Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski!! dzis w nocy byl koszmar!! dziecko spalo tylko do 24 🤢 znajomy poszedl troszke wypilismy wczoraj , kladziemy sie i zaczelo sie!! dziecko wyło do godziny 7rano 🤢 porazka!!!!! przebija sie nam prawa górna jedynka!! normalnie fioletowe dziąsło!!! boze ale Ona sie musi meczyc. Troszke wczoraj polazilismy po lekarzach Nelka ma zdrowe gardlo i uszka i laryngolog powiedzial ze bedzie spora baba 😁 bo ma szeroki przewod słuchowy 🤪 pediatra tez ja sprawdzila, dzis poszedl mocz do badania i dzis jedziemy do Bielska do alergologa z Nelka na wizyte i testy skórne. Biedna wysypuje mi tu tez, wiec to chyba jednak jakas pokarmówka albo cos z powietrza 🤢 🤢 Ogolnie maały zbój 😉 nie lubi obcych 😁 😁 nasz maały cycyus 🙂 hehe

A i jeszcze jestem obolała na maxa!! dostalam okresu... juz od kilku dni ale ten pierwszy jest huujowwwy!!

Lecee znowu krążyc po miescie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - fajnie ze zagladnelas 😘. a skad wiedzialas ze Lenia ma goraczke skoro nie miala objawow?? 🤢

A ja dzis siew nagotowalam dla Mlodego - zupka, tarty buraczek z jabluszkiem, kompocik..a zapomnialam ze w lodowce obiad z wczoraj... 😠 wiec albo ten albo ten w kanal... a ja mogla msie zdrzemnac bo poszlam wczora jspac o 2giej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baasiu gratulje zabeczka 😘

Justynko co do Piotrusia, to bedziesz wiedziala co najlepsze jest dla WAs. Ale wlasnie dlatego ze nie mam z kim zostawic Nelki nie jade na drugie wesele bo nie bede ładowac kasy w ubrania prezent a o 19zmyje sie do domu, dla mnie mija sie z celem. A jednak cała noc w wozku przy takim głosnym to bedzie Wam cieżko bo nie wiem czy wam bedzie chcial spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
hej laski!! dzis w nocy byl koszmar!! dziecko spalo tylko do 24 🤢 znajomy poszedl troszke wypilismy wczoraj , kladziemy sie i zaczelo sie!! dziecko wyło do godziny 7rano 🤢 porazka!!!!! przebija sie nam prawa górna jedynka!! normalnie fioletowe dziąsło!!! boze ale Ona sie musi meczyc. Troszke wczoraj polazilismy po lekarzach Nelka ma zdrowe gardlo i uszka i laryngolog powiedzial ze bedzie spora baba 😁 bo ma szeroki przewod słuchowy 🤪 pediatra tez ja sprawdzila, dzis poszedl mocz do badania i dzis jedziemy do Bielska do alergologa z Nelka na wizyte i testy skórne. Biedna wysypuje mi tu tez, wiec to chyba jednak jakas pokarmówka albo cos z powietrza 🤢 🤢 Ogolnie maały zbój 😉 nie lubi obcych 😁 😁 nasz maały cycyus 🙂 hehe

A i jeszcze jestem obolała na maxa!! dostalam okresu... juz od kilku dni ale ten pierwszy jest huujowwwy!!

Lecee znowu krążyc po miescie 🤪


PIERWSZY OKRES???? 🤪 🤪
TESTY SKÓRNE?? to dziwne, ja sie dowiadywalam i skorne wychodza dopiero po 4 roku zycia a tak to tylko z krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - fajnie ze zagladnelas 😘. a skad wiedzialas ze Lenia ma goraczke skoro nie miala objawow?? 🤢
A ja dzis siew nagotowalam dla Mlodego - zupka, tarty buraczek z jabluszkiem, kompocik..a zapomnialam ze w lodowce obiad z wczoraj... 😠 wiec albo ten albo ten w kanal... a ja mogla msie zdrzemnac bo poszlam wczora jspac o 2giej 😮


Jak tylko Sławek dał mi ją rano do łóżka to od razu wyczułam, że jest jakaś gorąca - ale pospałyśmy jeszcze troszkę i jak wstałyśmy to pierwsze co mierzyłam temperaturę i najlepsze jest to, że nic nie było 🤔 - ale wiedziałam, że ma bo czułam to ( przy Maksie też dokładnie wiem kiedy ma - nawet mierzyć nie muszę 🙂) i znowu ją rozebrałam i mierzyłam - term. wsadziłam głębiej i od razu pokazało 38C.
Jagódka - lata praktyki! 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienko gratulacje!
Agab ja chyba go zabiore bo dzwonila ciocia dzis ze mamy pokoj dla nas, tylko ze bedziemy sie wymieniac kto ma zostac z Piotruniem, bo przeciez samego go nie zostawie. Ale mysle ze bedzie ok, bo jdest moja mama, tata, brat z dziewczyna no i my. Jakos damy rade, a ja nie bede sie zamartwiac... Agab kochana podaj mi prosze linka do Twojego allegro bo moze bym cos zamowila, plis!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Baasiu gratulje zabeczka 😘

Justynko co do Piotrusia, to bedziesz wiedziala co najlepsze jest dla WAs. Ale wlasnie dlatego ze nie mam z kim zostawic Nelki nie jade na drugie wesele bo nie bede ładowac kasy w ubrania prezent a o 19zmyje sie do domu, dla mnie mija sie z celem. A jednak cała noc w wozku przy takim głosnym to bedzie Wam cieżko bo nie wiem czy wam bedzie chcial spac.

