Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie było mnie cały dzien i tyle zaległości 🙂


Jagódka- odpisałam- jakby nie doszło to pisz na gg 🙂

dziewczynki ciuszki fajne 🙂

co do tipsów- nie są szkodliwe tylko kobiecie w ciąży sie nie trzymają tak długo 🙂 Syla śmiało możesz robić na ślub - eden wieczór dadzą rade 🙂

jeśli chodzi o farbowanie włosów. Jestem brunetką i farbuję na blond 🙂 pytałam lekarza czy mogę rozjasniać to mówił ze jasne.
Kurcze jak raz na 2 miesiące rozjasnie to nic sie nie stanie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu Kochanie dzieki wielkie! 😘 😘
jutro jedziemy do banku podpisac umowe kredytowa..ale stresior! 🤢 🤢 🤢
Potem mamy wizyte na porodowce na UJASTEK, potem jedziemy do goscia od projektowania kuchni i szaf wnekowych...potem do moch rodzicow..ech...caly dzien mnie nie bedzie to pewnie bede miala co nadrabic na forum :P

Spijcie dobrze i śnijcie kolorowo!

papa

Dobranoc 😘 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaam nad ranem 🙂 u mnie standardowo 5 rano i zajadam sie kanapkami 😁 😁 już nawet wstałam przed budzikiem swojego przyszłego mężusia 😁 a jadłam o 24 hehe , przynajmniej wiem że jak urodze to standardowo bedzie sie budził o 5 rano na jedzenie hehe 😁 i pewnie o 12:P

ktos wyjatkowy- radziłabym Ci nie nosic kolczyka bo bardziej rozciągniesz sobie skórę (dziurkę) a do konca ciąży wytrzymasz przecież beez:P aa i widzę że nie dostałaś żadnego oklaska na półmetek to łaap zaległy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrerek,

Ktoś wyjatkowy nie mam pojęcia co to,ale ty zawsze pytaj swojego lekarza co to jest.Ja nie pytam bo sam mi opowiada 😉

U mnie niestety pojawiły się straszne nastroje 🤔 czasem sama ze sobą nie wytrzymuje!!!

Coś mi się dziewczyny zdaje,że teraz zacznie mi na poważnie rosnąć brzuch,ciągnie mnie ,ale w ciągu dnia trudno wysiedzieć na krześle i jem nie powiem ile,ale jak powiedziałam swojej siostrze to uhaha powiedziała ,że sporo 😉mam apetyt.
Właśnie idę jeść śniadanko.

Ktoś wyjątkowy - nieźle obkupiłaś się w skarpety 😉 a ja mam tylką jedną parę ,nie mam czapeczek,paputków,rękawiczek i akcesoriów poza tym mam już wsio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rekawiczki mam 2 pary czapeczek ohoho chyba z 30 ;p buciczkow no okolo 10 par ;] No akcesoriów tez nie mam tylko jedna buteleczkę , pampersy , 2 opakowania chusteczek nawilżających , 2 kremiki na odparzenia , płyn do kąpieli - dostałam od położnej na próbe , mam wkładki laktacyjne , odciagacz pokarmu , 2 gruszki , wielkie podpaski po porodzie 🤪 sa naprawde duze...noi maty do porodu , chodzik już mam , wanienkę łóżeczko i leżaczek , ogólnie wszystkie ciuszki , nie mam jeszcze wózka .. różka .. i kilku innych akcesoriów ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wtorkowo 🙂
tylko mnie nie było od niedzieli a mialam do nadrobienia 36 stron 🤪
to po kolei
julia- piekny brzusio 🙂
syla - ja sama pytalam o tipsy na poczatku ciazy lekarz mi powiedzial ze nie powinnam ze wzgledu na to ze paznokcie sa bardzo delikatne i szybko dochodzi do grzybicy pod żelem 😲 wiec ja tylko maluje zwykłym lakierem
brzusio super
ktos wyjatkowy - fane ciuchy i duuuuuuuuuuuzo skarpetek 🙂
ja sama wczoraj poszłam do sklepu bo i ja mam problem z ubraniami na siebie poszłam po spodnie ( jedyne w ktore wchodziłam już sie nie dopinają 😞 ) szukałam szukałam ale jakoś .... same wiecie w h m są takze ubranka dla dzieci no i samo mnie tam ściągnęło 🙂 zamiast sukienusi kupiłam spodenki i bluze cieplutką dla córci a mamusia chodzi w za małych spodniach 🙂 🙂 🙂 jutro jade do sklepu moja mam powiedziała ze jedzie ze mna po spodnie dla mnie bo sama sobie chyba nie kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o czkawke czuje delikatnie powtarzające sie miarowo niby kopniaki tak 5-8 a potem koniec mysle że to to ale pewna nie jestem
moj brzusio sie powiekszył jakiś tydzień temu ale wiecie co cały czas mnie strasznie swedzi pępek czy was też ? a czy używacie kremów przeciwko rozstępom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...