Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
kujemi 😘

ja też siedzę na allegro i co chwile to odświeżam a tu pustki!!!!
ciekawe co tam u Basi i Vanesski? mam nadzieję że wszystko dobrze
tydzień temu pisałam do ktoś_wyjątkowej ale nie odpisała 😞


i się nie dziwię, jakby mnie tak zjechali za jedną łyżeczkę zupy jarzynowej to też bym się nie odezwała 😉 😜
hahaha 😁 tez tak sadze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Eeee, Wyszłam z kąpieli a tu tylko 2 posty 😞 ?

Postanowiłam porozdawać oklaski:
Dusia - za cudny materiał genetyczny
Mycloud - za dociekliwość w swoich pytaniach 😜
Justyna i Monika - za cierpliwość w odpowiadaniu na nie 😉
Agab - za wywalony jęzor, cokolwiek miał on znaczyć :woohoo:
Syla - ....hmmm, za co dać Syli....juz wiem, za to że kilka dni temu jej auto przeszło jakiś tam test 🤪 😉 😜



jak to co??? że właśnie biorę lekcje z j. francuskiego! 🤪 🙃 😁 😜


No tak , przyłoż się zwłaszcza do łykania 🤪 bo znalazłam na przescieradle sladowe ilości białka i nie wiem czy się Tobie czy Lence ulało 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
haha połamało mnie ze śmiechu!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Eeee, Wyszłam z kąpieli a tu tylko 2 posty 😞 ?

Postanowiłam porozdawać oklaski:
Dusia - za cudny materiał genetyczny
Mycloud - za dociekliwość w swoich pytaniach 😜
Justyna i Monika - za cierpliwość w odpowiadaniu na nie 😉
Agab - za wywalony jęzor, cokolwiek miał on znaczyć :woohoo:
Syla - ....hmmm, za co dać Syli....juz wiem, za to że kilka dni temu jej auto przeszło jakiś tam test 🤪 😉 😜



jak to co??? że właśnie biorę lekcje z j. francuskiego! 🤪 🙃 😁 😜


No tak , przyłoż się zwłaszcza do łykania 🤪 bo znalazłam na przescieradle sladowe ilości białka i nie wiem czy się Tobie czy Lence ulało 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
haha połamało mnie ze śmiechu!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Eeee, Wyszłam z kąpieli a tu tylko 2 posty 😞 ?

Postanowiłam porozdawać oklaski:
Dusia - za cudny materiał genetyczny
Mycloud - za dociekliwość w swoich pytaniach 😜
Justyna i Monika - za cierpliwość w odpowiadaniu na nie 😉
Agab - za wywalony jęzor, cokolwiek miał on znaczyć 🤪
Syla - ....hmmm, za co dać Syli....juz wiem, za to że kilka dni temu jej auto przeszło jakiś tam test 🤪 😉 😜

dzięki 😁 a myslałam że za to że
...[Kinga Bieniek]Pan Bóg ja stworzył, a szatan opętał
odtad jest na wieki i grzeszna, i święta.
I zdradliwa, i wierna,i dobra, i zła,i rozkosz, i rozpacz, I uśmiech, i łza... I gołąb, i żmija... I piołun, i miód... I anioł, i demon... I upiór, i cud... !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Eeee, Wyszłam z kąpieli a tu tylko 2 posty 😞 ?

Postanowiłam porozdawać oklaski:
Dusia - za cudny materiał genetyczny
Mycloud - za dociekliwość w swoich pytaniach 😜
Justyna i Monika - za cierpliwość w odpowiadaniu na nie 😉
Agab - za wywalony jęzor, cokolwiek miał on znaczyć 🤪
Syla - ....hmmm, za co dać Syli....juz wiem, za to że kilka dni temu jej auto przeszło jakiś tam test 🤪 😉 😜

dzięki 😁 a myslałam że za to że
...[Kinga Bieniek]Pan Bóg ja stworzył, a szatan opętał
odtad jest na wieki i grzeszna, i święta.
I zdradliwa, i wierna,i dobra, i zła,i rozkosz, i rozpacz, I uśmiech, i łza... I gołąb, i żmija... I piołun, i miód... I anioł, i demon... I upiór, i cud... !! 🤪


za to też masz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Syla - oklask poleciał

moja wstała o 7 i juz zabiera sie do spania a ja razem z nia 😜 a co 😜 🙂
dzieki 🙂 a ja jakoas tak sama z siebie od 7 na nogach hehe dzis mam isc do fryzjera(domowego) i cholerka wczoraj wieczorem ona nie odbierała 😞 mam nadzieje ze nadal jestesmy umowione.

