Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matka nie potrafi bo to sa takie igielki a nie przecinki i sama nie wiem...a po prawej stronie widac jakby kolejna wybijajaca sie jedynke [na zdj nie widac] wiec nie wiem - czy to mu sie przebila jedynka i dwojka po prawej czy ma krzywe zeby 🤢...

i z tego wszystkiego znowu spalilam krolika ☺️ dzis bedzie danie wegetarianskie. Buraczki z marchewka i ziemniaczkiem i gotowanym jabluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
oto paszcza Ksawcia 😉

[URL=http://img830.imageshack.us/i/dsc00141e.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5261/dsc00141e.jpg[/IMG][/URL]



ekspert Anioł mówi macie od razu 2 🤪 🤪 🤪
PODWÓJNE GRATULACJE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
matka nie potrafi bo to sa takie igielki a nie przecinki i sama nie wiem...a po prawej stronie widac jakby kolejna wybijajaca sie jedynke [na zdj nie widac] wiec nie wiem - czy to mu sie przebila jedynka i dwojka po prawej czy ma krzywe zeby 🤢...

i z tego wszystkiego znowu spalilam krolika ☺️ dzis bedzie danie wegetarianskie. Buraczki z marchewka i ziemniaczkiem i gotowanym jabluszkiem 🙂


Małgoni też się najpierw wybiła lewa 1 i tak jak piszesz ta prawa mogła się jeszcze nie przebić do końca-a ząbki krzywo wychodzą-a w ogóle to u Ksawcia wszystko możliwe 3 zęby naraz
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
ANIOŁKU Vanesska tez robi kroczki ale w pozycji stojącej, no nie usiedzi, raczkowac jej sie nie chce, stoi i lezie do wszystkiego, Myslałam nad chodzikiem ale wtedy stanie sie moim cieniem 😁


lepiej cieniem niż miałaby mieć mamusię z dopasionymi bicepsami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
ANIOŁKU Vanesska tez robi kroczki ale w pozycji stojącej, no nie usiedzi, raczkowac jej sie nie chce, stoi i lezie do wszystkiego, Myslałam nad chodzikiem ale wtedy stanie sie moim cieniem 😁


lepiej cieniem niż miałaby mieć mamusię z dopasionymi bicepsami 😁


już i tak są dni gdzie musze ja zabrać do toalety, dostaje papier do zabawy i mi urywa po kawałeczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody pospal cale 30 min 🤢 teraz dalam mu troszke danonka - mniam mniam jakie pyszne 😉
Nie wiem czy to przez zeby czy nie ale mlody jest straszliwie nieznosny, na raczki na raczki i na raczki... 🤢 woli siedziec u mnei na kolanach i nic nie robic niz brykac po macie albo grac na swoich "organach" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Mlody pospal cale 30 min 🤢 teraz dalam mu troszke danonka - mniam mniam jakie pyszne 😉
Nie wiem czy to przez zeby czy nie ale mlody jest straszliwie nieznosny, na raczki na raczki i na raczki... 🤢 woli siedziec u mnei na kolanach i nic nie robic niz brykac po macie albo grac na swoich "organach" 🤢


moja po spróbowaniu Danonka nie chce już nic innego, tak jej zasmakowały 😮. Kupiłam jej taki 4-pak jogurtów od 6m. i nie chce tego wogóle jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć mamusie!

GRATULACJE DLA KSAWCIA!

Moim zdaniem to są dwie jedynki 🙂.

Lenka pospała dziś do 11.20 😮. Coś nienormalnego 🤢.



bez przerwy???

moja wstała dziś o 7, zjadła kasze pobawiła się i o 8.30 zasneła do 10.15 wstała pomęczyla mnie i o 11.30 znów padła i śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć mamusie!

GRATULACJE DLA KSAWCIA!

Moim zdaniem to są dwie jedynki 🙂.

Lenka pospała dziś do 11.20 😮. Coś nienormalnego 🤢.



bez przerwy???

moja wstała dziś o 7, zjadła kasze pobawiła się i o 8.30 zasneła do 10.15 wstała pomęczyla mnie i o 11.30 znów padła i śpi 🤪


S. ją rano nakarmił i dał mi ją do łóżka przed ósmą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć mamusie!

GRATULACJE DLA KSAWCIA!

Moim zdaniem to są dwie jedynki 🙂.

Lenka pospała dziś do 11.20 😮. Coś nienormalnego 🤢.





bez przerwy???

moja wstała dziś o 7, zjadła kasze pobawiła się i o 8.30 zasneła do 10.15 wstała pomęczyla mnie i o 11.30 znów padła i śpi 🤪


S. ją rano nakarmił i dał mi ją do łóżka przed ósmą.


prosze zapytaj S. co jej daje ze tyle śpi też młodej to zapodam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - dzieki
jejku jak Wam zazdroszcze tego spania...ja chodze na rzesach 😞 Mlody zasnal wczoraj pierwszy raz przed 20sta i spal do 7mej ale obudzil sie o 2.40[pierwszy raz tak wczesnie] i teraz nie moze zasnac... Jestem tak maksymalnie spragniona odpoczynku od wszystkiego, taki urlop od obecnego zycia..boze on caly czas jojczy a juz nie moge... 😞 nic nie moge zrobic teraz probuje zasnac a ja mam taki rozpierd...w domu - na raty sie ubieram tak zeby mnie widzial, kawe pije zimna, nie mam jak sie uczesac nie wspominanac o malowaniu 😞 zupe jak musze zmiksowac to jest darcie ale go musze zostawic na chwile w lozeczku i zamknac drzwi bo on sie boi tego huku miksera..kurna JAK JA MARZE O TYM ZEBY JECHAC W PIENINY NA ROWERY! ..ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...