Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
witaj karolinaka 🙂

Ja właśnie wrociłam z pracy 🙂, zaliczyłam 8min solarium i przypomniał mi się kawał.

Kogut wybrał się na wycieczkę do miasta. Przechadza się ulicami, przegląda w witrynach sklepów, nagle staje, patrzy a za szybą rożno i smażące się "kurczaki". Przygląda się dobrą chwilę i kwituje oburzony: " no tak ! karuzela , solarium a na wsi nie ma co je..ć " 🤪 🤪 🤪

ciekawe jak tam agab w pracy - pewnie bidula sie zamartwia o Lenkę 😞

a Jagoda to nas juz opuściła na zawsze? Może ona ma jakiś problem (osobisty, rodzinny) i nie ma najzwyczajniej ochoty gadac z kimkolwiek....? Odzywała sie ktoras do niej na gg, maila czy sms-ka?

Ja dzis w ciagu dnia miałam lekkie "odloty" - tak mi spadło ciśnienie ze zasnełam na siedzaco w fotelu karmiac Lene- Julka ja mi zabrała i godz ja bawiła a ja tak spałam w tym fotelu. Dopiero jak sie młodej ulało do łóżeczka to mnie Julka obudziła bo nie wiedziała co robic 🤢
Teraz juz lepiej ale rewelacji nie ma 😉


PInacolada ja do niej pisałam na nk odpisałam ze maja kilka spraw do załatwienia, Ksawcio ma nadal problem z wysypką, nie chce jesc tak jak należy i posiew moczu znowu nie wyszedł taki jak powinien, wiec kuracja 2 miesięczna nie dała żadnych rezultatów i chyba tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - ja już w ogóle nie wypowiadam sie na temat oklasków bo moje tez notorycznie giną. Ale w sumie to mam je głęboko w DUPIE i jestem tu dla Was i dla siebie a nie dla tych pieprzonych oklasków 😜 Tak więc jeśli czyta to oklaskowy złodziej - to bierz ile chcesz i nie krępuj sie i bron Boze nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak agab-czy będzie jeszcze miała siłę zajrzeć do Nas po powrocie z pracy???

a z Jagodąto już nie wiadomo co jest?tak jak pisała kilka dni temu Syla od czasu spotkania w KRAKOWIE przycichła 🤢może rzeczywiście coś się dzieje i wkrótce do Nas powróci 🙃 🙂

ma ktoś wieści od Basi???też się martwię co u Niej i Nesi?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
witaj karolinaka 🙂

Ja właśnie wrociłam z pracy 🙂, zaliczyłam 8min solarium i przypomniał mi się kawał.

Kogut wybrał się na wycieczkę do miasta. Przechadza się ulicami, przegląda w witrynach sklepów, nagle staje, patrzy a za szybą rożno i smażące się "kurczaki". Przygląda się dobrą chwilę i kwituje oburzony: " no tak ! karuzela , solarium a na wsi nie ma co je..ć " 🤪 🤪 🤪

ciekawe jak tam agab w pracy - pewnie bidula sie zamartwia o Lenkę 😞

a Jagoda to nas juz opuściła na zawsze? Może ona ma jakiś problem (osobisty, rodzinny) i nie ma najzwyczajniej ochoty gadac z kimkolwiek....? Odzywała sie ktoras do niej na gg, maila czy sms-ka?

Ja dzis w ciagu dnia miałam lekkie "odloty" - tak mi spadło ciśnienie ze zasnełam na siedzaco w fotelu karmiac Lene- Julka ja mi zabrała i godz ja bawiła a ja tak spałam w tym fotelu. Dopiero jak sie młodej ulało do łóżeczka to mnie Julka obudziła bo nie wiedziała co robic 🤢
Teraz juz lepiej ale rewelacji nie ma 😉


PInacolada ja do niej pisałam na nk odpisałam ze maja kilka spraw do załatwienia, Ksawcio ma nadal problem z wysypką, nie chce jesc tak jak należy i posiew moczu znowu nie wyszedł taki jak powinien, wiec kuracja 2 miesięczna nie dała żadnych rezultatów i chyba tyle.


no to tym bardziej mnie to dziwi bo zawsze jak któras z nas miała jakis problem to lubiła sie tu wygadac i było nam razem lżej. A tak to moze siedzi całymi dniami sama z tymi problemami i sie zamęcza 😞 A może nas podczytuje jak karolinaka i przeczyta ze sie martwimy i ze tesknimy i wroci na forum...? Jagoda "kam bek" 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

    justyna_malutka napisał(a):
    pinacolada napisał(a):
    witaj karolinaka 🙂
    a Jagoda to nas juz opuściła na zawsze? Może ona ma jakiś problem (osobisty, rodzinny) i nie ma najzwyczajniej ochoty gadac z kimkolwiek....? Odzywała sie ktoras do niej na gg, maila czy sms-ka?

    PInacolada ja do niej pisałam na nk odpisałam ze maja kilka spraw do załatwienia, Ksawcio ma nadal problem z wysypką, nie chce jesc tak jak należy i posiew moczu znowu nie wyszedł taki jak powinien, wiec kuracja 2 miesięczna nie dała żadnych rezultatów i chyba tyle.


