Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie.

Ja ciut niewyspana - Lencia obudziła się o 4.00 i darła paszczę - okazało się, że głód do dupy zajrzał 😮 i trza było robić flachę w środku nocy - a u nas to się nigdy nie zdarzało 🤔.
S. zrobił mi niespodziankę i nie poszedł do pracy, widzę, że chłopak ma dość swojej pracy i już od jakiegoś czasu chodzi przybity 😞 - szkoda mi go, że się tak stresuje.
Teraz sobie śpią z Lenusią, Maks już o 7.30 miał mecz (też bidny - bo w taki deszcz na dworze:dry 🙂.

Pinacolada - a dokąd jedzie Julka? Bo chyba coś przeoczyłam i nie bardzo wiem o jaki wyjazd chodzi 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
a i najważniejsze chce Wam powiedzieć że Nadi wychodzą pierwsze zęby już je widać dwie dolne jedynki z czego chyba przebije sie pierwsza prawa dolna jedynka jak sie przebije to pije 🙂


Kurde, Ola, a tak się cieszyłam, że moja Lena nie ostała się sama 😉 🤔,
no cóż chyba jednak będzie ostatnia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim

U nas koszmaru cd. dzis dla odmiany 7 stopni "ciepla", noc do dupy bo maz spal w drugim pokoju-chory, i do mlodego ktory akurat dzis obudzil sie o 4, o 5, o 6stej - i ani w glowie mu bylo spanie-wstawalam ja.
Dzis rano mielismy tez jakis przedziwny incydent nie mam pojecia co sie wydarzylo przewijalam mlodego i nagle zaczal pluc, potem jakby krotkie rzygniecie slina i ryk - NIE MAM POJECIA co sie stalo.

BASIA - super ze kupki sie ustabilizowaly, teraz walczcie z goraczka!trzymam kciuki zeby poszlo szybko i gladko! 😘

DUSIA - wygladasz przeslicznie 🙂 nawet bez make-upu!rewelacja!ja co prawda bylam pewna ze mialas miec krotka grzywke-ubzduralo mi sie ze bob to grzywka 😉 - kolor sliczny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

U nas noc marzenie - niunia slicznie spała - wyczailiśmy z Pablem, że młodej jak wypadnie w nocy smoczek to sama sobie go po omacku znajduje i wkłada do paszczy 🤪

Agab - Julka pojechaa na 3 dniową klasową wycieczkę w okolice Wrocławia !!! Oni za wychowawcę maja młodego kolesia (kawalera jeszcze), który ich wiecznie gdzies bierze. Oni wiecznie gdzies jezdza 🤪 Została kasa z zielonej szkoły (czerwiec) i dopłaciliśmy po 170 i pojechali na 3 dni - powiedział ze jak cos zostanie (a pewnie zostanie 😉 ) to ich wezmie na andrzejki do kopalni na noc 🤪 A na Mikołaja juz planuje kolejna wycieczke ..... Gosc jest niesamowity pod wzgledem organizacyjnym 🙂

Basia - całe szczęście że u Was lepiej . Z gorączką sobie poradzicie - jestem tego pewna . Buziaki na lepsze samopoczucie 😘 😘

Misiamamy - ale fajnie Ci z tym spa 🙂 Ja nie potrafie sie w spa wyluzowac bo jestem z "branży" i znam szczegóły zabiegow i wychwytuje wszelkie niedociągniecia 😜 no a poza tym znam rzeczywiste koszty zabiegów i jestem w stanie ustalic wysokość marży 🤪 🤪 Gratuluje "wcisniecia sie" w kiecke i czekamy na zdjecia z weselicha . No i do zobaczonka 😉 (ale sie schlejemy 😜 )

Lenka stoi przy drzwiach balkonowych, slini szybę i rozmawia z ptaszkami 🤪 Julka wzieła swój aparat i nie mam czym nakrecic tego słowotoku 😁

Szukam dla niej huśtawki do zamontowania w drzwiach pokoju ale nic sensownego nie moge znalezc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
ja tylko na chwilkę
Jagódka buziolki dla Ksawcia za kolejny miesiąc 😘 😘 😘
Basiu całus w piętkę dla Nesi oby było lepiej
Justynka i dla Piotrusia też całusek w piętkę żeby katarek przeszedł
Dusia ślicznoto Ty 🙂
Pinacolada faktycznie świetny wych.
Aniołku gratuluję ząbków 🙂

ja spadam nie wiem kiedy będę bo przeprawa z gorączką coraz większa dziś 38,6 lecimy do P. dr
miłego dnia wszystkim całusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a i najważniejsze chce Wam powiedzieć że Nadi wychodzą pierwsze zęby już je widać dwie dolne jedynki z czego chyba przebije sie pierwsza prawa dolna jedynka jak sie przebije to pije 🙂


