Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PINACOLADA, BASIA - to czym przykrywacie teraz?? wiem ze o to pytalam juz ale przypomnijcie mi te techniki prosze 🙂 bo kołderke z kompletu poscieli do lozeczka obleklam ale jest baaaardzo duza i ciezka i sie boje sie mlody sie pod nia udusi a kocyki - tak jak pisalam owija sie w nie jak w kokon i polowa niebezpiecznie na glowie, reszta GDZIEŚ a nogi odkryte 🤢

PINACOLADA
- no no KOLAZE zajebiaszcze 😉 szczegolnie te z wlosami 🙂 macie fajne swiatlo w mieszkaniu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ksawciu przed spacerkiem - bardzo zaciekawiony napisami na bluzie i sznurkami w czpce - ktore chcial zerwac majac czapke na glowie 🙂

[URL=http://img265.imageshack.us/i/przedspacerkiembrz.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1554/przedspacerkiembrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie moje kochane. Kurde ze ja nie mam czasu tak czesciej 😞(

dziewczynki wiec tak 😉
basiu mam nadzieje ze szybko bedziecie Ok sie czuly.
jagoda dla Ksawcia buziak ode mnie i Julci na 7 mc. Jesli chodzi o spiworek ( tak to nazywam 🙂 )
po ang sleeping bag nie wiem jak po polsku sie to nazywa 🙂 w kazdym razie ja tego uzywam, to znaczy uzywalam bo teraz od jakichs 6 tyg dobrych Julcia spi bez niczego, niczym nie nakrywamy Jej bo jest goraco i duszno. Ale jak bylo chlodno to teg uzywalam jako kolderki, na pcozatku balam sie ze raczki zmarzna bo przeciez raczki wystaja zupelnie jak w bluzeczce na ramiaczka, ale pozniej uswiadomnilam sobie ze przecioez i tak dziecko zawsze raczki ma na wierzchu i " stary" tez nieraz jak spi to rece na koldrze ( jak grzeczny 😉 ) np i zaczelam urzywac, Moim zdaniem rewelcja, ani nie balam sie ze sie nakryje na buzke jak byla mniejsza no i nie miala mozliwosc sie rozkopac. Tylko trzeba popatrzec jak sie kupuje na ilosc tog na lato mniej czy na wiosne a na zime wiecej ma. Ja polecam 🙂
pinacolada ale Lenka slicznie na tych fociach. Bombowo 🙂
Karolina Maja w kapelusiu kapitalnie wyglada, fota na 6 z plusem 🙂
dusia gratulacje zabka 🙂
aniolku u Was to czuje tez zabalki niebawem beda 🙂
justynka, syla cos Was ostatnio malo na forum, Buziaczki dla dziewczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ale sobie pospałam,szkoden goden 😞zmykamy na spacerek do wieczorka


Aniołku - chyba nie kumam 🤢


wg mnie "szkoda gadać" 😜


brawo Pani Kolado 😉jak nie mam siły to tak właśnie mówię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jak ja Wam zazdrosze tych zdjec. Ja jestem ostatnio taka niezorganizowana ani nie moge nic zrobic bo zaczynam i nie koncze bo Julka wola ani jakos tak nic mi nie wychodzi 😞(( czuje sie czasem jakos tak nie wiem... chcialabym cos w domu zmienic, upiekszyc go jakos bo brakuje mi takich pierdol typu swieczka, ovrazek ale nie wiem co i jak....
ZnACIE MOZE JAkas stronke fajna z pomyslami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniołku - Małgonai goni Ksawcia 🤪 szok! a jeszcze kilka dni temu nic na to nie wskazywało, prawda? Dzieci jednak są nieobliczalne 🙂


no właśnie,ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła tak przebierać nogami,że byłam w szoku aż się popłakałam,że moja lalunia robi takie postępy 🙂
tylko,żeby przestała już marudzić-bo dzisiejszy dzień zaliczam do 5 najgorszych w moim macierzyństwie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Ja już padam na pysk.
Do południa zrobiłam sobie z niunią wycieczkę do miasta - byłyśmy prawie 3h, ale kupiłam wszystko co potrzebowałam do chrztu.
Tatuś przyjechał z roboty i dalej pojechaliśmy do galerii na zakupy - powiem Wam, że nigdzie nie dostałam ładnych smoczków dla Leny 🤢 - same paskudy były, a jak ładne to nie ten kształt - boję się kupić inny bo napewno nie będzie chciała.
Niedawno wróciliśmy, nogi mi odpadają - siedzę i odpoczywam po dzisiejszej lataninie, a tatuś wziął się za czyszczenie dywanu: 😜 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ale sobie pospałam,szkoden goden 😞zmykamy na spacerek do wieczorka


Aniołku - chyba nie kumam 🤢


wg mnie "szkoda gadać" 😜


brawo Pani Kolado 😉jak nie mam siły to tak właśnie mówię 😜


a to tak trochę mi z holenderskiego zajechało 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
kolaż NAMBER FRI pt. Zabawa ,ćwiczenia gimnastyczne i mała drzemka (na ostatnim zdjęciu 🙂 )




hehehehe B O S K I E Lenka jest superowa po prostu 🙂
Czy Ona tak naptrawde zasnela? hihihihihi 😁



nie, ja mówiłam aaaaaa a ona się tak przytulała do kocyka ale zaraz po tym rzeczywiście poszła spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ale sobie pospałam,szkoden goden 😞zmykamy na spacerek do wieczorka


