Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak w ogóle to witam 🙂

Dopiero dotarlismy do domciu - młoda wykonczona 🤢 Bylismy w kosciele, potem galeria w Krakowie - kupiłam sobie wreszvcie stroj kapielowy, zjedlismy obiadek i pojechalismy do kuzyna za Kraków . Wrocilismy o 21 !!!

Misiamamy - super że wróciliscie szczęśliwie i kij z pogodą - jak się ma TAKĄ pogodę ducha to i z nieba deszcz nie straszny 😉 A Nadusia z medalem przesliczna - bo ja juz widziałam zdjęcie 😜

Jagoda - napisz jesli możesz co to za lek po którym Ksawciu jest taki rozdrażniony!!! Sytuacja podobna z naszym Debridatem, który nie powinnien dawac takich objawow a jednak u naszej Lenki dawał. Żadnemu lekarzowi, z ktorym o tym rozmawialiśmy nie mieściło się w głowie że po Debridacie dziecko moze być tak rozdrażnione - a jednak. Z tym że u nas po odstawieniu efekt był natychmiastowy !!

Co do nk to ja Wam powiem że ze mnie zazwyczaj było takie ciele, które akceptowało nie czytając i dostałam za to burę kiedyś od P i już tak nie robię. A ponieważ nie chce mi się tego czytac to daję mu do przeczytania i podjęcia decyzji 😉 W tej kwestii ufam mu całkowiecie i ciesze sie ze i tym razem tak zrobiłam. Może zadnej afery z tego wszystkiego nie bedzie (mówie tu o nieswiadomym zaakceptowaniu przez Was) ale po co nerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
no to zrobiłam tak jak pisała Justynka z tymi zgodami - mam skasowane konto...ale w znajomych męża jescio jestem 😮 kij im w trąbkę
przenosimy sie na facebooka? 😁 🙃


miałam to samo zaproponować 🙂 Dusia a zdjecia też zostały?? Bo jak chciałąm się zalogować to tylko moje dane osobowe zostały ( oczywiscie wczesniej je zmieniła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Kingusia jak ja Ci zazdroszcze tych wakacji w Hiszpanii


nie zazdrość za wczasu bo kuzynka własnie wrociła i im lało prawie 2 tyg 🤢
A poza tym to mam coraz wiekszego pietra 🤢 Jutro zaczynam pakowanie i spisywanie na kartkę listy rzeczy do zabrania na "ostatnia chwilę" takich jak butelki, podgrzewacz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - ten lek to KETOTIFEN i sa wymienione najczestsze skutki uboczne charakterystyczne wlasnie bardziej u dzieci i Ksawciu na je wszystkie!
W ogole 3 noce z rzedu budzi sie z placzem w srodku nocy! co nie zdarzalo mu sie juz od 4 miechow!!! 😠 😠
A tak poza tym to to nie do uwierzenai ale on wydaje jeczocy dzwiek CALY CZAS! C A Ł Y C Z A S. Na chwile przestaje jak jest na rekach ale nie chce byc w lozeczku, nie chce do krzeselka, bujaczka, na dywan...masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - ten lek to KETOTIFEN i sa wymienione najczestsze skutki uboczne charakterystyczne wlasnie bardziej u dzieci i Ksawciu na je wszystkie!
W ogole 3 noce z rzedu budzi sie z placzem w srodku nocy! co nie zdarzalo mu sie juz od 4 miechow!!! 😠 😠
A tak poza tym to to nie do uwierzenai ale on wydaje jeczocy dzwiek CALY CZAS! C A Ł Y C Z A S. Na chwile przestaje jak jest na rekach ale nie chce byc w lozeczku, nie chce do krzeselka, bujaczka, na dywan...masakra...



A to jestem w szoku, bo doskonale pamietam że Julka go brała i u nas dawał odwrotny efekt - tzn Julka po nim spała. nawet mieliśmy taką odzywę że jak była niegrzeczna albo marudna to jej mówilismy żeby przestała bo Ketotifen dostanie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - ten lek to KETOTIFEN i sa wymienione najczestsze skutki uboczne charakterystyczne wlasnie bardziej u dzieci i Ksawciu na je wszystkie!
W ogole 3 noce z rzedu budzi sie z placzem w srodku nocy! co nie zdarzalo mu sie juz od 4 miechow!!! 😠 😠
A tak poza tym to to nie do uwierzenai ale on wydaje jeczocy dzwiek CALY CZAS! C A Ł Y C Z A S. Na chwile przestaje jak jest na rekach ale nie chce byc w lozeczku, nie chce do krzeselka, bujaczka, na dywan...masakra...