    Niedobrze 😞biedny Ksawciu i Jagódka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ciekawe jak agab-czy będzie jeszcze miała siłę zajrzeć do Nas po powrocie z pracy???

a z Jagodąto już nie wiadomo co jest?tak jak pisała kilka dni temu Syla od czasu spotkania w KRAKOWIE przycichła 🤢może rzeczywiście coś się dzieje i wkrótce do Nas powróci 🙃 🙂

ma ktoś wieści od Basi???też się martwię co u Niej i Nesi?????????????



mnie sie wydaje ze jej znikniecie zbiegło sie tylko w czasie ze spotkaniem w Krakowie bo osobiscie nie widze powodu dla ktorego miałoby sie to do jej zniknięcia przyczynic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ciekawe jak agab-czy będzie jeszcze miała siłę zajrzeć do Nas po powrocie z pracy???

a z Jagodąto już nie wiadomo co jest?tak jak pisała kilka dni temu Syla od czasu spotkania w KRAKOWIE przycichła 🤢może rzeczywiście coś się dzieje i wkrótce do Nas powróci 🙃 🙂

ma ktoś wieści od Basi???też się martwię co u Niej i Nesi?????????????



mnie sie wydaje ze jej znikniecie zbiegło sie tylko w czasie ze spotkaniem w Krakowie bo osobiscie nie widze powodu dla ktorego miałoby sie to do jej zniknięcia przyczynic.


mi tez tak się wydaje,więc czekamy na Ciebie Jagódko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie mam pytanko od kilkunastu dni moja lalunia budzi się w nocy i krzyczy-płacze po chwili cisza-zauważyłyście coś podobnego u swoich pociech???


Aniołku moja tak ma - ale krótko tak do 1,5h po zaśnięciu potrafi się obudzić nawrzeszczeć i jak dostanie smoka to zasypia....nie wiem od czego może od jakiś wrażeń w ciągu dnia...no nie wiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie mam pytanko od kilkunastu dni moja lalunia budzi się w nocy i krzyczy-płacze po chwili cisza-zauważyłyście coś podobnego u swoich pociech???


Aniołku moja tak ma - ale krótko tak do 1,5h po zaśnięciu potrafi się obudzić nawrzeszczeć i jak dostanie smoka to zasypia....nie wiem od czego może od jakiś wrażeń w ciągu dnia...no nie wiem 🙃


no właśnie???ale widzę,że u Ciebie też więc to chyba nic złego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 współczuję u nas też jedna wypłata nie wystarczy ale ja nie wrócę do pracy nie ma mowy w wakacje jedziemy do teściów do Niemiec i mąż będzie zarabiał może się uda mocno na to liczę... co do płaczu moja Majuchna też tak ma czasem ale ja myślę że to może być jakiś zły sen albo tak jak napisała Dusia_P po wrażeniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie mam pytanko od kilkunastu dni moja lalunia budzi się w nocy i krzyczy-płacze po chwili cisza-zauważyłyście coś podobnego u swoich pociech???


u nas czegos takiego nie ma
a co do powrotu do pracy to wynajecie niani sie kalkuluje czy ktos z rodziny sie nia zajmie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie styczniowe mamusie!! 🙂
Ja też mam termin na początek stycznia (koziorożec 😁). Swoją drogą to niesamowite, że aż tyle planowanych jest porodów na styczeń 😮 Myślałam, że boom jest w okolicach wiosny - a tu środek zimy 🙂 CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ, ŻE JUTRO O TEJ PORZE BĘDĘ PRAWDOPODOBNIE ZNAŁA PŁEĆ MALEŃSTWA 😁 😁 😁 AH AH AH
TRZYMAJCIE KCIUKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku kochany nie tyko ty jestes przed trudną decyzja mi się obecnie w czwartek skończył urlop macierzyński i jestem na zaległym urlopie wypoczynkowym za 2009 rok i chyba tez będę musiała wrócić do pracy z tymże muszę jej sobie poszukać 😞 😞 i tu jest lipa bo wysyłam CV i error!a kasa nam potrzebna niestety 🤢 😮 posypały się pewne plany...a z małym???nie wiem...chyba się popłacze zaraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jameliaa1 napisał(a):
Witam wszystkie styczniowe mamusie!! 🙂
Ja też mam termin na początek stycznia (koziorożec 😁). Swoją drogą to niesamowite, że aż tyle planowanych jest porodów na styczeń 😮 Myślałam, że boom jest w okolicach wiosny - a tu środek zimy 🙂 CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ, ŻE JUTRO O TEJ PORZE BĘDĘ PRAWDOPODOBNIE ZNAŁA PŁEĆ MALEŃSTWA 😁 😁 😁 AH AH AH
TRZYMAJCIE KCIUKI 😁

Jasne że będziemy trzymać dbaj o siebie i maleństwo 🙂hmmmw 12 tygodniu będziesz znala juz płeć???hmmm 😮...a my w którym znałyśmy bo mnie się wydaję że trochę później 😲 🙂 ja juz nie pamietam 😮 🥴które to tygodnie były ale wiem że są wspaniałe 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dziękuję kochane za pocieszenie 😘A Małgonią tylko moja mamą-już z Nią dziś rozmawiałam-widziałam,że się bardzo ucieszyła 🙂teściowa póki co się nie nadaje 😞

Moja mama i TAdek pracują na zmiany,siorka nie robi...i chyba jakoś dalibyśmy radę...teściowa OUT!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...