Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
a moja obidzula sie jak tylko udalo mi sie polozyc 🙂
..i juz zasypialo mi sie tak cudnie ..... no coz ale sliczna taka spojrzala na mnie i sobie cos tak slicznie mowila ze sie wycalowalysmy na wzajem, wlanela kupsko i jest wesolo 🙂

agab jaka macie pogode?


u nas dość ładnie i ciepło, czasem się tylko na chwilę zachmurzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas dziołchy śpią, mąż zrobił obiadek a ja się muszę wziąść za prasowanie a mi sie nie chce 😞

miałam się was wcześniej pytać jakie kaszki jadają wasze maleństwa?? - bo ja kupiłam malinową i nikt jej nie chce ruszyć...nawet mąż...po rozrobieniu z mlekiem zrobiła się niebieska 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
u nas dziołchy śpią, mąż zrobił obiadek a ja się muszę wziąść za prasowanie a mi sie nie chce 😞

miałam się was wcześniej pytać jakie kaszki jadają wasze maleństwa?? - bo ja kupiłam malinową i nikt jej nie chce ruszyć...nawet mąż...po rozrobieniu z mlekiem zrobiła się niebieska 🤪 😮


Nestle ryżowa-według mnie najlepsza smakowo kaszka pycha! i nie zmienia koloru 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się was pytałam ile pieluch zuzywacie na dobę gdy jest ciepło na dworze i dzieci więcej piją? bo ja 7-8 i idą jak woda.Młoda sra 3x dziennie,bobki bo bobki,ale jednak ,sika często więc jak zmieniam pieluchę po 2h jest bardzo ciężka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
A ja się was pytałam ile pieluch zuzywacie na dobę gdy jest ciepło na dworze i dzieci więcej piją? bo ja 7-8 i idą jak woda.Młoda sra 3x dziennie,bobki bo bobki,ale jednak ,sika często więc jak zmieniam pieluchę po 2h jest bardzo ciężka 🤢


ja zużywam 5 max 6 u Majki
a u Agaty 1 😜

Maja robi kupę raz na dwa dni 😞 i przebieram ją po każdym karmieniu, nie chce pić nic dodatkowo oprócz cyca więc więcej nie sika 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
agab napisał(a):
a skąd ja mam tyle oklasków? 😮 🤢

Dziękuję dziewczyny 😘

ja Ci wczoraj dałam bo Pinacoladzie za bardzo podobała się ich ilość 🙃 69 😜



i tym sposobem odebrałas mi szanse na odrobine przyjemnosci 😠 😉


oj nie marudź 😜 dałam jej dopiero jak poszłaś sobie spać więc pomarzyć jescio mogłaś 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
mycloud napisał(a):
A ja się was pytałam ile pieluch zuzywacie na dobę gdy jest ciepło na dworze i dzieci więcej piją? bo ja 7-8 i idą jak woda.Młoda sra 3x dziennie,bobki bo bobki,ale jednak ,sika często więc jak zmieniam pieluchę po 2h jest bardzo ciężka 🤢


ja zużywam 5 max 6 u Majki
a u Agaty 1 😜

Maja robi kupę raz na dwa dni 😞 i przebieram ją po każdym karmieniu, nie chce pić nic dodatkowo oprócz cyca więc więcej nie sika 😜


thx za odpowiedź,brawa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, przepraszam że nie pisałam ale nie mam czasu.. totalny rozpier**** nie mialam sił na to zeby sie wczoraj rozpisywac. Mała jest markotna i trzeba sie nia zajmowac, dzis na szczescie M ma wolne. Ale i tak mnie wkurwi że głowa mała! wyjebałabym mu w zęby! ehhh.. walczymy z gorączką.. mała ma 38-38.5 w sumie teraz w koncu spadla ale co chwile wraca 🤢 głupia pinda.. lekarz powiedzial ze jest przeziebiona ale dostala antybiotyk 🤢 jest bardzo osłabiona oczka ma czerwone i piszczy popłakuje jakby ja cos bolało. Spi teraz z nami w nocy ... w nocy dochodzi do 39 🤔 huj wie co jej jest, dzis maz pojechal zawiesc mocz do badania a w pt idziemy do lekarza na kontrole chyba.. dowiedziec sie cos wiecej bo nic nie wiemy. No i bedzie miiala usg brzuszka i nerek. Lekarz powiedzial zeby małej nie dawala czopka bo sa za mocne(cały czopek 180mg paracetamolu a daje sie połowa czyli 90mg a ten syrop calpol ma 120mg w 5ml a daje sie 2.5ml czyli 60mg paracetamolu...) ale przez noc nic jej nie pomoga, normalnie obkładam ja zimna woda i piszczy bo tego nie lubi.. i tylko po czole bo jak dotkne gdzies na zgieciach.. to masakra spi w samych bodach i tak jest normalnie rozpalona na maxa... ale zebyscie zobaczyly jej oczka ma takie chore spojrzenie, zmeczone 😞 😞

