Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karonika a nadal boli czy juz sie uspokoil zab? a wybrzeze to normalnie bajka jest, jestem zakochana w tym miejscu...
dusia ccssiiiii 😉
a tak powaznie to wrzucam czasem przeciez 🙂
syla jesli chodzi w wosk to ja robie sobie go juz od jakichs 5 kat albo wiecej i na poczatku bolalo ze myslalam ze w zeby dam tej kboyce z salonu ale po jakims czasie wlos juz jest tak miekki ze juz luzik, lezysz spiokojnie. No cos tam zawsze czuc ale to juz nie boli. Tylko jedna barzo wazna rzecz jesli chodzi o woks, wtsraczy ze raz uzyjesz maszynki do golenia i wlos zmowu sie wzmacnia i znowu robi sie twradszy i znowu deko moze zabolec itp. No nic sie nie stanie jak masz emergency i musisz maszynka ale unikaj tego jak juz zaczniesz to staraj sie tylko wosk czy depllator. Powiem Wam ze ja sama sobie teraz robie, an poczatku to tak jak pisezsz jjustynka sama to normalnie myslalam ze sie okalecze bo jak pisze pinacolada trzeba wiedziec jak rwac, ale jak sie pochodzi 5 lat np 😉 to juz wiesz jak robic, no bikini to najlepiej zrobi Ci ktos bo lepiej widzi ale tez da rade, tylko trzeba sie deko powyginac a czasem uzyc lusterka 😉
Ja tez czesto jak sama robie uzywam zimnego wosku. A na cieplo w warunkach domowych sa tez takie chyba Vitt czy jkos sie to nazywa kupujesz taki aplikator plastikowy i w niego wklada sie pojemnik z woskiem i dookola wlewasz goraca wode i on sie na grzewa i rollon taki na gorze jest i smarujesz i rwiesz 🙂 kolezanka moja ialam taki i chwalila soebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

troszkę mnie nie było ale zaraz nadrobie 52 stony 🤪 🤪 🤪

u fryzjera jednak byłam- zawiozłam młoda do cięzarnej siostry, oczywiście poinformowałam tesciowa jakiego ma synka...
dzis dopiero wróciłam z młodą a nie bralam neta by poświęcić czas tylko jej 🙂


aaaa, Nesia siedzi bez podpierania sie no 🙂 pokaże Wam póżniej fotki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

karolinko dziecko urodziłaś a dentysty się boisz???wstyd 😜
katpio My już też używamy niekapka ale w te upały lepiej sprawdza się butla bo szybciej zaspokoi swoje pragnienie 🙂
pinacolada dzięki za komplementy a propos Małgoni 😘 😘 😘
moniss bardzo proszę 😜wróciłyśmy na 2 dni do domku oprać się i zrobić zapasy obiadków i soczków dla niuni-jutro wieczorem wracamy na działeczkę-dziękuję za troskę 😘
jagódka 😘My też nie mamy miejsca na chodzik ale Małgonia jest tak żywym dzieckiem,że chyba się jednak skusimy ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Monikk - 15dni!!! Od 1 do 15.07. Oj zleciało, zleciało. Ale dobrze bo juz mi teskno za domem 🙂 Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej !!! A poza tym wakacje z takim malenstwem sa ciut monotonne ze wzgledu na ograniczenie wycieczek. Ale i tak warto było .
A Wy podjeliscie juz decyzje gdzie pojechac??


ale faktycznie zlecialo szok normalnie. A i ja tez zawsze pod koniec juz do domu tesknie 🙂 A my jeszcze nie wiemy kurde. Juz nie pamietam czy pisalam o tej wyspie Jersey. To miedzy Francja a Anglia taka wyspa, tam pogoda ladna, nie ma upalow ale slonecznie. Myslimy wlasie o tym miejscu ale w tym roku chyba jakos w ostatniej chwili cos wymyslimy 🙂 Chodzi o Julcie przede wszystkim. W zeszlym roku mielismy juz dawno o tej porze wakacje zabukowane i wtedy to byla z kolei mozliwosc ze nie pojedziemy bo w ciaze zaszlam i poczatkwoo sie zle czulam i balam sie ze nie dam rady a wszystko juz bylo zaplanowane ale jak jechalismy to bylam juz w 5 mcu i czulam sie doskonale. Pelna energi i ogolnie super. A bylismy we Francji, na wybrzezu Lazurowym...to jest boskie miejsce, polecam kazdemu, Cannes, Monte Carlo, Saint Tropez i inne... Woda czysta na kazdej glebokosci widac piasek, dno. Sorki ale tak mi sie przypomnialo i tak chcialabym tam jeszcze pojechac ale teraz to niemozliwe, uaply tam sa tez konkretne.
Wiecie ze to jedyne miejsce gdzie paparazzi nie maja wstepu?! Gwiazdy moga tam sie wakacjowac bez problemu.