a jestem zla jak OSA ułozyłam sobie dzien (dzis sa / powinny być wyplaty 😠 ) i huuj nie przelali! wrrrr 😠 😠 😠 😠 pewnie jutro, a mąż zostawil mi dzis samochod 😞 i jeszcze dzis jest w SHAWSIE wyprzedaz -75% i kurwa oszaleje chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
No tak , przyłoż się zwłaszcza do łykania 🤪 bo znalazłam na przescieradle sladowe ilości białka i nie wiem czy się Tobie czy Lence ulało 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


HAHAHAHA oklask HAHAHAAA

czesc kobiety. Jak sioe spalo. ja nawet jakos w miare dzis sie czuje.
Co sie okazuje to boli mnie zebro ale i pod zwebrem i moj maz mnowi ze to prawdopodobnie jedno z drugim sie zeszlo bo ja dzien przed tym uderzeniem zaczelam na ostro cwiczyc, trzeba zrzucic to co wisi z przodu pod pepkiem :0 no i walnelam za durzo na poczatek i mowil mi wtedy ze za duzo i moze miesien mam tez w jakims stopniu uszkodzony. Wczoraj wieczorem bolala jak cholera dzis juz jakby mneij ale wczoraj rano tez czulam jakby mniej a pozniej 😮 no nic. A tak w ogole to pod prawym mnie boli a nie pod lewym ( jakby to mioalo jakies znaczenie 😉 ) dzis mamy tzrecie szczepienie. mam nadzieje ze pojdzie tak jak za pierwszym i za trzecim razem.
Tak na wszelki wypadek zapytam, nie pamietam kto to pisal ze po trzecim szczepieniu plakalo dzieciatko strasznie i dawlala ktoras mamusia jakis syrop. Co to bylo laski. Przypomnijcie pliZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a)
No tak , przyłoż się zwłaszcza do łykania 🤪 bo znalazłam na przescieradle sladowe ilości białka i nie wiem czy się Tobie czy Lence ulało 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


HAHAHAHAHAHA OKLASK 😁
CZESC KOBIETY.
No wlasnie z tym zebrem nie wiem o coc hcodzi, jeszcze okazuje sie ze prawdopodobnie to moze byc cos z miesniem, bo dzien przed tym uderzeniem zaczelam na powaznie cwiczyc, trzeba ten kawalek zbednego brzuszka usunac 🙂 no i moj maz mi mowil ze za duzo moglam zrobic jak na piewrwszy raz i rozgrzewkli tez nie zrobilam no i teraz mzoe boli mnie i miesien i zebro. A tak w ogole to pod prawym zebrem a nie lewym jak wczoraj napisalam ( jakby to mialo jakies znaczenie 🙂 ) My dzis mamy 3szczepienie/ Mam nadzieje ze przejdziue tak jak pierwsze i drugie. Kiedy ktoras z mam pisala ze po trzecim bylo niewesolo i dawala jakis syropek. Co to bylo mamuski. Przypomnijcie. PliiiZZZZ. W razie co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Piotrek znów dzis zrobił pobudke o 5.30 i jak narazie spał może z 15 minut. Teraz leży na brzuszku i pluje. Może i lepiej że nie wracam do pracy bo jakbym miałam wstawać o 5.30 , później na 8 do pracy powrót o 12 to chodziłabym jak ząbi, a moje dziecko nie zawsze chce spać po 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zasnęła na 50min a ja razem z nia - no i teraz to nawet kawa nie pomoze bo taka jestem nieprzytomna 😞 Zawsze jak sie z nia kłade w ciagu dnia to tak jest i za kazdym razem sobie obiecuje ze był to ostatni raz 😉 ale spioch ze mnie od urodzenia i mi to nie wychodzi 😜

Julka dzwoniła - ledwo poznałam dziecko po głosie - taka zmeczona i senna - codziennie chodza po polnocy spac i ona przez to ledwo zyje . Zal mi jej strasznie . jak wroci to pewnie bedzie spac 3 dni non stop 🙃

Wstawiam zupke do podgrzewacz , dam jej około południa i pojedziemy do miasta załatwic pare rzeczy. mam mi wczoraj mowiła ze otwarli w Bochni (nie w centrum, troche na uboczu) gigantyczny Second Hand gdzie wszystko wisi na wieszaczkach. Powierzchnia podobno olbrzymia, 2 pietra i na żółtych wieszaczkach rzeczy na wagę a na czerwonych wycenione. Poczawszy od tycich rzeczy na noworodki po ubrania dla dorosłych i posciele, kołdry , narzuty itp itd. Wprawdzie nie lubie ciucholandow ale kusi mnie zeby tam podjechac popztrzec na ubranka dla niuni - choc obiecałam soebi ze juz wystarczy bo komoda pełna . Ale ja lubie popadac w skrajności i raz z Ameryki a drugi raz z ciucholandu 🤪 🤢