Syla sa pokoiki, w sumie to cały domek jest wynajęty tylko trzeba po prostu z nim spać. Bedziemy sie wymieniac co godzinke 🙂 A jakbym miała wracac o 19 do domu to tez bym wolała nie pojsc bo bez sensu, a tak to go wezmę i bedzie swiety spokój zwłaszcza dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Basienko gratulacje!
Agab ja chyba go zabiore bo dzwonila ciocia dzis ze mamy pokoj dla nas, tylko ze bedziemy sie wymieniac kto ma zostac z Piotruniem, bo przeciez samego go nie zostawie. Ale mysle ze bedzie ok, bo jdest moja mama, tata, brat z dziewczyna no i my. Jakos damy rade, a ja nie bede sie zamartwiac... Agab kochana podaj mi prosze linka do Twojego allegro bo moze bym cos zamowila, plis!!


Justynka - ja teraz nic ciekawego nie mam, miałam kupić nowy towar, ale baba mnie coś zwodzi. Szukaj użytkownik agabry1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas taka piekna wymarzona jesienna pogoda! 🙂 bylismy na spacerku na zakupach mamusia poczytala gazetke na lawce w sloneczku 🙂 to lubie! teraz juz klopsiki koncza sie dusic i jemy "obiad" 🙂

KINGA! czy Ty juz w ogole nas nie bedziesz odwiedzac ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
nie było mnie tu prawie trzy dni!!!
tęskniłam za Wami - podczytywałam (ale już nic nie pamiętam) ale nie umiałam sklecić zdania.
W sobotę zmarł mój dziadek - miał raka płuc więc w jakimś stopniu byliśmy przygotowani, no ale nikt nie pomyślał, że to już....w poniedziałek wypisali go ze szpitala...
z dziadkiem nigdy nie byłam jakoś mocno związana no ale dziadek to dziadek, najbardziej cieszył mnie fakt że zawsze pytał się o dziewczyny, że tak bardzo sie cieszył jak z nimi przychodziliśmy, bardzo polubił Andrzeja 🙂
no i od soboty jakoś nie potrafiłam się skupić, nic do mnie nie trafiało, mąż mówił do mnie a ja po kilka razy pytałam się go o to samo...taka dziwnie roztargniona zamyślona byłam...
a jednocześnie znalazłam mobilizację do wystawienia aukcji 🙃 z paka ubranek po Majce ale teraz jestem zła bo nie ma żadnego zainteresowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam że nic nie skomentuję z 3dniowych zaległości...ale nie chciałabym nikogo ominąc 😉
a u nas po staremu Majusia przybiera postawę do raczkowania tylko nie wychodzi jej start bo wszystkie cztery konczyny sie rozkraczają i pada plackiem na ziemię 🙃 skubanica chce stać 🤪 próbuje podnieść się do góry w szczególności gdy siedzi koło mnie lub męża i wszędzie próbuje sił 'co by wziąść? co by chwycić? co by sciągnąc? no i najważniejszy co obślinić?'

prawdopdobnie wychodzą nam górne jedynki, bo jest bardziej rozdrażniona
ale nie pozwala sobie sprawdzić czyszczenie buźki lub smarowanie dentinoxem graniczy z cuudem bo od razu dolne dwójki przebijają palec jak najostrzejszy gwóźdź !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wróciłam do Was bo dziś był pogrzeb no i jakoś mi sie wróciło do rzeczywistości...
dziewczyny były cudne na pogrzebie grzeczne
Agacie wytłumaczyłam że dziadka zabrały aniołki do nieba nad chmurki...
a moja roztropnisia powiedziała "to dobrze bo dziadek już nie będzie chory.."
Maja przez cały dzień grzecznie rozsyłała uśmiechy i nie chciała zasnąć namęczyłam się biegałam prawie w kółko i zasnęła na całe 30min 😮 dobre tyle niż nic
dziewczyny wszystkich zachwycały i tak grzeczne to one w domu nie są 😎 matce dają w kość 🤔
no i będę nadal zaglądać 😉 jak tylko moje diablice będą mi pozwalać 🙂
na pewno wieczorkami będę bo one wtedy śpią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dusieńko, dobrze, że jesteś 😘