No wiec mialam spokoj chociaz tam 🙃 🙃 🙃 🙃 hehe zarcik dziewczynki moje kochane



byliśmy tam 3 lata temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hej

troszkę mnie nie było ale zaraz nadrobie 52 stony 🤪 🤪 🤪

u fryzjera jednak byłam- zawiozłam młoda do cięzarnej siostry, oczywiście poinformowałam tesciowa jakiego ma synka...
dzis dopiero wróciłam z młodą a nie bralam neta by poświęcić czas tylko jej 🙂


aaaa, Nesia siedzi bez podpierania sie no 🙂 pokaże Wam póżniej fotki


to świetnie,koniecznie pokaż foteczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku gratulacje drugiego ząbka!
Moniss kaszki można częściej, ja daje Piotrkowi 3 razy w ciągu dnia ale tak jak pisała Pinacolada, tylko dla smaku, dwie malutkie łyzeczki!
Basiu myslałam dziś o Was i miałam się pytac gdzie sie podziałyscie. Gratulacje dla Nesi ze siedzi bez podpierania się 🙂 Moje dzieciatko chyba jeszcze troche musi poćwiczyć 🙂 A i pokazuj fryzurkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - masz racje z tym chodzikiem ze miejsca w mieszkaniu mało ale ja zrezygnuje juz z lezaczka bujaczka bo ona juz w ogóle nie chce. Tutaj tez mamy pozyczony i nie ma opcji zeby w nim siedziała. Tylko jak ja niesiemy za uszy (lezaczka uszy - nie jej) na plaze lub basen to lezy rozkraczona królowa i to jej pasi 🤪 A pamietam jaki spokój miałam z Julka odkąd miała chodzik. Wtedy mieszkalismy u rodziców to nawet na pole jej wystawiałam i urzędowała koło domu 😉 A bedzie mobilna, i dojedzie sobie gdzie bedzie chciała a w skoczku ja postawie - chwile poskacze i sie znudzi - przynajmniej tak mi sie wydaje 🤢

Agab -no tak tez myślę że to na Twoja cześć to AGA . Juz kiedys maiłam sie pytac : przyjęli Maxa do tego gimnazjum co chciałaś?

Dusia - dzielna baba z Ciebie! Szykuj sie na to Zakopane bo właśnie Pabla poinformowałam ze we wrzesniu jedziemy do Zakopca 🤪

Basia - nie gadaj tylko wklejaj foty !!! Moja niunka tez juz siedzi bez podparcia 🤪 Ale usiąść z pozycji lezacej jej sie tylko raz udało

No i młoda zdradza mamę 😠 Jestem zazdrosna o czym mowie głosno i otwarcie 🙂 Siedzac u taty na kolanach odwraca sie do niego co jakis czas z otwartą buzka i nadstawia całusa 🙂 A mi tylko 1 raz tak dała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysłałam Pabla do sklepiku "osiedlowego"po jajka. Obszedł bidok cały sklepik i ni hu-hu. Pyta wiec o "eggs" ale oni Hiszpanie i po angielsku niekoniecznie . Szuka, kuka, tłumaczy i po 10 min zrezygnowany chwycił sie chłopak za moszne 🤪 🤪 🤪 No i była jajecznica na kolację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda - masz racje z tym chodzikiem ze miejsca w mieszkaniu mało ale ja zrezygnuje juz z lezaczka bujaczka bo ona juz w ogóle nie chce. Tutaj tez mamy pozyczony i nie ma opcji zeby w nim siedziała. Tylko jak ja niesiemy za uszy (lezaczka uszy - nie jej) na plaze lub basen to lezy rozkraczona królowa i to jej pasi 🤪 A pamietam jaki spokój miałam z Julka odkąd miała chodzik. Wtedy mieszkalismy u rodziców to nawet na pole jej wystawiałam i urzędowała koło domu 😉 A bedzie mobilna, i dojedzie sobie gdzie bedzie chciała a w skoczku ja postawie - chwile poskacze i sie znudzi - przynajmniej tak mi sie wydaje 🤢

Agab -no tak tez myślę że to na Twoja cześć to AGA . Juz kiedys maiłam sie pytac : przyjęli Maxa do tego gimnazjum co chciałaś?

