Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):
Miala, przy porodzie sie jej zrobił 😞 bylysmy z nim 5 razy w prokocimiu. Miala 2 tyg. Za pierwszym razem odciagneli jej 55 ml krwi a za drugim 20. L:ekarze mowili ze ładnych parenascie lat nie widzieli tak ogromnego krwiaka. Na starych zdjeciach Paulinki widac zreszta ze ma bardzo nierowna głowke.

[URL=http://img820.imageshack.us/i/4b539f37ee.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6765/4b539f37ee.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Np na tym widac.


Bidulka, ale się musiała nacierpieć;/ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale na szczescie juz o tym zapomnialam 🙂 Aczkolwiek ciagle sie marwie o jej zdrowie. Tyle co ona przeszla przez te 5 misiecy to chyba mało dzieciakow ma tyle na koncie. Ale ciesze sie ze jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Pospałyśmy z lalą do 10.00 ☺️. Ona jeszcze leży w łóżeczku i molestuje swojego lwa, a mamusia już przy kompie.

ANIOŁKU - o tapecie myślałam, ale też musiałaby być bardzo ciemna 😞, boję się tego remontu ponieważ jak wprowadzaliśmy się na to mieszkanie to tak samo była pomalowana nasza sypialnia - ciemno niebieska, lateksowa farba, S. męczył się w niej strasznie przez tydzień. Najpierw malował kilkakrotnie na biało, żeby trochę zakryło, robił też Unigruntem, to gówno pomogło, to położył grube tepety- no i na drugi dzień tapety zrobiły się niebieskie - wszystko wylazło! Tak więc - zrywał je 🤢. Musieliśmy sypialnię przemalować dwa razy białą olejną (wyobrażcie sobie ten smród:blink 🙂 i na tą olejną 3x zwykłą do wnętrz 😞.
Przez to malowanie pewnie tak sypialnia mi się skórczyła 😉 🤢 😮.
Teraz nie chcę już tego samego przeżywać, wolę od razu dać jakiś ciemny kolor i tyle 😞.
Tylko jaki? Czarny? 🤢

KARINA - witaj!! Niunię masz przecudną!

PINACOLADA - miejmy nadzieję, że mama szybciutko dojdzie do zdrówka i obędzie się bez operacji.
Pozdrów mamusię i trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab ja mam sypialnie pomalowaną farbą Dulux " śliwka węgierka", a na jednej ścianie "za głową" mam tapetę w podobnej tonacji. wahałam się z kolorem "tajemniczy ogród" bo myślałam że będzie za ciemny teraz wiem że były lepszy, bo bardziej pasowałby do tapety. wszystko też zależy od tego jakie masz meble sypialniane, bo jeśli są ciemne to ciemny kolor ścian odpada, bo będzie jak w grobowcu.
http://www.dulux.pl/c_oc_violet_popular.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kartina ja również cieszę się że wszystko ok, nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musiałaś przeżywać. my w środę byliśmy na przekłuwaniu kanalika nosowo- łzawego, niby zabieg trwający parę minut, ale myślałam że mi serce pęknie. na szczęście mogłam być przy Weronice, bo inaczej gdybym słyszała taki wrzask zza ściany to pomyślałabym że mi dziecko rozrywają na strzępy. nigdy nie słyszałam takiego jej krzyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co pałąków na wózek, zabawkę z tiny love miała moja siostrzenica, wrażenie był na 2 czy 3 spacerach, potem ciekawsze okazało się miasto w szystko dookoła. zwisające zabawki wszystko jej zasłaniały. ja jakiś czas temu kupiłam:
http://www.allegro.pl/item1055753981_lamaze_zabawna_nakladka.html

ale jeszcze jeżdzimy w głębokim więc zabawka czeka w szafce na swoje pierwsze użycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
agab ja mam sypialnie pomalowaną farbą Dulux " śliwka węgierka", a na jednej ścianie "za głową" mam tapetę w podobnej tonacji. wahałam się z kolorem "tajemniczy ogród" bo myślałam że będzie za ciemny teraz wiem że były lepszy, bo bardziej pasowałby do tapety. wszystko też zależy od tego jakie masz meble sypialniane, bo jeśli są ciemne to ciemny kolor ścian odpada, bo będzie jak w grobowcu.
http://www.dulux.pl/c_oc_violet_popular.html


Dzięki Katpio 😘. A może mogłabyś pwrzucić mi zdjęcie choć kawałka Twojej sypialni? Zobaczyłabym jak ten kolor się prezentuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Kartina ja również cieszę się że wszystko ok, nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musiałaś przeżywać. my w środę byliśmy na przekłuwaniu kanalika nosowo- łzawego, niby zabieg trwający parę minut, ale myślałam że mi serce pęknie. na szczęście mogłam być przy Weronice, bo inaczej gdybym słyszała taki wrzask zza ściany to pomyślałabym że mi dziecko rozrywają na strzępy. nigdy nie słyszałam takiego jej krzyku.