Kurde, Ola, a tak się cieszyłam, że moja Lena nie ostała się sama 😉 🤔,
no cóż chyba jednak będzie ostatnia 🤔


i znów o nas zapomniałaś Majuli też nie ma ząbków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
agab napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a i najważniejsze chce Wam powiedzieć że Nadi wychodzą pierwsze zęby już je widać dwie dolne jedynki z czego chyba przebije sie pierwsza prawa dolna jedynka jak sie przebije to pije 🙂


Kurde, Ola, a tak się cieszyłam, że moja Lena nie ostała się sama 😉 🤔,
no cóż chyba jednak będzie ostatnia 🤔


i znów o nas zapomniałaś Majuli też nie ma ząbków 🙂


Karolinka, nie zapomniałam - tylko Majka jest "dużo" młodsza od Lenki, a moja to już stara baba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hejka

U nas noc marzenie - niunia slicznie spała - wyczailiśmy z Pablem, że młodej jak wypadnie w nocy smoczek to sama sobie go po omacku znajduje i wkłada do paszczy 🤪
Agab - Julka pojechaa na 3 dniową klasową wycieczkę w okolice Wrocławia !!! Oni za wychowawcę maja młodego kolesia (kawalera jeszcze), który ich wiecznie gdzies bierze. Oni wiecznie gdzies jezdza 🤪 Została kasa z zielonej szkoły (czerwiec) i dopłaciliśmy po 170 i pojechali na 3 dni - powiedział ze jak cos zostanie (a pewnie zostanie 😉 ) to ich wezmie na andrzejki do kopalni na noc 🤪 A na Mikołaja juz planuje kolejna wycieczke ..... Gosc jest niesamowity pod wzgledem organizacyjnym 🙂

Basia - całe szczęście że u Was lepiej . Z gorączką sobie poradzicie - jestem tego pewna . Buziaki na lepsze samopoczucie 😘 😘

Misiamamy - ale fajnie Ci z tym spa 🙂 Ja nie potrafie sie w spa wyluzowac bo jestem z "branży" i znam szczegóły zabiegow i wychwytuje wszelkie niedociągniecia 😜 no a poza tym znam rzeczywiste koszty zabiegów i jestem w stanie ustalic wysokość marży 🤪 🤪 Gratuluje "wcisniecia sie" w kiecke i czekamy na zdjecia z weselicha . No i do zobaczonka 😉 (ale sie schlejemy 😜 )

Lenka stoi przy drzwiach balkonowych, slini szybę i rozmawia z ptaszkami 🤪 Julka wzieła swój aparat i nie mam czym nakrecic tego słowotoku 😁

Szukam dla niej huśtawki do zamontowania w drzwiach pokoju ale nic sensownego nie moge znalezc 😞


nasza robi tak zawsze, wczoraj właśnie jak spała to o tym gadaliśmy i mieliśmy polewkę - bo niunia jak śpi bez smoczka to trzyma go sobie w rączce w razie "nagłej potrzeby ssania", jak się przebudza to szybko bach do paszczy i śpi dalej 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,mamuśki ,dzień nadal pochmurny i pada 😞 koszmar ,u nas noc przespana cała nawet z hakiem ,dziewczyny pisałyście coś o promocji ,ja ostatnio dowiedziałam się od koleżanki że u niej w mieście są tanie pieluchy PAMPERS i chusteczki NIVEA baby sensitive ,pojechałam i tak pieluchy były pakowane po 162 w paczce (piszę o 4 -czkach ) jedna pielucha wynosiła 54g jeszcze tak tanio nie kupiłam ,a chusteczki czteropak za 16 zł ,czyli jedna paczka 4 zł ,pampersów kupiłam 4 paczki a chusteczek 3 ,bo więcej nie było ,jak któraś mieszka niedaleko Złotego Stoku to proponuję odwiedzić na targowisku taki chemiczny połączony z zoologicznym .

Misamamy- my też opijaliśmy pierwszego ząbka Pati 😁
Jagoda-Buziaki dla Ksawcia w tak wielkim dniu jak 9 miesiąc 😁
Basia- bardzo dobrze że się nie załatwiała już ,jak nie chce jeść to nie dawaj ,ale dawaj jej picie z glukozą ile się da i pamiętaj musi robić siku !!! to napewno nie rota ,może być od zębów i oby od zębów ,byleby tylko spadła gorączka .
Pinacolada - A tak dokładniej to gdzie Twoja córka pojechała ,bo to już prawie moje okolice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Ja jako że mam dziś "wolne" 😉 to zaraz jadę na lumpeksy i chcę odwiedzić dwa komisy dziecięce - może dostanę coś ładnego.
Do później. (jak coś przytargam to się pochwalę 🙂).


tez bym poszla, i zreszta wybieram sie niby co sob do krk i zawsze rano mi sie odechciewa 😉 wiec mi pozostaje tylko allegro

SYLA - tak mi sie jeszcze przypomnialo - nowe rzeczy z HM na allegro sa srednio drozsze o 5 -10 pln niz w sklepie 😉 i wlasnie tego tez nie kumam - kto moze sprzedawac rzeczy HM, ZARY i innych marek poza sklepami ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...