Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i ostatnie - z dzis - wywalam dokladnie po kolei wszystkie segregatory i inne dokumenty, potem zajrzal ze pusto i usiadl przy trofeach 🙃

[URL=http://img338.imageshack.us/i/kontroladocbrz.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6589/kontroladocbrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i jeszcze mi sie przypomnialo - ta znajoma mi opowiadala ze jej przyjaciolka urodzila w srode synka - 2500 i 48 cm dlugosci. kruszynka...

a jutro ma cesarke u mojego gina siora mojej przyjaciolki - w sumie mi rowniez bliska bo 20 lat mieszkalysmy kilka m od siebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie 🙂
Ja w końcu wyspana choć na nogach od 6.30 😉
Małgonia pięknie przespała nockę,tatuś dał jej mleczko o 4 i obyło się bez płaczu 🙂poproszę każdą taką noc.A od rana zaczęłam jej aplikować leki 😞jeszcze tylko krople do oczu 😉teraz śpi.

agab zapomniałam napisać,kurteczka z Zary super!!!
syla super buciki i cena wcale nie wygórowana 🙂czapunia urocza
jagoda Ksawciu to może tak bez końca walić we wszystko???SUPER ŚMIESZEK 😘
focie jak zwykle obłędne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Hello, jeszcze 2 takie noce i bede sie nadawała tylko do odstrzału, pól nocy jojki i piski i pobudka o 7 🥴 a no i oczywiście jedzenie co 3 godziny...


Basieńko ja od ponad miesiąca mam taakie jazdy z Małgosią 😞dlatego się cieszę,że choć dziś tak pięnie spała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Agab gratuluję udanego zakupu
Syla buciki śliczne 🙂
Aniołku ja też bym chciała taki wypad ale u nas standard nie ma takich imprez... fotki słodziuchne
Jagódka Ksawciu jak moja Majuli we wszystko bm bam 😁 zdjęcie jak zwykle 🙂
a my w sobote idziemy na ślub wyobraźcie sobie że Małż będzie świadkiem i wczoraj został o to poproszony w ogóle wczoraj zostaliśmy poinformowani oficjalnie o ślubie ale co tam oczywiście nie mam nic co na ślub by się nadawało.... na koncie mamy 100zł do końca miesiąca ale to też taki mały szczegół ....eeeh nic tylko się odstrzelić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

Aniolku -
tak, Ksawciu jak cos go zachwyci to otwiera buzke i robi bam bam bez konca 🙃
widzialam w koncu fotki w kuleczkach i inne - SUPER! ja tez chcialabym Ksawcia puscic do kulek tylko musze znalezc miejsce gdzie nas wpuszcza 🤢 a co do warsztatow pampersa - zawsze chcialam isc - a powiedz mi Aniolku czy te panie to byly jakies pielegniarki, rehabilitantki..? bo widzialam ze cwiczyly na pilce z Malgonia - a ocenialy jej rozwoj psychoruchowy czy cos..?
Ja juz tez troszke dzis posprzatalam bo mozemy miec gosci dzis ale i tak czeka mnie gotowanie obiadku dla mlodego ale narazie mi nie pozwala 🤢 a nie chce isc spac 😮

Karola - dzieki :* z tym slubem to nie zazdroszcze! zdecydowanie za pono sie zdecydowali Was zaprosic!tez nie mialabym sie w co ubrac! a to jeszcze buty, dodatki, prezent, stroj dla dziecka...bedziesz miala kombinowanie przez ten tydzien 🙂 a jak M. swiadkiem to teoretycznie masa obowiazkow przed nim. co za ludzie - kilka dni przed slubem daja znac? 😲 a to cywilny czy koscielny i z weselem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o nocki...u nas nie moge narzekac, Ksawciu od urodzenia spi praktycznie przepieknie, a jak sprawdzilam w kalendarzu to pod koniec stycznia spal cala noc z 2-3 pobudkami na mleko. Od ok miesiaca nie budzi sie juz w ogole dopiero ok 7mej na mleczko no a w weekedny spi do 9-10.00. takze spoko.
Zauwazylam tylko ze jak maz pracuje do pozna i nie ma go z nami w pokoju to mlody budzi sie czasem, ale daje mu smoka i spi dalej

wczoraj rozmawialam z sasiadka ktora ma 13letniego syna i 3 letnia corke i mowila mi ze corka do tej pory budzi sie ok 2-3 w nocy na butle a jej syn przez 2 lata sie budzil w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzien dobry

