Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heja

U nas pogoda do dupy. Lena grzeczna jak anioł. Rano o 8 jak sie obudziła to lezała w łożeczku i gadała sama do siebie. Żal nam sie jej zrobiło i wzieliśmy ja do siebie. Potem o 9 zasnęła i obudziła sie o 10 i znow gadanie 🙂 Kochane dzieciatko. Aaa iod 3 dni ma nowa ulubiona zabawke - kalkulator - taki dosc duzy, który przy przyciskaniu "klawiszy" wydaje dźwięk. siedzi w foteliku i "liczy" - ma nowa ksywkę: Księgowa 🤪

I nie pisałam Wam chyba ze moja Lena na pierwszym spacerku spacerówka wcale nie była zachwycona. Jęczała mi całą drogę bo nie mogła zakumać ze ja jestem z tyłu. Najgorzej było jak mówiłam do niej bo wtedy słyszała a nie widziała i jeczała jeszcze głośniej i miała lekkie przerazenie w oczach. Na szczęście juz coraz lepiej, wczoraj juz było ok 🙂 Nie udało jej sie tylko zasnąć w niej ale mysle ze wszystko przed nami 😉

Co do wyborów to (mam nadzieje ze Monia, Syla i Justyna bardzo sie nie obraza) ale jestem przeciwna głosowaniu za granicą. Wiem ze nalezy założyc ze polonia kiedys wroci ale ja jako osoba zyjaca w Polsce teraz, nie mam zadnej gwarancji ze te osoby wrócą i co gorsza nie zdaja sobie do konca sprawy jak w Polsce żyje sie teraz i po prostu nie leży mi zeby ten ktos decydował w jakim panstwie ja mam zyc. Najbardziej chodzi mi np o mojego kumpla ktory od nastu lat jest w USA , nie mysli o powrocie a najwiecej kurwa zawsze ma do gadania i GŁOSOWANIA !!!! Wrrrr, ale nie poruszam z nim tego tematu bo by mi jeszcze karte kredytowa zablokował 🤪 😉 😜

Nie chce mi sie dzis wychodzic z domu, tym bardziej isc do zimnego koscioła ale na wybory pojde chocby lało jak z cebra . Poza tym chrzestny dzis przychodzi do Lenki i trza jakies ciasto kupic 🙂

Dobra, dobra - koncze juz. Pozdrawiam serdecznie i zycze miłej niedzieli 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Moja Lenka kaszle 😮 😞, a ja jutro do roboty 🤔.
Kupiłam Calcium, wit.C i syrop prawoślazowy, mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Ja też jestem przeziębiona, a Maks widzę, że non stop kicha 😞.

My też zaraz pędzimy na wybory 🙂 - głosujemy na Napieralskiego, wcześniej myślałam o Komorowskim, ale jak usłyszałam, że chce podnieść wiek emerytalny (kobiety miałyby pracować do 70r.ż, a mężczyźni do 75r.ż!! 🤪 ) to się lekko podkur...am! 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
aa i jesszcze syla super wygladasz laseczka z Ciebie, oklask 🙂
aniolku Malgosia slicznie kombinuje na foteliku. Cudenko Kochane. Moja tez wygina sie w C i zaglada co ma za glowa 🙂 Oklask dla Was 🙂
pinacolada domek rosnie, jeszcze troszke. Oklask pod te fundamety 🙂
justynka cos Ty chyba pzresadzasz tymi piersiami do pasa i brzuchem, pewnie az tak zle to nie jest i pamietaj ze bedzie lepiej. Oklask. p.s no i co myslalas cos z tym benefitem? Zaoferowalam Ci pomoc a Ty co, a Ty nic 😉
mycloud barwo za skonczony 5 mc dla corci 🙂


Moniss przepraszam Cie bardzo próbuje jeszcze cos załatwiać w pracy, może się uda prosze kciuki trzymac. Jak coś to mam męża pomoga mi 🙂 jeszcze raz dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Heja

U nas pogoda do dupy. Lena grzeczna jak anioł. Rano o 8 jak sie obudziła to lezała w łożeczku i gadała sama do siebie. Żal nam sie jej zrobiło i wzieliśmy ja do siebie. Potem o 9 zasnęła i obudziła sie o 10 i znow gadanie 🙂 Kochane dzieciatko. Aaa iod 3 dni ma nowa ulubiona zabawke - kalkulator - taki dosc duzy, który przy przyciskaniu "klawiszy" wydaje dźwięk. siedzi w foteliku i "liczy" - ma nowa ksywkę: Księgowa 🤪

I nie pisałam Wam chyba ze moja Lena na pierwszym spacerku spacerówka wcale nie była zachwycona. Jęczała mi całą drogę bo nie mogła zakumać ze ja jestem z tyłu. Najgorzej było jak mówiłam do niej bo wtedy słyszała a nie widziała i jeczała jeszcze głośniej i miała lekkie przerazenie w oczach. Na szczęście juz coraz lepiej, wczoraj juz było ok 🙂 Nie udało jej sie tylko zasnąć w niej ale mysle ze wszystko przed nami 😉

