Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru, uff jak gorąco ...

Jagoda - wg mnie to 2 jedynki, nie wydaja sie krzywe 🤢, no i przede wszystkim pinacolada ekspert sądzi że to uzebienie ma 1-2 dni zatem pytam: kto w tym domu myje dziecku dziąsła ???, że ich wczoraj nie zauważył??!! 😉 😜
Jeszcze raz gratulacje i witamy w gronie gryzących 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziekuje za komplementy
Jagódka gratuluję ząbków 🙂 już teraz wiadomo czemu był jaki jojczący..
i wg mnie to dwie jedynki 😎
Pinacolada Ty to potrafisz poprawić humor 😉

u mnie obie dziolchy spia 🙂
wczoraj napisala do mnie siostra ze zabierze Agatę od srody do soboty 🙂 a ja bez zajakniecia sie zgodzilam 🙂 znow bede miec jedno dziecko 🤪 choc przez kilka dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
Jagódka gratulacje zabków, a czy to jedynki czy nie to Ci nie powiem bo ja należę do tych bezzebnych mam 😉
ja dziś pokłóciłam się z mężem, bo zamiast mnie wspierać w diecie to je frytki z sosem czosnkowym i różne inne rarytasy a ja wpieprzam gotowaną pierś z kurczaka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie - własnie sie obudziłam i na komórce zastałam od Jagody takiego sm-a (odebrany 5 min temu )

Ksawciu po danonku dostał wstrząsu, zabrali nas do szpitala, trzymajcie kciuki .

Boze, tak sie zdenerwowałam ze trzese sie jak galareta i prawie płaczę z nerwów. Nic wiecej nie wiem.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Słuchajcie - własnie sie obudziłam i na komórce zastałam od Jagody takiego sm-a (odebrany 5 min temu )

Ksawciu po danonku dostał wstrząsu, zabrali nas do szpitala, trzymajcie kciuki .

Boze, tak sie zdenerwowałam ze trzese sie jak galareta i prawie płaczę z nerwów. Nic wiecej nie wiem.......


Boziu jak to wstrząsu?? Ja cie kręce, biedna Jagódka i Ksawcio 😞 Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Słuchajcie - własnie sie obudziłam i na komórce zastałam od Jagody takiego sm-a (odebrany 5 min temu )

Ksawciu po danonku dostał wstrząsu, zabrali nas do szpitala, trzymajcie kciuki .

Boze, tak sie zdenerwowałam ze trzese sie jak galareta i prawie płaczę z nerwów. Nic wiecej nie wiem.......


O Boże!!!!
Jak to możliwe????!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Wyczytałam na necie, że przy silnej skazie białkowej może dojść do wstrząsu anafilaktycznego - szczególnie jak dziecko jest na mieszance mlekozastępczej i przechodzi się na zwykłe.



nie mam jeszcze zadnej innej informacji od jagody ale tylko wstrzas anafilaktyczny przyszedł mi do głowy. Nie wiem co ją podkusiło zeby temu mega alergikowi dac danonka 😞
Ja sie przed tymi danonkami bronie rekami i nogami mimo ze kusicie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Wyczytałam na necie, że przy silnej skazie białkowej może dojść do wstrząsu anafilaktycznego - szczególnie jak dziecko jest na mieszance mlekozastępczej i przechodzi się na zwykłe.



nie mam jeszcze zadnej innej informacji od jagody ale tylko wstrzas anafilaktyczny przyszedł mi do głowy. Nie wiem co ją podkusiło zeby temu mega alergikowi dac danonka 😞
Ja sie przed tymi danonkami bronie rekami i nogami mimo ze kusicie .....


lekarka chyba zaproponowała żeby spróbować mu dać.
Ja jej współczuję 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Wyczytałam na necie, że przy silnej skazie białkowej może dojść do wstrząsu anafilaktycznego - szczególnie jak dziecko jest na mieszance mlekozastępczej i przechodzi się na zwykłe.



nie mam jeszcze zadnej innej informacji od jagody ale tylko wstrzas anafilaktyczny przyszedł mi do głowy. Nie wiem co ją podkusiło zeby temu mega alergikowi dac danonka 😞
Ja sie przed tymi danonkami bronie rekami i nogami mimo ze kusicie .....


lekarka chyba zaproponowała żeby spróbować mu dać.
Ja jej współczuję 😞.


tak, masz racje, teraz sobie przypominam ze kazała mu wszystko dawac i sie nie przejmowac wysypkami - popatrz jak to różnie może byc .... Boze drogi, jeden głupi danonek i taki stres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko kochana 😞 😞 😞 JAGODA TRZYMAJ SIE! 😘 zdrówka dla Ksawcia! a tej lekarce wyjebałabym w zęby..
Pinacolada- masz złe opinie na temat danonkow czy po prostu chodzi o te ze Lenka alergik?

Dziewczyny wiecie cos? Pinacolada napisz eska do Jagody ze jestesmy z nimi i bardzo sie martwimy.. nie znam sie na tym wstrzasie ale zaraz poczytam, niech chociaz napisze ze Ksawciowi nic nie grozi już..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
matko kochana 😞 😞 😞 JAGODA TRZYMAJ SIE! 😘 zdrówka dla Ksawcia! a tej lekarce wyjebałabym w zęby..
Pinacolada- masz złe opinie na temat danonkow czy po prostu chodzi o te ze Lenka alergik?
Dziewczyny wiecie cos? Pinacolada napisz eska do Jagody ze jestesmy z nimi i bardzo sie martwimy.. nie znam sie na tym wstrzasie ale zaraz poczytam, niech chociaz napisze ze Ksawciowi nic nie grozi już..



o to ze Lenka "alergik" i poki co nie bede eksperymentowac bo jeszcze nigdy od urodzenia nie miała stycznosci z białkiem mleka krowiego i pieron wie jakby zareagowała. A pisza dziewczyny ze juz daja dzieciom i ze smakuja i mi zal troche ze moja taka "poszkodowana" ale po dziesiejszym juz mi nie bedzie zal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Objawy wstrząsu anafilaktycznego
Objawy występują w kontakcie z antygenem mają przebieg gwałtowny i równie gwałtownie mijają (samoistnie lub pod wpływem leczenia).- złe samopoczucie
- pobladnięcie
- świąd dłoni i stóp obejmujący całe ciało
- utrata przytomności
- szybki i płytki oddech
- wymioty
- biegunkę
- niewyczuwalne tętno
- znacznie obniżone ciśnienie tętnicze
- poty
- zimne kończyny

Zespół pełnoobjawowy należy jednak do rzadkości, zwykle nasilenie objawów jest mniejsze tj.:
- rumień i pokrzywka całego ciała,
- świąd,
- obrzęk twarzy i błon śluzowych (trudności w połykaniu),
- duszność,
- możliwe napady astmy oskrzelowej,
- nieco obniżone ciśnienie tętnicze


Boze niech ona napisze że Ksawciowi NIC NIE GROZI!!! 😞 😞

Napisala Ci cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...