Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześ dziewuchy!

Jest tu ktoś???????????
Ja wczoraj się zmyłam bez pożegnania bo mi laptok padł, a nie znalazłam zasilacza.

S.mnie tak wkurwił, że szok! Wrócił pewnie nad ranem 😠. O 3.00 karmiłam Lenę to go jeszcze nie było. Spał w salonie, a teraz leży jak taki potulny baranek, a ja patrzeć na niego nie mogę, bo mi się niedobrze robi 😠 😠 😠. Niech mi lepiej dziś z oczu schodzi, bo go chyba przetrące!
Teraz przynajmiej nie będę miała oporu wyjść gdzieś sama na miasto, jak tylko nadarzy się okazja to idę w kurs.

Ale się wam wyżaliłam. 😞

KTOŚ WYJĄTKOWY - naprawdę z Ciebie śliczna dziewczyna!

SYLA - super że zmieniacie mieszkanie! Zobaczysz, nie ma jak na swoim! A i urządzanie i remonty to sama przyjemność 🙂, jeśli robi się dla siebie i najbliższej rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześ dziewuchy!

Jest tu ktoś???????????
Ja wczoraj się zmyłam bez pożegnania bo mi laptok padł, a nie znalazłam zasilacza.

S.mnie tak wkurwił, że szok! Wrócił pewnie nad ranem 😠. O 3.00 karmiłam Lenę to go jeszcze nie było. Spał w salonie, a teraz leży jak taki potulny baranek, a ja patrzeć na niego nie mogę, bo mi się niedobrze robi 😠 😠 😠. Niech mi lepiej dziś z oczu schodzi, bo go chyba przetrące!
Teraz przynajmiej nie będę miała oporu wyjść gdzieś sama na miasto, jak tylko nadarzy się okazja to idę w kurs.

Ale się wam wyżaliłam. 😞

KTOŚ WYJĄTKOWY - naprawdę z Ciebie śliczna dziewczyna!

SYLA - super że zmieniacie mieszkanie! Zobaczysz, nie ma jak na swoim! A i urządzanie i remonty to sama przyjemność 🙂, jeśli robi się dla siebie i najbliższej rodziny.



GRZESZYSZ KOBIETO, OJ GRZESZYSZ !!!! 🙂 Rzadko która ma takiego dobrego faceta przy sobie. A co Ty nie wiesz że wczoraj jakis WAŻNY mecz był??!! MUSIAŁ wyjść i już 😜 A teraz bidok boi się oddychać bo widzi żeś wkurwiona 😠 A jak wstaniesz do Lenki w nocy raz na pół roku to też Ci się nic nie stanie !!!!

He,he - a tak na poważnie to mój też rzadko wychodzi ale za kazdym razem mam nerwa 😜 Wczoraj akurat był w domu ale w środę wybył 😠 A już chyba z tydzień nie wstaje w nocy do Lenki bo się bolącym barkiem wykręcam 😜 Fajnie jest być kontuzjowanym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześ dziewuchy!

Jest tu ktoś???????????
Ja wczoraj się zmyłam bez pożegnania bo mi laptok padł, a nie znalazłam zasilacza.

S.mnie tak wkurwił, że szok! Wrócił pewnie nad ranem 😠. O 3.00 karmiłam Lenę to go jeszcze nie było. Spał w salonie, a teraz leży jak taki potulny baranek, a ja patrzeć na niego nie mogę, bo mi się niedobrze robi 😠 😠 😠. Niech mi lepiej dziś z oczu schodzi, bo go chyba przetrące!
Teraz przynajmiej nie będę miała oporu wyjść gdzieś sama na miasto, jak tylko nadarzy się okazja to idę w kurs.

Ale się wam wyżaliłam. 😞

KTOŚ WYJĄTKOWY - naprawdę z Ciebie śliczna dziewczyna!

SYLA - super że zmieniacie mieszkanie! Zobaczysz, nie ma jak na swoim! A i urządzanie i remonty to sama przyjemność 🙂, jeśli robi się dla siebie i najbliższej rodziny.



GRZESZYSZ KOBIETO, OJ GRZESZYSZ !!!! 🙂 Rzadko która ma takiego dobrego faceta przy sobie. A co Ty nie wiesz że wczoraj jakis WAŻNY mecz był??!! MUSIAŁ wyjść i już 😜 A teraz bidok boi się oddychać bo widzi żeś wkurwiona 😠 A jak wstaniesz do Lenki w nocy raz na pół roku to też Ci się nic nie stanie !!!!

