Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello 🙂

dziewczynki moje dzieciątko dziś aniołek wiec zabrałam ją do salonu pleya i mam neta 🤪
nie bede czekac zanim moja mamusia ruszy dupe i poprosi by magik się zjawił. Udałam się do pleya i mam wiec od razu do Was pisze 😘

Vanessiątko dostało atrape telefonu, wygląda jak normalny LG ale jednak w środku pusty. Młoda zachwycona i wkońcu przestała memlac mój telefon 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hello 🙂

dziewczynki moje dzieciątko dziś aniołek wiec zabrałam ją do salonu pleya i mam neta 🤪
nie bede czekac zanim moja mamusia ruszy dupe i poprosi by magik się zjawił. Udałam się do pleya i mam wiec od razu do Was pisze 😘

Vanessiątko dostało atrape telefonu, wygląda jak normalny LG ale jednak w środku pusty. Młoda zachwycona i wkońcu przestała memlac mój telefon 😉


o jak dobrze ze juz bedziesz z nami na bieząco 🙂 Całuski i oklask za "powrót" 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam dziś z Nesią u lekarza. Wyniki morfologi i moczu ok. I mam jej nie zmuszac do picia samego mleka, muszę robić posiłki na mleku np kaszkę, obiadek z dodatkiem mleka. Podpowiedziała mi jak robić jej budyń na mleku modyfikowanym i kisiel na soczku.Poprostu młoda ma wyszukane smaki i przestało jej mleko smakowac i trzeba jej przemycić w posilkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
byłam dziś z Nesią u lekarza. Wyniki morfologi i moczu ok. I mam jej nie zmuszac do picia samego mleka, muszę robić posiłki na mleku np kaszkę, obiadek z dodatkiem mleka. Podpowiedziała mi jak robić jej budyń na mleku modyfikowanym i kisiel na soczku.Poprostu młoda ma wyszukane smaki i przestało jej mleko smakowac i trzeba jej przemycić w posilkach 😜


sprzedaj nam te pomysły, moze sie przydadza 🙂 choc Piotrek nie chce nic jesc prócz mleka;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
byłam dziś z Nesią u lekarza. Wyniki morfologi i moczu ok. I mam jej nie zmuszac do picia samego mleka, muszę robić posiłki na mleku np kaszkę, obiadek z dodatkiem mleka. Podpowiedziała mi jak robić jej budyń na mleku modyfikowanym i kisiel na soczku.Poprostu młoda ma wyszukane smaki i przestało jej mleko smakowac i trzeba jej przemycić w posilkach 😜



gadaj i to szybko bo u mnie tez cyrki z mlekiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
byłam dziś z Nesią u lekarza. Wyniki morfologi i moczu ok. I mam jej nie zmuszac do picia samego mleka, muszę robić posiłki na mleku np kaszkę, obiadek z dodatkiem mleka. Podpowiedziała mi jak robić jej budyń na mleku modyfikowanym i kisiel na soczku.Poprostu młoda ma wyszukane smaki i przestało jej mleko smakowac i trzeba jej przemycić w posilkach 😜



gadaj i to szybko bo u mnie tez cyrki z mlekiem 😞


jest z nestle takie danie w opakowaniu jak kaszka misiowy ogródek marchew z groszkiem i to się robi na mleku na gęsto i wcinała to dziś, można do tego dodac np indyka lub innego gada 😉

Przepis na kisiel z bobo fruta:
100 ml bobo fruta podzielić na 2 części. 50 ml zagotować. do tej drugiej połowy soku dodac 1 łyżeczkę ( czubatą) mąki ziemniaczanej wymieszac i wlac do gotującego soku. można dodac cukier. zagotować i gotowe.


przepis na budyń na mleku
150 ml wody
5 miarek mleka
1 czubata łyżeczka mąki ziemniaczanej
owoc lub deserek

100 ml wody zagotowac. do 50 ml dodac makę ziemniaczaną, wymieszac i wlac do gotującej wody i zagotowac. ostudzić do temperatury 40 stopni i dodac mleko modyfikowane i dokładnie wymieszać. dodać owoc lub deserek



moja siostra robiła i kisiel i budyń i mowiła ze młody wcinąl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.

Ja już po robocie, Lenia śpi i teraz mały relaksik przy kompie 🙂.

