Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a moje dziecko wszystko zrzuca co ma w zasięgu ręki,właśnie poleciał mój telefon 😞

jak zdążę to też jeszcze zajrzę przed wyjazdem-mimo wszystko życzę Wam udanych weekendów 🙂
pinacolada,agab zadowolenia ze świadectw starszych pociech

buziaki dla Wszystkich Mam i maluchów
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
młoda zasnęła więc skorzystałam z okazji i dałam każdej po oklasku na weekend 🙂 😜
muszę jeszcze rzeczy poprasować i Nas spakować a tak mi się nie chce 😞
może tatuś wróci wcześniej to zajmie się lalunią a ja wtedy zabiorę się za robotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
a moje dziecko wszystko zrzuca co ma w zasięgu ręki,właśnie poleciał mój telefon 😞

jak zdążę to też jeszcze zajrzę przed wyjazdem-mimo wszystko życzę Wam udanych weekendów 🙂
pinacolada,agab zadowolenia ze świadectw starszych pociech

buziaki dla Wszystkich Mam i maluchów
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘



dzięki Aniołku, że pomyślałaś o naszej Młodzieży 😘, w tym roku to świadectwo Maksa nie będzie takie najpiękniejsze 🤔, ale złe też nie 🙂. Właśnie wyszedł do szkoły, był smutny, że to już koniec podstawówki i może więcej już do tej szkoły nie pójdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzien doberek - ja wrzucam filmik bo wczoraj juz nie zdazylam 🙂
oto mój mały bujaka 😉 🙃
http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/u/0/iXaFqENI8SU


jaja jak berety! 🤪
Moja jest tak leniuch, że nawet siadać jej się nie chce 🤢, najlepiej lubi leżeć 🤔, - ma to chyba po mamusi ☺️.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

o jaki ciezki dzis dzien. Julka miała zakonczenie roku juz o 8 wiec zebysmy sie wszyscy "wyrobili" to wstalismy o 6. Młoda obudziła sie o 5:55 🙂 wiec jestesmy juz godz do przodu 😜
Zakonczenie wzruszajace - corka wywoływana przez p.dyrektora na scene za zorganizowanie akcji?zbiórki przyborów papierniczych dla dzieci chorych na raka ze szpitala w Prokocimiu 🙂 A potem przez wychowawce jeszcze trzykrotnie . Średnia ocen : 5,58 🙂 (7 szóstek i 4 piatki 🙂 ). Oby tak dalej 🙂 Dziś za ciężką pracę dostanie w nagrodę od rodzicow notebooka - jeszcze o tym nie wie 😉

Młoda padła w wózku na szkolnym korytarzu i nawet wrzaski dzieci ja nie ruszały. Teraz położyłam ja drugi raz .

Jagoda - filmik mi sie w miedzy czasie ładuje wiec jak tylko skoncze pisac tego posta to biore sie za oglądanie 🙂 ale juz czuje że młody daje czadu 😉

Dziękuje za oklaski wszystkim "darczyncom" 🙂

My weekend spedzimy "mieszany" - jutro idziemy na dobre ciach świętowac sukces Julki (taka nasza tradycja) a w niedziele jedziemy do Krakowa do kuzyna Pawła obejrzec nowy dom 😉 a przy okazji zaliczymy galerie bo ja nadal nie mam stroju kapielowego 😞

spadam na chwilkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny 16stron 🤪 🤪 🤪zostawić was na chwilę!!!!!!
Jagoda super Ksawciu,no ,ale w końcu najstarszy 🙂
Małogonia extra 😘 moja też leń i też ma to po mnie.
Moja huśtawka też nie posłuży do 11kg bo Nelka zaczęła z niej zjeżdzać w dół 🤪taka nowa zabawa.
Dziękuję za oklaski.
Aniołku nic nie wymyśliłam stwierdziłam,że w tym roku nic nie dostanie 😜 nawet nie mam pomysłów jak spędzić ten dzień przy mojej łobuźnicy 😎 ale kit,my mamy wszystkie dni miłe ,wczoraj mąż kupił dobre winko pizze i też był fajny wieczór.Z teściami Nelkę w pn nie mogę zostawić bo wyjechali do Paryża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

