Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a i jestem mega wściekła.
u mnie w pracy chcieli mnie wyhujac ale im się to nie udało. Na moje zastępstwo Kierowniczka zatrudniła swojego szwagra i jakąś laskę... i dostałam cynk że chcą mnie zwolnić bo od 8 tc na l4 siedziałam wiec poszłam na l4 - opieka nad dzieckiem. miałam do piatku no i dzis poszłam do lekarki też po opieke a kierowniczka mi pisze smsy ze ja cos kombinuje i że źle zaczełam itp.

tak wiec pociągne łacznie 60 dni opieki i pózniej ja sie moge rozchorowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie styczniowe mamusie - jestem lutówką 2010

allicee widziałam, żę masz już kolejnego bobaska w drodze 🙂
właśnie dowiedziałąm się ze u mnie jest dokładnie tak samo - tj też jestem w ciąży !! 🤪 i tak jak Ty mam termin rok i miesiąc po moim ostatnim porodzie - jak sobie radzisz?? bo ja wymiękam 🤨 jak masz chwilkę to mapisz proszę maila: [email protected] bo mam 10000pytań 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
Witajcie styczniowe mamusie - jestem lutówką 2010

allicee widziałam, żę masz już kolejnego bobaska w drodze 🙂
właśnie dowiedziałąm się ze u mnie jest dokładnie tak samo - tj też jestem w ciąży !! 🤪 i tak jak Ty mam termin rok i miesiąc po moim ostatnim porodzie - jak sobie radzisz?? bo ja wymiękam 🤨 jak masz chwilkę to mapisz proszę maila: [email protected] bo mam 10000pytań 😮 🤪


Gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pamietacie jak pisałam o ptaku w kratce wentylacyjnej w łazience, potem o muchach??
Dzis (niestety) doszedł do tego smród przeokropny. Jest to dowód na to ze ten ptak gdzies tam utkwił, zdechł i sie teraz rozkłada 😲 Rozmawiałam z sasiadką z dołu (z parteru - ja mieszkam na 1 p ) i mowi ze zauwazyła u siebie muchy i dodatkowo jakies dziwne robaki 🤢 Opowiedziałam jej o patku i doszłysmy do wniosku ze to napewno to. P zgłosił do społdzielni i maja cos z tym zrobic. A poki co ja mam taki smrod w łazience ze w ogole tam nie wchodze. Dobrze ze mamy osobne WC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - jak wygląda teraz Twój powrót ze spaceru?? Bo ja dzisiaj po spacerze postanowiłam zabrac wózek na góre( zazwyczaj zostawiam w aucie) i miałam dylemat. Juz nie wspomne ze pot leciał mi po dupie od samego spaceru a tu trzeba było jeszcze wyniesc wózek 🤢 Wyniosłam najpierw Lenke z torba i z zakupami, posadziłam ja w salonie na podłodze i pobiegłam po wózek 🤢 Czy masz moze inny patent??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki:
]Kiedy dostałyście okres po zakończeniu karmienia?tj ile dni tak mniej więcej...
bo ja się czuję okropnie ale okresu ni widu ni słychu i się zaczynam bać 😮 🤢


wznawiam moje pytanie bo tylko odp mi Jagoda, że nie pamięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki:
]Kiedy dostałyście okres po zakończeniu karmienia?tj ile dni tak mniej więcej...
bo ja się czuję okropnie ale okresu ni widu ni słychu i się zaczynam bać 😮 🤢


wznawiam moje pytanie bo tylko odp mi Jagoda, że nie pamięta


Ja Ci nie odpowiedziałam Dusienko bo ja nie czekałam na okres tylko wywoływałam go tabletkami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia - a po jakim czasie Vanesske uczuliły pampersy te rumiankowe Sleep&Play?? Bo młodej zakładam juz 3 lub 4 nawet dzien i nic jej nie jest i sie zastanawiam czy to juz znaczy ze bedzie je tolerowała czy jeszcze sie wstrzymac z zakupem wiekszej partii??


Vanesske dokładnie te rumiankowe uczuliły tak w połowie opakowania, zaczeły sie mega upały i ją wysypalo na dupce i pipulce, to nie była potówka, i na tym marszczeniu na pleckach też miała takie rozlane krosteczki. A i bidula próbowala sobie to drapać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki:
]Kiedy dostałyście okres po zakończeniu karmienia?tj ile dni tak mniej więcej...
bo ja się czuję okropnie ale okresu ni widu ni słychu i się zaczynam bać 😮 🤢


wznawiam moje pytanie bo tylko odp mi Jagoda, że nie pamięta


Dusia ja Ci nie pomogę bo moja laseczka pogardziła mleczkiem już w szpitalu 😜 nie chciała wyssać jadu z mlekiem matki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki kupiłam dziś butelkę/kubek niekapek z NUKA. Rewelacja bo niunia nawet jak śpi to sama sobie trzyma. ustnik jest miękki sylikonowy- taki jak smoczki w zwykłych butelkac ale kształtem przypomina dziubek od niekapka

http://allegro.pl/item1149206316_butelka_disney_fc_150_ml_ustnik_niekapek_6m_nuk.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...