Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bozie dziołchy od piatku 31 stron 🙂
już nadrobiłam 🙂
każda dostała po oklasku która się od piątku odzywała 😎

Syla super z mieszkaniem i przeprowadzką 🙂
Pinacolada zdj super a te za makami rewelacyjne!!!!!!!
ja się z nk wrobiłam nie przeczytałam 😞 i zaakceptowałam 😞
Basiu - Nesia bezbłedna - CUDOWNIE sypia 😁
Karolina ale Majusia miała obstawę 😜 😎
Jagódka Ksawciu rewelka 🙂 bryka tak jak Tygryski lubią najbardziej 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my byliśmy u teściów i w sobotę tak jak większość z Was miałam nerwa na mojego Andru, bo zawsze jak wypije choć troszkę u swojej mamusi to zawsze wydaje mu się że mu robię jakieś fochy.... 🤢 😠 😠 😠 😠 😠
no ale dziś nadrobił zrobiliśmy grilla na działce teściów i było superowo

idę kąpać Agatę jak wrócę to może będzie ktoś bo widzę, że dziś pustki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie pustki 🙂

Basiu - Ksawciu + Nesia = WNM 😉 choc o tym jeszcze nie wiedza 🙃
Dusia - oj tak, tygrysek bryka jak na tygryska przystalo 😮 🙃
moniss - DZIEKI ;* 😘

Co do NK - napisalam do nich ze kategorycznie nie zgadzam sie na jakiekolwiek wykorzystywanie czegokolwiek i czekam na ich propozycje rozwiazania sytuacji.
Zastanawiam sie czy oni juz maja tyle kasy ze wiecej nei potrzebuja...? przeciez jak im nawet polowa ludzi pokasuje konta to po co komu tam reklamy umieszczac..? nikt tego nei bedzie robil. bez sensu dla mnie to troche podcinanie galezi na ktorej sie siedzi. Ja juz pousuwalam wszystkie swoje dane i na dniach kasuje konto. a niech gdzies zobacze jakiekolwiek moje zdj! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu jest nie do zniesienia...Boże to nie to samo dziecko 😞 ciekawe kiedy przestanie dzialas ten lek [nie dajemy od wczoraj]

Jutro jedziemy do tej alergolog bo wysypke Ksawciu ma juz miesiac 🤢 z mala przerwa kilku dni.. 😲

Bylismy dzis w Ojcowie - jezuuu ile ludzi! Zaraz wrzuce jakas fotke 😜


ni z gruchy ni z pietruchy - KOCHAM REKLAME OPEN'ER FESTIVALU - "CZAAADU!!!, chce my wiecej, braawo" hehehe dawno nie widzialam tak fajnej reklamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam słoneczka 🙂
my już po wakacjach pierwszych 😞 bo niedługo wyjeżdzamy na wieś 🙂
Było fajnie tylko pogoda nie dopisała niestety w pierwszy dzień byłyśmy na spaerku tylko 1 godzinkę bo późno juz było, ale na następny dzien 6h na spacerze 🙂 pogoda była do kitu ale sie trzymała przez pierwsze 2 dni zaliczyłyśmy Zakopane całe oczywiście , na następny dzień pojechałyśmy do doliny Kościeliskiej i tu muszę sie pochwalić Nadusia zdobyła swoje pierwsze w życiu schronisko na Ornaku po 3 godz marszu wózkowego 🙂 dostała medal od babci za to, jutro Wam wkleje zdjęcia, na następny dzień do 12 nie lało to byłyśmy w kociólku na Jaszczurówce i sanktuarium w Olczy i jak lunęło to lało aż do mojego wyjazdu ale Olusia jeszcze w ten deszcz córcie wyciągnęła z domku i pojechałyśmy do Zakopca bo był finał milka dla tatr i były różne konkurencje dla dzieci i oczywiście nagrody i Nadunia namalowała swój pierwszy rysunek i dostała za to piórnik krowe 🙂 i złożyła swioje pierwsze puzle i dostała taki inny piórnik z milki 🙂 a matka zarypała mase słodyczy - nie dla mnie tylko dla dziadka bo ja mam tą dietę 😞 ale było super ja miałam plan iść na wody termalne ale cholera natura wywaliła mi psikusa i baseny były nie dla mnie
🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Rzeczywiscie pustki 🙂