o jaki ciezki dzis dzien. Julka miała zakonczenie roku juz o 8 wiec zebysmy sie wszyscy "wyrobili" to wstalismy o 6. Młoda obudziła sie o 5:55 🙂 wiec jestesmy juz godz do przodu 😜
Zakonczenie wzruszajace - corka wywoływana przez p.dyrektora na scene za zorganizowanie akcji?zbiórki przyborów papierniczych dla dzieci chorych na raka ze szpitala w Prokocimiu 🙂 A potem przez wychowawce jeszcze trzykrotnie . Średnia ocen : 5,58 🙂 (7 szóstek i 4 piatki 🙂 ). Oby tak dalej 🙂 Dziś za ciężką pracę dostanie w nagrodę od rodzicow notebooka - jeszcze o tym nie wie 😉

Młoda padła w wózku na szkolnym korytarzu i nawet wrzaski dzieci ja nie ruszały. Teraz położyłam ja drugi raz .

Jagoda - filmik mi sie w miedzy czasie ładuje wiec jak tylko skoncze pisac tego posta to biore sie za oglądanie 🙂 ale juz czuje że młody daje czadu 😉

Dziękuje za oklaski wszystkim "darczyncom" 🙂

My weekend spedzimy "mieszany" - jutro idziemy na dobre ciach świętowac sukces Julki (taka nasza tradycja) a w niedziele jedziemy do Krakowa do kuzyna Pawła obejrzec nowy dom 😉 a przy okazji zaliczymy galerie bo ja nadal nie mam stroju kapielowego 😞

spadam na chwilkę


Gratulacje dla Julki!!! I buziaki 😘 😘, średnia super!!
Maks w tym roku ma chyba 3,9 albo 3,8. Też leń! (po mamie ☺️ ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dzisiaj mija rok jak zarejestrowałam się na brzuszku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

i wychodzi mi 4,095 posta dziennie 😁


no to masz oklaska dzielna MAMO !!! Buziaki dla Was wszystkich trzech dzielnych i pięknych kobietek 😘 😘 😘 (po jednym dla każdej - żeby nie było bójki 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dzisiaj mija rok jak zarejestrowałam się na brzuszku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

i wychodzi mi 4,095 posta dziennie 😁


no to masz oklaska dzielna MAMO !!! Buziaki dla Was wszystkich trzech dzielnych i pięknych kobietek 😘 😘 😘 (po jednym dla każdej - żeby nie było bójki 😉 )


😠 za 30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym wam pokazała zdjęcie jaka byłam piękna a jaka jestem teraz to można spaść z fotela 😞 😞 😞 😞 😠 😠 😠

Kinga ty kiedyś prostowałaś włosy jakoś na długo,jak ,gdzie i na czym to polega się robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka Ksawcio - rewelka zacznij kupować zabezpieczenia na meble 😜
Pinacolada i Agab gratulacje dla 'starszych' maluchów na koniec roku
Agab zadzwoń tak jak mówi Pinacolada i udaj że Sławek z nią rozmawiał na ten temat 🙃 ale teściowa chyba z radością do Lenki przyjdzie

jak mi się dziś nic nie chce robić...spakowałam dziewczyny a nas mi się nie chce 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagódka Ksawcio - rewelka zacznij kupować zabezpieczenia na meble 😜
Pinacolada i Agab gratulacje dla 'starszych' maluchów na koniec roku
Agab zadzwoń tak jak mówi Pinacolada i udaj że Sławek z nią rozmawiał na ten temat 🙃 ale teściowa chyba z radością do Lenki przyjdzie

jak mi się dziś nic nie chce robić...spakowałam dziewczyny a nas mi się nie chce 🙃 🙃


teściowa już jest! Spadam do roboty!
Pa, pa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...