Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie nic nowego nie wprowadziłam ,nie perfumuję się 😞 😞 😞 chyba,że wychodzę bez dziecka.Proszek też ten sam.Deserek z kaszką jadła na śniadanie a plamy zauważyłam ok.17.00 😮 😮 😮 plamy teraz są już mniejsze,ale wyglądają jak jakieś blizny jakby miała skórę przeciętą 🥴 🥴 🥴 🤢 🤢 🤢

Poza tym nic jje nie jest prócz łobuzerstwa,ja się nad nią nachylam aby jej buzi dać a ona łapie mnie jedną ręką za moje ucho a drugą za włosy i ciągnie i szarpie 🤪 🤪 🤪

Pinacolada już kiedyś pytała,ale ponawiam pytanie czy wasze dzieci szarpią się za swoje uszy?
Pytam bo moja robi tak od jakiegoś czasu notorycznie.Ucho czerwone nie jest ani nie ma temp.więc nie wiem co to oznacza....?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MYCLOUD jak Ona sie lapie za te uszy? czy lapie i ciagnie, czy drapie?

Moja robi cos w tym stylu rowniez. Ale robi to w sumie tylko wtedy jak sie zaczyna denerwowac albo zasypia juz i kreci glowka albo jak rozdrazniona jest. I wyglada to w ten sposob ze raczkami jakby chciala drapac sie za uszami albo jakbyhcicla lapac za uszy ale nie udaje jej sie ich uchwycic i lapie sie za wlosy za uszami przy tym czasem, Ciezko mi to opsiac, najlepiej byloby pokazac. Ja wtedy Ja biore za raczke i delikatnie odsuwam raz za razem, nie pozwalam Jej tego robic bo nie wiem czy Ona sobie przy tym nie wywrywa wloskow a poza tym nie chcialaby zeby cos takiego weszlo jej w nawyk, bo tak jak wspomnialam robi to tylko w okreslonych sytuacjach.
na pewno musialas sie przestarszyc tych plamek, nie martw sie, to pewnie od tej rozy. Zejdzie.
aleicce slicznie wygladalas. Gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej, jeste zmeczona

Byłam z niunia dzis na dwóch b.długich spacerach. najpierw w południe w Biedronce kupic pampersy Dada, bo Agab ich uzywa i chwali a jak mi dała do wypróbowania to lena sie w ciagu 2 min w niego zesrała i tyle było z prób 🤪 Zakupiłam dzis na próbe 2 paczke i jeszcze chusteczki mokre - zobaczymy , a nóż widelec okaza sie całkiem całkiem i zmniejszymy koszty utrzymania bobasa 🤪 Tylko ze ta biedronka od nas b.daleko 😞( na drugim koncu naszej gigantycznej mieściny 😜 )

Potem poszłam z Lena na koncert laureatów Młodych Talentow żeby w imieniu córki odebrac dyplom wyróznienia 🙂

A teraz jak niunia juz spi a tatuś wrocił z Wa-wy to złożyliśmy spacerówkę 🤪 Młoda sie jutro ciut zdziwi jak ja do niej wsadzę. A jeszcze dzis rozleciała sie parasolka przeciwsoneczna (no i dobrze , bo nie franca drazniła bardzo) wiec od jutra nie bedzie nam juz potrzebna bo bude w spacerówce mam naciaganą az do pałąka przedniego 🙂

Nie chciała mi cos działać regulacja położenia oparcia - zacinała sie w jednym miejscu 😠 Wkurzałam sie bo troche za drogi wozek zeby tak od nowosci cos sie spieprzyło. Ale poluzowałam jedna śrubkę i działa 😉