Walnęłam kawke i nadal "śpię" 🤢 Zaraz walne druga - i albo postawi mnie na nogi albo padnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po pierwszym fryzjerze Agaty 🙂 🤪 zaliczyliśmy też spacerek bo Maja zasnęla w drodze powrotnej....i był plac zabaw i sikanie w trawkę 🤪 bo musze się pochwalić od 2tygodni moje dziecko nosi pieluszkę tylko w nocy i może 4 razy miałą mokre spodnie a tak to nocnik albo kibelek 🤪 🤪 jak tak dalej pójdzie to Agata będzie oduczać Majke 🙃
uciekam troszku ogarnąć...buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

Ta Pinacolada to nawypisuje! 🤪 A na "lajfie" to taka grzeczna i ułożona dziewczyna 😁.
Tak na serio te ten jęzor to tylko był znacznik, bo mi się pisać nie chciało 😜.

A ja tam ciucholandy lubię, mam tu u nas takie trzy typowe dla dzieci, ale są to bardziej komisy i można kupić ładne ubranka po dosłownie kilka zł. Zawsze ładnie wypiorę, odprasuję i wydaje mi się, że Lenka nie wygląda w nich gorzej niż inne dzieciątka. Powiem Wam, że te rzeczy są markowe i dużo lepsze gatunkowo niż np. jak kupię coś w Smyku, czy 5-10-15 - te ciuchy po jednym praniu wyglądają jak szmaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się chyba ostatnio nudzi i jadąc do domku od Pinacolady wymyśliłam sobie, że zamienimy się pokojami z Maksem 🤔. My z Lenką śpimy w malutkiej 9-cio metrowej sypialni, a Maks ma 17-sto metrowy pokój - Skandal! 🤪
Maks zamieszka w naszej sypialni, oczywiście był na nie i lamentował strasznie, ale go "przekonałam", że będzie mu łatwiej utrzymać porządek i mniej będzie miał do sprzątania 😁, a on postawił jeszcze warunek - że koniecznie będziemy musieli kupić mu nowy telewizor LCD, bo ma taki wielki, stary i stwierdził, że nie zmieści mu się w nowym pokoju. No i nie miałam wyjścia - zgodziłam się.
Ja tak się wkręciłam, że już obleciałam Castoramę w poszukiwaniu nowego kolorku żeby pomalować na nowo (bo Maks ma na niebiesko), w poszukiwaniu wykładzin itp. 🙂.
No i co do seksu - to przynajmiej niunia będzie troszkę dalej od nas i nie będziemy sapać już dziecku do ucha 🤢 😉. Mam zamiar też zakupić taki ozdobny parawan, który oddzieli nas od Lali i przynajmiej jak podrośnie to nie będzie naszych wygibasów oglądać 😁.

Aha, tylko Sławuś nie był chyba szczęśliwy z mojego pomysłu 🤢 😮, chłopak nie przepada za takimi pracami 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
A mi się chyba ostatnio nudzi i jadąc do domku od Pinacolady wymyśliłam sobie, że zamienimy się pokojami z Maksem 🤔. My z Lenką śpimy w malutkiej 9-cio metrowej sypialni, a Maks ma 17-sto metrowy pokój - Skandal! 🤪
Maks zamieszka w naszej sypialni, oczywiście był na nie i lamentował strasznie, ale go "przekonałam", że będzie mu łatwiej utrzymać porządek i mniej będzie miał do sprzątania 😁, a on postawił jeszcze warunek - że koniecznie będziemy musieli kupić mu nowy telewizor LCD, bo ma taki wielki, stary i stwierdził, że nie zmieści mu się w nowym pokoju. No i nie miałam wyjścia - zgodziłam się.
Ja tak się wkręciłam, że już obleciałam Castoramę w poszukiwaniu nowego kolorku żeby pomalować na nowo (bo Maks ma na niebiesko), w poszukiwaniu wykładzin itp. 🙂.
No i co do seksu - to przynajmiej niunia będzie troszkę dalej od nas i nie będziemy sapać już dziecku do ucha 🤢 😉. Mam zamiar też zakupić taki ozdobny parawan, który oddzieli nas od Lali i przynajmiej jak podrośnie to nie będzie naszych wygibasów oglądać 😁.

Aha, tylko Sławuś nie był chyba szczęśliwy z mojego pomysłu 🤢 😮, chłopak nie przepada za takimi pracami 🤔.


Ale mnie rozbawiłaś masz oklask 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam aż przeprowadzimy się do domu i umieszczę niunię w swoim pokoiku 😉 😉 😉 i sypialnia będzie tylko nasza 🤪 🤪 🤪 ah wtedy to będą nocki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...