Aniolku -
tak, Ksawciu jak cos go zachwyci to otwiera buzke i robi bam bam bez konca 🙃
widzialam w koncu fotki w kuleczkach i inne - SUPER! ja tez chcialabym Ksawcia puscic do kulek tylko musze znalezc miejsce gdzie nas wpuszcza 🤢 a co do warsztatow pampersa - zawsze chcialam isc - a powiedz mi Aniolku czy te panie to byly jakies pielegniarki, rehabilitantki..? bo widzialam ze cwiczyly na pilce z Malgonia - a ocenialy jej rozwoj psychoruchowy czy cos..?
Ja juz tez troszke dzis posprzatalam bo mozemy miec gosci dzis ale i tak czeka mnie gotowanie obiadku dla mlodego ale narazie mi nie pozwala 🤢 a nie chce isc spac 😮

Karola - dzieki :* z tym slubem to nie zazdroszcze! zdecydowanie za pono sie zdecydowali Was zaprosic!tez nie mialabym sie w co ubrac! a to jeszcze buty, dodatki, prezent, stroj dla dziecka...bedziesz miala kombinowanie przez ten tydzien 🙂 a jak M. swiadkiem to teoretycznie masa obowiazkow przed nim. co za ludzie - kilka dni przed slubem daja znac? 😲 a to cywilny czy koscielny i z weselem???

sam cywilny bez wesela i uwaga obiad w domu ale mimo wszystko... nie jestem nazbyt zadowolona co prawda wiedziałam o ślubie dawno ale nie czułam się zaproszona 🙂a poza tym jak pisałam wczoraj tylko M. został poinformowany oficjalnie więc teoretycznie ja wciąż nie czuję się zaproszona... no trudno damy radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wiadomsoci z krk - 13latka zaatakowala nozem kolezanke...dwoch 16latkow znaleziono na ulicy w centrum tak pijani ze nie mogli sie podniesc a potem stracili przytomnosc...kolejny artykul - przemoc w szkole....boje sie co bedzie jak Mlody pojdzie do szkoly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
czytam wiadomsoci z krk - 13latka zaatakowala nozem kolezanke...dwoch 16latkow znaleziono na ulicy w centrum tak pijani ze nie mogli sie podniesc a potem stracili przytomnosc...kolejny artykul - przemoc w szkole....boje sie co bedzie jak Mlody pojdzie do szkoly...

ja nawet nie chcę o tym myśleć co rok to gorzej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srzatania cd...a Mlody juz nie spi i mi utrudnia. odkurzalam balkon i wsadzilam go do bujaczka, zapielam odwracam sie a Mlody siedzi na odkurzaczu 😲 nie mam bladego pojecia jak sie tak szybko wyswobodzil ale zaluje ze tego nie widzialam bo podejrzewam ze zrobil "taczki" i przechylil glowe na dywan i wyciagnal nogi 🙃
Wymylam lustra w szafach a mlody podszedl i mi pomaga tzn...sa odbite te same lapki i te same usta lizace lustra, dobrze ze myje je nawilzanymi chusteczkami ktore ostatnio uzywam do wszystkiego 🙂 i nie wiem czy Wam pisalam ale patent na chusteczki sprzedalam juz kilku osobom i jestem w szoku jak one swietnie wszystko zmywaja! to czego nie moglam domyc ajaxem wymyly chusteczki dla niemowlat! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,
jagoda Kswaciu bomba, jaki On juz duzy, Zdjecie przy szufladach swietne, Spodenki obledne ma na sobie 🙂

aniolku mam nadzieje ze Malgosia juz sie lepiej czuje.
Ja niewyspana dzis na maxa. Nawet nie mam sily przeczytac jezyka niemowlat coby wiedziec co zrobic 🙂aniolku jak nazywa sie ten portal o ktorym pisalas? Ten co sprzedawalas ciuszki na nim? Piszesz ze nic sie na nim nie placi, byloby super bo Allegro zdziera z czowieka okrotnie..
milego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał(a):
czesc mamusie,
jagoda Kswaciu bomba, jaki On juz duzy, Zdjecie przy szufladach swietne, Spodenki obledne ma na sobie 🙂

aniolku mam nadzieje ze Malgosia juz sie lepiej czuje.
Ja niewyspana dzis na maxa. Nawet nie mam sily przeczytac jezyka niemowlat coby wiedziec co zrobic 🙂aniolku jak nazywa sie ten portal o ktorym pisalas? Ten co sprzedawalas ciuszki na nim? Piszesz ze nic sie na nim nie placi, byloby super bo Allegro zdziera z czowieka okrotnie..
milego dnia mamusie 🙂



dzieki kochana 😘 a tu masz te strone:
www.szafka.pl 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

U nas pogoda do d..., leje cały czas 😞.
Nawet do sklepu nie można wyjść - i znowu na obiad będzie pizza ☺️.

Lenka zrobiła już dziś dwie kupy, a to do niej nie podobne - obsrała się jak nigdy! Po plechy - podejrzewam, że to po tym wczorajszym "dorosłym" obiedzie 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...