A ja toczę boję z Orange - matko jaki to syf jest! przyslali mi odpowiedz na reklamacje podsumowujac - nie nalezy sie pani ale zrobimy pani laske i bedzie jak pani chce - gnoje jedne - i jeszcze w oficjalnym liscie babsko pomylilo moj nr tel. Zwrot kasy nalezy mi sie jak psu buda bo to oni zj...sprawe a jeszcze mi lache robia ze zwroca kase...niech ich szlag! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezdem 🙂

Ojej, nie wiem od czego zacząć .... 🤢 Głupio sie tak pisze z 2 dni 🤢 Chyba sie to nie przyjmie 😜

U nas była dzis bajeczna pogoda. Niunia została wystrojona w rajstopki i sukienusie na spacerek 🙂 Byłyśmy najpierw w sklepie po małe zakupy i młoda wyrzuciła z wózka grzechotke w kształcie walca i wturlała się pod chłodnie 🤢 I musiałam ja stamtąd wyciągnąć 🤢 Wiec wyobrazcie sobie jak komicznie to musiało wygladac zwłaszcza ze grzechotka była przy samej scianie 🤪 Dobrze ze miałam dżinsy na dupie a nie kieckę bo mogłabym "zajść w ciążę" i nie wiedzieć z kim 🤪 🤪 🤪
Ogólnie to młoda ma wygląd anioła a ostatnio zachowuje sie jak diabełek. Na spacerach zwłaszcza bo wyrzuca zabawki, smoczka i czapki na ulicę więc co parę kroków sie zatrzymuje i podnoszę 🤢 Najgorzej jest z tymi nieszczesnymi czapkami bo nawet z wiazanymi daje sobie rade 🤢 Nie wiem co bedzie zima 😮 Dzis świeciło piekne słonko i ogólnie było b.ciepło ale momentami był przerazliwy wiatr i wstapiłam do sklepu i kupiłam jej opaske, założyłam i nawet to powrotu do domu sie nie zorientowała ze ja ma na głowie 🙃 Ale na popołudniowym spacerku juz ja obczaiła i masakra 🥴

Od 2 wieczorów młoda jest kapana w duzej wannie w krzesełku - bardzo to polubiła i nawet mycie głowy nam wychodzi na siedzaco a tego sie bardzo obawiałam. Młoda przechyla pieknie główke a ja jej spłukuje prysznicem 🙂 I myjemy ząbki szczoteczka elektryczna 🤪 Nakładam tę silikonowa koncówkę (ta na palec) na szczoteczka elektryczna , właczam i myjemy 🤪 Przynajmniej nie gryzie mnie w palec 😉 No i suszymy włosy suszarka, któej wcale sie nie boi 🙂
Poza tym rozbawia nas do łez jak naśladuje tygryska warcząc na nas i pokazuje jak śmierdzi gdy zrobi kupę- marszczy wtedy nosek i "głośno" przez niego oddycha 🤪 🤪 🤪 Pokazuje zegar na ścianie i mółwi TIK-TAK W ogóle coś mi dziecko przyspieszyło odkad poświecam jej wiecej czasu . Mam wyrzuty sumienia ze czasami ja z tego czasu "okradałam" 😞 😞 😞

To tyle w naszym temacie a teraz to co spamietałam:
Agab - całuski dla gorączkujacej Lenusi 😘
Justynka - zabierz Piotrusia bo inaczej sie zamartwisz
Basia - gratuluje ząbala
Jagoda - no pewnie ze będę zaglądać 😉 Ksawery boski na zdjeciach i na filmie !!!
Aniołku - moja tez jeszcze ma katarek 🤢 Jutro kupie maść majerankową bo krople juz odstawiłam a katar nadal 🤢
Karolinko - super zdjatko na ławce z "wesela"
Syla - wyglądałyście bajecznie !!! Jeszcze męża pod kolor chciałabym zobaczyć 😉 😜
Dusia - gdzie jesteś???

wiecej nie pamietam..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i przed wyjazdem odebrałam kombinezon ten co nie zalicytowałam i kupiłam poza allegro. Jest rewelacyjny i ma bajeczne kolory takie pastelowe

pokaże Wam na aukcji ale jest ładniejszy niz na fotkach
http://allegro.pl/show_item.php?item=1223756267&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maleńka moja dziś wkońcu zaczeła raczkowac ale już sobie ułatwia idzie i nagle prostuje nogi i dupsko w góre, tu ma wykładzine wiec daje czadu. Współczuje sąsiadowi za ścianą bo Nesia dostała jeździk z Disneya od taty i piszczy z zachwytu i uruchamia wszystkie melodyjki. ja moge dla niej nie istniec, buzia jej sie nie zamyka tylko woła tata tata i pisk z radości jak na nia popatrzy...

młoda łamie go, tuli sie , nie pozwala bym ja zabrała a ten jej codziennie coś kupuje, nie szkoda mu było wydac 140 zl za jeżdzik i jak to stwierdził; niech ma ja zawsze miałem fajne zabawki wiec czemu ona ma miec tandete 🙂 wiec skoro miał dzień dobroci to go naciągnełam na buty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...