Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc wszytskim,

justynka nie martw sie tym absolutnie, na pewno jest dobrze, moja Jula tez nie reaguje na imie jak sie Ja wola, ale klasnij albo pstryknij palcami i zobaczysz ze zareaguje.
A badania sluchu nie mieliscie w szpitalu? My przed wyjsciem ze spzitala mielismy i certyfikat dali. Jula ma dobre i nie musimy powtarzac, dopiero jak bedzie miala 5 lat o ile odbrze pamietam.

apropo zupek wlansie tez mialam ten temat poruszyc. Moja jadla jaknarazie kurczaka i wolowine.
Ale chcialam zapytac ile asze dziecijedza z malego sloiczka?
justynka gdzie Ty tego kroilka kupujesz? w Polskim sklepie ? Bo ja jak zaopatruje sie w supermarketach, kupuje ten HIPP i COW AND GATE to chyba nie widzialam krolika/ A chcialabym Jej dac, zobaczyc czy posmakuje 🙂
A biszkopty jakie dajesz Piterkowi?
syla super opaseczki dla Nisunki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Syla sukienka fajna ale to jest atłas i obawiam sie ze jak Nela złapie cie mokrą raczka to zostanie plama, przerabiałam to ostatnio na tunice atłasowej. Ja chciałam zaprac to zrobiłam wieksza plame, a raczke miała tylko obśliniona...
Widzisz jak dobrze ze Cie mam 😘 hehe dziekuje za cenna wskazówke!! tymbardziej taka kieca na wesele nie zadziała 🙂 dziekuje jesio raz 🙂 nawet bym nie pomyslala 🙂 buzkaa i OKLASK 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Justynka widzisz nie tylko ja mam takie zdanie,ale skoro martwi cię to bardzo to zapytaj u siebie czy mogą wykonać Piterkowi badanie słuchu-chyba że poczekasz do wizyty w Polsce i tam zbadasz mu słuch.

dusia GRATULACJE!!!za sprzedaż mieszkanka 🙂jeśli możesz się pochwalić to jakie mieszkanko kupujecie-wyprowadzacie się ze Swojego czy jak???

pinacolada co to za minka od ranka,coś z Lenusią???

syla opaseczki śliczne,a sukienka ma piękny krój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
czesc wszytskim,

justynka nie martw sie tym absolutnie, na pewno jest dobrze, moja Jula tez nie reaguje na imie jak sie Ja wola, ale klasnij albo pstryknij palcami i zobaczysz ze zareaguje.
A badania sluchu nie mieliscie w szpitalu? My przed wyjsciem ze spzitala mielismy i certyfikat dali. Jula ma dobre i nie musimy powtarzac, dopiero jak bedzie miala 5 lat o ile odbrze pamietam.

apropo zupek wlansie tez mialam ten temat poruszyc. Moja jadla jaknarazie kurczaka i wolowine.
Ale chcialam zapytac ile asze dziecijedza z malego sloiczka?
justynka gdzie Ty tego kroilka kupujesz? w Polskim sklepie ? Bo ja jak zaopatruje sie w supermarketach, kupuje ten HIPP i COW AND GATE to chyba nie widzialam krolika/ A chcialabym Jej dac, zobaczyc czy posmakuje 🙂
A biszkopty jakie dajesz Piterkowi?
syla super opaseczki dla Nisunki 🙂


królika zeżre całego albo i więcej-zazwyczaj przekładam jej zawartość do miseczki i dodaję ze 2 łyżeczki z kolejnego 🙂inne mięska je po połowie albo wcale ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie to jestem wykończona Małgośką i jej nocnym budzeniem 😞obudziła się przed północą i ryk,dostała wodę i zasnęła,obudziła się znów po 2 i ryk straszliwy bo mleko-i tak codziennie-wieczorem po kąpieli jak jej robię 210 to zostawia 😞nie wyrabiam bo o 6 znów ryk i zjada 180,kaszeczek znowu nie lubi,tylko mlesio mlesio!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczynki za odp.
aniolkuto niezle Malgosia potrafi wtrabic tego krolika. Musze mojej zapodac i zobaczyc zcy zje ladnie bo normalnie jak daje to max pol sloiczka zje, najczesciej to jest 1/3 sloiczka i desrerkow tez.
To Nesia tezbasiuladnie potrafi zjesc 🙂
pinacoladaco tam u Ciebie? co z ta mina smutna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jeszcze nie ruszyliśmy! jak zwykle telefony do męża i mnóstwo rzeczy które nagle wypadają 😠 no do 16 dojedziemy