S. mnie wkurzył 😠 - poszedł sobie do knajpy na piwo 😠. Wkur... mnie jak wychodzi gdzieś beze mnie 😠, co prawda robi to rzadko (ok. raz na rok lub pół), ale i tak mam zaraz nerwicę. (A może oni z Jagodą się gdzieś umówili 😉 😉 🤢:blink 🙂.

KTOŚ WYJĄTKOWY I BASIA - nareszcie jesteście!
A gdzie się KATPIO podziała? 🤢 Dawno jej już nie było 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh jagodko moja jeszcze nie spi broi probuje wsadzic noge do buzi ;p
a jak wychodze na spacer to przy ubieraniu sie drze jak swinka zarzynana;p
dostaje bialej goraczki jak tak robi i najchetniej nigdzie bym nie szla;/

Dzieki kobietki za zaproszenia na nk 😉

Syla super nie ma jak na swoim tym bardziej jak juz z rodzina nikt ci na rece nie patrzy ! 😉

Jagodko jak ci fajnie mno w sumie piatek ;p ja musze w domu zamulac 😞
Moj na nocke poszedl i juz wogule nudy ;p ale baw sie dobrze kobeito czasem
trzeba odpoczac 🙂

Pinacolada spray sie nazywa ketospray ? ;p

Hehe basiu ja wczoraj mojej lence tez kupilam telefon i juz ma swoj 🙂:
komora jak trza cegielka ale sie bawi fajnie naciska sobie i
szceka pies albo mialczy kotek wkoncu ma zajecie;p

U mnie tez cyrki z melkiem ja musze zageszczac malej kaszkami mleko i to ruzonymi smakami
do mnie jak wchodzisz to stoi 10 opakowan kaszek i co chwile zmieniam smak przy jedzeniu ;p

Lena gryzie sobie stopy.. pierdola mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
heh jagodko moja jeszcze nie spi broi probuje wsadzic noge do buzi ;p
a jak wychodze na spacer to przy ubieraniu sie drze jak swinka zarzynana;p
dostaje bialej goraczki jak tak robi i najchetniej nigdzie bym nie szla;/

Dzieki kobietki za zaproszenia na nk 😉

Syla super nie ma jak na swoim tym bardziej jak juz z rodzina nikt ci na rece nie patrzy ! 😉

Jagodko jak ci fajnie mno w sumie piatek ;p ja musze w domu zamulac 😞
Moj na nocke poszedl i juz wogule nudy ;p ale baw sie dobrze kobeito czasem
trzeba odpoczac 🙂

Pinacolada spray sie nazywa ketospray ? ;p

Hehe basiu ja wczoraj mojej lence tez kupilam telefon i juz ma swoj 🙂:
komora jak trza cegielka ale sie bawi fajnie naciska sobie i
szceka pies albo mialczy kotek wkoncu ma zajecie;p

U mnie tez cyrki z melkiem ja musze zageszczac malej kaszkami mleko i to ruzonymi smakami
do mnie jak wchodzisz to stoi 10 opakowan kaszek i co chwile zmieniam smak przy jedzeniu ;p

Lena gryzie sobie stopy.. pierdola mala
noo mam nadzieje ze bedzie suuper;]
a czemu Twoja mama sie wyprowadziła?? gdzie?? a gdzie Ty mieszkasz?? a jaki TWOJ 😁 😁?? nic nam nie mowilas a teraz piszesz jakbysmy wszystko wiedziały?? jak ojciec małej 😜 ten biologiczny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem moja mala zasnela o 23 ;/ daibelek

Mama sie chajta w pazdzierniku i sie wyprowadza z mezem nie daleko odemnie mieszkam w sosnowcu ona tez bedzie mieszkasz tu w s-ce
a jaki moj wejdz sobie na moje nk..
pisalam juz dzis o nim ze jest bardzo dobrym materialem na ojca
nie musze nic mowic wychodze ubieram sie poprawiam makijaz a jak
wracam to lenka jest juz gotowa i wsyztsko spakowane pomaga mi ja kapac przebiera i wogule bardzo dobrze sie dogadujemy 🙂

A ojciec biologiczny nie mamy z nim kontaktu mieszkamy na jedenj dzielnicy mijamy sie na czesc czesc nawet do wozka nie dojdzie jest po badaniach DNA ale wisi mu to nie interesuje sie nic teraz 7.07 mam sprawe o alimenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...