Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestam juz w domu, mam dosć dzisiejszego dnia a zapowiada sie ze to nie koniec beznadziejnych przypadków.

rano odebralam pismo po którym sie załamałam, póżniej oczywiście jazda z gazownią. Owszem przyjechali i sprawdzili i jest lipa! gaz uchodzi z kuchenki i za kuchenką. Oni tego nie robia i muszę znaleść fachowca.
Mało tego musze reklamować kuchenkę( kupioną w kwietniu)a nie mam pojecia gdzie jest gwarancja...
siedze i rycze bo juz mi sił brakło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - to czekam 🙂 bo mnie juz łapki swedzą - dawno nic nie kupowałam 😉

Basia - teraz ja Ci współczuję, jejku, no czasem tak strasznie nas życie hartuje. Coż zrobić - poszukaj kogoś kto Ci to zrobi szybciej! czasem niestety trzeba przepłacic i nic na to sie nie poradzi choc w srodku Cie szlag trafia 😘

Wlasnie dostalam maila od mojej przyjacioly - w koncu przeslala mi wiecej zdj Zochy 🙂 jest juz taka duza!!!
i sliczna!!! 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - przeczytam info dopiero poznym wieczorem bo teraz ide podgrzac obiadek, zarazmaz wroci i jedziemy z moimi rodzicami zamowic caly sprzet AGD a potem jedziemy do mieszkania pomierzyc jeszcze okna pod zaluzje i czekamy na hydraulika - dzis ma byc miedzy 18-19stą. Trzeba też dzis zmienić zamki i zainstalowac zarówki bo światła tam nie ma 🙂


Uciekam
cmok





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jaka tu cisza poobiednia 😉
A mnie już ssie z głodu ale właśnie wychodzę do domku więc zaraz coś wrzucę do brzuszka.

Zaglądnę potem.
Pa,pa


Czekamy na nowe fotki ubranek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!! 🙂
A więc taak, ja tylko na chwile, napisałyscie tego tyle że nie czytałam wszystkiego tylko tak przeleciałam kilka stron.. 🙂
Jestem juz spakowana! kurde musiałam sobie dokupić nadbagaż bo sie zmieścic nie da w 15kilo.. no gdzie 😁 jak ja na 1.5m jade 😁 hehe musze miec w czym chodzic 😁 😁 no ale już przebrnełam przez pranie prasowane i układanie 🙂 teraz leże odpoczywam i za godzine jade już na lotnisko!
Trochę się stresuje boo kuza twarz lece sama.. 😞 a nie ma to jak ze swoim latać, jakos tak bezpieczniej się czuję. No nic musze przeboleć i tą katorge w samolocie kręgosłup mi chyba padnie! wiecie o czym mówie 🙂
aah i od rana bieganie, biegam juz od 3dni 😁 ale wole too niż siedzenie i nic nie robienie. Mam jeszcze tylko nadzieje ze nie beda robic problemu ze mam zaswiadczenie z soboty;D a nie z poniedziałku 🙂

No i tyllee 😉 odwiedze Was jak dolece 😉 trzymajcie sie mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - a więc koszulki doszły 🙂 Jestem b.zadowolona bo widać ,że porządne.
Ta http://kraina-snow.pl/85-muzzy-koszula-nocna-rozpinana-do-karmienia-muzzy-koszula-nocna-rozpinana-do-karmienia-.html jest z grubej bawełny, krój prosty jak na zdjęciu, długość po kolana (kupiłam rozmiar M=40!) i luz jeszcze mam na rosnący brzuchol.
Natomiast ta http://kraina-snow.pl/koszule-nocne/11-muzzy-koszula-do-karmienia-lawenda.html jest też z bawełny ale już cieńszej, trochę prześwitująca ale za to taka "elegancka". Układa się ładnie na brzuszku, dekolt kopertowy dość głęboki - też wzięłam M więc luz jest zwłaszcza, że ta bawełna jest bardziej rozciągliwa niż poprzednia.

Ogólnie polecam - i jeszcze ta cena :36zł!!

