Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie narzekaj Jagódka ładnie Ci w tych włoskach 🙂 a wiecie o co mi chodzi z tym brzuszkiem bo ja to mam taki brzuszek że jak siezę to na wysokości pępka to mi sie taka fałdka robi tak że brzuch jest normalnie podzielony na pól a jak wstane to on nie jest własnie taki okrąglutki tylko z takim zagięciem na pępku buuuu a ja chce okrągły też tak miałyście ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
justyna malutka- wiesz może tez mi badał a nie pamiętam, nie wiem. W kazdym razie mówił żebym zrobła 🙂 A obkupiłam sie w Cork ogólnie po sklepach chodziłam(w tym nowym dunessie jest duza wyprzedaż) ale nie widziałam żadnych sklepów z wózkami i akcesoriami dziecięcymi .. oprocz tego na przeciw Penneys 'a .. więc chyba powaznie rozejrze się za wózkiem teraz w Polsce, chociaz mam kolezanke ktora sobie odkupiła wózek tutaj na gazeta.ie(ogłoszenia) i nie wiem.. widziałam tam kilka wartych ofert ale aż z Dublina. A z transportem cięzko. Znasz może ceny wózków tutaj??

Syla wózki popatrz sobie na mycorku tam trochę polaków sprzedaje wózki i to w całkiem przystępnych cenach. Tak naprawdę to ja się nawet nie rozglądałam, bo kupuję od koleżanki. Ma naprawdę bardzo ładny i wygodny. Ale nawet nie pamiętam jaki 🙂 W każdym bądź razie mi się podoba i łatwo sie go prowadziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
misiamamy - kolor titano (czarno-popielato-biały) taki jak w linku w poprzednim poście.

My też dużo podróżujemy i dlatego zwracamy uwagę na komfort jazdy. Rozmawiałam z kilkoma użytkownikami wózków trójkołowych i wszyscy twierdzą że wózki wcale nie są wywrotne. Poza tym ten ma 3stopniową regulację amortyzacji ( na trawę , bruk i asfalt chyba) więc mam nadzieję ,że się sprawdzi na wycieczkach. Jedynym jego minusem są spore wymiary ( po złożeniu również) ale auto mam kombi i sprawdziliśmy więc się mieści. I chyba już przy nim zostaniemy , no chyba,że jeszcze coś nam wpadnier w oko....


my jednak jesteśmy zwolennikami 4 kółek ale to fajnie ze sa teraz takie różności na rynku i że każdy wózek wygląda inaczej przynajmniej każdy ma coś innego i każdy dopasuje sobie to do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - na pewno Ci urosnie, tylko moze bedzie malutki izgrabniutki jak u mojej przyjaciolki 🙂 jak ja bylam w 4 mies a ona w 8 to mialysmy takie same hehehe 😉
I raczej masz sie z czego cieszyc bo te z nas, ktore beda mialy duze brzuszki beda mialy wiekszy dyskomfort w codziennych czynnosciach - zakladanie butow (ja w pt złamałam tesciom łyżkę do butów 🤢 ), malowanie paznokci, golenie nóg, nie wspomianjac o innych czesciach ciala do depilacji 😉 bo ja juz ich nie widze 🙂, wstawanie z lozka i wstawania z glebokiego fotela...dlugie zpacery, kiedy brzuch sie napina bo sobie wisi i trzeba by go bylo na taczkach wozic.. 😉 ) na prawde - nie przejmuj sie Kochana 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Weekendzik bardzo udany praktycznie cały zajęty,byliśmy min. w naszych pięknych Warszawskich Łazienkach;-) do tego u teściów itd.Malutka codziennie daje mi takie kopniaki,że szok nie wiem skąd ona ma tyle siły ,obawiam się co będzie później,ale oczywiście bardzo się cieszę bo przynajmniej wiem,że u niej wszystko w porządku.Odebrałam wyniki : toksoplazmozy nie mam,ogólnie wyniki krwi już nie są takie wzorowe jak były jeszcze 3 ms temu.Czegoś jest za dużo innego za mało,ale najbardziej zmartwił mnie tak szybki spadek hemoglobiny gdyż przez 3 tyg.z 14,9 spadła mi na 12,9;-( Idziemy do lekarza jutro na cyto oraz wymaz i konsultacje więc zobaczymy co powie.Usg chyba nie będziemy robić skoro robiliśmy 1,5tyg.temu 2D/3D.

