Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny - to zapraszam 🙂



Poczekaj kawę dopiję 😁,w listopadzie jadę na Mazury (do teściowej 😜)też będę jechać przez Włocławek ,a co do spotkania ,to na takie dalsze to jednak w lecie ,bo bo ,jakby syn się zgodził to bym mogła z nim pojechać nawet teraz ,w taką drogę ,bo ktoś musi siedzieć z małą z tyłu ,a mój mąż pracuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
agab napisał(a):
Dziewczyny - to zapraszam 🙂



Poczekaj kawę dopiję 😁,w listopadzie jadę na Mazury (do teściowej 😜)też będę jechać przez Włocławek ,a co do spotkania ,to na takie dalsze to jednak w lecie ,bo bo ,jakby syn się zgodził to bym mogła z nim pojechać nawet teraz ,w taką drogę ,bo ktoś musi siedzieć z małą z tyłu ,a mój mąż pracuje .


no to jak się zgodzi - to zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylin napisał(a):
Dzięki Dusia! Hmm rozumiem, a w sumie to nie... Nie rozumiem takich osób 😁
Dziękuję Celka.

A jeśli pozwolicie wolałabym zostać tylko Maylin... 😎


CO TAK TAJEMNICZO? 😜 ciekawe.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA 😘 😘 😘 DZIEKUJEMY!!!

CELKA - pisalam o tym ostatnio - wlasnie ja tez myslalam ze jak dziecko staje samo to znaczy ze jest gotowe - no i lekarz tydz temu powiedzial mi ze mam go absolutnie stopowac i zachecac do zabawy na podlodze bo zaczyna miec lekkie niedobory wit d i kosci nie nadazaja...wiec sama bylam mocno zdziwiona ale jednak dzieci moga sobie same zrobic "krzywde" rozwijajac sie za szybko i za szybka chcac poznawac swiat 😉
a co do spotkania to ja to juz proponowalam daaaawno temu a jak w koncu bylo w krk - moim rodznnym miescie to nie dotarlam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TAK W OGOLE to NIE wiem czy pisac bo mi nie uwierzycie...
po tym jak Mlody sie obudzil, zjadl, przestalo padac, ubralam go, spakowalam nas stoimy przy drzwiach, szukam kluczy - NIE MA. dzwonie do meza - oczywiscie - sa w jego torbie [dlatego nienawidze reorganizacji toreb podczas wyjazdow bo potem nie mam kompletu niezbednych rzeczy przy sobie. zanim maz przyjechal to musialam nas porozbierac [siebie i Ksawcia] i zaczelo lac. ale poszlismy. mlody zasnal a ja kolka wokol bolku - po godzinie stwierdzilam ze uswirkne z zimna i wracamy [z nieba jakby ktos pryskal zraszaczem prosto w twarz 🤢] Maz przybiega zadowolony ze przy ktoryms tam podejsciu odebral firanki ktore zamowilam i...tyle mu tłumaczylam wczoraj wszystko no i baby go zrobily w b... i nie wszyly tasmy tej do marszczenia a mojemu m. wmowily ze doskonale pamietaja rozmowe i nie bylo mowy o tasmach [a jeszcze pytalam pania czy wszystko sobie zapisuje co i jak zeby nie pomylic zamowienia to ona wznosila oczy, malo tego doradzila mi ze lepsza bedzie od pojedycznej podwojna tasma i taka zamowilam!] W ogole to zaplacilam za obszycie [bez tasiemek] prawie tyle samo co za firanki do 2 pokoi..no masakra jakas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - co kraj to obyczaj jedni lekarze mówią tak ,a drudzy tak ,tak samo jak mówią że dziecko nie powinno chodzić w chodziku ,czy znacie jakieś dzieci ,które są zdeformowane przez chodzik ,albo mają krzywe nogi ,bo ja nie znam .Mój syn chodził w chodziku od 7 miesiąca ,a sam już chodził jak miał 10 miesięcy ,a ma proste nogi jak laska i cały jest oki .Zresztą mamuśki mamy swoją intuicję i z pewnością nie zrobimy małym krzywdy 🙂Może być 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celka napisał(a):
Jagoda - co kraj to obyczaj jedni lekarze mówią tak ,a drudzy tak ,tak samo jak mówią że dziecko nie powinno chodzić w chodziku ,czy znacie jakieś dzieci ,które są zdeformowane przez chodzik ,albo mają krzywe nogi ,bo ja nie znam .Mój syn chodził w chodziku od 7 miesiąca ,a sam już chodził jak miał 10 miesięcy ,a ma proste nogi jak laska i cały jest oki .Zresztą mamuśki mamy swoją intuicję i z pewnością nie zrobimy małym krzywdy 🙂Może być 😁


pewnie ze kazdy lekarz mowi inaczej - jakby konczyli inne szkoly i inne medycyny, ale ja mimo to nie czuje sie na silach aby polegac jedynie na swojej intuicji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas walka z gorączką trwa, bidulka juz ma dość kataru i smarka nocek jak dorosła 🙂
dziś przyjechała jej beznadziejny tatuś na chwile, wspomniał sobie ze ma chorą córke 😠
no i wyszłam z pokoju a niunia wołała ma ma 🙂 moje kochane dzieciątko pokazuje gdzie lampa i mówi la pa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - ucałuj Nesie i mysle ze juz bedzie tylko coraz lepiej 🙂