Basiu - Ksawciu + Nesia = WNM 😉 choc o tym jeszcze nie wiedza 🙃
Dusia - oj tak, tygrysek bryka jak na tygryska przystalo 😮 🙃
moniss - DZIEKI ;* 😘

Co do NK - napisalam do nich ze kategorycznie nie zgadzam sie na jakiekolwiek wykorzystywanie czegokolwiek i czekam na ich propozycje rozwiazania sytuacji.
Zastanawiam sie czy oni juz maja tyle kasy ze wiecej nei potrzebuja...? przeciez jak im nawet polowa ludzi pokasuje konta to po co komu tam reklamy umieszczac..? nikt tego nei bedzie robil. bez sensu dla mnie to troche podcinanie galezi na ktorej sie siedzi. Ja juz pousuwalam wszystkie swoje dane i na dniach kasuje konto. a niech gdzies zobacze jakiekolwiek moje zdj! 😠


Jagódka co do NK to ja się tak samo jak ty nadziałam....a wszystkie tego rodzaju portale dążą do zarobku...utrzymanie serwerów itp to mega wielkie pieniądze i tak część sprzedali rosjanom i afrykańczykom i teraz chcą zacząć zarabiać... 😠 😠 😠 juz było sporo skarg itp ale przez to że same nie przczytałyśmy same jesteśmy sobie winne 😞 😠 😠 😠 😠 😠
Pani która odpowiada za 'korespondencje' z mediami itp ustosunkowała się do oskarżeń, że tylko 0,3% zarejestrowanych nie zgodziło się na nowy regulamin więc oni mają to w D!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY CO DO NK TO JA TAKŻE SIĘ NADZIALAM ,ALE JUŻ WYKASOWAŁAM KONTO I PISZĘ DO NICH JUTRO LIST POLECONY Z PROŚBĄ O COFNIĘCIE MOJEJ ZGDOY NA AKCEPTACJĘ REGULAMINU ORAZ ŻĄDANIE O WYKASOWANIE Z BAZY MOICH DANYCH.MUSZĄ TAK ZROBIĆ TO JEST ICH OBOWIĄZEK ZAWARTY W REGULAMINIE.TO TYLE NA TEN TEMAT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie!
Jagódka i dobrze zrobiłaś z tym nk, ja też pousuwałam zdjęcia ( zostawiłam jedno), zmieniłam dane osobowe, bo oczywiście też zaakceptowałam bezmyślnie nowy regulamin. A jak tylko zobacze gdzieś moje zdjęcie to...


KOCHANE TO WAM NIC NIE DA GDYŻ ONI MAJĄ W BAZIE WASZE POPRZEDNIE ZDJĘCIA I WASZĄ AKCEPTACJĘ NA PRZETWARZANIE TYCH ZDJĘĆ I WASZYCH DANYCH.JEDYNE WYJŚCIE TAKIE JAK PONIŻEJ NAPISAŁAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
dziewczyny nie wiem czy widziałyście, można nie zgodzić z z regulaminem nk co oczywiscie wiąże się z likwidacja konta na nk


MOŻNA,ALE INACZEJ NIE WYKASUJESZ SWOJEGO KONTA JAK WCHODZĄC NA NIE ,A ŻEBY NA NIE WEJŚĆ TO WCZEŚNIEJ TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ REGULAMIN. 😠 A JEZELI NIE AKCEPTUJESZ TO SAMI CI WYKASUJĄ KONTO. 😠CHORE JAK DLA MNIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
dziewczyny nie wiem czy widziałyście, można nie zgodzić z z regulaminem nk co oczywiscie wiąże się z likwidacja konta na nk


MOŻNA,ALE INACZEJ NIE WYKASUJESZ SWOJEGO KONTA JAK WCHODZĄC NA NIE ,A ŻEBY NA NIE WEJŚĆ TO WCZEŚNIEJ TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ REGULAMIN. 😠 A JEZELI NIE AKCEPTUJESZ TO SAMI CI WYKASUJĄ KONTO. 😠CHORE JAK DLA MNIE!!!!


Nie prawda!!! Ja wchodzę codziennie, nie zaakceptowałam regulaminu i codziennie pojawia mi sie informacja zebym zaakceptowała nowy regulamin bo jak nie to za...dni (i tu codziennie mniejsza liczba - na dzien dzisiejszy 27dni) zostanie usuniete moje konto !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...