He,he - a tak na poważnie to mój też rzadko wychodzi ale za kazdym razem mam nerwa 😜 Wczoraj akurat był w domu ale w środę wybył 😠 A już chyba z tydzień nie wstaje w nocy do Lenki bo się bolącym barkiem wykręcam 😜 Fajnie jest być kontuzjowanym 🤪


Do Lenusi to ja mogę wstawać, tylko na tą skacowaną gębę patrzeć nie mogę 😠, poszedł teraz do sypialni i pewnie cały dzionek będzie dogorywał 😠, zamiast z rodziną sobotę spędzić.
Ja się chyba ubieram i idę w ch..! Bo mnie chyba rozniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hej,

Agab jak ma kaca to mu postaw mineralna z solą koło łóżka, niech myśli że dbasz o niego 😆. Pociądnie z gwinta to szybko poderwie dupsko z łóżka, prosto do kibelka 😁 żle mu nie życzę ale nie zaszkodzi być wredną- bądz soba 😉


święta racja! Porządek i dyscyplina musi być 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja przyjacółka jak jej mąz wracal z imprezy to dbala wyjątkowo o niego. wyciągała materac z łózka- spał na samych deskach, stawiała mineralną z niesodzianką, odkurzała o 7 rano akurat sypialnie... opcji miala milion i tylko dzwoniła i mówiła: chu... się zagotował ale slowa mi nie powie. z czasem nawet polubiła te jego powroty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moja przyjacółka jak jej mąz wracal z imprezy to dbala wyjątkowo o niego. wyciągała materac z łózka- spał na samych deskach, stawiała mineralną z niesodzianką, odkurzała o 7 rano akurat sypialnie... opcji miala milion i tylko dzwoniła i mówiła: chu... się zagotował ale slowa mi nie powie. z czasem nawet polubiła te jego powroty 😁


...........a ja myślałam, że jestem wredna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
moja przyjacółka jak jej mąz wracal z imprezy to dbala wyjątkowo o niego. wyciągała materac z łózka- spał na samych deskach, stawiała mineralną z niesodzianką, odkurzała o 7 rano akurat sypialnie... opcji miala milion i tylko dzwoniła i mówiła: chu... się zagotował ale slowa mi nie powie. z czasem nawet polubiła te jego powroty 😁


...........a ja myślałam, że jestem wredna 😁


coś Ty 😁 jestem jeszcze ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle witam sobotnio.

Dziś w nocy Lenka obudziła się z wielkim płaczem - nie wiadomo o co chodziło . Czy jej się coś przysniło czy ją coś zabolało . Podniosłam ją z łożeczka, przytuliłam jej buźkę do mojej twarzy i..........poczułam jej pierwszą ŁZĘ !!! Prawie smam się poryczałam 😞 Moje kochane maleństwo, tak mi się jej żal zrobiło 😞

Nie wiem czy któraś z Was czytała nowy regulamin nk, do podpisania ktorego "zmuszaja". Przegięli troszkę - więcej tutaj
http://fakty.interia.pl/polska/news/internauci-wycofuja-sie-z-naszej-klasy,1498308
Ja nie akceptuje zatem już niedługo moje konto wygaśnie , no ale trudno 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny które mają dziewczyny - macie któraś jeszcze na sprzedaż ubranka do chrztu?
Będę chyba potrzebować roz. 74, robimy chrzciny ostatniego lipca, no chyba, że ksiądz się nie zgodzi 🤢, bo my nie po ślubie i Lenka to bękart chyba 🤢 🤢 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie wkurzyłam na spermodawce- wg umowy miał wziąśc młoda i miał byc o 13 ale o 14 poinformował mnie że wieczorem ma coś do załatwienia i że nie bierze małej. Kurwa co za palant, mi to na reke ze nie musze oglądaj jego ryja ale w ostatnim momencie zmienia plany nie szanując mojego czasu. mała ma dzień dostosowany pod wyjazd do starego to tempy ciul jaja sobier robi. a ja od rana napierdalam żelazkiem żeby sie wyrobić a ten ją olał 😠 😠

za to w nastpny weekend ja mu numer odwale- przed wjazem na osiedle mu powiem ze mala chora i nigdzie nie jedzie, już się nie moge doczekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...