Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mycloud- teraz to ja moge max 20 minut chodzić i musze mieć wtedy odpoczynek ok 15 minut czyli zakupy odpadają no chyba ze allegro.

a jak ja nie kupie to kto to zrobi? Spermodawca??? bo jak inaczej nazwac kogoś kto spiernicza przed odpowiedzialnością bycia ojcem. Nawet go nie ruszyło ze w kazdym momencie moge trafic do szpitala...

a ja sama w domu i bez auta 😞 kurw... tylko toto lotka puścic z takim szcześciem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mama moja mieszka z siostrą 18-letnią i widze jak ona to przeżywa a ma swoje problemy,i dlatego nie chce sie do niej przeprowadzać, a jak mloda by przyszla do mnie mieszkać to bym ja rozszarpała. A mój Tata ma już nowa rodzine...

no wesoło nie mam ale jakoś dam rade, musze dla Córeczki bo ma tylko mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane wczoraj wam pisałam że szafa stoi Dusia masz racje zrobili to w jeden dzien i za jednym bałaganemm
ale wiecie jak mnie zmeczyli tak że mnie brzuch bolał normalnie 🙂bo latałam to do jednej ekipy na dół to do drugiej do góry myszce mojej sie to nie bardzo podobało ale już po wszystkim szafa jest, jeszcze te cholerne drzwi i schody nie wiem kiedy oni skończa może w przyszły tygodniu oby mam już ich dość .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja lalusia to dzis w nocy dała mi popalic tak ok 2 w nocy moje kochane dziecko wymyśliło sobie że własciwie czemu nie zacząć sie bawic w mamy brzuchu i dawaj skakała kopała i kilała mnie po pęcherzu bąbel mały 🙂 teraz śpi łobuz 🙂 ale nie spałysmy godzine powiedzcie czy wasze maleństwa tez was budzą w nocy na zabawe? czy ta moja panna to ewenement na skale światową 🙂 🙂 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczęta jestem zabiegana multum ! wi ec jak macie jakieś info do mnie czy pytania too pisac na meila bo tak to nie bede wstanie odczytywać 😁 maam jeszcze szwankujaca myszke heh dzis jak nie zapomne to kupie 😉

Po pierwsze Cisnienie książkowe 🙂 szyjka macicy twarda zamknieta i sie nie skraca 🙂 wszystko prawidłoowo 🙂 czekam na wynik z cytologii , mocz i krew rewelacja 😉

Mycloud- co do żelaza mi sie ekstra poprawiło zaraz po tym jak zaczełam łykac od 3miesiąca centrum materna 😉 polecam Ci.

Co do tego wirusa, to lekarz powiedział że w środku nic nie ma ani na wargach sromowych ale trzeba to zdiagnozować, i będę robić badanie na wirusa HPV a jest ich odmian az 110, a 6najgrozniejszych kt ore wywoluja raka szyjki macicy. Koszt badania 180zł no ale bede miala pewnosc i potem sie wszystko okaże, jestem dobrej mysli 😉 🙂

Co do płci too nasza dzidzia jakaś wstydliwa hehe wczoraj miała pępowine między nożkami i cieżko było dostrzec allleee lekarz niby cos przez chwile zobaczył i UWAGA chyba bedzie dziewczynka:P 😁 😁 i dlatego na usg 3/4d ide dopiero za 3tyg wtedy dziecko juz odwroci sie twarza do świata bo narazie ma nas wszystkich w d:P hehe i do kregolupa jest no i przez to lekaarz nie mogl zbadac serduszka. Wiec Wam powiem ze suuper 🙂 a i dzis w koncu sie troszke wyspalam chociaz siostrzenica juz od 6 na nogach bo ona do przeczkola hehe radoche miała hehe 🙂
a teraz lece na miastoo!pozdrawiam Was cieplutkie moje DROGIE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂


Julia Gratuluje Synka 🙂

Syla- a mówiłam nie nastawiaj sie na Syna:laugh: super ze dzidzia zdrowa 🙂


ja dzis wstałam o 8 i w nocy miałam koszmary- śnił mi sie dzień dziecka w przedszkolu i moja mała śliczna córeczka która pytala gdzie jest tata i biegała po korytarzu i go szukala, eh wstałam z płaczem...

