Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
MOje dziecko dziś jest nieznośne, non stop płacze, chce na ręce, bije mnie zabawką. No to sobie zrobiłam tym powrotem... Ciekawe jak bedzie spał dziś


ja moje strasze wtedy babcia i wiesz jak szybko jest grzeczna? uspokaja sie, dociera do niej co mama powiedziała, po czym po chwili dostaje mocniej z plaskacza 😁 😁 musze nad nią jeszcez popracować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis caly dzien sama bo maz jezdzi po mechanikach :/

Basia - pytalam admina o to -szczegoly na gg 😉

Justynka! gratuluje pierwszego dnia pracy! teraz juz bedzie coraz lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,
Sms Basi mnie zmobilizował do napisania,więc znalazłam chwilę...kochane mamusie teraz mam bardzo mało czasu ponieważ wykańczamy dom i jesteśmy na etapie kupowania i wybierania i urządzania wszystkiego,jeździmy non stop i kupujemy a to panele podłogowe,drzwi wewnętrzne i do piwnicy,płytki,kuchnie,same wiecie.Wykończeniówka zabiera bardzo dużo czasu.A urządzić z głową 230m to nie łatwa sprawa 🤪 a tak z innych spraw...troszkę poczytałam nadrobiłam...

Małgosi ząbka gratuluję i wiem jak jej ciężko bo cały czas czekam u Nelki na ząbka.
Aniołku zaopatrz się w preparat SIO na komary i inne gady dla niemowląt kosztuje 7zł,oraz moskitierę na łóżeczko turystyczne ,u mnie leży niepotrzebne w szufladzie 😮
Pupa odparzona...może wiecie pewnie tak,ale w takie upały dziecku pieluszkę należy zmieniać częściej...my 2x dziennie wietrzymy dupsko ,Nelka leży na łóżku podłożone ma ceratkę i na to tetrę,żeby się dupka nie przykleiła.A jaka jest zachwycona 🙃
Kupiłam też olejek do masażu musteli i po każdej kąpieli robimy masażyk tak jak pokazywał Zawitkowski.A jak pachnie... 😜
Zdjecia i kolaże cudne...zazdroszczę czasu!
Kinga podziwiam i za to,że na wczasy załatwiłaś internet (ile razy jeździłam tyle razy nie brałam laptopa aby właśnie móc odpocząć) do tego podziwiam was,że rozpoczęliście budowę a was nie ma-szok...jeny nie kupujecie sami materiałów?my kupowaliśmy sami.
Nelka grzeczna czasem zdarza jej się pokrzyczeć 🙂 dostaje oprócz słoików brzoskwinie i banana normalnego,ssie sobie,a ja jej trzymam .
Sylla dlaczego nie podoba Ci się nasza spacerówka Fyn? moim zdaniem jest duża fakt,ale za to super praktyczna.Co z tego,że kupię małą skoro posłuży mi na kilka ms.Wózek rozkłada się na leżąco podnóżek też,budka tak zakrywa,że parasola nie trzeba,moim zdaniem rewelacja.
Nelka ładnie się już przekręca,ale robi to niezbyt chętnie bo jest małym leniem 🤢
Justynka-super się wyszykowałaś do roboty 😁
To chyba tyle na tą chwilę 😘
Aha mam już nową antykoncepcję tzn.w lodówce bo lecze infekcję pochwy narazie,w każdym razie chciałam powiedzieć ,że cholerne gówno kosztuje 65zł 😠jedno opakowanie(pierścień nuvaring),ale co zrobić,zobaczymy jak zareaguje mój organizm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagódka prosze podaj przepis na zupke Ksawcia, moze sama jej zrobie


BASIUNIA - Twoja Nesia moze jesc w zasadzie wszystko, wiec nie wiem czy te zupki beda dla niej ok 😉
To co ja gotuje Ksawciowi to nawet nei sa zupki bo wywaru w jarzyn mu narazie nie daje.
Wszystko nawozone wiec to co wyplywa do wody laduje w kanale poki co.
W osobnym garnku gotuje miesko, w osobnym marchewke i ziemniaki, buraczka tez osobno [w lupinie] a jutro zamierzam dorzucic brokula. potem wrzucam to wszystko do jednego gara, dolewam przegotowanej wody [tej samej co do mleka] i miksuje. potem kilka kropelek oliwy, czasem sladowo cukier do smaku i podgrzewam - mozna dodac tez kleik ryzowy lub kukurydziany 🙂
tu fajne stronki z ktorych korzystalam:
http://www.modne.biz/4-kwartal-zycia-niemowlat/przepisy-na-mieszanki-mleczne-dla-niemowlat.html

http://www.mamacafe.pl/forum/archive/index.php/t-4074.html

http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się moja niunia tez często nie przewraca się,ale ćwiczę z nią codziennie.
Uciekam,bo moja kuzynka jest u mnie a jest w ciąży i korzysta z mojego laptopa i nawet się zarejestrowała na brzuszek 🙂 chyba was podczytuje...więc pilnować się...żartuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
S

Dusia miałam pytac , przeciez Ty karmisz Maje piersią, jak Ci sie udało uciec z domu na 2dni???????????