Jeszcze Wam napisze nowine o mojej mamie. Moze pamietacie jak 23 grudnia miała operacje kregosłupa. Operacja sie udała, kregosłup przestawał bolec i było ok. Od jakis 2 m-cy narzekała na bol biodra, chodziła po lekarzach, zarzyła tone leków roznego rodzaju od przeciwbólowych po przeciwzapalne, wzięła kilka serii zastrzyków , rehabilitacje i nic nie pomagało. Chodziła od jakiegos czasu o kuli. W koncu trafiła do jakiegos ortopedy, który po wykonaniu usg które zreszta nic nie wykazało skierował ja na tomografie komputerowa. Po zanjomosciach załatwili dosc szybko , wczoraj miała TK dzis odebrała wynik. W opisie jest ze ma stan po dwukrotnym złamaniu kości łonowej z licznymi wolnymi odłamkami kostnymi przemieszczajacymi sie !!!! czujecie blusa? Nikt nigdy nie stwierdził u niej złamania kosci łonowej! Nie wiadomo kiedy to nastapiło !!! Mozliwe że kilka lat temu kiedy miała pechowy rok (2 wypadki samochodowe i przewrócenie na własnym podwórku przez psa boksera, który biegnac podciął jej nogi) . I te odłamki kostne sobie pewnie tak krążyły i w koncu podejrzewam ze którys dotarł do jakiegos nerwu i go po prostu uciska !!! We wtorek idzie z tym wynikiem do lekarza - zobaczymy co powie ale podejrzewam ze czeka ja kolejna operacja !!!

dobra, to tyle na ten moment. Ide pod prysznic i Pablo naklei mi plaster wygrzewający na moj obolały krzyz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem,dałam radę 🙂
dopiero teraz bo mnie naszło na kucharzenie 🙂
wczoraj nie dałam rady bo mała mi dała tak do wiwatu,że ho ho,obudziła się o 6 i cały dzień płacz,znów rozważałam wystawienie jej na allegro 😜spała może z 40 min.na dobre zasnęła dopiero o 15.30 i wstała po 17-tzn.obudziłam ją bo wychodziliśmy na 80-tkę chrzestnego mojego M.A wieczorem zasnęła o 22 😞miałam dość wszystkiego.Karmienie o 2-bo obudziła się z rykiem 😞
Dziś znowu obudziła się o 6 i zachciało jej się zabawy-ale na szczęście zasnęła koło 7 i spaliśmy jeszcze 1,5h.
Ale się rozpisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz na bieżąco

pinacolada cieszę się,że z Julką dobrze-widocznie dziewczyna bardzo dobrze bawi się poza domem 🙂
a z Twoją mamą to jakaś schiza-dobrze,że w końcu trafiła na jakiegoś wyedukowanego lekarza,szkoda tylko że tyle cierpień ma za sobą 😞

dusia focie urocze-tak jak Majka i Agatka
mycloud moja też jadła to różane puree i nic jej nie wyszło,co prawda za pierwszym razem jej nie smakowało ale wczoraj wciągła szybciutko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcięło mi posta 😠
jeszcze raz...

aallicee piękna żonka z Ciebie 🙂
aniumiło,że jesteś-oczywiście będę trzymać kciuki za Twoje egzaminy-powodzenia 😘
justynka przykro mi,że nie wypaliło w sprawie pracy 😞
agab a nie myślałaś o tapecie do pokoju???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aliccee - zapomniałam, przepraszam - Zdęcia rewelacyjne , suknia przepiękna, wyglądałaś naprawde ślicznie !!! A jaki środek transportu nietypowy 😉, fajnie, ja lubie każde odchylenia od normy ( w granicach rozsądku oczywiście 😉 😜 ) Poprosimy o więcej fotek !!!

Będać w Biedronce natkneam sie na popcorn do mikrofali i oczywiscie kupiłam 🙂 i włąsnie m mi przyniósł cała miche !!! Boje sie tylko jednego - ostatnio jak zrobilismy sobie wieczór popcornowy to spłodzilismy Lenkę 🤪 (może ona dlatego tak ciągle pierdzi? 🤪 🤪:woohoo 🙂

Mycloud - mojej kiedys ściemniały ząbki i to było w dniu kiedy podałam jej deserek z dziką roża - podejrzewam ze to nie od dzikiej rózy ale i tak sie zraziłam 😜

Misiamamy - Olu dzieki za dzisiejszy tel - było mi bardzo miło ze o mnie pomyślałaś 🙂 😘 😘 😘

Czy któraś z Was ma cos takiego jak "panel" z zabawkami do spacerówki - takie zabawki ktore przypina sie do pałąka? I czy Wy macie zamontowany pałąk i czy zawsze zapinacie dzieci w szelki?? Mycloud - prosze sie wypowiedziec bo z tego co pamietam to jezdzicie juz spacerówka a i tone zabawek macie. jesli masz cos w tym rodzaju to prosze mi polecic bo przed hiszpania musze zakupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):


