Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ogrodniczki kremowe i pajacyk bawełna. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spod.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 koszulki z krótkim większe + 2 koszulki 56 wiązane z długim. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bluzeczki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec gruby zimowy kombinezon Zip Zap do tego wszystkiego sprzedawca z Warszawy więc sama odbiorę 😉 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/komb.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD - mialas zakupy robic w pazdzierniku :P
PINACOLADA - TAK, jedziemy jutro! dowiem sie, ale ..hmm.. 😠 jezeli jeszcze to bedzie platne to juz przesada! ale to musialby byc bardzo nowy przepis bo jeszcze 1,5 tego nie bylo.








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda! ale to już ostatnie zakupy.Teraz mamuśka musi obkupić siebie bo powoli przestaje mieścić się w spodnie i spódnice.Do tego wygodne jesienne buty bo przywykłam chodzić na takich wyższych.A poza tym w czwartek wydam 350zł póżniej 22.09 kolejne 250zł bo będę miała cytologię+wymaz z pochwy czy mam jeszcze paciorkowca.
Dziewczyny co do świńskiej grypy- ja generalnie do tego co mówią w mediach podchodzę dość ostrożnie gdyż mają skłonność do przesady i lubią wzbudzać sensację.To prawda ,że na zwykłą grypę umiera dużo więcej ludzi i też jest bardzo niebezpieczna zwłaszcza dla kobiet w ciąży.Ja bardzo rzadko choruję a jak mnie łapie przeziębienie to mam w zamrażarce maliny i je rozmrażam i pije na ciepło wtedy się wypacam jak dzik.Do tego robię nalewkę czosnkową tzn.dużo zmiażdżonego czosnku+miód+sok z cytryny przechowuję w słoiku w lodówce oj nic Was tak nie postawi na nogi.A do tego czasem syropek z cebulki lub mleko od krowy z miodem i masłem.Leczę tak przeziębienie męża i swoje i żadne z nas nie choruje a przeziębienie mija 😉Polecam.Zakupcie sobie na targu miody różnego rodzaju,czosnek cebulkę i leczcie się domowymi sposobami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud poszalałaś z zakupami 🙂
ja czekam aż pojedziemy do mojej mamy i zaczynam odkurzanie ubranek córci 🙂
co do leczenia domowymi sposobami to ok i na wszelki wypadek można używać wszystko za wczasu żeby się nie dac choróbsku!
jak ja strasznie nie lubię zimy i jesieni!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 😘
Dusia zapomniałam dać ci oklaska , już ci go przesyłam a i super fotka :laugh: :laugh: :laugh:
Jagódka ty nasza zakupoholiczo :laugh: 🙂
super ogrodniczki !
Mycloud to na prawde śmieszna cena 100 zł za 42 szt ! 😲 ja patrzyłam kiedyś na allegro to nie znalazłam takich fajnych ofert :P
Syla 21 tc za nami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w poniedziałkowe popołudnie 🙂

Mycloud widzę,że tak jak Ja nie doczekałaś pażdziernika i zaszalałaś z ciuszkami:laugh: rewelka ubranka.

A co do świńskiej grypy to dmucham na zimne,rzadko choruję,więc liczę,że żadne choróbsko Mi się nie przypałęta.Jak przeziębieenie to stosuję te same specyfiki co mycloud
czosnek,miodzik i cytrynka-ZAWSZE MI POMAGAJĄ 😆

Julia brzusio już pokażny 🙂 ,muszę Ci powiedzieć,że swędzonka znów Mnie ogarnęła-głównie piersi i brzuch.

Syla pytałaś o czkawkę malucha,Mój SYNUŚ kilka razy dziennie ją miewa,brzusio tak śmiesznie podskakuje 3-5razy a potem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uufff... gonicie gonicie ...

Julia śliczny ogromniasty brzuszek, 😘 😘
nsprawdę Wam dziewczyny zazdroszcze tych brzuszków :]

No i śliczne ubranka... ja mamuski dostałam od przyszłej prababci 5 par bucików róznych rozmiarów i spioszków :] kto by pomyślał, że pierwsza moja babcia wpadnie na takie zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu i rozjaśnianiu włosów w ciąży ?

Co do tipsów to akurat je mam specjalnie po to że by nie obgryzać !!!

Jagoda 80 - no no naprawde ładne 😉


Mycloud - no naprawde ładne a co do ceny to naprawde śmiesznie tanie ;]

Dzisiaj bede miala aparat to tez wam powrzucam kilka fotek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktoś wyjątkowy ponoć nie powinno się rozjaśniać włosów,bo farba zawiera za dużo amoniaku i może podrażniać drogi oddechowe przez co szkodzi dziecku 😞 -tak wyczytałam w jakimś poradniku.
Ja mam ciemne włosy-raz farbowałam do tej pory:laugh: ale muszę znów zrobić bo zauważyłam siwki

Co do tipsów to niewskazane bo wszystkie zmiany chorobowe są widoczne na płytce a pod tipsami tego nie widać.Ja na szczęście mam ładne,długie pazurki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja farbuje raz na 2 ms tylko odrosty mam czarne włosy a swoje brązowe ciemne.Kupuję tylko takie farby mało śmierdzące.Uważam ,że nie można przesadzać to tak samo jak jesteś w restauracji a tam ktoś pali i też jest szkodliwe, musiałabym nie tankować samochodu bo śmierdzi benzyna i też jest szkodliwa a tankuję 4X w miesiącu, nie czyścić kibla bo chemia też jest niebezpieczna,albo inne smrody na dworze.Zapytajcie swojego lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponoc tez szkoldiwe jest nakladanie samego tego żelu gdy się wgryza do pazurka ale ja sobie założyć na wesele będe zmuszona a potem zaraz pojde ściagnąc 😉 troszkę szkoda kasy ale jakoś wyglądac musze 🙂

ktos wyjatkowy- tez zakladalam tipsy po to żeby nie obgryzac pazurków.

Dzis kumpela opisała mi swój poród Ona jest w szkocji i najbardziej co ją dziwiło że mimo to że rodziła 24h rodziła w ciuchach w których przyszła do szpitala, i koleżanka która była z nią nawet fartucha nie miałaa. No i tatus był na korytarzu i to samo. 🤔 więc nawet gdyby miała tipsy jak Doda to nic by jej nie powiedzieli. Tutaj też mozna miec chyba bizuterie nawet, całkiem inne zasady. No po urodzeniu dziecka nie myją dopiero na drugi dzień. A w Hiszpanii małe dzieci nie chodza w ogóle w czapce nawet jak sie urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...