Aniołku kawalerki (ktora maz dostal od rodziców jeszcze zanim sie poznalismy) jeszcze nie sprzedalismy bo ja odswiezamy (na odleglosc 130km)a chcemy kupic mieszkanie nowo budowane troszke wieksze od kawalerki no i NOWE ale sprzedajacy wie ze kase na nie bedziemy miec jak sprzedamy kawalerke i dzis jedziemy podpisac umowe (wydanie mieszkania za rok - sierpien 2011) i wpalcic jakas zaliczke. Posprzatac i obfotagrafowac kawalerke i zabieramy sie za sprzedaz 🙂 musimy ja spieniezyc do grudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolku meczace ale co zrobimy? Musimy przeczekac te chwile. Bedzie dobrze. Narazie sa maluskie i potzrebuja naszej bliskosci najbardziej. Ale wiem co masz na mysli, ja momentami tez juz nie mam sily...
Pamietam np moj syn jak byl maly to tak sie przywyczail do zasypiania ze mna ze do kilku latek kladalam sie zNim i glaskalam o pleckach az zasnal 🙂 ( zreszta ulubione moje pieszczotki 🙂 , chyba to pomnie 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
my jeszcze nie ruszyliśmy! jak zwykle telefony do męża i mnóstwo rzeczy które nagle wypadają 😠 no do 16 dojedziemy

Aniołku kawalerki (ktora maz dostal od rodziców jeszcze zanim sie poznalismy) jeszcze nie sprzedalismy bo ja odswiezamy (na odleglosc 130km)a chcemy kupic mieszkanie nowo budowane troszke wieksze od kawalerki no i NOWE ale sprzedajacy wie ze kase na nie bedziemy miec jak sprzedamy kawalerke i dzis jedziemy podpisac umowe (wydanie mieszkania za rok - sierpien 2011) i wpalcic jakas zaliczke. Posprzatac i obfotagrafowac kawalerke i zabieramy sie za sprzedaz 🙂 musimy ja spieniezyc do grudnia!


AHA no to powodzenia 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
my jeszcze nie ruszyliśmy! jak zwykle telefony do męża i mnóstwo rzeczy które nagle wypadają 😠 no do 16 dojedziemy

Aniołku kawalerki (ktora maz dostal od rodziców jeszcze zanim sie poznalismy) jeszcze nie sprzedalismy bo ja odswiezamy (na odleglosc 130km)a chcemy kupic mieszkanie nowo budowane troszke wieksze od kawalerki no i NOWE ale sprzedajacy wie ze kase na nie bedziemy miec jak sprzedamy kawalerke i dzis jedziemy podpisac umowe (wydanie mieszkania za rok - sierpien 2011) i wpalcic jakas zaliczke. Posprzatac i obfotagrafowac kawalerke i zabieramy sie za sprzedaz 🙂 musimy ja spieniezyc do grudnia!


AHA no to powodzenia 🙂 😘 😘 😘


aaa i nie przeprowadzamy się do Stargardu 😮 po pierwsze za blisko teściową bym miała a po drugie tamto będzie o połowę mniejsze od tego co mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Co ja bym bez Was zrobiła 😘

Wczoraj przyszli do nas znajomi - pomagałam kolezance wystawic 2 sukienki ślubne na allegro. Przyszła z mężem. Znamy sie od "zawsze". My pracowałysmy na allegro panowie popijali drinki. Koło północy zaczeli sie zbierac, odprowadzamy ich do drzwi...i Radkowi rozwiązał się jezyk i zaczął jaka to ja jestem hetera, ze Paweł ma ze mną przejebane, ze on jakby był moim mezem to w trzecim dniu by mnie zabił, ze Paweł fruwa na wysokosci lamperii, ze jestem despotyczna, ze Paweł ma niebo juz załatwione za to ze ze mna wytrzymuje.....itp, itd Na poczatku przyjmowałam to jako kiepski zart ale z czasem (a trwało to dobre 20 min! ) zaczęło mi byc tak cholernie przykro ze chciało mi sie płakac. W koncu poszli a ja rzeczywiscie sie rozpłakałam i nie spałam pół nocy. Paweł padł bo był lekko wstawiony wiec nie wie ze płakałam , Zreszta płacze od rana - same łzy leca bo tak przykro jakos mi sie zrobiło. I nie o to ze on tak mysli o mnie - bo niech sobie mysli co chce tylko ze w tak bezczelny sposób mi to wszystko wyrzygał. My tez z pablem czasem rozmawialismy o ich malzenstwie bo akurat model, ktory oni reprezentuja nie bardzo nam sie podoba i wydaje sie dosc dziwny ale nigdy nie powiedziałabym im tego wprost i to nie z obłudy tylko ze zwyczajnego poczucia taktu - zeby komus przykrosci nie zrobic. Poki sprawy nie dotycza mnie osobiscie (styl zycia i pozycia kogos znajomego) to co mi do tego. Pogadac z mezem moge na ten temat ale zeby komus tak wprost ze jest beznadziejny i ze jakby był moim wspólmałżonkiem to bym go zabiła...?
Nie wiem co teraz bedzie z nasza znajomoscia bo ja baaaardzo pamietliwa jestem i nawet jak wybacze to i tak pamietam i nie potrafie juz w towarzystwie takiej osoby sie wyluzowac i dobrze czuc....