Dusia - dzielna baba z Ciebie! Szykuj sie na to Zakopane bo właśnie Pabla poinformowałam ze we wrzesniu jedziemy do Zakopca 🤪

Basia - nie gadaj tylko wklejaj foty !!! Moja niunka tez juz siedzi bez podparcia 🤪 Ale usiąść z pozycji lezacej jej sie tylko raz udało

No i młoda zdradza mamę 😠 Jestem zazdrosna o czym mowie głosno i otwarcie 🙂 Siedzac u taty na kolanach odwraca sie do niego jakis czas z otwartą buzka i nadstawia całusa 🙂 A mi tylko 1 raz tak dała 😞


nie przyjęli, kij im w d...! Będzie chodził gdzie indziej i myślę, że źle nie będzie. Przynajmiej będzie miał niższy poziom, bo tam gdzie chodził żeby dostać 5 trzeba się nieźle nagimnastykować. Podobno dużo dzieciaków przychodziło do tego gimnazjum ze średnią ponad 5, a po roku spadali do 3 - 3,5. A teraz to przynajmiej podciągnie sobie średnią i będzie mógł do jakiegoś lepszego liceum startować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - masz racje z tym chodzikiem ze miejsca w mieszkaniu mało ale ja zrezygnuje juz z lezaczka bujaczka bo ona juz w ogóle nie chce. Tutaj tez mamy pozyczony i nie ma opcji zeby w nim siedziała. Tylko jak ja niesiemy za uszy (lezaczka uszy - nie jej) na plaze lub basen to lezy rozkraczona królowa i to jej pasi 🤪 A pamietam jaki spokój miałam z Julka odkąd miała chodzik. Wtedy mieszkalismy u rodziców to nawet na pole jej wystawiałam i urzędowała koło domu 😉 A bedzie mobilna, i dojedzie sobie gdzie bedzie chciała a w skoczku ja postawie - chwile poskacze i sie znudzi - przynajmniej tak mi sie wydaje 🤢

Agab -no tak tez myślę że to na Twoja cześć to AGA . Juz kiedys maiłam sie pytac : przyjęli Maxa do tego gimnazjum co chciałaś?

Dusia - dzielna baba z Ciebie! Szykuj sie na to Zakopane bo właśnie Pabla poinformowałam ze we wrzesniu jedziemy do Zakopca 🤪

Basia - nie gadaj tylko wklejaj foty !!! Moja niunka tez juz siedzi bez podparcia 🤪 Ale usiąść z pozycji lezacej jej sie tylko raz udało

No i młoda zdradza mamę 😠 Jestem zazdrosna o czym mowie głosno i otwarcie 🙂 Siedzac u taty na kolanach odwraca sie do niego jakis czas z otwartą buzka i nadstawia całusa 🙂 A mi tylko 1 raz tak dała 😞


nie przyjęli, kij im w d...! Będzie chodził gdzie indziej i myślę, że źle nie będzie. Przynajmiej będzie miał niższy poziom, bo tam gdzie chodził żeby dostać 5 trzeba się nieźle nagimnastykować. Podobno dużo dzieciaków przychodziło do tego gimnazjum ze średnią ponad 5, a po roku spadali do 3 - 3,5. A teraz to przynajmiej podciągnie sobie średnią i będzie mógł do jakiegoś lepszego liceum startować.



tyz prawda !!! Nie ma tego złego .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
tylko dajcie mi chwilkę bo muszę zaliczyć prysznic zanim muchy się zlecą 😜
u mnie dzis było ze 40 stopni...


Basiu jak robiłam obiad to w kuchni miałam chyba z 60,na termometrze za oknem o 15 miałam 47stopni-także masakra,a jutro będzie powtórka z rozrywki i znów"umrę"w kuchni bo muszę M,usmażyć jakieś kotleciki jak sobie pojadę na działkę-bo bidok coś jeść musi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
tylko dajcie mi chwilkę bo muszę zaliczyć prysznic zanim muchy się zlecą 😜
u mnie dzis było ze 40 stopni...


Basiu jak robiłam obiad to w kuchni miałam chyba z 60,na termometrze za oknem o 15 miałam 47stopni-także masakra,a jutro będzie powtórka z rozrywki i znów"umrę"w kuchni bo muszę M,usmażyć jakieś kotleciki jak sobie pojadę na działkę-bo bidok coś jeść musi 😜


ANIOŁKU - u mnie od soboty nie było obiadu 🤢 - .............i nie będzie 😮, są takie upały że nic nie gotuję.
Wczoraj się szarpnęłam i zrobiłam jajecznicę 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
tylko dajcie mi chwilkę bo muszę zaliczyć prysznic zanim muchy się zlecą 😜
u mnie dzis było ze 40 stopni...


Basiu jak robiłam obiad to w kuchni miałam chyba z 60,na termometrze za oknem o 15 miałam 47stopni-także masakra,a jutro będzie powtórka z rozrywki i znów"umrę"w kuchni bo muszę M,usmażyć jakieś kotleciki jak sobie pojadę na działkę-bo bidok coś jeść musi 😜


ANIOŁKU - u mnie od soboty nie było obiadu 🤢 - .............i nie będzie 😮, są takie upały że nic nie gotuję.
Wczoraj się szarpnęłam i zrobiłam jajecznicę 😁.



a co to, teściówka zastrajkowała?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...