Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

moniss77 napisał(a):
mycloud gdzie sie budujecie?
karolinka Ile przenosilas ciaze?
teraz juz mnie nie ma, odezwe sie pozniej. Milego dzionka dziewczynki.


Po północnej stronie Stolicy koło Legionowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
mycloud gdzie sie budujecie?
karolinka Ile przenosilas ciaze?
teraz juz mnie nie ma, odezwe sie pozniej. Milego dzionka dziewczynki.


moniss77 w ósmym dniu miałam wywołanie oksytocyną już tak bardzo chciałam urodzić że myślałam że się nie doczekam miałam razem z koleżanką ten sam termin na 28 stycznia ona urodziła 18 jej pamiętam jaka byłam zazdrosna do tego tak jak pisałam podczytywałam Was więc też co chwilę któraś z Was rodziła a ja nic... w końcu okazało się że Mjuchna ma mało wód i pępowinę wokół szyjki i dlatego zrobili mi wywołanie w 8 a nie 14 dniu pamiętam że modliłam się żeby udało się za 1 razem bo to był piątek i powiedzieli mi że jak nie pójdzie to poleżę do poniedziałku a już nie chciałam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale odpowiedź dałam wyczerpującą 😁


agab witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Syla nie ma Cie, ja spadam. Jakby cos to pisz a jak wroce to skocze i zalatwie sprawe.
Nie ma sprawy 🙂
kochana dziekuje ale nie trzeba mi kupować.. chcialam nazwe bo nie wiedzialam jak po prosic o czopki w aptece 😞 ale wytlumaczylam ze chce cos małego co sie pcha do dupy heh zakumała 😜 ale musiala miec ze mnie zwale.. 🤔 i kij tam wazne ze dostałam , mała dostała czopka i spi, mam nadzieje ze popusci jej 😞 oh jak ona sobie popiskuje biedaczka moja chyba ja cos boli.. 😞 dziekuje dziewczyny za zainteresowanie

Jakie wy macie czopki w PL?? jedno składnikowe czy jakieś lepsze bo tutaj dostałam paracetamol w czopku??

mycloud kiedys wspominałas że jesteś jakoś zwiazana z językiem angielskim? jestes nauczycielką??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY 😘 dziekuje ze sie o Nelcie martwicie, miło tak nie być samej z problemem. W nocy mała obkładałam zimnym recznikiem żeby jej zbić goraczke ale niestety nie poszło.. chociaz widze ze zbiłam ja o conajmniej 7stopnia teraz przez dzien, to sporo tylko ze ona sie nawraca 😠 obdarowałam każdą z WAS oklaskiem!! 😘 (która do tej pory pisała)

Co do lekarza to mamy wizyte dopiero na 17.Ale super bo męża zwolnili z pracy i mam byc po niego o 16! i jedzie z Nami do lekarza, jeden problem z głowy! 🙂 🙂 ahh ciesze sie ze wszystko bedzie porzadnie powiedziane lekarzowi, choc wiem ze dałabym sobie rade, w koncu przygotowalam sie jak do matury z angla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa i kupiłam w koncu test ciążowy ale boje sie go zrobic hehe no ale na mus jutro rano go zrobie 🙂
i kupilam małej taka wielka strzykawke zakonczona tak jakby smoczkiem z butelki np(nuk) na lekarstwa mam nadzieje ze bedzie łatwiej podawac, i termometr w smoczku bo dzis jak jej mierzylam termometrem w pupce to mnie obsrała tak porządnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
Syla nie ma Cie, ja spadam. Jakby cos to pisz a jak wroce to skocze i zalatwie sprawe.
Nie ma sprawy 🙂
kochana dziekuje ale nie trzeba mi kupować.. chcialam nazwe bo nie wiedzialam jak po prosic o czopki w aptece 😞 ale wytlumaczylam ze chce cos małego co sie pcha do dupy heh zakumała 😜 ale musiala miec ze mnie zwale.. 🤔 i kij tam wazne ze dostałam , mała dostała czopka i spi, mam nadzieje ze popusci jej 😞 oh jak ona sobie popiskuje biedaczka moja chyba ja cos boli.. 😞 dziekuje dziewczyny za zainteresowanie

Jakie wy macie czopki w PL?? jedno składnikowe czy jakieś lepsze bo tutaj dostałam paracetamol w czopku??

mycloud kiedys wspominałas że jesteś jakoś zwiazana z językiem angielskim? jestes nauczycielką??


