Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ZNALAZLAM CIE DZIEKI ZNAJOMYM NA NK MYCLOUD! O JEZUUUUUUUUUUUUUUU LASKA! JAK TY SIE ZMIENILAS!!!!! PRZECIEZ MIALAS KROTKIE WLOSY! NO, super wygladasz!!!!!!!!!

lece bo moj syn znowu sie buja 🙂 i spelz mi na podloge paaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale buleczka z tej twojej nelki 🙂 fajna ;* a jak je pieknie obiadki jak moja wszytsko na obkolo umazane
a jak slodko wyglada w kolysce jeszcze taki maluszek miesieczny ;p wloski jej zjasnialy :p

super fotki z porodowki tez takie chce !!!

a to przy nastepnych chyba dopiero.. ;p

jak bedzie ale to tam w dalekiej przyszlosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miala robione teraz badania morfologie z rozmazem wyszlo super nie ma anemi wyniki b.dobre 🙂
tylko nie chce mi jesc warzyw zadnych..obiadkow to tak nie bardzo na 4 razy je..wiec kupuje jej kaszke marchewkowo groszkowa z nestle ten misiowy ogrodek i wypija slicznie 🙂 🙂 bo ja jej zageszczam mleczko kaszka 🙂 zje marchewke w deserku albo w soczku wypije ale nic innego nie chce pierdola ;p
noi mama tu wymysla cuda na kiju ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
nie wsypałam sie ide kawke sobie zrobic 😉

jakie miesko wprowadzacie do diety maluszków ? bo nie weim co mam malej dawac lekarka mowila ze moge juz 2 razy w tygodniu podawac ale daje jej indyka to moze teraz cos innego..


królik i kurczak poleca Nelka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE. moje dziecko zmienilo sie w terroryste. nie idziemy na spacer, koncert trwa od 1,5 godziny drze sie tak ze sie znowu dusi - ktos kiedys pytal o plamy - moj jest caly w plamach bo sie spamzmatycznie wydziera. tak sie nakreca ze nie pomaga NIC a on kwiczy jak zarzynane zwierze...i tak codziennie - bo nie moze zasnac. dzis zadzwonilam po meza bo juz nie moge, przyjedzie wczesniej, ale w sumie to juz moze nie przyjezdzac bo Mlody dostal nadprogramowa flache i zasnal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety, jestem w koncu

jakis dzis senny i powolny dzien. Tyle juz sie wydarzyło a dopiero 15:30. Mam ochote sie połozyc bo Ewa zrobiła błysk, ja ugotowałam obiad i w zasadzie nic nie musze oprocz pojscia do pracy ale to dopiero na 18
No i chyba sie położe jak tylko młoda zaśnie - bo własnie włożyłam ja do łóżeczka 😉 - daję jej 5 min 😜

Mycloud - prostowanie włosow to taka trwała tylko bez kręcenia. Fryzjerka nakłada na włosy gęstą "klejącą" paste i zaczesuje je albo do tyłu albo na boki na takie specjalne podkładki. I z tym sie siedzi w zaleznosci od rodzaju włosów. Potem zmywa to i utrwala utrwalaczem. Robiłam na Alfa Parf i polecam mimo ze zabieg na dł.włosach trwa ok 4 godz 🤪 i robiłam tez na Kemonie i nie polecam (zab trwał 2godz). Efekt (Alfa Parf) utrzymuje sie cały czas - tzn włosy poddane zabiegowi nie skreca sie nigdy a odrosty rosna "naturalne" dlatego co ok pół roku robi sie na samych odrostach. Oczywiscie takie wyprostowane włosy mozna krecic na wałkach, lokowkach itp, itd ale po umyciu - proste jak druty bez dotykania jakakolwiek szczotka 🤪 Dla mnie rewelacja choc naturalnych nie mam kreconych tylko "puszące" sie i zawsze po myciu musiałam je "ugłaskac". A po zabiegu myje głowe i bez wzgledu czy susze czy schna same sa proste jak drut 😉 Właśnie musze isc na odrost 😜

Młoda cicho wiec pewnie juz spi - idę zatem dotrzymać jej towarzystwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Rety, jestem w koncu

jakis dzis senny i powolny dzien. Tyle juz sie wydarzyło a dopiero 15:30. Mam ochote sie połozyc bo Ewa zrobiła błysk, ja ugotowałam obiad i w zasadzie nic nie musze oprocz pojscia do pracy ale to dopiero na 18
No i chyba sie położe jak tylko młoda zaśnie - bo własnie włożyłam ja do łóżeczka 😉 - daję jej 5 min 😜