Aniołku - chyba nie kumam 🤢


wg mnie "szkoda gadać" 😜


brawo Pani Kolado 😉jak nie mam siły to tak właśnie mówię 😜



ależ jestem z siebie dumna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ale tu pusto

Kochane MAM DO WAS PYTANKO - CZY KTORAŚ Z WAS MA ŚPIWOREK DO SPANIA? TZN TAKIE JAKBY SPIOCHY TYLKO Z WORKIEM ZAMIAST NOGAWEK? A JESLI MACIE CZY SIE SPRAZWDZA? NASZ SIE ZE WSZYSTKIEGO ODKOPUJE W NOCY ALBO SIE OWIJA I NIE MOZE SIE RUSZYC I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC TAKIEGO...POMOZCIE 🙂


ja kupiłam ten śpiworek jak byłam w ciąży-muszę go wyciągnąć bo młoda tak wariuje w nocy,że nad ranem girki zimne(przykrywam ją kocykiem-bo kołderka wydaje mi się ciut za gruba)ale podobnie jak Pinacolada zastanawiam się czy nie będzie zbytnio krępował jej ruchów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniołku - Małgonai goni Ksawcia 🤪 szok! a jeszcze kilka dni temu nic na to nie wskazywało, prawda? Dzieci jednak są nieobliczalne 🙂


no właśnie,ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła tak przebierać nogami,że byłam w szoku aż się popłakałam,że moja lalunia robi takie postępy 🙂
tylko,żeby przestała już marudzić-bo dzisiejszy dzień zaliczam do 5 najgorszych w moim macierzyństwie 😞 😞 😞



jutro za to będzie jeden z tych piękniejszych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniołku - Małgonai goni Ksawcia 🤪 szok! a jeszcze kilka dni temu nic na to nie wskazywało, prawda? Dzieci jednak są nieobliczalne 🙂


no właśnie,ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła tak przebierać nogami,że byłam w szoku aż się popłakałam,że moja lalunia robi takie postępy 🙂
tylko,żeby przestała już marudzić-bo dzisiejszy dzień zaliczam do 5 najgorszych w moim macierzyństwie 😞 😞 😞



jutro za to będzie jeden z tych piękniejszych 😘


oby bo jak sobie pomyślę o minionym dniu to łzy stoją mi w oczach-jestem zła na siebie a nie na Małgonię-puściły Mi nerwy i nakrzyczałam na Nią ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniołku - Małgonai goni Ksawcia 🤪 szok! a jeszcze kilka dni temu nic na to nie wskazywało, prawda? Dzieci jednak są nieobliczalne 🙂


no właśnie,ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła tak przebierać nogami,że byłam w szoku aż się popłakałam,że moja lalunia robi takie postępy 🙂
tylko,żeby przestała już marudzić-bo dzisiejszy dzień zaliczam do 5 najgorszych w moim macierzyństwie 😞 😞 😞



jutro za to będzie jeden z tych piękniejszych 😘


oby bo jak sobie pomyślę o minionym dniu to łzy stoją mi w oczach-jestem zła na siebie a nie na Małgonię-puściły Mi nerwy i nakrzyczałam na Nią ☺️ ☺️ ☺️


ta sytuacja potwierdza tylko to ,iż nawet najlepszym matkom zdarzają się "słabsze" dni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniołku - Małgonai goni Ksawcia 🤪 szok! a jeszcze kilka dni temu nic na to nie wskazywało, prawda? Dzieci jednak są nieobliczalne 🙂


no właśnie,ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła tak przebierać nogami,że byłam w szoku aż się popłakałam,że moja lalunia robi takie postępy 🙂
tylko,żeby przestała już marudzić-bo dzisiejszy dzień zaliczam do 5 najgorszych w moim macierzyństwie 😞 😞 😞



jutro za to będzie jeden z tych piękniejszych 😘


oby bo jak sobie pomyślę o minionym dniu to łzy stoją mi w oczach-jestem zła na siebie a nie na Małgonię-puściły Mi nerwy i nakrzyczałam na Nią ☺️ ☺️ ☺️


ta sytuacja potwierdza tylko to ,iż nawet najlepszym matkom zdarzają się "słabsze" dni 😘

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mamusie za opinie. Chyba poszukam czegos taniego i sprobuje z tym spiworkiem.

Mój Synuś dla odmiany dziś PO PROSTU ANIOŁ! dziecko idealne! sam sie bawil, nie krzyczal ,nie marudzil, ladnie jadl, spal i spal 🙂 po kapieli od razu zasnal i spi...oby tak kazdego dnia 🙂

pinacolada - Lence faktycznie czuprynka sie pojawila 🤪 moj ma coraz wiecej ale tak jasne ze dalej wyglada jak łysolek 🙂

Aniolku - kazda mama tak ma, dzieci sa czasem okropne 😉 a nasze nerwy nie sa gumowe 😉 nie przejmuj sie 😘

Monis - ja mam tak samo, bardzo mnie dołuje to ze mam balagan, ze nie wyrabiam z zaplanowanymi rzeczami jak dawniej, ze do tej pory nie mam kwiatkow na balkonie, ze nie polozylismy tapety w kuchni itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...