Jestem po filologi angielskiej,ale nie uczę w szkole bo za 1200zł nie będę tracić nerwów i gardła 😠
Czopki jakie ja daję przeciwbólowe to efferalgan 80mg jest to dawka spacjalnie dobrana do wieku niemowlęcia i wagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jameliaa1 napisał(a):
Uważasz, że to za wcześnie?? oj 😞 a ja się już nastawiłam. Mam nadzieje, że może jednak mi coś dziś powie 🙂 Skoro w 7 tygodniu słyszałam serduszko to może w dwunastym zobaczę siusiaczka 😁 😁 😁


niestety nie,płeć można poznać po 20tyg jeśli dziecko się tak ułoży,a jak nie to można i później 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
Syla nie ma Cie, ja spadam. Jakby cos to pisz a jak wroce to skocze i zalatwie sprawe.
Nie ma sprawy 🙂
kochana dziekuje ale nie trzeba mi kupować.. chcialam nazwe bo nie wiedzialam jak po prosic o czopki w aptece 😞 ale wytlumaczylam ze chce cos małego co sie pcha do dupy heh zakumała 😜 ale musiala miec ze mnie zwale.. 🤔 i kij tam wazne ze dostałam , mała dostała czopka i spi, mam nadzieje ze popusci jej 😞 oh jak ona sobie popiskuje biedaczka moja chyba ja cos boli.. 😞 dziekuje dziewczyny za zainteresowanie

Jakie wy macie czopki w PL?? jedno składnikowe czy jakieś lepsze bo tutaj dostałam paracetamol w czopku??

mycloud kiedys wspominałas że jesteś jakoś zwiazana z językiem angielskim? jestes nauczycielką??


Jestem po filologi angielskiej,ale nie uczę w szkole bo za 1200zł nie będę tracić nerwów i gardła 😠
Czopki jakie ja daję przeciwbólowe to efferalgan 80mg jest to dawka spacjalnie dobrana do wieku niemowlęcia i wagi.
mam kilka pytan co do angielskiego 😜 takich fachowych zebym mogła lekarzowi powiedziec, jestes w stanie mi pomoc 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jameliaa1 napisał(a):
Uważasz, że to za wcześnie?? oj 😞 a ja się już nastawiłam. Mam nadzieje, że może jednak mi coś dziś powie 🙂 Skoro w 7 tygodniu słyszałam serduszko to może w dwunastym zobaczę siusiaczka 😁 😁 😁
napewno nie 🙂 w 13tygodniu masz takie małego robaczka, a cipuszka badz siusiaczek sie dopiero zaczyna kształtowac(wyglad płodu to jak taka krewteka z głowa nozkami i raczkami taki dopiero tworzacymi sie. Mam nawet w galerii jakd obrze pamietam zdjecie z usg z 13tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
Syla nie ma Cie, ja spadam. Jakby cos to pisz a jak wroce to skocze i zalatwie sprawe.
Nie ma sprawy 🙂
kochana dziekuje ale nie trzeba mi kupować.. chcialam nazwe bo nie wiedzialam jak po prosic o czopki w aptece 😞 ale wytlumaczylam ze chce cos małego co sie pcha do dupy heh zakumała 😜 ale musiala miec ze mnie zwale.. 🤔 i kij tam wazne ze dostałam , mała dostała czopka i spi, mam nadzieje ze popusci jej 😞 oh jak ona sobie popiskuje biedaczka moja chyba ja cos boli.. 😞 dziekuje dziewczyny za zainteresowanie

Jakie wy macie czopki w PL?? jedno składnikowe czy jakieś lepsze bo tutaj dostałam paracetamol w czopku??

mycloud kiedys wspominałas że jesteś jakoś zwiazana z językiem angielskim? jestes nauczycielką??


Jestem po filologi angielskiej,ale nie uczę w szkole bo za 1200zł nie będę tracić nerwów i gardła 😠
Czopki jakie ja daję przeciwbólowe to efferalgan 80mg jest to dawka spacjalnie dobrana do wieku niemowlęcia i wagi.