Mycloud - prostowanie włosow to taka trwała tylko bez kręcenia. Fryzjerka nakłada na włosy gęstą "klejącą" paste i zaczesuje je albo do tyłu albo na boki na takie specjalne podkładki. I z tym sie siedzi w zaleznosci od rodzaju włosów. Potem zmywa to i utrwala utrwalaczem. Robiłam na Alfa Parf i polecam mimo ze zabieg na dł.włosach trwa ok 4 godz 🤪 i robiłam tez na Kemonie i nie polecam (zab trwał 2godz). Efekt (Alfa Parf) utrzymuje sie cały czas - tzn włosy poddane zabiegowi nie skreca sie nigdy a odrosty rosna "naturalne" dlatego co ok pół roku robi sie na samych odrostach. Oczywiscie takie wyprostowane włosy mozna krecic na wałkach, lokowkach itp, itd ale po umyciu - proste jak druty bez dotykania jakakolwiek szczotka 🤪 Dla mnie rewelacja choc naturalnych nie mam kreconych tylko "puszące" sie i zawsze po myciu musiałam je "ugłaskac". A po zabiegu myje głowe i bez wzgledu czy susze czy schna same sa proste jak drut 😉 Właśnie musze isc na odrost 😜

Młoda cicho wiec pewnie juz spi - idę zatem dotrzymać jej towarzystwa 🤪


jaka cena? jak się to nazywa profesjonalnie co bym mogła zapytać u fryzjera.Ja mam właśnie pusz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ania23 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
ania23 napisał(a):
Dusia za 98 minut basia za 49minut bezsensu 😠...normalnie szok 🥴


Ania to przez Syle wszystko! 🙂

Trza z Nią porządek zrobić! 🤪 😁 😁


trza trza 🙂
wariatki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mamy klucz! super cihcutko takie wieksze mieszkanie , ale chcemy sobie odswiezyc kolor!:P jej normalnie zaraz zwariujee ze szczescie ale jest tyle roboty! hehe trzeba pomalowac trzeba ywszorowac wszystko zniesc nasze rzeczy i poukładac!! masakra bedzie roboty oj bedzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Rety, jestem w koncu

jakis dzis senny i powolny dzien. Tyle juz sie wydarzyło a dopiero 15:30. Mam ochote sie połozyc bo Ewa zrobiła błysk, ja ugotowałam obiad i w zasadzie nic nie musze oprocz pojscia do pracy ale to dopiero na 18
No i chyba sie położe jak tylko młoda zaśnie - bo własnie włożyłam ja do łóżeczka 😉 - daję jej 5 min 😜

Mycloud - prostowanie włosow to taka trwała tylko bez kręcenia. Fryzjerka nakłada na włosy gęstą "klejącą" paste i zaczesuje je albo do tyłu albo na boki na takie specjalne podkładki. I z tym sie siedzi w zaleznosci od rodzaju włosów. Potem zmywa to i utrwala utrwalaczem. Robiłam na Alfa Parf i polecam mimo ze zabieg na dł.włosach trwa ok 4 godz 🤪 i robiłam tez na Kemonie i nie polecam (zab trwał 2godz). Efekt (Alfa Parf) utrzymuje sie cały czas - tzn włosy poddane zabiegowi nie skreca sie nigdy a odrosty rosna "naturalne" dlatego co ok pół roku robi sie na samych odrostach. Oczywiscie takie wyprostowane włosy mozna krecic na wałkach, lokowkach itp, itd ale po umyciu - proste jak druty bez dotykania jakakolwiek szczotka 🤪 Dla mnie rewelacja choc naturalnych nie mam kreconych tylko "puszące" sie i zawsze po myciu musiałam je "ugłaskac". A po zabiegu myje głowe i bez wzgledu czy susze czy schna same sa proste jak drut 😉 Właśnie musze isc na odrost 😜

Młoda cicho wiec pewnie juz spi - idę zatem dotrzymać jej towarzystwa 🤪


jaka cena? jak się to nazywa profesjonalnie co bym mogła zapytać u fryzjera.Ja mam właśnie pusz 😠


w zależności od długości i gęstości włosow ( zależy ile tej pasty wejdzie) - ja płacę 180zł . A nazywa się 🤢 nie wiem, normalnie trwałe prostowanie chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Bo ja Cię wyprzedziłam hahaha 😁 gdzie się wyprowadzacie???????????????????
do Fermoy, miasteczka obok! w koncu na "swoje" ahh jak sie ciesze nawet sobie nie wyobrazasz! 🙂


a Ty sobie nie wyobrazasz jak dobrze robicie 😉 Poczujecie to dopiero jak juz będzie po 🙂 Super decuzja , BRAWO !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spałysmy godzinke i 10min 🤪 Teraz lece do pracy a tak bardzo mi sie nie chce 😞

Julka w szoku - aż sie prawie popłakała ze wzruszenia jak zobaczyła tego netbooka 🙂 (ja też bym takiego chciała , buuuuuu.............)

