Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Maylin napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Ja jako że mam dziś "wolne" 😉 to zaraz jadę na lumpeksy i chcę odwiedzić dwa komisy dziecięce - może dostanę coś ładnego.
Do później. (jak coś przytargam to się pochwalę 🙂).


tez bym poszla, i zreszta wybieram sie niby co sob do krk i zawsze rano mi sie odechciewa 😉 wiec mi pozostaje tylko allegro

SYLA - tak mi sie jeszcze przypomnialo - nowe rzeczy z HM na allegro sa srednio drozsze o 5 -10 pln niz w sklepie 😉 i wlasnie tego tez nie kumam - kto moze sprzedawac rzeczy HM, ZARY i innych marek poza sklepami ??? 😮


Witam i już podpowiadam 🙂 Tak robią osoby pracujące w tych sklepach. One mają na te towary mega obniżki, biorą co mogą (zazwyczaj mają ustalone, że tyle spodni, tyle bluzek itd. bądź ustalone ile max. sztuk mogą wziąć) dla siebie lub sprzedają gdzie się da, by dodatkowo zarobić. Po prostu czerpią z tej pracy jak najwięcej korzyści 😁


hmm, to ciekawe, a to jest zgodne z ich umowami i prawem? zawsze mi sie wydawalo ze poslugiwanie sie MARKĄ poza siecia sklepow jest niezgodne z prawem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ALLICE - ja juz wymiekam z tym hamowaniem mojego dziecka zeby nie wstawalo. to jest niemozliwe. musialabym go chyba nosic caly czas na rekach lub trzymac w krzeselku 🙂



Ide dac mlodemu obiad i idziemy na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Nesia zasneła a mi pęka głowa 🤢


moj tez wlasnie teraz zasnal jak mu przygotowalam obiad...i tez mi leb peka i wlasnie zaczelo lac-hetolitry wody z nieba a do tej pory nie padalo...zalamka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Nesia zasneła a mi pęka głowa 🤢


moj tez wlasnie teraz zasnal jak mu przygotowalam obiad...i tez mi leb peka i wlasnie zaczelo lac-hetolitry wody z nieba a do tej pory nie padalo...zalamka..


o juz sie naspała 🤢 wstała z wrzaskiem i ryczy a mnie coraz bardziej choroba rozxkłada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po zakupach - jestem mega zadowolona!

Więc tak - w komisie kupiłam Lali używane buciki Nike, takie czerwone trzewiki ze skóry, nie są może jakieś rewelacyjne ale Cena Czyni Cuda 😁 - 10zł 🤪. I jeszcze kupiłam fajen brązowe sztruksy(5zł) - jak nowe. Weszliśmy jeszcze do Deichmanna i UWAGA! - kupiłam 7 par butów dziecięcych 🤪. Były po 9zł 🤪 🤪 🤪 - wzięłam wszystkie jakie były 🤪 i zaraz je wystawiam na Allegro 😁. Buciki są ciepłe, bardziej na chłopca - ale zostawiam jedne dla Leny, buciki oddychające Dei Tex. A wcześniej kosztowały 59zł.
Ale mam radochę 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maylin napisał(a):
Czy mogłabym się dowiedzieć dlaczego ktoś nie zgodził się z moją opinią?

Sama idea oklasków wydaje mi się nieco niedorzeczna i wolę wyrażać swoje zdanie osobiście, a jeśli ktoś nie ma odwagi to mam jeszcze jednego. Oddam go komuś kto potrzebuje teraz wsparcia. Basiu łap! Na poprawę humoru 🙂


Maylin jesteś u nas nowa - za to dałam Ci wczoraj oklaska i jeśli ktoś Ci zabrał to co jakiś czas na naszym wątku pojawia się złodziej/złodziejka oklasków próbowałyśmy tę osobę wyśledzić...przez jakiś czas była cisza ale widocznie ta osoba jest strasznie płytka...i nie wiem co my jej szkodzimy no i wraca do nas jak bumerang 😠 zabierając kolejnym osobom oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maylin napisał(a):
Czy mogłabym się dowiedzieć dlaczego ktoś nie zgodził się z moją opinią?