Czy któraś z Was ma cos takiego jak "panel" z zabawkami do spacerówki - takie zabawki ktore przypina sie do pałąka? I czy Wy macie zamontowany pałąk i czy zawsze zapinacie dzieci w szelki?? Mycloud - prosze sie wypowiedziec bo z tego co pamietam to jezdzicie juz spacerówka a i tone zabawek macie. jesli masz cos w tym rodzaju to prosze mi polecic bo przed hiszpania musze zakupic


Pinacolada ja zawsze zapinam Piotrka bo nie mam własnie tego głupiego pałąka. Niestety do tej spacerówki która kupiłam nie moge dostac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
No właśnie , też uważam że zapinac trzeba ale jak jej ubrac sukienunię jak musi miec pasek w kroku ? 🙃 😮 🤢 🤪
hehe trzeba zanwestowac w majtasy 🤪 moja ma jedne hehe w czerwone kroopeczki 😜


Dobrej nocki 😉
p.s jutro moze wam pokaze mój new look 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśńie wyszłam z kuchni-zrobiłam pyszniutenki koktajl truskawkowy,serniczek na zimno z truskawkami i gołąbki bez zawijania 🙃 🤪 🙂ale będzie jutro wyżera 🤪

a propos sukienusi-ja mam majtaski dla niuńki więc się nie martwię tym 😉

też zmykam bo nie wiem co mnie jutro czeka z lalunią,trza pańszczyznę jeszcze odrobić 😜
dobranoc,do juterka 😘 😘 😘

sylatylko nie zapomnij jutro o foteczkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂
Syla dzieki za pamiec 🙂

Jak sie czują Wasze Dzieciaczki? Rosna jak na drożdzach jak widze ich zdjecia 🙂

Moja w koncu mozna powiedziec ze jest zdrowa, choc i tak mamy jeszcze problemy z ukladem moczowym. Ciagle antybiotyki, czasami juz nie mam sił ale dla niej wszystko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Witaj Karina 🙂

Młoda była lekko w szoku jak ja rano zapakowałam do spacerówki 🤪 Ale podobało jej sie bardzo 🙂 Ja robiłam sniadanie w kuchni a ona mi towarzyszyła siedząc w wozku zamiast jak zwykle w wysokim krzesełku 😉 Teraz śpi ale jak sie obudzi to ruszamy na spacerek 😜 Juz sie nie moge doczekac 🙃

Z miom krzyzem zdecydowanie lepiej po przyklejeniu plastra za to z barkiem tragicznie 😞 Ledwo ruszam ręką 😞 Chyba na dzisiejsza noc tez przykleje plaster ...

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznej Bochni wszystkie stycznióweczki z dzieciątkami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mojej małej postepy dobrze 🙂 Chyba tyak jak u Wszystkich styczniowych malenstw 🙂 Widziałam wczoraj chyba corcie MYCLOUD jak sobie fajnie siedzi 😁

My juz sie dwa tyg temy przesiedłysmy do spacerowki bo ze starego wozka nozki wylazily jej z gondoli. Bałam sie, ze bedzie robic afery jak mnie nie bedzie widziec ale baaardzo polubila nowy pojazd 😜

A co do jej wloskow... to jest polowa z tego co była 🙂 pamietam jak ki przy porodzie mowili " pani corka ma duuuzo czarnych wlosow" A ja zamiast powiedziec supper to ze zmeczenia mwie nie wiem kurde po kim 🙂 Napoczatku nie moglam sie nimi cieszyc przez krwiaka ale na szczescie to mamy za soba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala, przy porodzie sie jej zrobił 😞 bylysmy z nim 5 razy w prokocimiu. Miala 2 tyg. Za pierwszym razem odciagneli jej 55 ml krwi a za drugim 20. L:ekarze mowili ze ładnych parenascie lat nie widzieli tak ogromnego krwiaka. Na starych zdjeciach Paulinki widac zreszta ze ma bardzo nierowna głowke.

[URL=http://img820.imageshack.us/i/4b539f37ee.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6765/4b539f37ee.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Np na tym widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...