Syla to proste nauczyłam dziecko pić mleko modyfikowane 🙂 je jabłuszko z biszkoptem, i czasami zupki a i tak często robi akcje z mlekiem . W piątek pojechaliśmy po kąpaniu i jedzeniu więc tylko jednej nocki miała karmienie butelkowe 🙂 a w ustce ściągałam mleko laktatorem ale nie ma to jak Majeczka 'ściagnie' mleczko - mój mały laktatorek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka Maja dziś też kwiczała - całe szczęście już śpi bo myślałam że zwariuję!!!
a co do przewracania na brzuszek to Agata też długo nie potrafiła, a Majka jak sie przewróci to się wqrza i wszystko mi oślinia...wszystko dookoła mokre, więc nie martw się na Piotrusia przyjdzie kolej 😁 gratuluje pierwszego dnia w pracy 😘za chwilkę poleci oklask jak nikt mnie nie uprzedzi 😜
Mycloud witaj 🙂 trzymamy kciuki za wykańczanie domku i staraj się czasmi do nas zaglądać bo wszystkie się martwimy o Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mycloud - powodzenia przy urzadzaniu, ja co prawda marne 44 m2 ale i tak mialam dosc [dobrze ze nie robic tego w 8 mies ciazy 🙃]

mi od wczoraj zniknelo chyba z 4 lub 5 oklaskow. A poniewaz juz wiemy ze robi to KTOŚ to mam wiadomosc dla tego kogoś:
UDŁAW SIĘ! I NIECH CI ...USZAMI WYJDZIE IDIOTO!!!! Ktos kto jest tak MAŁOSTKOWY, ZAWZIĘTY, ZLOŚLIWY I ZAKOMPLEKSIONY nie powinien w ogole miec dostepu do forum takiego jak to!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Ja dzis caly dzien sama bo maz jezdzi po mechanikach :/

Basia - pytalam admina o to -szczegoly na gg 😉:


ja też mogę prosić szczegóły(2869855)?
choć mi tylko raz zginęły oklaski albo oklask to wqrza mnie to że Wam daję a potem patrze że ich nie macie 😞 😞 😞 😞 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STYCZNIÓWECZKI KOCHANE - MAM PEWIEN PLAN JAK WYTROPIĆ ZLODZIEJA BO TERAZ TO SIĘ WKURZYŁAM 🙂

ALE NIE MOGE PISAC NA FARUM BO PRZECIEZ TO COŚ CZYTA NASZ WATEK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polazła sobie ufff...wkurza mnie bo ciągle siedzi na moim laptopie i nie wiem co tam robi 😠

Napisz na gg każdemu ,ja nie mam twojego,ale podam swoje....4355740

blender tak tylko brauna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Mycloud, troche mnie uspokoiłaś 🙂 A tak w ogóle to Cie witam ponownie i gratuluję urządzania mieszkanka. Szkoda że mi jeszcze daleko do Ciebie...
Dusia dajesz już biszkopty Majeczce? Można już? Kurcze ja to taka ciemna masa jestem;p
Miałam dzis iść sobie cos kupic do tej głupiej pracy ale stwierdziłam że mam ich gdzieś 🙂 Niestety buty muszę zmienic bo mnie tak obtarły ze szkoda słow... dobrze ze wziełam plastry;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
STYCZNIÓWECZKI KOCHANE - MAM PEWIEN PLAN JAK WYTROPIĆ ZLODZIEJA BO TERAZ TO SIĘ WKURZYŁAM 🙂

ALE NIE MOGE PISAC NA FARUM BO PRZECIEZ TO COŚ CZYTA NASZ WATEK 😉

ja też chcę wiedzieć 🙂 7802395 🙂

tak w ogóle to cześć wpadłam tylko się przywitać bo mamy gości na noc 🙂 kupiłam kieckę w końcu 😁 byłyśmy u okulisty oczki super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):

Dusia dajesz już biszkopty Majeczce? Można już? Kurcze ja to taka ciemna masa jestem;p


Justynka dałam bo już wprowadziłam gluten 😜 jeśli Piotruś lubi jabłuszko możesz spróbować mu troszkę dać - ja pokruszyłam na pył i dodałam jabłko (może być ze słoiczka lub takie świeże) Maja wcina aż się uszy tzręsą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra mam nadzieję że dostanę wiadomość na gg bo nie po to wysilam się każdego ranka i szukam Was po 20 stron żeby każdej dać oklaska żeby jakaś bladź je zabierała pomijam fakt że i ja jako nowicjuszka też już kilka straciłam o!
tymczasem spadam do gości dziewczyny może jeszcze zajrzę ale wątpię całuski miłego wieczoru 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...