Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale sobie przykimałam chyba 2 godziny.Ja też juz nie mogę się doczekać swojej pięknej damy,choć jestem w 99%pewna,że będzie podobna do mojego męża gdyż dziewczynki z reguły są podobne do tatusiów.Ja jestem brunetką mój mąż blondynem i często mówi,że jest strasznie ciekaw w jakim kolorze wyjdzie główka hehe 😉

Musiałam sobie zjeść sernika bo trochę się wkurzyłam,wyobraźcie sobie ,że odgradzamy się na działce po jednej stronie od sąsiada bo po innych już jesteśmy odgrodzeni i za tą jedną stronę materiał +robocizna wychodzi ok.4000zł szok w biały dzień no jak tu się nie wkur.. no co mogę zrobić muszę zapłacić 🤨 taniej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No włoski się wycierają
Ja słyszałam że nie jest dobrze obcinać pazurków dzidzi no ale bez przesady obgryź ? ..
Niewiem możliwe .. 😉

Wysyłam wam coś :

Tylko to nie mój brzuszek 😞 [img size=347]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/p-42c35e9411aaf41389eb92234fd63d5c.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po dłuższej drzemce.

Dusia - ale słodka ta Twoja dama. Kochaniutka.
Ja jutro wkleje zdjęcie mojej julki, ale ona to już "stara krowa" przy Twojej.

Co do włosków na głowie - Dusia pokazała jak wygląda dziecko po 1 zgadze a ja Wam pokaże jak wygląda noworodek po 2miesiącach zgag. Tylko muszę wyciągnąc z albumu i zeskanować jakieś zdjęcie sprzed 10 lat - ale obiecuje wkleje w weekend - będziecie mieć porównanie. Ach, i mojej owłosionej małpce nic a nic się nie wytarło. W 2 m-cu życia musialam jej grzywkę spinką podpinać bo nie chciałam obcinać (nie ze względu na zabobony).

Pozdrawiam poki co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia śliczna ta twoja córcia ale powie Ci dwie takie malutkie dziewczynki chować ło gratuluje odwagi co prawda ja też chce drugie dziecko szybko mieć (stara jestem i trzeba sie pospieszyć) ale wiem że bede miała pełne rece rooty tu maleństwo 16 miesiecy a tu drugie maleństwo oba na rączki oba razem chore razem płacz kupa siku ... ale ile radości w domu z takimi dwoma pociechami 🙂 piękna jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy oj bedzie problem z płaszczem też szukałam na allegro i nie znalazłam ale do zimy jeszcze trochę jest czasu 🙂

ja szukam farbek do malowania ubrań, mam 2 pary jeansów dla córeczki-są niemal takie same i jedne chce ozdobić takimi farbkami. Kiedyś widziałam na jakimś programie jak to fajnie można zrobic ale farbek-flamastrów nie moge znaleść 😞

moze Wy wiecie gdzie to mogę kupić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia , o farbkach nie słyszałam więc nie pomogę.

Ponieważ nie ma dziś "Kocham cię Polsko" na które tak czekałam postanowiłam już dziś zająć się zdjęciami Julki i przygotowałam 4 na których dość dobrze widać owłosioną g łowę.
Zaraz powklejam a jutro w pracy jak będę mieć chwilkę to wkleję aktualne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
dziewczyny ja właśnie buszuje po allegro i szukam płaszcza na jesien i zime cholera ale tylko są dla modelek a takiego ciązowego nie ma 😞 chyba mi ciuchland zostanie


Misiamamy poszukaj sobie normalnego płaszcza,ale w kształcie trapezu tzn.dół szerszy i się zmieścisz.Ja kupuję płaszcze w bon prix.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pinacolada nie załamuj mnie takimi fotkami,piękna ta laleczka,ja już chcę swoją.Czy twój mąż tak jak ty ma ciemne włosy i oczy? do kogo malutka jest podobna? No włosy ma bajeczne 😉 mi zgaga doskwiera więc pewnie będzie dużo włosków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki zaczajam się na allegro na laktator avent ,ale powiem Wam ,że ludzie jak szaleni licytują i ciężko wygrać taniej niż 80zł.Masakra.Pinacolada a ty kupowałaś taki wynalazek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...