Co do wyborów to (mam nadzieje ze Monia, Syla i Justyna bardzo sie nie obraza) ale jestem przeciwna głosowaniu za granicą. Wiem ze nalezy założyc ze polonia kiedys wroci ale ja jako osoba zyjaca w Polsce teraz, nie mam zadnej gwarancji ze te osoby wrócą i co gorsza nie zdaja sobie do konca sprawy jak w Polsce żyje sie teraz i po prostu nie leży mi zeby ten ktos decydował w jakim panstwie ja mam zyc. Najbardziej chodzi mi np o mojego kumpla ktory od nastu lat jest w USA , nie mysli o powrocie a najwiecej kurwa zawsze ma do gadania i GŁOSOWANIA !!!! Wrrrr, ale nie poruszam z nim tego tematu bo by mi jeszcze karte kredytowa zablokował 🤪 😉 😜

Nie chce mi sie dzis wychodzic z domu, tym bardziej isc do zimnego koscioła ale na wybory pojde chocby lało jak z cebra . Poza tym chrzestny dzis przychodzi do Lenki i trza jakies ciasto kupic 🙂

Dobra, dobra - koncze juz. Pozdrawiam serdecznie i zycze miłej niedzieli 🙂 😘


Pinacolada nie obraziłam się, choć my naprawde wiemy co sie dzieje w PL bo jezdzimy tam na urlopy i mamy polska telewizję wiec uważam że jak przystało na polaków mamy i my prawo do głosu ( choć ja nie ide bo mam za daleko a z dzieckiem nie bede sie tłuc) to tyle w tej sprawie uciekam na spacerek. Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziewczyny!

Moja Lenka kaszle 😮 😞, a ja jutro do roboty 🤔.
Kupiłam Calcium, wit.C i syrop prawoślazowy, mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Ja też jestem przeziębiona, a Maks widzę, że non stop kicha 😞.

My też zaraz pędzimy na wybory 🙂 - głosujemy na Napieralskiego, wcześniej myślałam o Komorowskim, ale jak usłyszałam, że chce podnieść wiek emerytalny (kobiety miałyby pracować do 70r.ż, a mężczyźni do 75r.ż!! 🤪 ) to się lekko podkur...am! 😠.


My dostalismy ELOFEN - moze uda Ci sie gdzis bez recepty załatwic i podajemy 3x4ml - przechodzi ładnie. Ale wiem ze homeopatyczny syrop Drosetux tez mozna podawac maluchom - to na pewno dostaniesz bez recepty i wtedy 3x 3ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczynki za rady o żywieniu, widzę, ze prawie wszystkie takie niejadki, tyle tylko że mają fajną wagę, a moja to taka kruszyna.
od paru dni mam znów problem bo nie mogę znaleźć niani, a powrót tuż tuż.
co do figury i zbędnych kg się nie wypowiadam, bo widzę na fotkach że wy wszystkie fajne laski jesteście i tylko narzekacie, więc ja chowam głowę w piach bo przy was wstyd, po ciąży został mi 6kg a przed ciążą też nie należałam do szczupłych więc sobie możecie wyobrazić moją wagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud dziś nadrobiłam oklask dla Nelci bo wczorac ciężko było się dobić.
aniołku zaje....fajne fotki, przyłapałaś Małgosię jak chciała wam zwiać 😉, ale z niej akrobatka. moja w życie by tak jeszcze nie zrobiła, choć na macie pomału zaczyna wędrować.
Sylunia rzeczywiście fajny ten blond, ja też rozmyślam powrót do blondu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Heja

U nas pogoda do dupy. Lena grzeczna jak anioł. Rano o 8 jak sie obudziła to lezała w łożeczku i gadała sama do siebie. Żal nam sie jej zrobiło i wzieliśmy ja do siebie. Potem o 9 zasnęła i obudziła sie o 10 i znow gadanie 🙂 Kochane dzieciatko. Aaa iod 3 dni ma nowa ulubiona zabawke - kalkulator - taki dosc duzy, który przy przyciskaniu "klawiszy" wydaje dźwięk. siedzi w foteliku i "liczy" - ma nowa ksywkę: Księgowa 🤪

I nie pisałam Wam chyba ze moja Lena na pierwszym spacerku spacerówka wcale nie była zachwycona. Jęczała mi całą drogę bo nie mogła zakumać ze ja jestem z tyłu. Najgorzej było jak mówiłam do niej bo wtedy słyszała a nie widziała i jeczała jeszcze głośniej i miała lekkie przerazenie w oczach. Na szczęście juz coraz lepiej, wczoraj juz było ok 🙂 Nie udało jej sie tylko zasnąć w niej ale mysle ze wszystko przed nami 😉