Poza tym od 2-3 dni miałam jakas dziwna chrostke na jezyku (nie na wierzchu tylko z boku od strony zebów) i boli mnie gardzło wiec na to gardło łykałam polopiryne. dzis obudziłam sie z jezykiem całym w chrostkach (boli przeokropnie) i zaczełam sie powaznie zastanawiac od czego to. Podejrzewałam paste do zebów bo zmieniłam kilka dni temu ale przypomniałam sobie ze od tyg brałam lek na te moje bolące barki i wziełam ulotke i w objawach niepożadanych jest miedzy innymi zapalenie jamy ustnej i podejrzewam ze to to. Najgorsze jest to ze nie mam jak sie wyrwac do lekarza , boli jak cholera, mówic nie moge, jesc tymbardziej........
Siedze i rycze....

Nie bedzie mnie dzis juz pewnie.... 😞 wieczorkiem ide do pracy , pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki!
Moniss króliczka kupuję w Polskim sklepie, bo znalazłam taki gdzie są tańsze niż irlandzkie 😉 A co do biszkoptów to różnie, czasem daje mu polskie czasem ciasteczka irlandzkie ale jakie to nie pamiętam. Wiem że było czerwone opakowanie i pisało po 6 miesiącu 🙂
Pinacolada olej ich nie ma sie co smutać. Jesteś fantastyczną żoną i matką a jemu pewnie "gula" skacze i dlatego! 😘 😘 😘
A co do badań słuchu to miał wlaśnie niedawno robiony test którego nie przeszedł i albo jest za mały ( test robi sie między 7 a 9 miesiacem) albo faktycznie cos jest nie tak. Na pewno to sprawdze w Polsce bo tu mam powtórzyć za 6 tygodni i dopiero cos będzie wiadomo. Co do mojej obserwacji to dziwne bo nie raz mam wrażenie że słyszy mnie doskonale jak go wołam, czy jak cos mówie to słucha a nie raz totalna olewka dlatego sie martwię. Może faktycznie na zapas ale jakaś niepewność po tym teście jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kochane

wrocilismy 🙂
Bylismy caly dzien w Rabce i bylo super!!! poza tym ze zlapalismy gume w wozku ok 15stej i myslalam ze sie poplacze ale wzielam sie w garsc, przepakawalismy to co konieczne do 2 podrecznych toreb, Mlodego na rece i byla gitarra 🙂 Nie zobaczylismy wszystkiego i nie lezelismy na kocyku nad woda ale kij z tym! i tak bylo super! tak bardzo nam sie podobalo ze postanowlismy jechac tam we wrzesniu na weekend 🙂 🙂 🙂 Spacerowalismy wokol mini teżni solankowej - dla Ksawcia na jego alergie - idealne! jeszcze na jakis koncercik sie zapalapismy 🙂 🙂

Jak sie uda to wrzuce potem fotki 🙂 🙂 🙂

Buziaki :*


ps. Justynka - takie badanie sluchu trwa chwilecze i nic dziecko nie robi tylko mu takie cos przykladaja do ucha z tego co pamietam i tam sie cos wyswietla - czyli smiem podejrzewac ze wyniki sa w miare prawdziwe. Ja bym na Twoim miejscu zrobila to badanie dla swojego spokoju bo tak to bylabym caly czas podenerwowana... 😘