A to jestem w szoku, bo doskonale pamietam że Julka go brała i u nas dawał odwrotny efekt - tzn Julka po nim spała. nawet mieliśmy taką odzywę że jak była niegrzeczna albo marudna to jej mówilismy żeby przestała bo Ketotifen dostanie 😜 😉


widzisz...mi taka znajoma z wawy mowila to samo ze to dziala nasennie i w sumie przez pierwszych kilka dni dzialalo wlasnie tak bo Ksawciu spal i spal..a teraz nie spi w ciagu dnia prawie wcale a jak chce zasnac to nie moze i drze sie okrutnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla dawaj zdjęcia lepiej nowego mieszkanka!
kochana musisz poczekac. Jutro wjezdzamy z pendzlami i szorowaniem sprzataniem na maxa! 🙂 pomałuuuu teraz nie ma co pokazywac 😜

a napisz choć co i jak, jakie duże? jak wygląda? gdzie? no i za ile? 😁
🤪 wariatki 😁 😁 😁 hehe co i jaak 😁 malujemy sufity i pokoje 😁 mam dwie sypialnie, wchodzisz masz kwadratowy przedpokoj i z niego masz przejscie do kazdego pokoju. Łazienka z wanna prysznicem i okneem 😁 😁 i salon polaczony z kuchnia 🙂 kuchnia biała 😁 i mam taki bareeeek 😜 no duuze okno stylu amerykasnki ze otwiera sie pchajac do góry, nie sa okna w za fajnym stanie ale sie oszlifuje i pomaluje 🙂 bedzie pieknie!! salon robimy pomaranczowy przedpokoj i łazienke turkusowa taka morska małej pokoj z czasem na rózowo. A nasza sypialnia żółta 🙂 i my mamy widok na zielen z okna 🙂 w pokoju mam szafe i szafke wygladaja jak z przed wojny ale tak fajnie takie stare drewno ma to swoj urok 😉 hehe za ile za 450e. Ogrzewanie na prad... ale wymienila nam grzejniki i sa jakos tam termostatyczne cos tam ze na noc sie wlacza bo najtaniej a potem przez dzien buchaja cieplem czy cos nie wiem 😜 hehe zobaczymy w praktyce 😜 hehe mozliwe ze nam pralke kupia nowa bo ta co jest jest nie za fajna.. ale nie napalam sie 😉 hehe hmm co tu jeszcze.. dzis bylismy taam. Pomalowalismy wszedzie sufity a ja sie wzielam za szorowanie.. lodówki i zakupy.. masakra!!! roboty oj ze hohoh!!!! ale juz widze jak bedzie tam pieknie urzadzone 😉 ahhh 😉 i tutaj jest tak ze czesto trzeba płacic depozyt a my trafilismy an super landlordke i nie musimy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
potem nadrobie zaleglosci teraz lece pod prysznic bo smierdze 😜 bo ciezkim dniu 😉 aaa z nowosci to moja córka łapie sie juz za stopy 🤪 i dzis dostała mandarynke, zjadła calą 🤪 rzucała sie na nia jak jakiś wariat!! 🤪 hehe i prawie cały dzień była z babcia i byla bardzo grzeczna 🙂 co 2/3h przyjezdzalam ja nakarmic i wszystko 🙂 🙂 moje kochane dzieciatko 😉 siedzi sama 🤪 i butle tez pije sama 😁 normalnie jeden dzien z babcia i dziecko mi sie zmieniło 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla dawaj zdjęcia lepiej nowego mieszkanka!
kochana musisz poczekac. Jutro wjezdzamy z pendzlami i szorowaniem sprzataniem na maxa! 🙂 pomałuuuu teraz nie ma co pokazywac 😜