Mam pytanie w sprawie przewijaka do tych z Was,które kupują łóżeczko drewniane czy kupujecie zwykły przewijak i umieszczacie go na łóżeczko czy tez kupujecie taki na kółkach z wanna i 2 szufladkami?

o taki;
http://www.allegro.pl/item744360548_wanienka_przewijak_komoda_regal_kapielowy.html


Pytam bo my nie możemy się zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie mąż przyniósł dobre wieści! Doprowadzaliśmy w sierpniu wodę do działki. Mieliśmy wycenę od gminy na 15tys.zł ale na szczęście zmieniły się przepisy i mogliśmy sami wybrać wykonawcę. I wybraliśmy kolegę mojego taty z nadzieją ,że zrobi taniej. I zrobił! za 7,5tys!! Połowę taniej !! Niesamowite, jaka oszczędnoiść!! Cieszę się jak głupia , bo teraz kasa leci strasznie a jeszcze w tym miesiącu utwardzanie drogi nas czeka.

Dziewczyny, mam propozycję. ponieważ kilogramy wcale nie odzwierciedlają wielkości naszych brzusiów to proponuję abyśmy się pomierzyły i napisały ile cm w obwodzie nam przybyło. Każda mniej więcej wie ile miała w pasie przed ciążą wię obliczyć nie będzie trudno 😉 Ja osobiście obstawiam zwycięstwo jagody - patrząc tak na te dzisiejsze zdjęcia:P Sama zmierzę się zaraz po 12 bo cm krawiecki mam w pracy 😉

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ale dałam popalić mojej dziewczynce wczoraj dziś tylko sie wyciągnęła dwa razy kopła i śpi dalej pysia mamusi 🙂 wczoraj chodziłam sobie na spacerku i co rusz mijała mnie mama z wózkiem i na początku to tak z ukradka zaglądałam do tych wózeczków ale juz pod koniec spaceru to sie nie chrzaniłam i zaglądałam taz perfidnie i oglądałam wózki niektore mamy az sie na mnie tak głupio patrzyły 🙂 no i tak mnie nikt nie zna to pieprzyć to a wózki obejżeć trzeba 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - ja kupiłam taki na łóżeczko bo poprostu nie mam aż tyle miejca w naszej sypialni, gdzie póki co będzie mieszkał bobas. Zresztą jadę go dziś wymienić bo nie wiem co mnie przyćmiło ,że kupiłam w słoniki jak ochraniacz, rożek i przybornik będę mieć w misie 😉

Nie wiem czy Wam już pisałam że przyszedł mi ten kupiony na allegro podgrzewacz do butelek. Dziewczyny - nie mogłam uwierzyć - jak nówka!! Ani jednej ryski, zero sladów używania!! Szok - za 45zł!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - ja np. nie mam pojecia ile mialam w pasie przed ciaza 🙂
Co do przewijakow - wiekszosc opinii jakie zebralam to przewijak na lozeczko i my na takie sie zdecydujemy.
A co do wzorów - hmm.. ale to przeciez i tam zakrywacz jakas powleczką? nie 🙂?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też jesteśmy zwolennikami 4 kółek.
Wiecie co, i tak ciężko kupić wózek który spodoba sie dziecku, poza tym i tak po roku prawie każda mama przerzuca sie na typową lekką spacerówkę / parasolkę.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do stojaka pod wanienkę to też mam po Julce. Wczoraj właśnie rzuciłam temat mojemu tacie, że ma 3 m-ce na dorobienie 2 małych kółeczek do niego - bardzo mi to ułatwi sprawę bo łazienkę mam małą i kąpać będziemy w pokoju i o ile wodę do wanienki można prezynieść w wiaderku to z powrotem to trochę gorzej wygląda a tak to poprostu sobie przejadę, zwłaszcza że nie mam progów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...