Przyszły mi dziś w sumie 4 paczki. Dotarł sterylizator, który już wypróbowałam i działa bez zarzutu, przyszedł rożek i przybornik z Feretti (śliczne i porządnie wykonane) i bluzeczki z Tchibo.
Ach, ale dzień obfity w "niespodzianki" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - dzieki! to ja tez sobie chyba zamowie.
A tak z ciekawosci - to te koszulki bierzesz do szpitala? i czy tez w takiej koszulce sie rodzi..? bo ja nie wiem :/


Dziewczeta!!! dzis pierwszy raz otwieralam NASZYMI KLUCZAMI NASZE MIESZKANIE! 🙂 🙂 🙂 ech, super, tak sie ciesze!!! Tata założył wszędzie żaróweczki, zmienili z moim M. zamki, my z mamą pomierzylysmy okna pod rolety, zroblam fotograficzny dokument poczatku remontu kazdego kąta, zeby po remonecie milo bylo popatrzec na poczatki i metamorfoze 😆
Byl hydraulik - mlody koles - wszystkie moje fanaberie plus wymiana wszysciusienkich rur (wod-kan-gaz) - max 800 - 900 pln! (a tamten za sama robocizne krzyknal 3-5 tys! 🤢 )






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - koszulki zamierzam wziąc do szpitala - własciwie po to je kupiłam bo w domku to jakos sobie radzę a w szpitalu trzeba wyglądać. A czy się w nich rodzi to nie mam pojęcia bo 10lat temu to się rodziło w szpitalnych "worach pokutnych" z rozcięciem po ci..ę:P
Zapytaj swoją przyjaciółkę jak to jest na Ujastku bo sama jestem ciekawa - przeciez przy porodzie naturalnym to się taka koszulka może ufajdać 🙃 ale z drugiej strony to nie sądzę żeby dawali coś szpitalnego (dlatego chyba właśnie każą mieć 3szt)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny zostawić Was na cały dzień bez zaglądania to masakra!ponad 20 stron do nadrobienia. Zacznę od zaległości:
Jagoda super wyglądasz
Misiamamy Jagoda ma racje co do tego dużego brzucha bardzo dużo przeciwności no i dużo więcej bólu kręgosłupa
mycloud ja też kupuje przewijak na łóżeczko dużo mniej miejsca zajmuje, no i potem nie masz niepotrzebnego mebla, stojak na wanienkę pożyczamy od znajomych, na stancji gdzie mieszkaliśmy wcześniej mieliśmy ławę na której stawialiśmy wanienkę, ale teraz mamy dużą łazienkę więc kąpu kąpu bedzie bliżej ujęcia wody 😉
Misiamamy nie ma przeciwskazań do domowych zupek, tylko niby te ze słoika są odpowiednio zbilansowane, a w domu raz więcej marchewki raz brokułów 😉 no i trzeba pamiętać, żeby do domowych dawać troszkę tłuszczu - olej rzepakowy, oliwę z oliwek lub masło, ze słoika można dać jak nie miało się czasu przygotować lub dla urozmaicenia diety bo np. nie gotujesz co tydzień z królika lub jagnięciny 🙂
co do karmienia piersią zamierzam karmić mniej więcej tyle co pierwszą córkę ok 8,5miesiąca nie więcej bo później dziecko coraz bardziej kumate, boję się tylko ,że jak Agata zobaczy jak karmię małą to też będzie chciała....
Basia81 na poprawę humoru i wyrycz się ile się da to naprawdę pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz trochę prywaty :P
byłam dziś u gina 🙂 wszystko w najlepszym porządku, wszystkie wyniki idealne, nawet lepiej niż wcześniej 😉 wysokość dna macicy 25cm, tylko waga mnie przestraszyła przez ostatni miesiąc 5kg!!!!! masakra w sumie to całość którą przytyłam ale najgorsze, że w ciągu jednego miesiąca tyle!!! usg nie miałam bo mój gin jest zdania,że nie ma co przesadzać 😉
a później mnie coś opętało....zaczęłam sprzątać jak najęta dlatego miałam tyle do nadrobienia 😁
brzuszek zmierzę jak kupię centymetr krawiecki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...