Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a teraz?



znowu link 😁,
wrzuć URL


a paniusia mysli, że co niby ja wrzucam
ostatnia próba


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜




baaaaaardzo smieeeeeeszne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
moniss dziękuję za komplementy 😘oklask dla Ciebie


kochana nie ma za co. Twoja corenka jest sliczniusienka zakochalam sie ( zaraz po mojej oczywiscie 😘 ) jak na Nia patrze na tej fotce to az mi sie w serduszku cieplo robi. Kochaniutka taka ze nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada ale superowe foteczki i dziewczynki jak kapitalnie w tych kapeluszach. Extra 🙂
Donbra ide juz lulac bo chyba sama juz tu jestem ...... juz tu jestem..... tu jestem...... stem...... 😉

Dobrej nocki wszytskim dzieciatkom i mamuskom coby sie wyspaly ( za mnie 😉 ) pa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a teraz?




kur.. mać 😠 Co jest grane ? Może agab załozyła jakąś blokadę na zdjęcia z jej wizerunkiem 🤪 😜 🤢
hahaahaa czym dalej czytam zaległosci to nie wyrabiam 😁 BÓG cIE STWORZYŁ A SZATAN OPETAŁ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Witam z ranka-zaraz ocipieję 🤪moja córcia obudziła się dziś o 6 i w głowie jej tylko piski-już 2 razy robiłam podejście do snu bo trze oczka ale nie chce spać 😞a ja śpię na siedząco.
Może uda mi się za 3 razem 😉

moniss jeszcze raz dziękuję 😘
p.s.dziękuję Wszystkim za miłe słowa w imieniu Małgoni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam wszystkich. Aniołku nie przejmuj się u mnie jest to samo, ja zaraz padne na ryjek, ale pociesza mnie to że za 1,5 godziny wymiana z męzem hehe


u mnie wymianka dopiero popołudniu 😞ciekawe tylko kiedy i jak się wyszykuję bo odkąd niunia siedzi to muszę mieć ją ciągle na oku.Ona zamiast siedzieć w leżaczku to zwisa z niego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

A nasza dzis w nocy znowu pobudka o 3 i gadanie, no i oczywiście obłapywanie naszych twarzy mackami 🤪 W koncu sie znudziła i zasnęła nawet nie wiemy kiedy 🤢

Mnie sie coś stało w bark - boli cholernie przy podnoszeniu ręki (prawej) a rano podczas "akcji" 😜 tak mnie rąbło w kręgosłupie ze na całą sypialnie było słychać no i skonczyło sie nie orgazmem a płaczem 😞 Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło a ból jak cholera. Niby wstałam z łóżka o własnych siłach ale cały czas cos mi siedzi w tym kręgosłupie i nie wiem jak ja dzis dam rade sama z niunia bo jak ja biore na rece to najbardziej boli .

No i jeszcze teraz dzwoniła Julka ze właśnie ja biora do lekarza bo jej sie chce wymiotowac i ma czerwone gardło i......szkoda gadac 😞

lece na sniadanko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...