Biedna niuńka 😞. Dobrze że już po wszystkim.
😘 😘 😘 - od "cioci".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
dokładnie agab miałam ci polecić taką samą farbę i kolor jaka katpio,ale mnie wyprzedzila.Jednak najlepiej pasują meble białe lub sosnowe.
,

Szafy mam jasne, wanilia z klonem chyba, a łóżko białe, ale też zamierzam kupić nowe, także dopasuję już sobie 🙂.
dzięki dziewczyny 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
u mnie tajemniczy ogród pasowałby idealnie i osobiście bardziej mi się podoba, bo ta śliwka węgierka to bliższa fioletowi, u mnie bardziej pasowałoby bordo:



no oczywiście narzuta zupełnie nie pasi, ale to chwilowe bo druga jest w praniu 😉


wygląda ładnie, kupię którąś z tych farb napewno 🙂.
Dzięki Kasia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobietki
ja padam na twarzod 3 dni jeździmy po lekarzach w środe byłyśmy u neurologa 3 godziny czekałam na przyjęcie a byłam tam już o 7:00 rano i już byłam 7 wstałam wtedy o 4:30 bo tarzeba było sie przygotować i dojechać ku... myślałam że zejde Nadusia głodna pić jej sie chce zmierzła bo już pora spania a tu lekarz ma czas oczywiście na szczęście wszystko ok Nadia super już to nadmierne napięcie mięsniowe ma minimalne no to wychodze a tu żar z nieba ja auto zaparkowane chyba 3 km od przychodni bo znaleźć wolne miejsce w środe w mieście graniczy z cudem w foteliku słodkie 8 kilo a fotelik chyba ze 100kg jak doszłam do auta to kręgosłupa i rąk nie czułam czwartek powtórka z rozrywki 4 godzina wstajemy bo lekarz od 7 przyjmuje gówno prawda przyszedł o 10 😠 mnie przyjął o 11 4 godziny w przychodni kogo to obchodzi że dziecko ma 5 miesiecy młoda zdąźyła już dwa razy zasnąć tym razem mądrzejsza byłam wzięłam wózek wróciłam było po pierwszej i myślałam że zejde ale dziś to już przesada na 7 miałyśmy rehabilitacje potem o 8 musiałam wyciągnąć kartoteke młodej bo wyjeźdzamy i mleko potrzebne a chciałam żeby ję zobaczyła przed wyjazdem stoje w tej kolejce w przychodni Nadia w płacz bo głodna i zmeczona 15 osób stało jakies szczyle młode na bilans nikt mnie nie przepuścił 😠 wziełam sie i w te pędy do domu nakarmiłam małą zostawiłam mężowi dziecko i kazałam mu dzwonić do przychodni żeby umówił wizyte a ja na targ po warzywa dla młodej bo trzeba zupy gotować na cały tydzień na wyjazd jak wjechałam na targ mąż dzwoni że za 40 min mam być w przychodni bez dziecka po mleko bo z dzieckiem niewolno bo juz sa dzieci chore no to ku... włączyłam 18 bieg przeleciałam przez targ jak burza i wio do przychodni wchodzę nikogo nie ma 😠 😠 😠 pytam sie tej popierd..... recepcjonistki czy jest p. dr a ona na to że zaraz przyjdzie 😮jak to mówie to o której zaczyna o 11 mi mówi to dlaczego kazała mi pani przyjśc o 10:30 jak nikogo nie ma a bo sie pomyliłam ale przeciez nic sie nie stanie jak sobie pani poczeka 😠 😠 😠 😠:angry : no myślałam że ją wtedy zjem mowie jej to pani myśli że ja nie mam nic innego do roboty???? a ona mi niech pani nie przesadza to tylko pół godz 😮a ja mięśnie wyżylowane żeby z targu na drugim końcu miasta przyjechać i zdążyć przyszłą dr poprosiła mnie mówie jej że wyjeżdzam i chciałam żeby zobaczyła Nadusie a ona dlaczego nie ma jej ze mną ? jak jej mowie że kazali mi przyjechać bez niej jak ona wyskoczyła na tą recepcjonistke pyta sie dlaczego tak powiedziała to ona jej że sie pomyliła...... nie mam pytań dr powiedziała zebym leciała po Nadunie i ona poczeka no to ja w te pędy po mała i nazat lało sie ze mnie no z Nadia ok przyszłam do domu i padłam razem z dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...