jade do chrześniaka- ma półtorej roczku i mam nadzieje ze przy nim chwile odpoczne bo brzuszek mnie boli z nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia gratuluje syna oj ten tydzien obfituje w chłopców 🙂 Syla tak sie cieszę że wszystko ok z dzidzią i z Toba 🙂 🙂 🙂 nasza mała na początku tez miała pępowinę między nogami oj te kobietki nasze małe sie tak wstydzą ale potem to sie do nas obrociła pupcią i nie chciała twarzy pokazac tylko tak sobie leżała 🙂 🙂 🙂wszyscy widzieli że to dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia-gratulacje!!!

Basia-śliczna dziewczynka.

Lekarza spojrzał na moje wyniki spadku hemoglobiny,ale powiedział,że mam się tym nie przejmować bo anemia w ciąży zaczyna być dopiero grubo poniżej 11.Poza tym jest to norma ,że kobietom w ciąży spada hemoglobina i bardziej by się martwił gdyby mi rósł poziom hemoglobiny,a że startowałam z super wynikami to nie kazał brać żadnych leków jedynie pić sok z buraka.
Ważył mnie i w końcu przytyłam niecałe 3kg więc razem od początku ciąży niecałe 5kg to bardzo dobrze.

Też mam dziś sporo pracy w kuchni gdyż kleję knedle ze śliwkami.
Muszę się pochwalić,że znowu udało mi się zapolować na 50sztuk ubranek za 100zł,wkleję zdjęcie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam 50sztuk ubrań dla dziewczynki za 100zł-szukajcie bo warto. [img size=230]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/743966412.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud to dzis dzień da nas gosposi 🙂 🙂 🙂 kuchnia moim królestwem jest wziełam kompa do kuchni i juz 🙂
Basienko powiem Ci że ta moja córcia to do twojej podobna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂śliczna jest 🙂

mycloud powiedz mi czy ty masz jeszcze miejsce w szafie? 🙂bo mnie potym jak mąż kupił swojej córci pake ciuchów to szafa pęka a najlepsze jest to że jescze w cholere musze kupić 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy moja szafa też już pęka w szwach.Jednak nie mogłam się oprzeć.

Moja córa na szczęście w nocy śpi,ale ja tak mocno śpię ,że jej nie czuję,w każdym razie każdego wieczoru mam niezłą dyskotekę.

Jak wygląda badanko krzywej cukrowej? pytam bo mnie czeka za jakieś 2,5tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Nadrobiłam 8 stronek i już jestem na bieżąco. Wszystkim, które dowiedziały się płci gratuluję córek, synów bo już mi się pomieszało kto co będzie miał 😉 Jak Jagoda wroci ( a właśnie, gdzie ona przepadła?) to uzupełni z pewnością tabelkę o nowe wieści i będzie wszystko jasne.

Moja dzidzia budzi się w nocy jak idę siku ale po 5-10 min zasypia razem ze mną. za to wieczorkiem jak kładę się spać i puszczam jej Mozarta przez słuchawki to tańczy tak że brzuch podskakuje:P

Basia - Ty kobieto nie podróżuj do chrześniaka tylko chrześniak niech odwiedzi ciocię! Jak leżeć to leżeć a nie kombinować!! I nie martw się bo to nie sprzyja ciąży. Zastosuj się do wskazówek lekarza i na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki!

Mycloud - szalejesz! Ja już przystopowałam trochę bo wszystko już mam ale kusi jak cholera 🙂 Jutro w drodze od lekarza odbieram jeszcze zimowy kombinezon, ktory kupiłam na allegro i spokój na jakiś czas. Teraz oszczędzam na wózek, bo nasz plan z gondolą do przewożenia w aucie padł i trzeba będzie kupić wszystkie 3 części a to już ponad 3 koła będzie kosztować, no ale trudno. Całej naszej trójce ten wózek podoba się najbardziej i nikt nie chce słyszeć o innym. mam nadzieję że moi rodzice się dołożą:P

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...