A czy to "lampa" mowi szeptem czy na glos 🙂? bo moj szeptem... 🙃

Ksawciu w ogole zaczyna byc mistrzem małpkowania - powtarza co mu sie pokaże no i po obserwacji robi tak jak my. dzis jezdzilam mu autkiem po pleckach bo ma laskotki i on potem wzial autko i jezdzil mi po glowie 🤪 potem przejechalam autkiem po jego komodzie i on - to samo. potem w autku interaktywnym pokazalam mu jak nacisnac i przesunac zeby ludek wyskoczyl - mlody bezblednie 🤪
Pamietam jak moja przyjaciolka mowila ze u Zosi 10 miesiac byl totalnym przelomem - zaczela wszystko rozumiec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co wystawiłam pake na allegro no i się nie sprzedała bo miałam wygórowaną cenę minimalną 🙃 tj jak się przeliczy na ilość sztuk to wychodzi że sztuka jest za 3,88 a tam są kombinezony, kurteczki sukienki itp i napisała do mnie babka że proponuje mi niższą kasę - wchodzę na jej konto a ona sprzedaje ciuszki pojedynczo....nie wiem czy jej coś odpisywać ale chyba dam jej do zrozumienia ze nie, bo nie dam sie dorobic jakiemuś babsztylowi na moich ubrankach 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
wiecie co wystawiłam pake na allegro no i się nie sprzedała bo miałam wygórowaną cenę minimalną 🙃 tj jak się przeliczy na ilość sztuk to wychodzi że sztuka jest za 3,88 a tam są kombinezony, kurteczki sukienki itp i napisała do mnie babka że proponuje mi niższą kasę - wchodzę na jej konto a ona sprzedaje ciuszki pojedynczo....nie wiem czy jej coś odpisywać ale chyba dam jej do zrozumienia ze nie, bo nie dam sie dorobic jakiemuś babsztylowi na moich ubrankach 🙃 🙃


😮 🤪 ja to nawet nie wiedzialam ze tak tez mozna zarobic...ech...naiwna baba ze mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka własnie dziś zrozumiała ze nie wolno russzac modemu przy laptopie, co chciała złapac to mówiłam ;Nie wolno i działa 🤪 Nesia słucha 🙂
włazi mi na noge i mówi opa, kurcze ona to tak głośno ale słodko mówi, głosik ma rozbajający.
ja wymiekam jak bierze mój telefon i mi do ucha przykłada wiec wybieram numer na infolinie i jej daje i słucha 😁 a tam sie czeka na połączenie z konultantem i dopiero wterdy jest płatna rozmowa tak więc Nesia slucha o promocjach i wali miny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale dieta kleikowa poszła się paść 🤢 Niunia jka wiecie jest wybredna i wody z kleikiem jeść nie bedzie, oszukalam ja dzis kaszkaowocowa mieszaną z kleikiem i zjadła a tak to je to mleko NAN 2R- ono jest z kleikiem. Zresztą ksiezniczkq kontroluje co jej daje nawet do picia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co sądzicie o takich lalkach?normalnie aż nie wiem co o nich myśleć...chyba nie chciałabym żeby moje dziecko bawilo się lalą podobna tak bardzo do noworodka 🤢 a jak nie dla dzieci to dla kogo takie lalki???

http://allegro.pl/paris-lalka-reborn-i1242002082.html

http://allegro.pl/reborn-baby-adam-reborn-realbabydolls-i1253344420.html

http://allegro.pl/cudo-lalka-reborn-jak-prawdziwa-45cm-nowosc-i1247308412.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maylin napisał(a):
Jagódko przykro mi, ale z założenia nie zamieszczam zdjęć swoich ani mojego dziecka w necie... Tak już mam 😉


to może cokolwiek o sobie napisz - skąd jesteście czy masz córcię czy synka?czy to Twoje pierwsze dziecko, kiedy się maleństwo urodziło 🙂 no nie bądź taka tajemnicza my tu jak jedna wielka rodzina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylin napisał(a):
Jagódko przykro mi, ale z założenia nie zamieszczam zdjęć swoich ani mojego dziecka w necie... Tak już mam 😉


hmm. wiesz co dla mnie to troche dziwne, bo my wszystkie od wielu miesiecy jestesmy juz jak wielka rodzina i znamy swoje dzieci, mezow, siebie itd. jak sie wchodzi do rodziny to wypadaloby sie jakos przedstawic, czyz nie? 🤢 😉 a my nie wiemy kim jestes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...