Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Panie mamusie co robia takie ładne zdjęcia 😉 jako że z moim roztargnionym mężem jesteśmy tak zapatrzeni w nasza córcie że ostatnio w weekend gdzieś zgubilismy apartat fotograficzny i kamere ☺️ 🤨 😠 😠 😠 nie ma co....znalazca sie cieszył :/ więc dupa i musimy kupować nowe 😠 😠 ale przynajmniej moge kupić sobie apart jaki chce więc prosze mówcie co kupic by robic takie ładne fotosie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Panie mamusie co robia takie ładne zdjęcia 😉 jako że z moim roztargnionym mężem jesteśmy tak zapatrzeni w nasza córcie że ostatnio w weekend gdzieś zgubilismy apartat fotograficzny i kamere ☺️ 🤨 😠 😠 😠 nie ma co....znalazca sie cieszył :/ więc dupa i musimy kupować nowe 😠 😠 ale przynajmniej moge kupić sobie apart jaki chce więc prosze mówcie co kupic by robic takie ładne fotosie 🙂



kochana, z takimi pytaniami to do JAGODY 😉 - ona pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
jesio raz


śliczne masz dziewczynki!


ta starsza dziś pytała kiedy Max znów przyjedzie 😜


kobietki super...no a starsza pewno...się jej Max spodobał...oj widzę tu jakiś romansik 🤪się szykuje 🙂 🙂 hehe 😜 😜 LOVE STORY 🙂 🙂 🙂 Całusy dla laseczek 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam tylko na chcwilkę powiedzieć CZEŚĆ MAMUSIE i uciekam do nauki 😮 🤢 Buźki dla was miłego wieczorku zajrzę dopiero w sobotę bo jutro jadę z Babcią do Chorzowa na zabieg a potem egzaminy w Katowicach 😘 😘
Miłego rozpoczynającego sie wekendu 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki. U nas goraco i parno. ja mam chyba jakises uczulenie na te pylki bo oczy mnie swedza i kichma i woda z nosa....meczarnia jakas.
pinacoladaslioczne fotki, kurcze jak Ty to robisz i jeszcze poprawioasz, super. Oklas dla Ciebie. Powiedz mi czy ten fotelik na ktorym corcia oglada tv 🙂 to jest taki bouncy czy taka hustaweczka bardziej? bo wyglada jaby hustaweczka, ja szukam czegos takiego dla mojej do siedzenia, bo ma ten lezaczek ale one podobno sa do jakiegos 5 mca, czy cos.
karolnika dawaj tutaj bedziesz mogla caly czas pod prad 😉)
aniolku olask dla Ciebie tez bo tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):

Trzymam kciuki za Majunię i za Ciebie mamusiu-co byś nie płakała za bardzo 😜

Aniołku dziękuję 🙂 dałyśmy radę chociaż Maja nie płacze na szczepieniach tzn. płacze ale tylko w momencie kiedy ją strzykawa kłuje i koniec ale ja nie umiem słuchać jak ona płacze :P
swoją drogą że tatuś ciasteczko to wiem 😁 przecież musiałam dobrać odpowiedni materiał genetyczny dla mojej córci 😁 hehe a tak poważnie to w jego imieniu dziękuję, i żeby było mało to dodając emocji wczorajszym przygodom to dzisiaj w drodze na szczepienie zabrakło nam paliwa na środku mostu długiego (to most który w Sz-nie łączy ze sobą lewy i prawy brzeg) super bo idioci tak jeździli że mi prawie męża 3 razy zabili a raz facet nam trójkąt przejechał i oczywiście nikt nie zatrzymał się z pytaniem czy nam pomóc (staliśmy tam 1,5godziny) dzięki Bogu przyjechał do nas Małża kolega z pracy i nas zabrał na szczepienie oczywiście byliśmy godzinę spóźnieni nikt nas nie wpuścił weszliśmy zamiast o 12:10 o 14:30 🙂 ale dobrze że w ogóle weszliśmy
mycloud jeśli te ubranka na żywo będą takie same to zakup świetny zrobiłaś
pinacolada córcie masz cudowne obie
dusia ubranka prezentowe super Agatka i Majunia śliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wlasnie mycloud super ciuszki. ja tez mam bzika na punkcie komplecikow i dobierania do nich kapelusikow i czapeczek roznych plus buciki. 🙂 Oby byl stan git i corcia bedzie elegancka 🙂)

dusia super pomysl, Jesli pozwolisz to w przyszlym roku zrobie to samo 🙂 Dziewczynki sliczniutkie 🙂 oklask 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
agab ile Twoj syn ma lat? Pytam bo tez mam syna nastolatka ( 14 🙂 )
ciekawa jestem jak On do siostrzyczki. Moj Lobuziak zakochany jest w Julence.Na poczatku ronie bywalo, ale jak juz zaczela b kontaktowac to sie zakochal 🙂


Maks ma 13 lat. I jest teraz tak samo jak u Ciebie, co mnie baaardzo uszczęśliwia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta blog mamamaliszki to wszystko wydaje się takie różowe pozbawione wszystkich problemów o jakich my tutaj piszemy 😞 ale pewnie Zuzia grzeczna jest 🤢

Jak paka dotrze dam wam znać czy jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...