy to tabl. do rozpuszczania czy syropek , i w jakiej dawce? - dzięki z góry 😘


Pinacolada wapno w syropie...dosłownie ja małemu daję pół małej łyżeczki i starcza 😉



Aniu - dzieki 😘 Ale pół łyżeczki tak jdnorazowo i zejdzie czy np przez kilka dni? I pół łyzeczki 1xdziennie czy więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
`No a tak poza tym to CZEŚĆ mamusie...
Alicee 🤪 GRATULUJĘ!!! Pospieszyliście się nie dychnęłaś nic 🙂 ALe fajnie je tez bym chciała! 🙃 🙃
No egzaminy rewelacja...a może i żadna...rzeźnia wczoraj była niesamowita...w ogóle nie było tych pytań jakie być powinny(dostaliśmy zagadnienia do opracowania) większa połowa oblała a ja zdałam wylosowałam tak banalne pytania że sama była w szoku chyba mój przyjaciel czuwał nade mną 🙂 🙂 🤪...ale i tak wpisał mi 3+ mimo że odpowiedziałam bez zająknięcia...cóż urok studiów 😞
Reszta jakoś poszła dostałam 5 i 4 jestem cała heeppyyyyy....
No któraś z was pisała że już po wyborach I tura ...i że głosuje na Komorowskiego nigdy na Kaczkę....No a my tak naprawdę nie mieliśmy na kogo bo nie ma takiego kandydata żeby spasował wszystkim ...zaczęliśmy sprawdzać każdego co zrobili co mogli i nie zdołali...już nie chodzi o prezencję...a dobro naszego narodu i obywateli...i tak naprawdę głosowaliśmy na Kaczyńskiego,który okazuje się być najwłaściwszą osobą niestety...choby dlatego że już kiedyś mieliśmy takich z jednej partii który był premierem a drugi prezydentem 😮 i uważam że jesli znowu się to powtórzy nie wyjdzie nam to na dobre 🤢 😮 😮

No ale dość o wyborach ja wam zazdroszczę tych wakacji i urlopów ja od 5 lipca idę na praktyki do domu dziecka i nie wiem jak to przeżyję ale będzie dobrze 🙂 🙂
w piątek jeszcze jedno zaliczenie i w lipcu ostatnie 2 egzaminy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć czytam wasz wątek odkąd się zarejestrowałam i ciągle nie wiedziałam jak się do was wtrącić też miałam termin na styczeń ale moja Majunia urodziła się 5 lutego i głupia zamiast już dawno się udzielić u Was to ciągle tylko podczytuję... jak jakaś podglądaczka :/ w każdym razie Alicee gratuluję zazdroszczę Ci drugiej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Wczoraj mi ktoś zabrał oklaska i wiem,że nie stąd i wiem skąd,ale kit z tym ,w każdym razie niech się ta osoba wstydzi bo to były oklaski zasłużone dla dziecka z okazji ukończonego 5 miesiąca.Radzę skończyć takim osobą z podłością a zająć się dziećmi 😜 tyle w temacie.Buziaki.


Mycloud łap oklaska od cioci Kasi na pocieszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha napisał(a):
mycloud napisał(a):
Wczoraj mi ktoś zabrał oklaska i wiem,że nie stąd i wiem skąd,ale kit z tym ,w każdym razie niech się ta osoba wstydzi bo to były oklaski zasłużone dla dziecka z okazji ukończonego 5 miesiąca.Radzę skończyć takim osobą z podłością a zająć się dziećmi 😜 tyle w temacie.Buziaki.


Mycloud łap oklaska od cioci Kasi na pocieszkę 🙂


😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Cześć czytam wasz wątek odkąd się zarejestrowałam i ciągle nie wiedziałam jak się do was wtrącić też miałam termin na styczeń ale moja Majunia urodziła się 5 lutego i głupia zamiast już dawno się udzielić u Was to ciągle tylko podczytuję... jak jakaś podglądaczka :/ w każdym razie Alicee gratuluję zazdroszczę Ci drugiej ciąży 🙂


Witam oklaskami 🙂 czuj się jak u siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...