Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sprzedawca ma same pozytywne komentarze a widzę,że już sprzedawała paki i komentarze jak najbardziej super 🙂
Mam ochotę dziś mlodą wystawić na allergo 😞 😞 😞 się zwyłam aż..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Jest południe a młoda dała mi już taki wycisk,że głowa mała,zrobiła straszną histerię już sama nie wiem czy tak mocno bolą ją dziąsła,czy tak bardzo spać jej się chciało.
Wiecie co dla mnie to dziwne,ale Nelce wyskakują na twarzy jak strasznie mocno płacze czerwone plamy dosłownie plama przy plamie w okolicach oczy,skroni??? czy to od nerwów? lekarza mam dopiero w drugiej połowie lipca i nie wiem czy nie wybiorę się szybciej. 😞



moja JULKA ma tak do tej pory !!! Lena jeszcze nie płakał a, więc nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada - napisy zrobiłam sama 🙂 farbkami które kiedyś kupiłam w biedronce 🙂
wcześniej robiłam napisy na bodziaku i po kilkunastu praniach pęka farbka -bo ten napis jest wypukły 🙂 ale zawsze wybieram jakieś takie rzeczy których nie będzie już szkoda jakby sie szybciej popsuło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy Wasze maluchy leżą jeszcze w gondolkach, czy już korzystacie ze spacerówek?
Pytam się, bo mojej ZU już powoli nóżki z gondolki wychodzą, a spacerówke mamy taką, że można ją położyć maksymalnie poziomo, więc chyba takie same doznania dla małej jak w gondoli 😉
Dajcie znaka
Thnx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamaliszka napisał(a):
Dziewczyny, czy Wasze maluchy leżą jeszcze w gondolkach, czy już korzystacie ze spacerówek?
Pytam się, bo mojej ZU już powoli nóżki z gondolki wychodzą, a spacerówke mamy taką, że można ją położyć maksymalnie poziomo, więc chyba takie same doznania dla małej jak w gondoli 😉
Dajcie znaka
Thnx


W spacerówce i większość dzieciaczków też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada - napisy zrobiłam sama 🙂 farbkami które kiedyś kupiłam w biedronce 🙂
wcześniej robiłam napisy na bodziaku i po kilkunastu praniach pęka farbka -bo ten napis jest wypukły 🙂 ale zawsze wybieram jakieś takie rzeczy których nie będzie już szkoda jakby sie szybciej popsuło 🙂


no i mi sie farbki przeterminowały....wczoraj Maja obsrała tatusiowy prezent i właśnie wyjęłam z pralki bodziaka na którym nie ma śladu po napisze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny superaśne 🙂 widzę że Lenka targa za włosy Julkę 😉 u nas Agata sama się nastawia do targania 🙂

znów retuszowałaś???bo trądziku nie widać??czy znikł?


retuszowałam 😞 jeszcze jest, coraz mniejszy ale jednak. Zaraz Wam pokaze jak to wygląda wstretnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny superaśne 🙂 widzę że Lenka targa za włosy Julkę 😉 u nas Agata sama się nastawia do targania 🙂

znów retuszowałaś???bo trądziku nie widać??czy znikł?


retuszowałam 😞 jeszcze jest, coraz mniejszy ale jednak. Zaraz Wam pokaze jak to wygląda wstretnie 😞


nie przesadzaj, wcale nie jest tak źle.
A jak Twoja Lencia? Jużzdrowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...