Dziekuje ze sie martwiłyscie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy pamietacie ze DZIS DZIEN TATY. I mojemu to ja chyba mlotek kupie żeby sie nim jebnął..! pozdrawiam WAS 😘 postaram sie wpasc wieczorem. Teraz lece jakis obiad ogarnac i prasowanie mnie czeka... masakra jakas.. a jeszcze jakas taka duchota w domu 🤔 a gdzie nie otworze okna to cholerne przeciagi.. wszystko mam zamknietee..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem

nie wiem w prawdzie czy zdaze wszystko napisac bo szczypawica siedzi obok 😜 ale przede wszystkim witam Jagodę - miło że wrociłaś i trzymam kciuki za Ksawcia - bedzie dobrze

cos ostatnio nie wyrabiam 🤢 rano jestem potwornie zmeczona a młoda jak na złosc od kilku dni budzi sie o 5 i wcale nie na jedenie 😉 tylko na drapanie, dłubanie, szarpanie itp, itd Potem niby zasypiamy jeszcze ale to juz taki przerywany sen to o dupe rozbić 😠

Julka wróciła wiec i wiecej obowiazków doszło 😉 i gadania i bałaganu 😉 Ale pomocy tez bo zajmuje się młodą bo do szkoły jej juz nie posyłam. Pojechała własnie z tata do lekarza bo przeciez chrypkę ma od zeszłego poniedziałku i dzis w noicy zaczeła kaszlec a my za tyd wylatujemy i nie trzeba nam choroby 😞 mam nadzieje ze dostanie jakis syrop i jej przejdzie. W piatek z nia pojade na zakonczenie roku i chyba potem zabiore ja na giga lody za piekne świadectwo 🤪 Ale najpierw poczekam na dowód rzeczowy 😉

Przyszły dzis zabawki do spacerowki, młoda happy - oby jej sie szybko nie znudziły . Sa 3 wiec chyba bede jej dozowac pojedynczo 😉

Lece na 17:40 do pracy a jak wróce to fura prasowania na mnie czeka. Odkładam juz co nieco do walizki zeby nie musiec prac i prasowac jeszcze raz 😉

Nie wiem co chciałam jeszcze napisac wiec lece przebrac małą bo lekki odór unosi się w powietrzu 😉 😜 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie dzis kobitki.
syladajesz jej cos na spedzenie i nadal jest taka wysoka?? moze powinnas na ostry dyzur w takim wypadku.. czy spada Jej po podaniu?


ja padam tak goraco jest i parno, Misce mojej dzis dwa razy robilam kapiel i widac ze Jej sie podobalo, obie sie lepimy taka parowa jest..
syla trzymaj sie kochana. Domyslam sie jak sie musisz martwic 😞(((

agab jak tam udalo sie na spcerek wyjsc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD - DZIEKUJE 😘
SYLUŚ - mnie tez sie wydaje ze cos jest nie tak skoro tak dlugo jej sie utrzymuje wysoka goraczka...tak nie powino byc 😞 Kochana, moze rzeczywiscie tak jak pisze moniss - trzeba byloby na ostry dyzur...trzymam kciuki za Was kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak moniss spacerek był 🙂, lala teraz śpijka a ja uciekam do pracy.
Dziś będziemy pracować nockę, od jutra mamy wyprzedaże i musimy przeceniać i metkować cały sklep i zaplecze, a niestety nie możemy tego robić jak kręcą się klienci, tylko po zamknięciu.

Zatem lecę i do jutra dziewczyny!
Jutro mam wolne także zapraszam wszystkie na pogaduchy 🙂.

PANI KOLADA - paczuszka wysłana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE - wyslałam dzis smska do Basi ale mi nie odpisala 😞
Czy ktoraś wie co u Niej ??? bardzo się o nią martwię 😞


Jagódka tak po krótce - Basia wynajęła mieszkanie, potem Vanesska miała podejrzenie różyczki, spermodawca chciał zabrać Nesię Basi jak była u mamy(bo tam sie przeprowadziła) poturbował jej siostrę, wtedy miała nocować u koleżanki...i po tym nasze wieści się kończą ...my też się o nią martwimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem, ja dziś padnieta. Co prawda Piotrek nib dał mi troche pospać, ale obudził sie przed 4 i tak sobie gadał do 5.
Pinacolada zobacz jak to dobrze jak dziecko sie budzi o 5, mie też coś z życia 🙂 Nie no żartuje, wiem co to znaczy i Ci współczuje. ja uciekam bo Piter sie drze. Papaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...