a napisz choć co i jak, jakie duże? jak wygląda? gdzie? no i za ile? 😁
🤪 wariatki 😁 😁 😁 hehe co i jaak 😁 malujemy sufity i pokoje 😁 mam dwie sypialnie, wchodzisz masz kwadratowy przedpokoj i z niego masz przejscie do kazdego pokoju. Łazienka z wanna prysznicem i okneem 😁 😁 i salon polaczony z kuchnia 🙂 kuchnia biała 😁 i mam taki bareeeek 😜 no duuze okno stylu amerykasnki ze otwiera sie pchajac do góry, nie sa okna w za fajnym stanie ale sie oszlifuje i pomaluje 🙂 bedzie pieknie!! salon robimy pomaranczowy przedpokoj i łazienke turkusowa taka morska małej pokoj z czasem na rózowo. A nasza sypialnia żółta 🙂 i my mamy widok na zielen z okna 🙂 w pokoju mam szafe i szafke wygladaja jak z przed wojny ale tak fajnie takie stare drewno ma to swoj urok 😉 hehe za ile za 450e. Ogrzewanie na prad... ale wymienila nam grzejniki i sa jakos tam termostatyczne cos tam ze na noc sie wlacza bo najtaniej a potem przez dzien buchaja cieplem czy cos nie wiem 😜 hehe zobaczymy w praktyce 😜 hehe mozliwe ze nam pralke kupia nowa bo ta co jest jest nie za fajna.. ale nie napalam sie 😉 hehe hmm co tu jeszcze.. dzis bylismy taam. Pomalowalismy wszedzie sufity a ja sie wzielam za szorowanie.. lodówki i zakupy.. masakra!!! roboty oj ze hohoh!!!! ale juz widze jak bedzie tam pieknie urzadzone 😉 ahhh 😉 i tutaj jest tak ze czesto trzeba płacic depozyt a my trafilismy an super landlordke i nie musimy 🙂 🙂


Syla to faktycznie macie super landlordke 😉 próbuj wyciagnąć od niej jak najwiecej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla dawaj zdjęcia lepiej nowego mieszkanka!
kochana musisz poczekac. Jutro wjezdzamy z pendzlami i szorowaniem sprzataniem na maxa! 🙂 pomałuuuu teraz nie ma co pokazywac 😜

a napisz choć co i jak, jakie duże? jak wygląda? gdzie? no i za ile? 😁
🤪 wariatki 😁 😁 😁 hehe co i jaak 😁 malujemy sufity i pokoje 😁 mam dwie sypialnie, wchodzisz masz kwadratowy przedpokoj i z niego masz przejscie do kazdego pokoju. Łazienka z wanna prysznicem i okneem 😁 😁 i salon polaczony z kuchnia 🙂 kuchnia biała 😁 i mam taki bareeeek 😜 no duuze okno stylu amerykasnki ze otwiera sie pchajac do góry, nie sa okna w za fajnym stanie ale sie oszlifuje i pomaluje 🙂 bedzie pieknie!! salon robimy pomaranczowy przedpokoj i łazienke turkusowa taka morska małej pokoj z czasem na rózowo. A nasza sypialnia żółta 🙂 i my mamy widok na zielen z okna 🙂 w pokoju mam szafe i szafke wygladaja jak z przed wojny ale tak fajnie takie stare drewno ma to swoj urok 😉 hehe za ile za 450e. Ogrzewanie na prad... ale wymienila nam grzejniki i sa jakos tam termostatyczne cos tam ze na noc sie wlacza bo najtaniej a potem przez dzien buchaja cieplem czy cos nie wiem 😜 hehe zobaczymy w praktyce 😜 hehe mozliwe ze nam pralke kupia nowa bo ta co jest jest nie za fajna.. ale nie napalam sie 😉 hehe hmm co tu jeszcze.. dzis bylismy taam. Pomalowalismy wszedzie sufity a ja sie wzielam za szorowanie.. lodówki i zakupy.. masakra!!! roboty oj ze hohoh!!!! ale juz widze jak bedzie tam pieknie urzadzone 😉 ahhh 😉 i tutaj jest tak ze czesto trzeba płacic depozyt a my trafilismy an super landlordke i nie musimy 🙂 🙂


Syla to faktycznie macie super landlordke 😉 próbuj wyciagnąć od niej jak najwiecej hehe
no ale malujemy a za farby ze swojej kieszeni. Pozniej zagadamy zeby oddała chcoiaz polowe 🙂 hehe bo farby troszke drogie.. a trzeba wszystko pomalowac bo tam wygladalo tak jakby ktos pomalowal raz a nie porzadnie i wszedzie były prześwity 🤔 jakby nie dokonczone.. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...