Monis - moj jadl 2 sloiczki male ale mojej zupki. odkad ma zeby cos mu to jedzenie nie idzie...dzis wzielam nowy sloik po 7 mies i bylam w szoku bo tam tak wielkie grudy!!! a moje dziecko nie przyzwyczajone! ale pomemlal ze 4 lyzeczki a reszta zjadlam ja - bylo slone bardzo co mnie zdziwilo!
a co do preferencji mieska - cholercia nie zwrocilam na to uwagi - u nas to jakos tak dziwnie - jak moja mama zalatwi krolika to Mlody wcina non stop krolika, nawet ze sloikow czasem, jak teraz mam indyka to wszystkie sloiki na wszelki wypadek...tez z indykiem...nie wiem czemu tak jakos podswiadomie. i nie wiem co woli ☺️

PINACOLADA
- ja mam tak samo, dlatego z dwoma bracmi i ich zonami nie umiem juz gadac bo mi sprawili przykrosc ogromna a ja tez pamietliwa jestem i nie umiem udawac ze jest super jak dawniej i nie mam po prostu najzwyczajniej w swiecie nie mam ochote na takie spotkania...
A inna sprawa - co za jełop z tego kolesia - burak ze hej, a Pablo jak wytrzezwial skomentowal jakos jego zachowanie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada krew w żyłach Mi się zagotowała 😞powiem tak ja mam taki wredny charakter żebym nie odpuściła temu znajomemu-jak on mógł Ci takich rzeczy naopowiadać 😠nie pisałaś ale domyślam się że ani jego żonka ani Pablo(lekko wstawiony) nie przerywali Mu w tych ohydnych oszczerstwach 😞
Z drugiej strony gdybyś była taka jak powiedział,to już dawno mąż by sobie poszedł w siną dal,Pablo Cię kocha nad życie,tworzycie cudowną rodzinkę,Ciebie wybrał i mu to odpowiada(kocha wszystkie Twoje wady-każdy jakieś ma,i mnóstwo zalet,którymi go zauroczyłaś lata temu)i zawsze musisz o tym pamiętać,a kolejnym dowodem Waszej miłości jest Lenusia 🙂 🙂 🙂
Tak jak pisała Justynka żal mu dupę ściska że jesteś właśnie taka a nie inna 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku jakie puchy. Myslalam ze mi cos net nawala i nie laduje stron zapelnionych prze moje kochane mamusie 🙂
pinacoladanie przejmuj sie. Na pewno cos go ukulo i z zazdrosci, Zobaczyl moze cos i chcial sie lepiej poczuc. Nie ladnie, faktycznie. na drugi raz jak zacznie swoje wywody tego typu to zalatw go jego wlasna bronia, pol zartem pol serio powiedz mu ze najwyrazniej nie wie co to kobieta twardo chodzaca po ziemi albo cos w tym stylu 😉
A ta jego zona nie mowila nic w stylu przestan, cicho ?
justynka tutaj robiono nam badanie w szpitalu jeszcze jak Jula miala 1 dzien. Nie wiem czemu Wam nie zrobnili. Ale na pewno jak reaguje na inne rzeczy to znaczy ze jest ok. Ja tez nieraz wolam do mojej po imieniu i nie reaguje, One po protu nie rozumieja jeszcze, jak slysza Twoj glos to nie zawsze zwracaja uwage bo slysza go non stop jak rozmawiamy z domownikami, prze telefon i sa do glosu juz przywyczajone a ze ma na imie Piter jeszcze nie wie i tego ze jak sie wymawai to imie to powinno sie zareagowac 🙂 Nie martw sie, na bank jest ok./
Ile placisz za sloiczek polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada głowa do góry-Koleś beton niezły, skoro ma takie zdanie to szkoda ze siusiumajtkowi brakło odwagi by na trzeźwo powiedzieć, no cóż...zazdrość go zjada, olej go. Na pocieszenie powiem Ci ze ja regularnie słyssze tekst: " jakbym miał taką babe to bym ją zajebał" i wiesz co śmieje sie z tego bo wiekszosć co tak mówiła to albo zdradza żony albo sam ze soba sie zabawia bo panny spierdzielają po jednyuym spotkaniu...

Jarka oledzy za mną nie przepadają i w wyrazie sympatii podpuszczali go całą moja ciąże by zrobił testy DNA czy jego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU u nas zasypiania koszmar cd. Tak sie drze jak sie go wsadza do wyra ze ja juz nie moge tego sluchac. Przez to wszystko bierze w leb bo nie mamy czasu na normalne rzeczy. łeb mi peka, uszy wiedna a on sie drze do ok 22 bo nie moze zasnac i potem pada ze zmeczenia.
i tez uwazam ze jak byl mlodszy to o niebo lepiej sal a tak naprawde dopiero teraz zaczely sie jazdy i pobudka miedzy 5-6 masakra jakas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...