Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj poszłam spać jakby Pani Kolada miała wątpliwośći 🤪
Sylli nadal nie ma 😞 na gg też nie ma.
Co do mojego krążka moja droga Kingusi to u mnie teraz kiepsko z akcjami bo biorę globulki i one powodują,że dupsko mi chce wyszczypać 🤪więc ani mi w głowie bara bara riki tiki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Fajnie Monis szkoda,że nie mieszkasz w Wawie 😞łap oklask



mycloud oj wierz mi ze tez zaluje 😞( no ale coz.. cos za cos..
tak to bysmy na spacerki razem smigaly 😉 bo z tego co pamietam to blisko mieszkalmy siebie. ja mam mieszkanie na Starym Miescie. Zaraz przy Kozlej.
dzieki za oklaska 🙂)
a tak w ogole to czesc dziewczyny wlasnie nadrabiam zaleglosci. mam nadzieje ze z Nelcia Syla juz wszytsko ok ale zaraz pewnie przeczytam sobie 🙂
U nas dzis sie ZAR z nieba leje. Wczoarj bylo ograco na maxa ale dzisprzegiecie. nie wychodze dzis nigdzie,szkoda mi Miski w samochodzie gotowac, wczoraj jak jechalysmy dpo parku to sie skarzyla 😉 bo w tych fotelikach to jednak goraco maluchiom jest ze hej. Wiec dzis siedzimy w ogrodku i ja sie opalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Z Lenką coraz lepiej 🙂. Pięknie dziś w nocy spała, wogóle się nie budziła, a rano jak S. ją karmił to nawet nic nie słyszałam, obudziłam się o 9.30 a ona przy mnie smacznie spała do 10.00.
No i wrócił widzę apetyt. Flaszka z rana cała opróżniona i teraz o 11.00 też wtrąbiła wszystko i poszła haja 🙂.

JAGODA - witaj spowrotem! Miło, że z nowu jesteś z nami! Jak tylko będziesz miała czas to zaglądaj i dziel się z nami swoimi radościami i smutkami. Razem zawsze łatwiej 🙂.
Buziole dle Ksawcia 😘 😘 😘.

PANI KOLADA - wysyłam Ci tylko dwie sztuki, bo więcej nie zmieściłam do koperty. Mam nadzieję, że wystarczy.

SYLA - odezwij się! Martwimy się!

Ciekawe co u Basi i Vanesi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda,ja też pisałam,żebyś wróciła więc cieszę się,że jesteś.
Nie martw się nie u Ciebie jednej taki meksyk,jak widzisz u nas tez bywa różnie,ale no cóż nie zawsze jest różowo 😞
Ja mojej postanowiłam dawać kaszkę 2x dziennie jak do tej pory ale łyżeczką bo widzę,że bardzo ją męczy ssanie 😞wierci się,szarpie za uszy,męczy się,więc dam łyżeczką choć to bardziej czasochłonne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Jagoda,ja też pisałam,żebyś wróciła więc cieszę się,że jesteś.
Nie martw się nie u Ciebie jednej taki meksyk,jak widzisz u nas tez bywa różnie,ale no cóż nie zawsze jest różowo 😞
Ja mojej postanowiłam dawać kaszkę 2x dziennie jak do tej pory ale łyżeczką bo widzę,że bardzo ją męczy ssanie 😞wierci się,szarpie za uszy,męczy się,więc dam łyżeczką choć to bardziej czasochłonne.


łyżeczką lepiej karmić niż butelką tylko samozaparcia trzeba 🙂 Mycloud a powiedz co masz licencjata czy magistra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...