Sama idea oklasków wydaje mi się nieco niedorzeczna i wolę wyrażać swoje zdanie osobiście, a jeśli ktoś nie ma odwagi to mam jeszcze jednego. Oddam go komuś kto potrzebuje teraz wsparcia. Basiu łap! Na poprawę humoru 🙂


A ja dodałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he łapać złodzieja ,a na co komu te oklaski ,coś za nie się dostaje ?
Zrobiłam sobie mega mocną kawę ,espresso chyba jest słabsze do tego jem michałki ,(a potem płacze że nie mogę schudnąć po ciąży )iiiii jak tak piję tę kawę to pomyślałam ile nas tutaj jest i czy nie byłoby fajnie kiedyś się spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam jesiennie 🙂
u nas noc ok - od kilku dni Maja je tylko raz w nocy ale za to budzi się 5-6 (wcześniejsza pora mleka) i gada wymachuje rączkami - robiąc tzw wiatraczek ale po jakimś czasie (nie wiem jakim bo zasypiam wcześniej 🙃 )zasypia 😁

Jagódka sto lat dla Ksawcia 😘 😘 😘
Pinacolada nie zapomniałam 😜
Agab super że zakupy sie udały 😎 uzależniona już jesteś od allegro 😜
Aniołku gratulacje za zaległe ząbki 😘 😘 😘oby nastepne Małgoni tak nie męczyły 😘
Karolinka buźki dla Majuli na szybki spadek gorączki 😘
Celka u mnie obie dziewczyny lubią BabyTv 🤪
Maylin napisz coś o sobie i o swoim dzidzusiu - no i poprosimy jakieś fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
he he łapać złodzieja ,a na co komu te oklaski ,coś za nie się dostaje ?
Zrobiłam sobie mega mocną kawę ,espresso chyba jest słabsze do tego jem michałki ,(a potem płacze że nie mogę schudnąć po ciąży )iiiii jak tak piję tę kawę to pomyślałam ile nas tutaj jest i czy nie byłoby fajnie kiedyś się spotkać 🙂


już jedno spotkanie w Krakowie było 🙂
ja zbieram się żeby pojechać w tamte okolice ale jakoś się zebrać nie mogę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Celka napisał(a):
Dusieńko--a ja nie jestem zaznaczona grubym 😞(płacze)


nie płakaj 😘 enter mi sie wcisnął ale już się poprawiłam 🤪

a do Koszlaina zapraszam 🙂 pada jak w całej Polsce 🙂


A u nas się wypogadza - świeci słonko 🙂.
Dusia - ty tyle lepiej nie zapraszaj - bo mi dwa razy nie mówić 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam o spotkaniu w lecie ,jak nasze szkraby będę już biegać . 😁(szczęśliwa że bogrubiona)
Zaraz wstawię fotę jak mała dzisiaj próbowała sama chodzić ,ale co się puściła krzesełka ,to ja rzucałam aparat i ją łapałam ,udało się jej postawić jeden krok i złapać równowagę ,ale tego nie złapałam na focie bo ją asekurowałam ,a co do stawania ,dziewczyny pisały gdzieć że nie mają już siły sadzać ,,,,po co niech stoi jak chce ,jak dziecko to robi to znaczy że ma na tyle siły i już nic nie zmienimy ,tylko bardziej nerwowe przez to sadzanie będzie ,poprostu mamusie ,niebawem będziemy biegać ,za naszymi szkrabami (ale będziemy chude )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Celka napisał(a):
Dusieńko--a ja nie jestem zaznaczona grubym 😞(płacze)


nie płakaj 😘 enter mi sie wcisnął ale już się poprawiłam 🤪

a do Koszlaina zapraszam 🙂 pada jak w całej Polsce 🙂


A u nas się wypogadza - świeci słonko 🙂.
Dusia - ty tyle lepiej nie zapraszaj - bo mi dwa razy nie mówić 😁.


ja to sie zastanawiam czy do Ciebie nie wpaść 😜 bo za3tyg jedziemy do włocławka a to po drodze by było 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Celka napisał(a):
[IMG]http://i56.tinypic.com/256y1cg.jpg[/IMG]


Ale ona jest suuuper! 😘

Bozie ona jest o 6 dni starsza od mojej Majusi i tak ładnie stoi i chodzić zaczyna 🤪 to mój Spirytusik taki leniwy 🙃

chodzić chce ale TV ważniejsze 😜 pewnie reklamy leciały 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...