Co do wyborów to (mam nadzieje ze Monia, Syla i Justyna bardzo sie nie obraza) ale jestem przeciwna głosowaniu za granicą. Wiem ze nalezy założyc ze polonia kiedys wroci ale ja jako osoba zyjaca w Polsce teraz, nie mam zadnej gwarancji ze te osoby wrócą i co gorsza nie zdaja sobie do konca sprawy jak w Polsce żyje sie teraz i po prostu nie leży mi zeby ten ktos decydował w jakim panstwie ja mam zyc. Najbardziej chodzi mi np o mojego kumpla ktory od nastu lat jest w USA , nie mysli o powrocie a najwiecej kurwa zawsze ma do gadania i GŁOSOWANIA !!!! Wrrrr, ale nie poruszam z nim tego tematu bo by mi jeszcze karte kredytowa zablokował 🤪 😉 😜

Nie chce mi sie dzis wychodzic z domu, tym bardziej isc do zimnego koscioła ale na wybory pojde chocby lało jak z cebra . Poza tym chrzestny dzis przychodzi do Lenki i trza jakies ciasto kupic 🙂

Dobra, dobra - koncze juz. Pozdrawiam serdecznie i zycze miłej niedzieli 🙂 😘
Ja tam nie obraza sie wcale 🤪 bo kazdy ma prawo miec swoja opinie 🙂 ja uwazam natomiast ze super ze dali nam mozliwosc głosowania z tego wzgledu że tak jak pisze justyna polska telewizja jest internet rowniez, polskie gazety nawet 🙂 wiec nabiezaco na czasie kilka razy w roku jestem w PL i zamierzam tam wrócić, to jest dla mnie rzeczą jasną ze chce mieć prawo decydowania w jakiej Polsce bede zyc w przyszłości.

Agab my rowniez głosowalismy na Napieralskiego, a w 2turze dam głos Kaczce a nie Komorowskiemu, bo mniejsze zło to takie zeby były dwie rozne partie jedna drugiej pilnuje, a jak bedzie ta sama partia to kazdy bedzie sie kamuflowal bo swoj swojego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć dziewczyny!

Moja Lenka kaszle 😮 😞, a ja jutro do roboty 🤔.
Kupiłam Calcium, wit.C i syrop prawoślazowy, mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Ja też jestem przeziębiona, a Maks widzę, że non stop kicha 😞.

My też zaraz pędzimy na wybory 🙂 - głosujemy na Napieralskiego, wcześniej myślałam o Komorowskim, ale jak usłyszałam, że chce podnieść wiek emerytalny (kobiety miałyby pracować do 70r.ż, a mężczyźni do 75r.ż!! 🤪 ) to się lekko podkur...am! 😠.


My dostalismy ELOFEN - moze uda Ci sie gdzis bez recepty załatwic i podajemy 3x4ml - przechodzi ładnie. Ale wiem ze homeopatyczny syrop Drosetux tez mozna podawac maluchom - to na pewno dostaniesz bez recepty i wtedy 3x 3ml.
my drosteux miałysmy 2x2.5ml ;D od p.doktor jak Nela miala kaszel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest tu ktoś????????????? 😮 😮 😮

Lenka spała 3godz. 😮, nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spała w dzień 🤔. Właśnie wstała, dostała jabłuszko z kaszką manną 🙂, zatem - gluten wprowadzony! 😁.
PINACOLADA - napisz jak nowe pieluchy i chusteczki się sprawują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jest tu ktoś????????????? 😮 😮 😮

Lenka spała 3godz. 😮, nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spała w dzień 🤔. Właśnie wstała, dostała jabłuszko z kaszką manną 🙂, zatem - gluten wprowadzony! 😁.
PINACOLADA - napisz jak nowe pieluchy i chusteczki się sprawują.



Chusteczki bez zarzutu, pampersy jakies sztywne nam sie wydaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
🙃 😁dziewczyny no nie wiem jak to sie stało 🤨....chociaż właściwei wiem 😁 🤪 ale ja znowu jestem w ciąży 😮 🤪 🤪


KOCHANA GRATULUJĘ 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Jest tu ktoś????????????? 😮 😮 😮

Lenka spała 3godz. 😮, nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spała w dzień 🤔. Właśnie wstała, dostała jabłuszko z kaszką manną 🙂, zatem - gluten wprowadzony! 😁.
PINACOLADA - napisz jak nowe pieluchy i chusteczki się sprawują.



Chusteczki bez zarzutu, pampersy jakies sztywne nam sie wydaja 🤢


To może tylko takie pierwsze wrażenie 😉, a mnie znowu to pampersy wydają się takie jakieś sflaczałe 🤢 😁 😁 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...