Dobra, lece dziewuszki , zwłaszcza że Was tu chyba nie ma 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA - SUPER!!!!! BARDZO SIE CIESZE! 🙂 BO WIEM CO TO ZNACZY 😉 - ja swiezynka jestem w byciu na swoim 🙃
a jak Nelcia?

Dziewczęta! odpicowałam się na maxa 😆 😆 😆 😎 😎 😎 czuje sie jakbym miala 16 lat i szła na komers 🙃
Zaraz wybywam w "miasto" [choc to okreslenie nie pasuje mi w przypadku Olkusza]
buuuuuziole

ps. nie wiem czy pokazywac zdj Ksawcia kolezance ktora od 2 lat stara sie o dziecko...?hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
mycloud napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Rety, jestem w koncu

jakis dzis senny i powolny dzien. Tyle juz sie wydarzyło a dopiero 15:30. Mam ochote sie połozyc bo Ewa zrobiła błysk, ja ugotowałam obiad i w zasadzie nic nie musze oprocz pojscia do pracy ale to dopiero na 18
No i chyba sie położe jak tylko młoda zaśnie - bo własnie włożyłam ja do łóżeczka 😉 - daję jej 5 min 😜

Mycloud - prostowanie włosow to taka trwała tylko bez kręcenia. Fryzjerka nakłada na włosy gęstą "klejącą" paste i zaczesuje je albo do tyłu albo na boki na takie specjalne podkładki. I z tym sie siedzi w zaleznosci od rodzaju włosów. Potem zmywa to i utrwala utrwalaczem. Robiłam na Alfa Parf i polecam mimo ze zabieg na dł.włosach trwa ok 4 godz 🤪 i robiłam tez na Kemonie i nie polecam (zab trwał 2godz). Efekt (Alfa Parf) utrzymuje sie cały czas - tzn włosy poddane zabiegowi nie skreca sie nigdy a odrosty rosna "naturalne" dlatego co ok pół roku robi sie na samych odrostach. Oczywiscie takie wyprostowane włosy mozna krecic na wałkach, lokowkach itp, itd ale po umyciu - proste jak druty bez dotykania jakakolwiek szczotka 🤪 Dla mnie rewelacja choc naturalnych nie mam kreconych tylko "puszące" sie i zawsze po myciu musiałam je "ugłaskac". A po zabiegu myje głowe i bez wzgledu czy susze czy schna same sa proste jak drut 😉 Właśnie musze isc na odrost 😜

Młoda cicho wiec pewnie juz spi - idę zatem dotrzymać jej towarzystwa 🤪


jaka cena? jak się to nazywa profesjonalnie co bym mogła zapytać u fryzjera.Ja mam właśnie pusz 😠


w zależności od długości i gęstości włosow ( zależy ile tej pasty wejdzie) - ja płacę 180zł . A nazywa się 🤢 nie wiem, normalnie trwałe prostowanie chyba 😜


Dziękuję 😘 tak mało kasy??? w szoku jestem szykowałam się na wielką kasę. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem!
Ktos wyjątkowy super że się pojawiłaś 🙂 Wysłałam CI zaproszenie na nk 🙂 Lenka superaśna, jak urosła 🙂
Syla a my miałysmy z Anitą do Ciebie sie wybrać 😉 Chyba sie wstrzymamy i pojedziemy jak juz sie przeprowadzisz 🙂 Zazdroszcze, choć pewnie niedługo mnie tez to czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sie ma 😉

Wróciłam z pracy. Opłacało się 😜 Tzn nie finansowo bo nie wzięłam kasy od klientki ale wypisała mi recepte bo to p.doktor reumatolog 🙂 I opowiedziałam jej o moim barku i o kręgosłupie (oczywiście bez zbędnych szczególow 😜 ) i przepisała mi leki . Mam tabletki przeciwzapalne, witaminy na kosci i spray do psikania. Ma pomóc. Właśnie łykam pierwszą dawkę i mam nadzieję ze juz w nocy poczuję ulge 🤢

Mycloud -- cena rzeczywiscie bardzo przystepna jak na tego rodzaju zabieg choc obawiam sie ze w Warszawce zapłacisz więcej ale naprawde wrato, wiec sie nie wahaj 😉

Jagoda - miłego wieczoru, baw się i szalej - należy Ci się 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...