a ja właśnie jestem w trakcie filologii 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
jameliaa1 napisał(a):
Uważasz, że to za wcześnie?? oj 😞 a ja się już nastawiłam. Mam nadzieje, że może jednak mi coś dziś powie 🙂 Skoro w 7 tygodniu słyszałam serduszko to może w dwunastym zobaczę siusiaczka 😁 😁 😁


niestety nie,płeć można poznać po 20tyg jeśli dziecko się tak ułoży,a jak nie to można i później 😞



mi lekarz powiedział w 14 że będzie dziewuszka ale nie dawał gwarancji

jejku jaka u nas piękna pogoda zaraz chyba idziemy dalej świat poznawać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Gdzie karola i jeśli można napisz więcej o sobie i Majeczce? ile masz lat itd....i fotkę poproszę 😜 😜 😜


mycloud w Szczecinie collegium balticum tylko teraz wzięłam dziekankę na rok głupio bo już miałam ostatnie pół roku a tak dopiero od następnego października wrócę no ale trudno wolę byc z Majuchną mam 23 lata mieszkam w Szczecinie jestem mężatką Majunia urodziła się 52cm i 3400g siłami natury po oksytocynie rodziłam z mężem 4 godziny i to było przepiękne dla mnie przeżycie, odpukać nie mam z Majunią żadnych problemów nie miała kolek nie grymasi przybiera porządnie (13 maja ważyła 7200g - dodam że każdy mówi mi "o jaka ona gruba 🙂 a na mnie działa to jak płachta na byka) nie wiem czy jeszcze coś powinnam dodać w razie czego pytaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi laski
my dziś sprzątaliśmy magazynek-biuro mojego męża w ciągu pół roku podnieśli mu czynsz 3razy!!!!więc im wymówiliśmy!bozie ile ja tam rzeczy znalazłam do sprzedaży na allegro 🙂

Syla trzymam kciuki za Nelcię na wizycie!
Karolina żeby wrzucic zdjęcia wchodzisz na http://img227.imageshack.us
potem wybierasz browse no i fotunię później prześlij
później kopiujesz link do forum i wklejasz u nas na forum - 4 ikonka od lewej strony podczas pisania posta 🙂 czekamy na zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jameliaa1 napisał(a):
Uważasz, że to za wcześnie?? oj 😞 a ja się już nastawiłam. Mam nadzieje, że może jednak mi coś dziś powie 🙂 Skoro w 7 tygodniu słyszałam serduszko to może w dwunastym zobaczę siusiaczka 😁 😁 😁


jameliaa1 wszystko zależy jaki sprzęt ma Twój gin! trzymamy kciuki żeby z maleństwem było wszystko ok - bo to przecież najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Cześć dziewczyny wybaczcie że nie pożegnałam się wczoraj nawet ale padł mi internet i jak miałam czekać aż go włączą to zasnęłam
ania23 i aniol303 wcale się Wam nie dziwię ja też bym Majuni nie zostawiła z teściową (choć jest cudowna) ania23 piszesz że jesteś na urlopie zaległym, a nie idziesz na bieżący?


Zobaczymy jak tam z szefową się ułoży...może podpisze mi urlop wychowawczy...to znajdę robotę na pól etatu. A bieżący urlop albo mi da ekwiwalent albo wykorzystam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Syla pół nocki o was myślałam,(bliźniaczka mojego synka 😜:woohoo 🙂tak mi się wydaję że, nie do końca Nelcia była podkurowana i dlatego teraz masz większy problem 🥴ale wszystko będzie GIT Falbana (jak to moja kumpelka mówi) 😁
Jameliano z tego co ja pamiętam(sprawdziłam zdjęcie z USG to widziałam małego w 20 tygodniu bo był ładnie ułożony...oj pamiętam ten dzień to był poniedziałek po powrocie z wczasów 🙂 🙂 🙂

Kacperek zasnął o 16 i śpi i szlag mnie trafi jak będzie wojował!!!ale padł bidulek wymęczony....
ale dzisiaj go przyłapałam...gotowałam obiad Tadek mnie woła choć szybko coś zobaczysz...wchodzę cichutko do pokoju a mały stopkę trzyma w rekach i ssie dużego palca od nóżki 🤪:woohoo 😞oczywiście jak mówiłam Tadkowi że ona tak robi to mi nie wierzył) więc dzisiaj zobaczył co synuś wyrabia...krzyczy,piszczy,gaworzy pięknie(tzn dyskutuje)Dyplomata mały 🤪 😁 😁 rzuca tyłkiem..kręci się raz lezy tak a zaraz tak sie poodpycha nóżkami że szok...patrzymy a ten znów inaczej leży 🤪...cieszę się że jest taki silny i rozwinięty 🙃 😁...może będzie jakimś sportowcem 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,
czekam na Sylle ciekawa jestem jak Nelka.Niunia już zasnęła po kąpieli.
Jagoda wracaj ....martwię się o Ksawcia.Nie zostawaj sama z problemami,na pewno do nas zaglądasz,ale masz dość ciągłych problemów z wagą i żywieniem.Nie myśl,że u nas to jest zawsze różowo 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...